1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • CSONTI123
    #823
    Hali.
    esetleg ha tudok segíteni akkor a mellékelt linkbe meg lehet nézni, hogy melyik járgány, hol található :)
    térképek
    saarbruckenbe én úgy szoktam visszamenni, hogy a főbejárat elött ahol a 3 őr áll, ott van egy mesterlövész torony. oda felmegyek és kiszedem a 3 embert. utána már nyugodtan ki lehet nyitni a kaput. remélem segítettem.. :P
  • Vraaanyek
    #822
    Ez egy isten játék, ráadásul nem tudom hogyan,de az msi gx 600-as laptopomon (8600GT 512Mb, c2d 2.7 Ghz, 3 giga ram) megy high-very high-on20-25-30 fps-t, csak az elmosódás van kikapcsolva, és még csak besem szaggat az esőben,mint a gta4...
    Egy kérdésem lenne, mikor és hol lehet majd versenykocsikat szerezni? mert saarbrücken-be nem lehet nagyon vissza menni...
  • woy
    #821
    most szedtem össze 20 000 pénzt,5ös szintü riadónál vettem belőle sok szép dolgot.érdekes bugot találtam
  • Broafka
    #820
    inkább 3.

    amúgy gépem rendesen megszenved ezzel a játékkal. Amikor elindítom, akkor nem szabad semmihez se nyúlni, nem szabad tovább nyomni a fejlesztők kiírását, különben be se jön a menü.

    Most már ott tart a szenvedésben, hogyha kapok egy üzenetet egy futártól, akkor van hogy nem tudom elolvasni, mert kifagy tőle.

    Ha túl sok minden van, akkor is kifagy.


    jöhetne már végre valami patch :(
  • gabo91
    #819
    2-3 szintű alarmnál már jönnek.
  • Cat 02 #818
    Gestapo autó mikortól van ? (az amelyik lő is elől és fekete)
  • Broafka
    #817
    hát városban nem provokálok ki 5. szintű üldözöttséget. Vidéken viszont lazán ki lehet cselezni a gépeket, még gyalog is.
    A zeppelin valóban nem lát, de 4.-5. szinten már szét lő téged.
  • gfreak
    #816
    zeppelin még hagyjám...majd amikor megérkeznek a repülők, soroznak, és közben a sarkon komótosan befordul három tank egymás után libasorban :DDDD
  • CS@
    #815
    Bárhol el lehet bújni bármekkora alarm mellett, ha megszerzed a perket hozzá.

    #804 ja
  • Cat 02 #814
    Engem Zeppelin nem szokott látni. Szal ha felettem van nem bővül a kör.
  • Broafka
    #813
    hmm, lehet hogy akkor 4-esen voltam még, mindenesetre voltam már 5-ösön is, de kifagyott a játék. Egyébként ha a Zeppelin nem lenne, akkor egész könnyen lehetne menekülni.
  • gfreak
    #812
    használd az AA gunokat :D
  • gabo91
    #811
    Időközben sikerült, leizzadtam rajta :)

    köszi a választ azért!
  • moonster
    #810
    Eiffel torony tetejére kell feljutnod.
    Más-más liftek működnek. Egyik az első szintig, következő tovább egy szinttel. A tetején lesz egy étterem, ott van a safe spot, egy náci hulla mellett. Ha már ott vagy, érdemes felmászni a csúcsra. Katonával nem találkoztam és érdekes, h a torony lábához sem jönnek már be.
  • Cat 02 #809
    Nem úgy van h nem lehet sima helyeken elbújni lvl 5ön és full mapon köröznek és csak 2 helyen tudsz elbújni ?
  • moonster
    #808
    Énnem isláttam a vörös kör végét. Felmenekültem az Eiffel torony tetejére.
    Hja és beszerztem egy brutal Gestapos autot.
  • Broafka
    #807
    nem nehéz lvl5-re kerülni, abból megmenekülni annál inkább, épp a perk miatt húztam föl magam lvl5-re, és már ott volt a vörös kör vége, amikor kifagytam, hát nem aranyos?
  • Cat 02 #806
    Gépfegyverrel, vagy simával többet a kicsikbe. A nagyot azt hiszem úgy lehet hogy szétlövöd mellette a tartályokat.
  • The Protector
    #805
    HY.Tolom a játékot és nagyon fasza.
    viszont az a baj hogy ugye van a Saboteurnak egy saját kocsija ami kék és fehér csík van rajta.A videókban is sokszor mutatták anno.A főszereplő mindíg azzal ment küldetésre.egyszer találtam meg a kocsit bent parkolt az elhagyatott vágóhídon ahol egy HQ-van de azóta nem találom.
    Vki tudja h hol parkolhat vagy hogyan szerezhetem vissza?
  • csrolli
    #804
    Tudom. Csak azt nem, hogy a PC-s verzióban benne van alapból?
  • CS@
    #803
    ez a PCs topik
  • kopo
    #802
    Megpróbáltam.
    Mesterlóvésszel, ráközelítettem a kis Zeppelinekre(nem arra a rohadta nagyra az udvar közepén), lőttem egyet, és semmi! :(
  • csrolli
    #801
    A midnight show-t honnan lehet letölteni? Ingyenes ugye?
  • Cat 02 #800
    Magát a zeppelint lövöd.
  • kopo
    #799
    Sziasztok.

