24
  • barret
    #24
    Par ev mulva gondban leszunk,hogy a nalunk levo 25 kutyu kozul kivalaszuk a megfelelot...Elvegre mindegyik tud majd mp3-at lejatszani.
    Asszem mobiltelefon mindenkinel lesz...a maradek 24 kutyu meg ott lesz nehezeknek?
    Nemhiszem:)
  • Wittao
    #23
    Qwerty billentyűzet egy órára... jó hagyjuk :) :)
  • kvp
    #22
    "Erre gondolsz? :) (Google első találata a PDA watch keresőszóra, gondolom van ennél komolyabb is)"

    Hasonlora, csak kisebb meretben (a kijelzo jo, a haza nagy) es nagyobb kapacitassal. A 8Mb memoria a 66Mhz es a telefon hianya miatt ez nem er tul sokat, de egy 2Gb-os flash chippel, oled kijelzovel, stylus nelkuli touchscreen-el es egy 3g-s telefonnal mar hasznalhato lenne. Jelenleg allandoan azon kell aggodnom, hogy eppen mit hagyok el. Ha a csuklon van akkor eleg nehez valahol ottfelejteni. A kis kijelzo meretet pedig kompenzalhatjak ugy, hogy 16:9-es vagy akar 20:9-es kijelzot raknak ra. (szelesebb lesz, de nem log le, es igy talan kifer egy qwerty billentyuzet is a kepernyore)
  • SmallGreenET
    #21
    Elég gyenge a felhozatal benne... Mintha nem olvastam volna sör- és bornyitóról, továbbá fűrészről és a többi hasznos kellékről! fenének kell körömreszelő... Várjuk a MP3bicska 4 men kiadást!!!
  • Akuma
    #20
    Ezentúl az mp3 lejátszókat is be fogják tiltani a reptereken
  • brueni
    #19
    ahogy a képet nézem, mintha vezetéknélküli lenne az összeköttetés a vas és a füles között...
    sőt mintha egyszerre több jack-et is kezelne...
  • Gerygrey
    #18
    Persze, a kocsmában házaló román állampolgároktól vásárólt "eredeti svájcibicska" biztosan.

    Amúgy találtam a PDA karóráról bővebb infót, itt vannak screenshotok is. Tetszetős darab, bár én nem tudnám mire használni, akkor már inkább egy nagyobb, de multimédiás és egyéb felhasználásra is alkalmas PDA.
  • Molnibalage
    #17
    Hát ez tök felesleges szerintem, és maga a svájci bicska is egy elég nagy állatság, mert csak egy szimbólum, de ha KOMOLYAN használni akarod, a terhelés alatt szétesik a cucc...
  • Gerygrey
    #16
    Nekem az is eleg lenne ha egy sima touchscreen-es pda-t be tudnanak epiteni egy karora meretu vizallo keszulekbe es adnanak hozza csukloszijat. Eleg ha telefon, jegyzettomb, pendrive es hataridonaplo van benne. (na jo, azert az idot is mutathatja)

    Erre gondolsz? :) (Google első találata a PDA watch keresőszóra, gondolom van ennél komolyabb is)
  • kvp
    #15
    "Miért nem mindjárt a túrabakancsba építik az mp3-lejátszót?"

    Olyan fejlesztes mar van. De letezik ipod-hoz integralt lepesszamlalos futocipo is. (csak minek) Az mp3-as bicska fo elonye, hogy repulon hasznalhatatlan, mivel nem engedik be az utasterbe. Nem tudom, de feltunt valakinek, hogy a kezeloszervek azon az oldalon vannak, amelyiknel fogva megnyomja az ember a bicskat. Ha forditva fogna valaki, akkor bepattanna a pengeje, tehat az lcd-t meg a joystick-ot kell jo nagy erovel nyomni ha valamit el akarunk vagni. Ez a keszulek inkabb olyan PR ajandeknak tunik mint barmire hasznalhato targynak.

    Nekem az is eleg lenne ha egy sima touchscreen-es pda-t be tudnanak epiteni egy karora meretu vizallo keszulekbe es adnanak hozza csukloszijat. Eleg ha telefon, jegyzettomb, pendrive es hataridonaplo van benne. (na jo, azert az idot is mutathatja)
  • herlius
    #14
    Ekkora állatságot! Miért nem mindjárt a túrabakancsba építik az mp3-lejátszót? Vagy az alsógatyába... Innen már csak egy lépés és legközelebb már a bicskával fogunk telefonálni. A különböző eszközök lesznek a gyorshívó gombok. Ha a nődet akarod felhívni, akkor a konzervnyitót kapod elő, ha a haverodat, akkor meg a bornyitót. Eszem megáll...
  • Wittgen
    #13
    Hát igen, szalonnázáskor milyen jól is esik egy kis Lajcsit hallgatni...
  • Gerygrey
    #12
    Én nem is az LCD miatt aggódnék, mert azt lehet golyó- és szalonnazsír-álló üveg mögé tenni. Viszont az a joystick az kényes lehet, mert a pöcök és a burkolat között bizonyára van egy kis rés (különben nem lehetne mozgatni) és oda beszorulhat a retek. Inkább a vízálló elemlámpáknál alkalmazott, műanyaggal bevont kapcsoló-megoldást tartanám szerencsésnek.

    Egyébként ha jobban nelegondolunk, szép-szép hogy túrázásra egy kütyüvel kevesebbet kell vinni ha zenét is akarunk hallgatni, de én a bicska helyett inkább a telefonba integrált MP3 lejátszót részesíteném előnyben, azzal nem vág az ember szalonnát, viszont általában az is kéznél van. És egy jó sztereó Bluetooth fülessel még attól sem kell félni hogy erdőjárás közben a füllhalgató madzagja beleakad a bozótba és kirántódik a zsebből az MP3 lejátszó.
  • brueni
    #11
    vazze, ha Mc'Gyver-nek lett volna ilyenje
  • huuu
    #10
    Már vártam!
    Mikor kapja el a "trendi" az eszetlen svájciakat.
    :)
    Hálisten az én Vitorinoxomban nincs lcd! A badacsonyi kiránduláskor, az uzsonahús evésnél nem sajnálom,
    ha faggyús lesz.:)
    doooo.

  • Loverman
    #9
    láttam már Mindennel felszerelt Victorinox svájci bicskát, vastagabb volt mint ez, pedig abban csak a "szokásos" dolgok voltak.
  • Gerygrey
    #8
    Mindenesetre innovatívabb kütyü mint az agyonhypeolt iPod
  • PíszLávJuniti
    #7
    a kijelző feleslegesen növeli a bicska méretét sztem..
  • masek
    #6
    "Az első eszköz külalakjában megszólalásig hasonlított a híressé vált svájci bicskára, a különbséget csak a belsejében lévő memória és az USB-csatlakozó jelentette"
    szombi, benne volt a cikkben, linkkel...
  • szombi
    #5
    Már volt ilyen. vagy az pendrive volt?
  • Tojesz
    #4
    Jól néz ki, nekem tetszik
    Sztem lesz is rá kereslet
  • Mo.Organ
    #3
    akkor vegyetek. Mint az oviban.
  • avcom
    #2
    nekem is :)
  • Punker
    #1
    ez kell :)