1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • Gideon Wieth
    #663
    ezzel nem nagyon vagyunk kisegítve :)
  • strebacom
    #662
    Szóval mégsem driver hiba....
  • gfreak
    #661
    ja, különben a nagytérkép az tényleg elég macerás, jó lett volna ha rádobják egy külön gombra...
  • gfreak
    #660
    azon a rámpa szerű cuccon kocsival kell ugratni ha jól emlékszem...minden körzetben vannak iylen ugratók, kicsit béna a kivitelezés, de azért jópofa :D
  • pluhi
    #659
    Nekem vannak olyanok, amiket térképpel se találok. Van a kikötő mellett egy magas fal, a tetején visz fel az út egy bázisra. A fal szélére mutat valamit (nálam egy rámpa szerű cucc áll ott meg pár hordó). Nem tudtam kezdeni vele semmit.
    Amúgy nagy nyűgöm, hogy körülményes előszedni a full mapot, és ráadásul még szar is, el van csúszva minden rajta, majdnem használhatatlan.
  • gfreak
    #658
    a kékkel jelölt ládákon se horogkeszet, se nem piros :D pl. a játék elején éna hangszórókat nem csesztettem, aztán 'véletlenül' mikor felszaladtam egy németért a járdára kocsival, kidöntöttem egy oszlopot :DDD

    különben ha nincs jelölve, vidéken a rettenetmessze ami mindentől rohadtul távol van (tehát nincs közel :D ) pl nem indultam volna a háborús terület szélére, ha nem jelöl oda valamit :DDD
  • tmisi
    #657
    Na aztán kurvára kell keresgélni, mindent robbants fel amin horogkereszt van, vagy legalább piros. :DDD
  • gfreak
    #656
    persze hogy fel lehet...a térkép csak azért van hogy ne kelljen keresgélned...nagyjából már gatyába is ráztam a vidéki régiókat...persze még van mi füstöljön...különben pont ma reggel meló előtt értem el végülis Le Harve-be (szőkecicához)...

    5 perc alatt 5 náci autó felrobbantása dinamittal működik akkor is ha a náci vasakat a garázsomból hívom le? :D
  • tmisi
    #655
    Ja és a vicc, hogy akkor is fel lehet robbantani, ha nem vettem meg hozzá a térképet. Pl. most amikor vidéken voltam a szőke cicánál, aki leitatott. Hazafele belefért egy kis banzáj levezetni a feszültséget. :D
  • gfreak
    #654
    egyszerűen nem haladok a küldetésekkel...annyi sok szép robbantanivaló van mindenfelé :DDD
  • TDantes
    #653
    Ezért, mondtam hogy állítólag...
  • Cat 02 #652
    Ha a képed a radarállomáson készült, akkor lassan fogsz tudni. De nem lesz rendes pálya, csak amolyan NFS_esen el lesz kerítve egy rész + vidék.
  • HoReSz1975
    #651
    Köszi nálam ez bejött Win 7 Ultimate x64 -en :

    Processzormagok kikapcsolása: (Windows 7)

    1.) Nyisd meg az MSCONFIG-ot (Írdd be az MSCONFIG-ot a keresőbe)
    2.) Válaszd ki a “Boot” (Rendszerínditás) fület
    3.) Kattints az “Advanced Options” (Speciális beállitások) pontra
    4.) Keresd meg a “Number of Processors” (Processzorok száma) bejegyzést
    5.) Válassz ki “1”-et a legördülő menüből
    6.) Kattints az “Apply" (Alkalmaz) gombra
    7.) Indítsd újra a gépet

    Csak gáz, hogy mindig oda-vissza kell álligatni a gépet...
  • fixpont
    #650
    Olyan 50% korul kapszegy uzenetet, hogy menj versenyezni.
  • Broafka
    #649
    amúgy én a versenypályát nem találom.
    Vagy ha az ott van ahol a játék elején, akkor még nem tudok bemenni, vagy egyenlőre még nem.

    Mind1, várok még vele
  • Broafka
    #648
    Ott maradsz köcsög!
  • fixpont
    #647
    Meglepve olvasom, hogy valakinek nem megy, nekem XP van es megy, de neha 1-1 masodpercre beakad, nagyon idegesito, utana visszaugrik 60fps-re de az nagyon zavaro. Tovabbra is all a kerdesem aki megszerezte mar a Super RDX nevu cucchoz a perket az mondja el, hogyan lehet a robbanoanyagot is megszerezni, mert nekem nem adja.
  • Kindred Blades
    #646
    Ó, rólad jut eszembe: Nem akar valaki nagy tételben xanax-ot vásárolni?
    Én egyelőre békésen várok a patch-re, nem kapcsolgatom kifele a processzormagokat, a fejlesztőket ezúton is üdvözlöm, a kedves anyukájukkal szemben, a kiadó meg ne legyen meglepve, ha ilyen odafigyelés mellett a játékosok inkább letöltik a jövőben, s nem megveszik a termékeiket.
  • gabo91
    #645
    hol lehet olyant találni?

    rakétavetős perknél mit kell pontosan csinálni?

