987
Enemy Engaged: Comanche Vs Hokum
  • Gyöször
    #867
    Én általában a piros oldalt szoktam választani, meg persze fel van peccselve most 1.13ra, ott gond nélkül szokott működni a hover. De le kell lassítani szinte állóra és úgy lehet kapcsolni.
    Profil az emailedre mehet? Én kreáltam, már kb 1 éve, azóta kezdem megtanulni is :) Nem biztos, hogy elsőre könnyű lesz vele élni.
  • Glo
    #866
    Ja igen, Comanche-ban van egy visszajelző fénye a Hover-nek, de az se villan fel, szóval valamiért nekem nem működik a függeszkedés. Pedig jó lenne, mikor sokmindenre kell figyelni.
  • Glo
    #865
    Üdvözletem!

    Örömmel látom, hogy él ez a fórum :)

    Nos, újra leporoltam én is ezt a kis gyöngyszemet. Az alapjátékkal játszottam még fősuliban (kb 6 éve), még klaviatúrával :) Azóta látom sokat fejlődött a dolog.

    Lenne néhány kérdésem. Miért nem működik a Hover a legtöbb esetben? Van neki valamilyen magassági/sebességi kritériuma (esetlen a magasságtartásnak?).

    Mivel nem találtam neten, tudna valaki adni egy egy X52 profilt a játékhoz?

    Köszönöm előre is :)

    Glo
  • Gyöször
    #864
    Ezt a peccset teszed fel az EECH-ra?

    Van ilyen, hogy EEAHMAPSETUP http://www.eechcentral.com/files/game%20patches/official%20patches/ itt, ez az EEAH térképeit telepíti fel, de nem hiszem, hogy ez lenne a baj.

    Game.cfg-t próbáltad kitörölni? Joystickod ha van bedugva esetleg húzd ki hátha arra javul meg.
  • gauntka
    #863
    Na szóval:

    Felteszem a game-t, tökéletesen megy ,játszok stb. Már ha patch-et felrakok akkor is game over ,fekete képernyő, villan egyet és kidob az asztalra hibaüzenet nélkül.
    Hát még próbálkozok aztán majd lesz valami.
    Köszönöm a nagyon sok segítséget :)
  • Gyöször
    #862
    Itt a hivatalos leírás
    És egy Faq
  • Gyöször
    #861
    Ja ez ugyan az, legalábbis szerintem. De ha nem akkor megmondja Intruder majd.

    És akkor hogy? Alap EECH elindul. Felteszed az 1.4.1.mittomén hanyas gyári paccsot elindul? Aztán felteszed az 1.13as modot (ami egy exe és a mérete egészen pontosan 705 MB) meg az openal-t és onnantól seképsehang?

    Game.CFG-t próbáltad már kitörölni?
  • gauntka
    #860
    Jaj azt már próbáltam. Azzal se történt semmi.
  • Gyöször
    #859
    Te nem jössz multizni? De csak ha megígéred, hogy nem büntetsz meg ha gyorsan repülök :))
  • Gyöször
    #858
    El ne olvasd a #846-ot mert még hót véletlen bejönne egy letöltés, ha rákattintasz a linkemre...
  • gauntka
    #857
    Persze, úgy tökéletesen működik, az Open all meg micsoda?:SS
    Meg mit kell onnan letölteni mert azt látod még nem próbáltam.
  • Gyöször
    #856
    Mikor feltelepíted a sima EECH-t mindenféle patch meg mod nélkül az elindul?
  • Gyöször
    #855
    Open all = open al = Link?
  • gauntka
    #854
    ÉN nagyon szívesen kipróbálnám multiba ,de sehogy se akar működni ,hogy szomorodjon meg :(
    Nagyon kezdő vagyok (még) benne ,próbálkozok hát ha össze jönn :P
  • 42nd Intruder
    #853
    Win7 x64 oprendszerre így tettem fel:
    - alap EECH install
    - utolsó hivatalos patch (http://eechcentral.com/)
    - 1.13 allmods
    - open all alkalmazás (google a barátod)
    - 0001.rar telepítés, így az Apache-on nincs textura hiba (http://home.comcast.net/~p51ds/site/?/page/MISCELLANEOUS/)

