813
Minden ami Naruto játék
  • hendry93
    #653
    Hogy kell a shipudenn 2-ben megtalální a kűldetést már Yamato is felem van mit kell csínální utána?
  • erik10
    #652
    Kipróbáltam Ultimate Ninja Storm demóját. Nagyon bejövős. :)

    Pedig először nem jött be, de most nagyon megtetszett. Egy Sasuket nyugodtan beletehettek volna a demóba,akár Kakashi helyett is
    :)
  • TheSmith
    #651
    Egy ismerősöm töltötte le torrentel. Ott próbálkozz!
  • hendry93
    #650
    Vagy valaki letudná nekem másolní a Narutót??
    Fizetek is ha nagyon kell..
  • hendry93
    #649
    Neked honnan van meg a játék?
    Mert nekem is nagyon léne :)
  • hendry93
    #648
    Neked meg van?
    Ha igen honnan szerezted?
    És naruto ultimate ninja 3-at hol lehet szerezni?
  • Tisszi
    #647
    hát mivel amazonról hun-ra asszem nemlehet rendelni igy marad az ebay... vagy használtan valakitől...esetleg ird be az olcsó konzol,game topicba hogy keresed ezt a játékot hátha van vkinek eladó...
  • hendry93
    #646
    Lehet venni Naruto shippuden accal 2-őt vagy rendelní valahonnan.
    Mert nagyon kéne az a játék.
    :D
  • hendry93
    #645
    Hello nem tudod hol lehet Naruto shippuden accal 2-őt szerezni?
  • csabi0421
    #644
    ndsre mi jelent meg?
  • TheSmith
    #643
    Kössz!!!
  • kazuma89
    #642
    Naruto Uzumaki Cronicles 1,2-t keresek akinek van eladó az írjon rám 1 pü-tet.köcce
  • Tisszi
    #641
    Uzumaki Chronicles 1-2
    Narutimate Accel 1-2
    Ultimate Ninja 1-2-3
  • bigbigle
    #640
    ps2-re mi jelent meg?
  • Tisszi
    #639
    megnyomod start gombot és ott a mission menü..és csináld a feladatokat
  • TheSmith
    #638
    Hello
    Megtudja valaki mondani hogy mit kell csinálni a Naruto Ultimate Ninja 3 legelején amikor Konohában össze vissza lehet menni??
  • Győri Devi
    #637
    hát azt ps2en nem fogod nyomni XD
  • Tisszi
    #636
    az oldalon nem nagyon támogatják a warezt...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    deh próbáld meg itt: www.piratebay.org
  • csabi0421
    #635
    hy timates honnan szedted le ezt a játékot? mer én sehol se találom :S
  • csabi0421
    #634
    hello timates
    te honnan töltötted ezt a játékot?
    mer sehol se találom :(
  • ricsmond93
    #633
    Bocsi hogy ennyit kérdezek de van olyan már hogy Naruto shipuden narutomate accel 3??
  • erik10
    #632
    Lol.
  • erik10
    #631
    Istenem,mennyi idióta...
  • ricsmond93
    #630
    a Naruto ultimate ninja storm-ot lehet ps2-re játszatni nem? Legalábis meg lehet valahogy csinálni hogy fusson ps2-n?
  • csordás norbi
    #629
    Sziasztok új vok és azt szeretném megkérdezni hogy valaki le tudná-e másolni a narutimate accel 2-t fizetnék is valamennyit.Előre is kössz.
  • ricsmond93
    #628
    Én már az összes klónt legyőztem csak ki sasuke hiányzik.De most néztem meg harmadszor amit mondtatok de egyszeűen nincs ott!Nem tom hogy mi a baj de nem találom.
  • ricsmond93
    #627
    ti ps2-n vagy pc-játszasz vele?
  • sbga
    #626
    nagyon köszönöm!!!!!!!!!!! (m@st3r ricsmond93)
  • Tisszi
    #625
    sbga: néhány ponton van egy ilyen köralakú világitó valami...arra kell rámenni és megnyomni a kört
  • Tisszi
    #624
    rics: igen..jobb oldalt az első vagy a második ajtó..
    a yondaime-t pedig akkor kapod meg, ha legyőztél minden klónt
  • ricsmond93
    #623
    Egyébként szabolcs94 nem találtam sehol a kicsi sasukét végig néztem az összes ajtót orochimaru barlangjában és sehol nem volt csak néhány bandita.Biztos hogy ott van? máshol em lehet?
  • ricsmond93
    #622
    Kösz szabolcs94 majd megnézem!:) És sbga a mentést én csak úgy tudom megcsinálni hogy a story modban azok a kék kis körök amikbe belemész ott lehet menteni. legalábbis én ott szoktam a menüben meg fogalmam sincs hogy lehet-e.:)
  • sbga
    #621
    hello az lenne a kérdésem lehet hogy nevetségesen fog hangzani de a naruto shippuden accel 2-őben hogyan lehet menteni??????????????
  • szabolcs94
    #620
    a 4 hokagét pedig akkor ha meg csináltad az összes embert akik szanaszét vannak a játékba ha pedig a kis sasukét kaarod akkor a barlang egyik szobályávbna van asszem ha lemész a barlangba akkor az elsö vagy második ajto de nem biztos nézd végig aza összes ajtot ..
  • ricsmond93
    #619
    Naruto shippuden ultimate acel 2-ben hogy lehet megszerezni a kis Sasuke-t és a 4. Hokagét ??????
    Válaszatokat előre is köszönöm!;)
  • sbga
    #618
    figyelj ricsmond93 nekem ugyan nem eladó a narto shippuden ultimate accel 2 de a www.isohunt.com ról letudod szedni igaz elég lassan jön le de onnan letudod szedni!!!!!!!
  • playstationchip
    #617
    Ps2 gamek jó áron írj ide: [email protected]
  • TheSmith
    #616
    Hello!
    Megtudja valaki mondani hogy mit kell csinálni a naruto ultimate ninja 3 legelején amikor konohában össze vissza lehet menni?? Előre is kössz
  • ricsmond93
    #615
    Sziasztok! valakinek eladó a Naruto shippuden ultimate accel 2???????
  • madara001
    #614
    sziasztok valaki tudna segíteni hogyan tudok fölcsatlakozni a naruto half life 1-2 naruto modra???ez a neve aszem Naruto: Naiteki Kensei