1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • TopGun
    #863
    Jah ertem, szoval a Reloaded-es verzio az US?
  • enlightened
    #862
    Hát azért annyira nem féltem azokat se akiknek nem eredeti, secperc alatt megcsinálják a patchez is a cracket.
  • Falcon87
    #861
    Hát, én nem mondanám. Egyedül a falmászásban hasonlít rá, a saboteur sokkal kevésbé unalmasabb, mint az ac1, a kettőhöz még nem volt szerencsém.
  • Csokis
    #860
    Van mini image, szóval.
  • hykao #859
    Akiknek nem eredeti, azok valószínűleg szívni fognak, hisz a krekk szinte biztos, hogy nem lesz jó a peccsel...akik meg megvették, azoknak ugye EU-s...szal...
  • TopGun
    #858
    Honnan lehet tudni melyik, melyik verzio? US v. EU?
  • snake200
    #857
    igen itt is ott is de olyat is olvastam sajna ,hogy az us verzsön jön ki pénteken , az eu-ra szombatig lehet várni kell
  • xido
    #856
    meg itt:)
  • Csokis
    #855
    Ott nem is, hanem itt!
  • CS@
    #854
    Najoooo de ennyi erővel azt is mondhatnánk, hogy II VHs GTA…
    …Pedig a GTAt nem sokan hasonlítják az AssaC -hez :)
  • enlightened
    #853
    nem lesz holnap patch. De mindesetre jópofa volt ahogy bejöttek és lereagálták egymást:D.
  • TopGun
    #852
    Honnan veszed, hogy holnap beta patch lesz? Mert a bannerben szereplo patch hirekben, egy szot nem latok rola irni.
  • Achmed927
    #851
    Jó játék, de mégis csak ennyit érdemes írni róla:

    II. világháborús Assasin's Creed !!!!!
  • Csokis
    #850
    Igen, holnap beta pacth!
  • snake200
    #849
    Béta Patch? Péntek?
  • Falcon87
    #848
    Ja, mondták már. Akkor bocs.
    :D
  • Falcon87
    #847
    Bazdmeg, ennek a kis spoilernek most nagyon örültem.
  • nan76
    #846
    1.


    2.
  • Broafka
    #845
    Le kell dobálni őket!

    Fölmész egy lesre, elkapod és lehajítod, ennyi
  • Vraaanyek
    #844
    elnézést kérek minden érintettől, nem szándékos volt, teljesen kiment a fejemből, hogy mások esetleg még távol sem járnak ott, és hogy én is gyűlölöm, ha valaki spoilerkeret nélkül ír be ilyeneket, de azért azt hozzá tenném, hogy tényleg nem merő tahó bunkóságból hagytam le a takarást!
    Elnézést kérek még egyszer!
  • gfreak
    #843
    össze kell gyűjtened az összes német járgányt először, aztán lehet csak hadijárgányokat tárolni a garázsban

    tankot találsz pl a térkép jobb alsó szélén
  • ACE
    #842
    Hogy lehet tankot "lopni", hogy azt is ki tudjam választani a garázsból?
  • bgabor
    #841
    Spoilerezésről hallotál már? Mekkora tahóság ez!
  • tmisi
    #840
    Ja de mostmár mindegy.
  • Shep
    #839
    A végére értem, mivel versenyeket nem csináltam ezért 94%-os a küldetések teljesítettsége, az egész 13,x óra volt. Összességében kellemes csalódás volt a játék, könnyed egyszerű játékmenet, elég sok lehetőség, nagy és jól kidolgozott helyszín, mindez töltés nélkül, leszámítva a belső tereket. A történet is elment, főhősünk néhol egész jópofa poénokat engedett el.

    9/10
  • Cat 02 #838
    spoiler :s
  • Blinkye
    #837
    Akkor csinálj versenyt
  • Vraaanyek
    #836
    Mit kell csinálni azután a küldetés után, mikor is Veronica lelövi Luc-ot a nagy barlangi csata után?
    Sehol senki,csak a versenyek...
  • Tiszti
    #835
    Kis segítség kellene
    a throwing a party perk - ben mit kell csinálni a számláló 2/5 ön áll, és az istennek sem sikerül
    már dobáltam gránáttal a nácikat meg ütöttem el őket kocsival ahogyan a képen van de nem nagyon akar sikerülni aki tudja a választ annak előre is köszönöm.
  • gfreak
    #834
    dehogynem...csak kerstük a bugot, de nem volt sehol
  • woy
    #833
    nektek se érdemes semmit se mutatni
  • gfreak
    #832
    sem az angol :DDDD

    különben nem vágom hogy ez miért lenne bug? elég nehezen tudnak kilőni egy AA mögül bárhol...az összes magasabban levő AA-ból meg szinte lehetetlen...csaka snipereket kell leszedni :D
  • Broafka
    #831
    látom a célzás nem az erősséged! :P
  • CS@
    #830
    Ja értem, én azt hittem tényleg valami bug -ot kell keresni a dologban.
  • woy
    #829
    Ott hogy nem tudnak lelőni,és összeszedel egy csomó pénzt.Alarm 5 de nem tudnak megölni.Te meg csak lelövöd a zeppelineket,és lesz sok zseton.azok meg mindíg respawnolnak.
  • CS@
    #828
    Na ezt én nem értem...nem látom, hol van itt a bug.
  • strebacom
    #827
    Faxa....
  • woy
    #826
    készítettem róla videót is itt van,hátha érdekel valakit
  • strebacom
    #825
    Dógoznak rajta de nem tudják mi okozza a hibát....az eddigi x emberböl, csak 4-en maradtak....
  • Gideon Wieth
    #824
    hát ennyivel a megjelenés után sincs semmi az már kissé botrányos :)