    Így nekem fekete képernyő nélkül indult pöcre...
  • Gyöször
    #852
    Ki szeretne multizni?
  • LeonSilver
    #851
    Nem baj, azért csak írd le ;)
  • 42nd Intruder
    #850
    Holnap, vagy holnap után leírom én is a telepítést Win7-re csak jelenleg alig vagyok neten. De lehet addigra meg is oldódik :)
  • Gyöször
    #849
    Nekem van EEAH-m is.
    Ha nem patchelted fel a legújabb gyárival (valami 1.4.1.x vagy mi, fejből mondom) akkor sztem azt tedd meg, hátha.
  • gauntka
    #848
    Neked ,hogy volt a telepítési sorrend ?
    ÉN felraktam az EECH-t utána egyből az allmodot.
  • gauntka
    #847
    Ugyan úgy fekete képernyő, villan egyet és kilép:(
    Én úgy tudom,hogy ehez a progihoz nem kell patchelni mert bele van építve a modba. Vagy nem?:S
  • Gyöször
    #846
    Jah, még valami, amit fel kell tenni, nekem hiányzó openal32.dll el szállt el mikor 1.12ről 1.13ra patcheltem.
    Kértem egy ilyet Hiuuztól, aztán már elindult, de nem volt hangja.
    EZT szedtem le és megjavult!
  • Gyöször
    #845
    Gyakorlatilag ugyan az mint nekem, csak gyengébb a gépem (E6320, 8600 GT). Annyit tudok csak javasolni, hogy olvass itt vissza hátha megoldásra lelsz, aztán gyakorolj és gyere velünk multizni, mert frenetik a hangulat :)
  • gauntka
    #844
    Ja és a játék a régi Ezt ved meg sorozatból van és a verziószáma: 1.0.2c
  • gauntka
    #843
    Elnézést nagyon kapkodtam :)
    Az alap játék kitűnően működik, de amit felteszem egyből fekete halál volt :(.
    Amúgy Widows Xp SP3, GeeForce 9800GT, Intel Core Duo E8400 , 2 Gb Ram a gépem :P
    Leszedtem próbának 1 nem hivatalos patchet is ,de azzal is szörnyet hal a játék :(
  • Gyöször
    #842
    Helló!
    Egy kicsit több infó pld oprendszer ilyesmi. De sajnos én nem értek az ilyen telepítgetős bánatokhoz, nekem nem szokott baj lenni vele.
  • gauntka
    #841
    Helló Mindenkinek!

    Bocsi új vagyok a témába:S
    Sikeresen letöltöttem a eech-allmods-1.13.0.exe fájlt.
    A leírás annyi volt,hogy legyen fent a Commanche vs Hokum arra kell rátelepíteni és utána működik is. Na igen...
    Elindítom a játékot és a fekete képernyő után kilép a programból.
    Kérlek segítsetek mi a bibi:(
    Előre is köszönöm.
  • Hiuuz #840
    Nem felejtettelek ám el!

    Holnap este mehetünk!

    Volt egy kis kavalkád, majd szóban elmesélem.
  • Gyöször
    #839
    Ma nem érsz rá esetleg? Oda kéne pirítani egy két gonosz fémdoboznak :)
  • Gyöször
    #838
    Azt addig értettem mikor a zónákat kezdi mondani hol van gubanc: "Agyin-agyin.. " :D
  • Hiuuz #837
    Sikerült összehozni! Megvannak a mutatók. Most Russian Speech nélkül telepítettem. Tök gagyi :) Amúgy jobb volt. K jó hangulata van az orosz dumának, de nem értek semmit belőle.
  • Gyöször
    #836
    Ja, sztem írtam is MSNbe múltkor, hogy indítsd el az apacsot :)
    7 fő oké lehet addig én se érek rá. Ha teszel fel TS3at akkor dumálni is fogunk.

    Amúgy átolvastam a simhq fórumok jó 70%át ki vagyok müvellődve rendesen, de a laggolásra nem találtam igazán magyarázatot. Valaki pont bekérdezte ezt de a nagyközönség meg nem érette, hogy lehet az, hogy egy nagyon rövid gombnyomásra ellövi az összes tár ólmot :) Pedighát ez van amraam szeróján is.
  • Hiuuz #835
    Jövőhéten hétfő este pl. Ha gép elé ülök MSN-re bejelentkezek úgy is. Most a havoc analóg műszerek mutatóival kínlódok. Már másodszor rakom újra az egész kócerájt miatta. Most olvastam hogy minden telepítés és patchelés előtt el kell indítani a játékot, hogy a grafikai cuccokat kitömörítse a játék.
  • Gyöször
    #834
    Nem érsz rá mostanában?
  • Gyöször
    #833
    Legközelebb valamennyi mákot is le kéne darálni :)
  • Gyöször
    #832
    Gondolom :)
  • Hiuuz #831
    Na, lesz kávédarálás?
  • Gyöször
    #830
    Ehh és működik. Az ok meg az volt, hogy nem szerettem, ha valaki látja, hogy játszogatok, elfelejtettem h átírtam 0ra :)
  • Hiuuz #829
    Én egy darabig emiatt nem láttam a szervert: eech.ini-ben "usemaster=1" Nekem nulla volt.
  • Hiuuz #828
    Sikerált nyomni egy kört a szerveren. kicsit laggos (ezt egyenlőre abból szűrtem le, hogy a hellfire és a gépágyú kb fél másodperces késéssel reagál. Én 1.13-al nyomom. Teamspeakot felraktam már ezer éve nem használtam :) Annakidején még Rainbow Six Rouge Spear-hoz használtam. MSN-t használsz? Az én címem - [email protected] - ha tudsz vegyél fel ott könnyebben leadminisztrálhatjuk a dolgot...