    Eladtam a játékban, mégpedig a Le Crochet faszi küldijénél.
    [color=ehite]Elmegyek a Pris Royalba(vagy hogy hívják), bejutok, de akármit csináltam(robbantottam:D) azok a kis, póznához erősített Zepelinek, nem tűnnek el.[/color]
    Hogyan kel azokat megsemmisíteni?
  • Legend Killer
    #798
    akit érdekel magyar xfire közösség a játékról, keressen rá a communities között és ott válaszza a the saboteur (hun) guildet. ma alapítottam.

    egyébként mindig, mikor kicsibe teszem, nem enged visszamenni :(.
  • gabo91
    #797
    itt van róla leírás
  • potyi21
    #796
    kocce mindenkinek.Hogy kell kikapcsolni a procinak a másik magját?
  • gabo91
    #795
    Na végre lvl 5 körözésen vagyok... ez nagyon durva.
    Eiffel toronynál pontosan hol van a rejtőzködő pont, nem akarom hogy a keresgélés végett bukjam el. Írták egyszer valami étterem szinten egy láda? hogy lehet oda menni...?
  • TDantes
    #794
    A választ a fejlécben találod.
  • xido
    #793
  • hykao #792
    Itt az ideje elővenni ezt a rég elfeledett szmájlit: (...write only man... :P:P:P)
  • potyi21
    #791
    hi.Mar eljutottam a menuig,de ott mindig leall,ctrl+alt+del kombinacioval kilepek,oszt be,es megint jatszhato 2masodpercig.mi lehet a hiba?amint belep a menube,es leis all!
  • fixpont
    #790
    F3, F4-et sosem hasznaltam.
  • fixpont
    #789
    A vege fele letezik hangtompitos golyoszoro Viper a neve.
  • gabo91
    #788
    22 óra játék után rájöttem, hogy van F3 meg F4 is.

    Nem olvastam még róla itt, ezért aki nem tudná.
    Ha megveszitek a "támogatást" perkeknél fegyvert lóbáló emberek, F3 lenyomásával hívhatsz segítséget jön egy kocsi 3-4 emberel lövöldöznek párat, aztán elhullanak. Hát sok hasznuk nincs, mert hangtompítóssal többre mész. F4 pedig a kiválasztott kocsidat hozza, a faszi aki hozza attól feltudod magad tankolni munícióval, ennyiből jó.



    Van egy romboló fegyver 200 töltény lehet hozzá... nagyon komoly, nem lehet rá majd hangtompítót szerezni?
    Pisztolyon kívül létezik más hangtompítós?
  • ratgab
    #787
    Akinek Geforce kártyával van problémája a játék futtatásával, az olvassa el a 723-as hozzászólást az megoldja a problémát.

    Esetleg a módszert átültetve atisokra is, akkor lehet nekik is működik majd úgy.

    Egy próbát megér szerintem.
  • grebber
    #786
    Egyenlőre még nem mert editorra várnak!Ha jól tudom!
  • tonyo9
    #785
    szevasztok , magyaritás készül hozzá?
  • fixpont
    #784
    A lopakodas nem rossz, amikor meglesz az a perked, hogy hatbaszurod az ellenfelet es akkor sem szurjak ki ha latnak, iszonyu hasznos lesz. Komplett bazisokat irtottam ki egyetlen loves nelkul csak a kessel.