1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • xxxpaulxxx
    #703
    ezt elkiabáltam-_-
  • xxxpaulxxx
    #702
    Hmmm ez a fent leírt pioritásos dolog működni látszik... eddig még egyszer nem akadt be a grafika... egyetlen hiba a menübe való kilépésnél jelentkezett, de azt meg egy gyors alt-tabx2-vel meg lehet oldani:D
  • mila69en
    #701
    fuuu nemá
  • gfreak
    #700
    igen, így már jobb...és egészen pontosan a szenvedő szerkezetre gondoltam, amit ugyan használunk, de ennél elegánsabban is meg lehet fogalmazni :D mellesleg egy csomó dolgot használunk ami helytelen, pusztán megszokásból...ez minden nyelvben megfigyelhető, nem csak a miénkben, és mindenhol próbálnak azért tenni ellene...tegyünk mi is (ha már egy raklapnyi ember olvasgatja amiket idefirkálunk ;) )

    ne szívd ezen fel magad, csak ha már ilyen szépen foglalkozol a topikkal, akkor erre is érdemes odafigyelni..szerintem :DDD
  • Rage47
    #699
    gondolom a szenvedő szerkezetre gondolt. használjuk a magyarban is, csak nem szép - főleg írásban:)
  • hykao #698
    mi a baj pontosan a "jelezve lesz" szóhasználattal? nyelvtanilag helytelen tán? magyarosabban? esetleg kolbász körítést szeretnél? :PPP vagy hogyan lehetne "magyarosabb" a szöveg? :PPP

    amúgy már változás állt be... :)
  • gfreak
    #697
    ez a 'jelezve lesz' eléggé bántja a szememet :DDD nem lehetne magyarosabban? :DDD
  • fixpont
    #696
    Olyan perk kellene, hogy alca kozben ha futok akkor is kicsi marad az eszlelesi sugar, 5 masik szart adnek erte. :D
  • grebber
    #695
    Meg AA Gun-al! Kis pisztollyal nem álltam le tesztelni!
  • fixpont
    #694
    A zeppelin csak raketavetovel szedheto le?
  • fixpont
    #693
    Huhh most betamadtak a bazisomat, na ez kemeny harc...
  • fixpont
    #692
    Talaltam egy fold alatti jaratot amiben van egy ajto, amikor odaerek azt irja ra, hogy "skeleton key gate", hol van hozza a kulcs?
  • wedge31
    #691
    Minden csajon kettö...
  • Kraptor
    #690
    Mennyi csöcs van a gameben?
  • pluhi
    #689
    Igen, magam is sejtettem, hogy ez van. Akkor ez kökemény bug.

    Terror squados csávók full fekete bőrcuccban vannak és gázálarcban. Könnyű kiszúrni őket, mert ugye Terror shotgun/MP60/lángszóró van náluk, amik elég jól sebeznek is. A játék végefelé már mindenhol ők lesznek majdnem.
    Nálam a végén a Viper MG lett az alap, meg a Terror sniper. A 32 robbanószer meg mindenre másra elég.

    Amúgy 1db silver és 1db gold perket vehetsz, szal nem váltja meg a világot az sem.
  • gfreak
    #688
    jaja, én is így vagyok vele, hogy inkább megcsinálom minthogy megveszem :DDD pedig bőven futja rá :D
  • fixpont
    #687
    Mondjuk a perkeket meg is vehetnem, 47000 penzem van es mar mindent megvettem fegyverbol, terkepbol fullos minden, nem tudom elkolteni, de inkabb meg akarom csinalni a perkeket. :D
  • fixpont
    #686
    "@fixpont: kihozol a garázsból egy náci járgányt, felrobbantod, vissza garázs, kihozol egy másikat (vagy amit felrobbantottál megjavítod és kihozod) és így tovább :DDD"

    Nemar ez mukodik??? En meg egre foldre kerestem olyat, ahol 5 van kozel egymashoz, mindegyiket orizte 2-3 katona, es probaltam spirintelni meg gyorsan olni es gyorsan robbantani, hogy meglegyen...

    En mar kaptam hangtompitos golyoszorot is a ketto egyutt letudva. :D
  • gfreak
    #685
    @pluhi: nem befolyasolja az a perk a mennyiséget, amint dinamitból is 16ot tudsz magaddal vinni (én ezt korábban szereztem meg) RDXből is ugyanannyi lesz a limit..

    @fixpont: kihozol a garázsból egy náci járgányt, felrobbantod, vissza garázs, kihozol egy másikat (vagy amit felrobbantottál megjavítod és kihozod) és így tovább :DDD

    2 fegyver bőven elég, nálam egy tomphson meg egy hangtompítós van :D

    a terror squaddal én sem vagyok tisztában, de kettő már megvan az ötből...csak tudnám hogy néznek ki :DDD
  • wedge31
    #684
    Nálam általában csak egy hangtompitos pisztoly van meg robbanószer.
  • fixpont
    #683
    2 fegyvert lehet vinni az szerintem keves, 3 kellene, 1 tavcsoves, 1 geppisztoly, 1 raketaveto, egyiket sem szivesen hagyom ki. :D