    + vasúti hidat hogy lehet robanti? pls
  • FZoleee
    #644
    XP-m és nVidiám van és működik :D
  • TDantes
    #643
    Ja igen...állítólag XP-n meg Nvidia VGA-val nem megy...mindegy helyzet ugyanaz: tenni nem lehet semmit, várni kell.
  • fixpont
    #642
    Szereztem egy olyan perket, ami azt mondja, hogy megnyitja a Super RDX nevu cuccot, ennek ellenere csak sima RDX-et arulnak az arusok, mi a baj?
  • adios
    #641
    köszönöm,kipróbálom.
  • robotnyk
    #640
    tegyél fel friss drivert.
  • Cat 02 #639
    Rakétavető/AA Gun
  • adios
    #638
    Nvidia kártyám van,xp sp3-as op.rendszerrel.Épp ezért nem értem h mi lehet.

    #arty: épp siettem,nemvolt időm olvasgatni.
  • gabo91
    #637
    léghajót hogy lehet levadászni?
    mp44 -el lőttem már bele 200golyót semmi

    Vasúti hidat hogy, illetve hol lehet robbantani?
    Nálam csak a körülötte lévő tornyokat jelzete "fehér ponttal"



  • TDantes
    #636
    Mi van? És mit kötözködsz te is? He? Bírjál már magaddal.
  • Cat 02 #635
    Ellenőrzőpontokat el lehet valahogy tüntetni ? Robbantgattam de ottmaradt az ikon :S
  • Falcon87
    #634
    Te beteg vagy.
    Ráadásul ahogy olvasom, két reggel is írsz, ami ban :D
  • MerlinW
    #633
  • Falcon87
    #632
    (528 új üzenet)
    MI van?:D Két napig nicns netem, és kijön a saboteur?! Ilyen nincs :D
  • TDantes
    #631
    Beszólsz, és még meg is sértődsz mert nem tetszik? Tudod mit, de kösz hogy sértegetsz.
  • MerlinW
    #630
    4 különböző oprendszerem van, az oka téged nem érdekel. Jó szándékkal mertem ajánlani az alternatív megoldást, elég lett volna egy "kösz, de nem kivitelezhető", vagy egy "kösz, de így nem akarom" válasz. Ígérem a jövőben nem zavarlak.
  • grimm13
    #629
    Nekem is nagyon megtetszett ez a szám és most hogy megtaláltad a youtube-on én megmondom neked a címét :D Koop -Island Blues igy közösen csak kisikerítettük ....
  • arty
    #628
    azért van, mert nem olvastál vissza
  • TDantes
    #627
    Erről szól az egész topic...azért nem megy mert bizonyára ATI kártyád van, Vista/Win7 op. rendszerrel. Nem fog menni, nem lehet mit tenni, várni lehet. Majd lesz javítás

    Bár persze van sok oskosság, de egyik se ér semmit.
  • adios
    #626
    Hello!
    Nemtudjátok miért van az hogy amikor a játék töltené be a főmenüt(gondolom) fokozatosan elsötétül a kép,a végén teljesen fekete lesz és csak a bombázórepülők motorjának zúgását hallom.Így nem látok semmit,nemtudok semmit se csinálni.Mi lehet a gond?
    A választ előre is köszi.
  • xxxpaulxxx
    #625
    az egymagos dologra linkeltem néhánnyal ezelőtt valamit
    de azzal sem lenne jobb nyugi
    szóval ne tépd ki!:D
  • TDantes
    #624
    Mi az hogy szakszerűen? Nagyon szakszerű ez. Három felé van osztva a 650 giga...teljesen szakszerű. Egy partíció a rendszernek egy a játékoknak, egy az adatoknak. Melyik cseszem el?

    Aztán meg, miért neked több op rendszer van fenn? Mi a bánatnak?

    Ja, és az ilyen ideg beteg beszólásokat tartsd meg magadnak...

    Legközelebbi ötlet mi lesz különben? Írjam át a játék programját hogy menjen? Tépjem ki a processzor és csináljak belőle egy magosat?