1369
WAREZ TÉMÁKKAL FÁRADJON MINDENKI ODA, AHONNAN A WAREZ VERZIÓT LETÖLTÖTTE...ITT A JÁTÉKKAL FOGLALKOZZUNK!!!

BÉTA PATCH IMMÁR ELÉRHETŐ: KATT IDE ...TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT...
  • shyning
    #968
    Nyilván, mert ott van két lámpa is, de hát akkor is csak a nagy üres fal van, semmi kapaszkodó. Esetleg képet ha betennél, megköszönném, de ketten is leszünk sztem. :)
  • xxxpaulxxx
    #967
    jaja vannak benne elég komoly grafikus hibák... de elnézzük:D
  • Csokis
    #966
    Nem, csak az ATI fagyásokat orvosolja!
  • Vraaanyek
    #965
    Akinek alapvetően jól működött a játék, annak valamit változtat valamit a patch? mert egy-két bug azért előfordult a játékban,amiket kijavíthatna...
  • xxxpaulxxx
    #964
    Annyira jó ez a játék.... olyan jó hangulata van, hogy csak na:)
    Nah meg ezek a zenék se semmik... totál beleillik a játék stílusába, még ha nem is akkori zenék:D Meg örültem, hogy felcsendültek ismerős dallamok is, mint pl a Feeling good.
  • gfreak
    #963
    pedig hátul lehet felmászni rá, észre sem vesznek közben..
  • enlightened
    #962
    Na ide én se tudtam felmászni és nagyn érdekelne hogy kell. Ha valaki tudja légszíves pontosan írja le hogy kell, de kép még jobb lenne.
  • TopGun
    #961
    #927-#949-ig szepen kitoroltek a hozzaszolasokat, pedig ott volt leirva, hogy mukodik a jatek. Mondjuk nekem mar nincs ilyen gondom, mert szerencsere mukodik a patch az ATI kartyammal.
  • TopGun
    #960
    Aham, koszi, ez igy eleg nagy szivas nekem:(
    Van egy masik kerdesem, azokkal a gyonyoru tancos, enekes, lanyokkal lehet testkozeli kapcsolatba is kerulni akik a barban vannak? Ha igen, mi modon? Mert nem talaltam rautalo magatartast :)
  • gabo91
    #959
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    94%-nál vagyok, meg volt a harmadik verseny is (megvan a perk). Kapok még valami feladatot, vagy ennyi volt? area III- még nem teljesen tiszta de unom már a tisztogatást. Illetve a versenypálya + náci bázis területe, de azt most inkább kihagynám)
  • shyning
    #958
    Mondjuk azért azt tudom, hogy a sárga lámpák után kell menni, na, mindegy, ott sima fal van csak, semmi más, így lehetetlen. De azért köszi. :)
  • fixpont
    #957
    hatul
  • shyning
    #956
    Segítség kellene valakitől, nem bírok felmászni arra a templomra, ahol a sznt grál ládika volt ugye, vagyis Belleville-ben a Pere Lachaise temetőben levőre gondolok. Ha vki megcsinálta, kérem, írja meg, hogy kell. Köszi.
  • Line
    #955
    3
  • Line
    #954
    Hali! Konzolon nem megy a rezgés a gaménál. Csak nekem? + napon belül szerintetek ezt vissza lehet vinni? Gta minőséggel hitegettek az uzletben de ennek ahoz nem sok koze van.
  • Carloska
    #953
    ha tul sok memoriát eszik esetleg bemelgszik a vga akkor szokott ilyen lenni
  • RETROB0Y
    #952
    az milyen hiba nálam hogy faszán fut a gém azt 1szer csak kilép szo nélkül se hibaüzenet semmi csak kilép mikor gondol egyet


    5let?
  • Csokis
    #951
    http://gamepod.hu/tema/the_saboteur/hsz_229-229.html
  • TopGun
    #950
    Egy problemam van: elkezdtem jatszani, azt irja barhol menthetem a jatekot, a pause (escape) megnyomasaval, de hiaba mentettem el, a betolteskor megis a legelejerol kell kezdenem mindet! Ez mitol van? Masik: Eszmeletlenul jo teste van szerintem, a tancosnonek akivel a jatek kezdodik!
  • enlightened
    #927
    A patch semmiféle fps javulást nem produkál. Szóval akinek ment eddig a game annak tök fölösleges feltennie.
  • wright
    #926
    Már leesett nekem is
  • xido
    #925
    Remélem eszedbe jut,hogy a patch az exe-t buzerálja általában..ezért fog neked kifagyni,ha visszarakod a régi exe-t...gondolom én
  • wright
    #924
    A képfájlból amit telepítettél nyisd meg-és vedd ki az eredeti exe fájl-t!
    Utána lefuttatod a patch-et,vissza a crack(csak az exe elég)és megy....amíg újra ki nem fagy
    Bár neked hátha működik.
  • xxxpaulxxx
    #923
    Patch telepítésénél ezt írja:
    Failed, User cancelled installation...
  • grimm13
    #922
    Áh logikus magyarul mivel nincs gyógymód az AIDS-re mindenki ebben fog meghalni .....
  • xido
    #921
    Ja ahogy látom ki lett törölve egy hozzászólás a kiskapura:)
  • xido
    #920
    Nem szabadott kiírniuk,hogy törés még nincs hozzá,így csak eredeti játékosok tesztelhetik:)
  • Cat 02 #919
    Mivel nincs még crack patch-hez, bármelyik épeszű ember.
  • grimm13
    #918
    Ezt a hülyeséget hogy "TERMÉSZETESEN CSAK EREDETI JÁTÉK ESETÉN ORVOSOLJA A GONDOKAT" ezt ki találta ki ?Remélem nem bántok meg vele senkit ...
  • xido
    #917
    Az patch előtt is úgy volt nálam..mintha 2-3 réteg lenne egymáson,röhögtem is rajta és nem használtam semmire,mert így lehetetlenség:)
  • wright
    #915
    Sziasztok!
    Nekem azt írja ki a patch hogy nem sikerült a telepítés-setup failed...?!
    Leírná vki magyarul hogyan kell felrakni?
  • hapi
    #914
    Megy nekem is vista32 ati4850 de nálam a térkép használhatatlan mert ha nagyítok akkor a jelek elcsúsznak.
  • enlightened
    #913
    De ez a hotfix, ott van milyen kártyákhoz jó és az enyém nincs köztük:D, e nem fogja felhuzni az fps-t.
  • strebacom
    #911
    Ezzel próbáld.....
  • enlightened
    #910
    Hát ez szívás nekem is 20 fps-el döcög, ezek szerint a patch semmit nem javít ezen, kár pedig jó játék, de így élvezhetetlen.
  • TDantes
    #909
    Hát nálam nem. Igaz, máskor se működött soha ez a yasu marhaság, nem megy és kész.
  • arty
    #908
    másnak nem

    (konkrétumra konkrétummal, érted, ugye? ;) felbontás, beállitások, nehogy megírd!!!!)
  • newman26
    #907
    Nekem is elindul,viszont 20 fps-el!
    Másnak is ennyivel megy?
    4850+win7 64bit
  • enlightened
    #906
    Olyan akinek már ment előtte is a game és most felrakta a patchet, légyszi írja meg hogy javít e valamit az fps-en, vagy ez csak szimplán azoknak jó akiknek eddig el se indult?
  • tumpi
    #905
    norbi2fraktal! nagyon köszi a linket megy :). az őszintét megvallva nem gondoltam volna hogy játszani fogok vele :)