813
Minden ami Naruto játék
  • szabolcs94
    #693
    Az egy fog most kijönni de akkor mikor jön a kettö angolul tudok hogy még az egyse jelent de már kiváncsi vagyok az angol hongokra meg hogy mojen lesz válaszotokat elöre is köszönöm...
  • PGry
    #692
    a N.U.N.4 a zaz acce l1 vagy a 2 lesz??(csak azért mert a 2-ben nem lehet ugy poloba menni)
  • Tisszi
    #691
    miért kellett ennek is ultimate ninja nevet adni? sztem hagyhatták volna az accel-t..de nekem 8, semmi pénzért nemcserélném le angol szinkronosra
  • vixo
    #690
    Naruto Ultimate Ninja 4: Shippuden
  • erik10
    #689
    Volt belőle demo, az pont az ilyen problémák elkerülése miatt van. Sajnállak.
  • erik10
    #688
    Nemár.. vicc.
  • benedekpepe
    #687
    thx
  • vixo
    #686
    Igen fog, nem is olyan soká, március 17.én jön a Naruto Ultimate Ninja 4: Shippuden - ami a már megjelent Narutimate Shippuden Accel 2 usa/eng verziója lex,mivel az utóbbi japán nyelvű volt,nem tudom,h mennyiben fog újításokat tartalmazni az amcsi verzió én reménykedem benne,h azért 1-2 új dolog lex benne,hiszen ha csak a fordítást csinálták volna akkor nem hixem,h ilyen sokáig kellett volna várni az amcsi verzióra
  • benedekpepe
    #685
    Hali!Nem tudja vki h PS2-re fog-e még mejelenni(ha igen akk kb mikor?)új Naruto-s játék???
  • kutyakaki1
    #684
    Nem tudjátok hogy a naruto ninja destiny-ben hogy kel új karaktereket szerezni a story modot végig csináltam de csak két karit kaptam????????
  • titanzsombi1994
    #683
    A kicsi sasuke nincs orochimaru rejtek helyén ha ott nincsen akkor még hol lehet?????????

  • ggeerryy
    #682
    Megvettem a Naruto Stormot ps3ra :S hát ez a játék egy gány :S szép grafika meg minden de az accel2 meg az 1 sőt már a három is oda veri rendesen a harcokat .... vicc nah meg a nagy durva nyomkodós témák van nekik kettő ... nem tudom miért spóroltak meg elvileg 1-147 ig vagy meddig dolgozza fel az animét hát elég ratyi lett :S Zabuza Haku sehol nem volt egy csomó minden ki van hagyva :S és a harcok se olyan élvezetesek szerintem mint a ps2 es gamekben .... holnap inkább veszem elő a ps2öt és ott nyomom egy kicsit mert ez most nagyon lehúzott .... sokkal jobbat vártam :S
  • PGry
    #681
    pls vki mondja meg hogy kell
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megcsinálni azta missziot amiben van az a néma csajszi mert amikor visszamek konohába akkkor nincs sehol
  • benedekpepe
    #680
    thx;)
  • erik10
    #679
    Szívesen. :)
  • PGry
    #678
    nem lehet sasukeval menni rpg modba csak akkor lehetsz sasukeval amikor egy banditába ütközöl am.belemész a menübe ott eggyel jobbra kiválasztod naruto 2. és megkeresed azt a tárgyat aminek azt irja h 5x+2-t ir
  • benedekpepe
    #677
    Hi all!Narutimate Accel 2-ben amikor már a mini mellékküldetések vannak nem tudja vki h mit kell csinálni akkor amikor a ramenes ember és chojival beszélek aztán choji benne van a csapatomban 3. tagnak pls...?naon fontos leen.Meg aazt h h kell aktiválni sasuke kunai-ját h sasukevak lehessen menni RPG módban.Pls...
  • PGry
    #676
    ja és Narutimate accel 2-ben
  • PGry
    #675
    Hy all!
    hol találom yondaime-t mert már megvan pts sasuke,1,2 küldi nincs meg visza is olvastam de nincs a hokage épület tetején
  • ggeerryy
    #674
    Üdv. Mindenkinek! azt szeretném megtudni hogy a naruto storm már megjelent Magyarországon ?
  • hendry93
    #673
    Sziasztok!
    Hol találom kicsi sasukt és a 4-ik hokagét mert nincs kicsi sasuke orochimaru relytekhelyén,
  • Tisszi
    #672
    KÖSZÖNJÜK EMESE
  • benedekpepe
    #671
    thx!
  • erik10
    #670
  • Tisszi
    #669
    uhh ez asszem az a feladat, amikor egy köjöknek kell visszavinni valamit... menj el oda, ahol a gai csapat harcolt a saját klónjaik ellen, és ott lesz egy vizesés..és a vizesésnél lesz az a tárgy, vedd fel és vidd vissza konohába
  • benedekpepe
    #668
    Hello!AzAccel 2-vel jáccok és egy miniküldetés van ahol kiba-val és akamaruval kell vmit csinálni vagyis ők vannak betéve a 3. embernek Tsunadénál.VALAKI PLS SEGÍTSEN MIT KELL CSINÁLNI!:S
  • hendry93
    #667
    Van egy ajtó orochimaru rejtekhelyén amí zárva van oda hogy kell bejutní?
  • hendry93
    #666
    Az egész levél faluban?
  • Tisszi
    #665
    kis sasuke: orochimaru rejtekhelyén az első vagy a második ajtó
    yondaime: először lekell győzni az összes klónt a területeken, és ha az megvan akkor a hokage épület tetején


    de ezt már párszor leirtam..nemigaz hogy nemlehet kicsit visszaolvasni
  • hendry93
    #664
    Hol találón a 3, 4 hokagét és kicsi Sasukét kívíttem a Naruto Shippuden 2-őt abba hol találóm.
  • hendry93
    #663
    De megjőtt végig is játszóttatam.
    De azért felvehetnél msn-re.
  • Tisszi
    #662
    ment a mail...ha nemkaptad meg, vagy ha esetleg vmi gond van vele akk jelezd a fórumon és felveszlek msn-re :)
  • hendry93
    #661
    Msn-em is van:D
  • hendry93
    #660
    [email protected]
    Kősszí!
    Msn-en [email protected]
  • Tisszi
    #659
    priviben ird meg az email cimed, és küldök egy magyar végigjátszást
    hendry93 te is irj, ha kell
  • Rimoczi10
    #658
    A küldetések hol vannak??? És van valami leírás mert nem tok japánul.
  • hendry93
    #657
    Narutimate accel 2-ben mit kell csínální most mentem be yamato-val és sakura-val a homok falúba nem engednek át az egyík helyen 2 ninja áll ott mit kell csínální? ott ahól arra amerre Itachi-val kellet kűzdení
    Kérlek segítsetek nagyón
  • Tisszi
    #656
    teljesiteni kell az összes küldetést, asszem 21 van..a vége fele kapsz tsunade-tól egy feladatot hogy menj el orochimaru rejtekhelyére(vidd magaddal sakurat, sait és yamatot) a kulcs asszem a kigyószobornál lesz..utána majd betudtok menni

    yamatot pedig akkor kapod meg ha legyőzted az összes klónt, utána yondaime ott fog fent állni a hokage épület tetején és őtis lekell győzni
  • Rimoczi10
    #655
    Hi all. Narutimate accel 2-ben hogy tok bemenni orochimaru barlangjában a lánccal lezárt ajtón???? Plz segítsen valaki. És hol lehet feloldani yondaimet???? Előre is kösz.
  • Zunex
    #654
    Hello! ezt nézzéek meg