987
Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum
  • L Viper #747
    Megnézem mindenképp, de szokás szerint nem tudom mikor lesz rá időm.
  • Wampa
    #746
    Közben küldeni akartam többieknek is,de kiment nyilt posztként:(
    Na sebaj,akit érdekel,kint van a falkonon.....
    Scottynak még elment.....
    Amugy azóta feltettem én is az új modot(a 24 essel)hát simán veri .....
    Az eső effekttől beélvezek:)
    Le is szedtem ezt a nyamvadt EECH2 kieget.
    Bár a viz tetszett,kiváncsi vagyok Vipera mit szól hozzá.
  • Gyöször
    #745
    Heló! Megtaláltam egy igencsak gazdaságos polcon ezt a játékot, de kipróbálni nem tudom, mert hétfőn van szakdoga leadási határidő majd utána... meg lesz más, de ha nem lesz akkor meglátjuk mit tud..
  • Wampa
    #744
    Este elküldöm a cimet
  • Gyöször
    #743
    melyik release-t vásároljam meg? :D
  • Wampa
    #742
    Üdv
    Vipera,Gyöszi,kipróbálhatnátok ezt az uj EE2 Desert Ops.ot
    A repmodel okádék szerintem,továbbra sem tudom beüzemelni az MFD-ket,de
    érdekes, hogy a FLIR meg a tv kamera működik.
    Viszont a környezetből amit láttam,az igen szép.Nekem tetszik legalább is.
    Lehet hogy a gépcsere miatt:)de igen stabil,nem láttam grafikai hibát,
    a tenger meg igen szép.Ha be tudnám azt a k. kijelzőt kapcsolni én tolnám.
    Igen szépek a gépek és elértem hogy a gépágyú követi a sisakcélzót.
    Érdekes a hivatalos honlap,annyi áll rajta:Coming soon.
  • Gyöször
    #741
    Hehe ismerős, nekem olyan szokott lenni, hogy 2 hajtómű kampec, gyorsan autorotálok, olyan 50%ban leszállok (de minek nemtom, csak így realisztikus) és akkor ugyan ez az élmény.

    Ennél nagyságrendekkel jobb, mikor támadás alatt lévő bázisról kell felszállni. Puerto Rico // Nightmare pályán van ilyen asszem az elsők között amit bead abból az egyik CAS misszio.
    Robban minden melletted meg masszív gépágyú sorozatok repkednek naésakkor rázendítesz, hogy: APU start. Jobb hajtómű ignite, majd throttle up. stbstb :D:D Mondjuk mindezt egy Hind-el amikor esélyed nincs felszállás után becélozni senkit, de ha mégis sikerül, akkor a flir meg éppen elveszti a jelet, mire odaérne a Falanga az M163hoz vagy az M2A2 Bradleyhez... amit általában alapból nem nyír ki egy falanga.. Nyomjelzők az arcba.. :D
  • Scottt
    #740
    Tegnap reppentem egy kört,de hamar lekaptak a Ka-52sek de olyan alacsonyan sunyoltam, hogy csak a főrotor sérül meg a találattól a zuhanástó semmi baja nem lett,szóval ott dekkoltam működő műszerekkel míg ki nem lőttek:/(Durva élmény volt látni a géptől 5 méterre becsapódó rakétát:D)
  • Gyöször
    #739
    :) régen lőttem már az a helyzet. Bár nemrég rávettek egy kis unrealra, de az nem ugyanaz :)

    Szóval valami olyasmi, hogy beizzítod a földi radart: Insert
    Numpad 0 val tudsz váltogatni a célok között
    Backspace (visszatörlő) gombbal tudsz váltogatni a fegyverek között
    Ha előtted a cél és nem takarja ki hegy stb akkor Space-el lősz
    Hogy ez hogy képeződik le a joy-odra arról gőzöm nincs, de insertet biztos nyomni kell a földi radarhoz.
  • L Viper #738
    Efér = Egér :-)
  • L Viper #737
    Efér középső gomb katt és utána a POV HAT-al nézelődsz.
  • Scottt
    #736
    Hogy lehet nézelődni? Te talán-nagy EECH veterán vagy a szemembe:)-eltudod magyarázni melyik gombot kell nyomkorászni, hogy Hellfirével lőni tudjak mert egyenlőre nem nagyon akarnak elreppenni a rakéták:/
  • Gyöször
    #735
    De a 8 állású HAT-al lehet nézelődni.
    Viszont a joyt ha lehet programozni kell, mert a gomokat tényleg nem lehet beállítani játékon belül..
  • Scottt
    #734
    Tudom már tegnap este elkezdtem böngészni.Csak krvára zavar, hogy a joy 8állású kapcsolójával nem lehet nézelődni,és nem lehet beállítani melyik joy gombra mit reagáljon^^
  • blash
    #733
  • Scottt
    #732
    Megoldottam a felszállási procedúrákat..
    Valaki viszont elmagyarázhatná, hogy kell a FLIRt,Hellfire,meg a gépágyút kezelni meg úgy általában a fegyver rendszereket^^
  • Scottt
    #731
    Igazából én a Mi-24sel szeretnék egy kis bodza termesztő vadászatra indulniDe csak a komancsnak volt leírva...:/
    Annak valaki letudná írni az indítási sorrendjét?
    Nem tudjátok lehet-e valahol buherálni a skineket?Úgy érzem ha lehet, akkor illene csinálni hozzá egy Magyar légierős skint is:)
  • Wampa
    #730
    Hát nekem most az a gondom az EECH2 kieg alatt,hogy nem tudom beüzemelni
    az MFD-ket:(
    Nagyon nem vagyok otthon a billentyűzetkiosztásokban,de emlékeim szerint
    http://www.eechcentral.com/wiki/index.php?title=Engine_startup
    itt megvan minden.Lehet hogy én is felteszem,mert ez a kieg kiakaszt,pedig a grafika szép.
  • Scottt
    #729
    Na megvan,nyúznám(egyenlőre frí flájt)De, hogy a gbe kell felszállni?:)
    Írtam check listet,az EECHcentralon olvasott cikk alapján de nem stimmel:(
    Ott azt írják, hogy
    ctrl+[.Ez az lenne, hogy kontrol+shift+f betű?
  • Wampa
    #728
    Basszus Scott.improvizálj:)
    Szerinted én honnan tudnám?
    Na ,megvan a lemez,mindjárt visszamegyek windózba,megnézem jó e a lemez,mert az összes lemezemet elbaszta egy ismerősöm kölyke a szaros
    dvd-jével:(
    Ha szerencséd van,lehet hogy van egy Oyama könyvem
  • Scottt
    #727
    Fingom sincs,de megkérdezem a Sempaiktól:D
  • Wampa
    #726
    Hello Scott
    Ha megmondod nekem ,mi volt a bika beceneve akinek Oyama elősször leütötte a szarvát:),este megkurkászom a gyűjteményem,hátha megvan az is.
  • Wampa
    #725
    Üdv
    Hát aki jót akar kerülje el ezt a játékot.Végül is felszáltam vele,nézőpont választó nuku,felszállás közben beleakadt a z orr egy másik kopter farába,erre,fel-le-fel-le:)Repmodel nulla,amugy nem lenne csúnya szerintem.Ha valakikipróbálná,tudok linket adni(rpidos)
    Olyan lelkibeteg lettem ,hogy le kellett zavarnom egy kört a Falconon.