  • fixpont
    #682
    Double killnel nem csak nacikra lehet loni sima franciakra is lehet. :DDD

    Csak vigyazni kell, hogy 1 perc alatt ne olj meg 5ot mert akkor jon a bunti. :D
  • fixpont
    #681
    Ami perkek nekem nehezen mennek meg a 2. sincs meg belole, valami naci terror squadot kellene megolni es a kis kepen eppen egy zeppelint lo a csavo, na en lelottem vagy 20 zeppelint ennek ellenere meg mindiog 0/5 van. A masik hogy gyujts 12 naci autot....7-et talaltam az egesz jatekban most 80%on allok a fokuldiben. Aztan ami makkal ment csak az, hogy 5 perc alatt 5 naci gepjarmuvel robbants fel, es sehol nincs 5 egyrakason...
  • fixpont
    #680
    Ugyanez volt nalam is, mintha legelsore super rdxet lattam volna, es azota csak sima. Elvileg nagyobbat kellene robbannia, de nem, ugyanolyan kicsit pukkan. :D
  • pluhi
    #679
    Visszatérve a Super RDX-re, ma vettem észre, hogy megint sima RDX-nek hivják, amit az árusoknál kapni, szerintem bug. Közvetlen a perk megszerzése után tuti, hogy Super RDX néven volt a listában. Most nemtom, hogy csak a név bugos, vagy nem is azt kapom. Mindenesetre 16 lehet nálam egyszerre, mintha a perk előtt csak 8 lehetett volna.
  • Glutamin
    #678
    Nem biztos, hogy bug. Vannak előfeltételei. Lehet, hogy még nem teljesítettél valamilyen küldit, mellékküldit hozzá.
  • CS@
    #677
    Ilyen volt mindenkinek :) nem bug az
    A Half-Track nem tartozik a 12 náci járgány közé.
    Ha megnézed a „garázsmesternél” akkor láthatod, hogy az már a tank besorolás alatt van, úgyhogy sehogy sem befolyásolja a 12 járgány begyűjtését.
  • gabo91
    #676
    Egy küldi jóvoltából szert tettem egy half-track -ra (páncélozott lánctalpas szekér) elviszem a garázsba és nem "menti el" ... átvittem a másikba ott is szarik rá...
    Volt már valakinek ilyen? Bug?

    Így nehézkes lesz összeszedni mind a 12 náci járgányt.
  • adios
    #675
    Hihetetlen de a feladatkezelős megoldással elindult :D Nem gondoltam volna...
  • JaSoN HuNTeR #674
    Egy újabb szánalmasul elcseszett játék. De kiprobálnám hogyha nem lennének Ati gondok.
  • Mr_no_NaMe
    #673
    Köszi! Amúgy eskü én is erre gondoltam, csak nem próbáltam még meg...még egy sima távcsövesem van, azt is pár rangosabb snipertől loptam akit a tornyokba rakosgattak.
  • CS@
    #672
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kijössz a bárból a főbejáraton és ballra indulsz a hosszú utcán, nem messze lesz a jobb oldali házsorban az a rész, ahonnan a sztoriban egy autót kellett ellopnod(az udvarban kis lőtér van).
    Két őr áll kint elég közel egymáshoz, gyengébb távcsövessel akár közelről is könnyel lelőhetőek egylövéssel.
    Időnként respawnolnak úgyhogy akár velük is kirakhatod a 10et.
  • pluhi
    #671
    Igy kell, nekem nem volt vele probléma. Egy bázison csinálj ramazurit, utána meg helyezkedni kell csak.
  • Mr_no_NaMe
    #670
    Tud valaki egy jó módszert a double killre? 10 darab kellene a sniping 3. perkjéhez. Próbáltam egymás mögött ácsingozó nácikat kilőni, de mindig csak az egyik hal meg. Van erre valami jó taktika?
  • pluhi
    #669
    Hídhoz Bridge-Kit kell. Szerintem nem elérhető, míg a storyban nem érsz egy bizonyos pontra.
  • Glutamin
    #668
    ezzel én is pont így vagyok. Egyelőre 35%-nál megragadtam. Tisztítom a környéket.
  • csrolli
    #667
    az atya egyik küldetésénél járok, amikor a tetőről kell le sniperelni vkit csak azt nem tudom kit. azt mondja várjak a jelre, de mire?
  • fixpont
    #666
    Nekem meg nem sikerult felrobbantani, RDXszel sem, lehet a Super RDX kell hozza, de hiaba van meg a perk hozza nekem, nem arulja senki.
  • gfreak
    #665
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amikor az atyának csinálod a mellékküldijét, akkor a templom elől indulunk kocsival (egy gyors kocsit válassz :D )egyszerre letudhatsz egy párat, a lépcsős-sétányos részen folyamatosan leugrálhatsz kettőn asszem :DDD


    vasúti hidat nektek már sikerül felrobbantani? vagy ahhoz RDX kell?
  • pluhi
    #664
    Fegyverárusnál veheted, ugyanúgy, mint a sima változatot. Elvileg nagyobbat szól.

    gfreak: kösz, valahogy ebben a játékban eszembe se jutott ugratgatni, meg marha mély is ott szakadék...