    Gyöszi
    Hát úrnak születni kell.....
    Kár hogy paraszt lettem:))
  • Scottt
    #724
    Köszönöm Wamusekm,de sztem a Komancse vées Apacsszkij kéne.Amit te linkeltél arra nem menne rá az EECH ALL Mod:(
  • Gyöször
    #723
    Egyébként a finom szövegeden reggel óta nem tudok eleget röhögni :D
  • Wampa
    #722
    Ja,feltettem.....de be se tudom inditani:(
    Nem emlékszem a szaros billentyűkombira,legalább feljavithatták volna a cockpitet és valaki azt irta egyszer hogy van Apache az EE2 ben,én se ebben, se az előző kiadásban nem találom.
    Érdekes hogy megjegyzia settingset,csak a control-t nem:(
    Első blikkre ugyanannak mondanám mint az előzőt,de ha fel birok szállni vele,talán mást is látok majd.
    Scott mester,működik a link?
  • Solt
    #721
    Angyalbőr alap mű! :D Az Usztics hatalmasat játszik benne... ;)
  • Gyöször
    #720
    "Jelentem! Nemtudjuk!"
    (Néz valaki Angyalbőrben-t? :D)

    Hivatalos oldalon az áll, hogy káming szún, itt meg ha jól gondolom egy német srác vásárolt belőle és azt írta amit..
    Ha nem szólsz egyébként nem is tudok róla.
  • Wampa
    #719
    Üdv
    Megkérdezem itt is ,irgalmatlan nagy szeretettel szivemben,miközben
    lelkem kristálykutjának felszökkenő harmatával öntözöm lelketek virágoskertjét.....mi a f...om az a EE2 Desert operations?
  • blash
    #718
    csak hat dollar
  • Scottt
    #717
    Srácok nem tudjátok, honna tudnám hkmmr "kézalól" megszerezni a "virágbolti" változatot mert nem sokan seedelik:/ Pedig úgy repkednék valami realisztikus heló szimulátorral.
    Az allmod az fennt van sok helyen meg az free,az alap EECH kéne.Földim nem tudnád felrakni vmi tárhelyre?A te neted se perc alatt felrakná:D
  • Gyöször
    #716
    Ilyen volt ja

    Egyszer megpróbáltam én is feltenni a saitek új programját és ez volt a késdöfés bele, mikor rájöttem, hogy a régi jól megszokott eech.dat-omat nem tudom beolvastatni vele. :) Hát sajna ez van..
  • LeonSilver
    #715
    Hát nemtudom, majd meglátom mi lesz.Tudod először is újra kellene konfigolni ezt a qrva x52-t mert az új szoftver ( illetve ami vista /w7 64bit-hez van ) az nem kompetibilis a régi profillal.Komolyan nemtudom felfogni, hogy mi a faxxert nemcsinálnak hozzá valami szart ami átkonvertálná.

    Csak nekem tűnik szögletesnek vagy iylen volt régen is ??



  • Gyöször
    #714
    Mondjuk nekem a villódzás megmaradt, de a felhők bugjai eltűntek. Csinálhatnál még pár nappali külső/belső képeket, esetleg videót!!
  • Gyöször
    #713
    Akkor áthelyezték a játékot a következő időszámításba. (Windows7) :)) Csak gratulálni tudok nekik!!!
  • LeonSilver
    #712
    Igen!
  • 42nd Intruder
    #711
    Ha jól látom akkor pöpec? :)
  • LeonSilver
    #710


    Windows 7 Ultimate ( RC1 Build 7057, 64bit ; ATi HD4850 ) :

  • LeonSilver
    #709
    Megvan
    Mindjárt felteszem.
  • LeonSilver
    #708
    Ehhhh... nem lelem az EECH CD-t :(