133
The Darkness-X360
  • Since
    #13
    Milyen hosszú a játék?
  • maffia79
    #12
    valaki tugya hogy kell kinyirni a végén a főelenfelet?
  • Ewergo
    #11
    Az SC Double Agent -ben pl. feketével satirozták ki néhány sötétebb helyet. Hiába vettük világosabbra a moncsit, állitottunk a vidi driverén ugyanolyan fekete foltok voltak...ezért volt olyan franko a graf a világosabb helyszineken, mert lesporolták a sötétebb helyekröl. Ezért hagytam hagytuk abba a gámát mert nem izgi volt, hanem tré munka.
    Bocsi nem Offolok! :)
  • mbz
    #10
    hello
    nyírd ki az embereket és menj vissza a metróba...
    a telepre nem lehet bejutni...
    metróba és folytatódik a sztori.
  • sleepyhead
    #9
    hát én játszogatok vele, és nagyon jó. sőt... iszonyat jó sztori, a legkisebb dolgokra is odafigyeltek a készítők.

    viszont elakadtam :]

    amikor kijövök a metróállomsról, egy kisutcaszerűségben találom magam, van 2 fickó akit lelövök, be lehet menni egy ajtón, valami lakásszerűségbe ahol van sok ajtó, de egyiket sem lehet nyitni, ha visszamegyek meg lehet idézni egy berserker-t, de semmerre se lehet menni. Hogyan tovább?
  • sleepyhead
    #8
    attól hogy valami sötét, nem lesz kevesebb rajzolni való, lsd doom3.
  • Örm
    #7
    Megjelent! Próbálta már valaki?
  • Ewergo
    #6
    Csak az a "zsákutca" ha félösre csinálják, akkor egyenes arányban egyböl sötét helyszineket raknak be. Ezzel letudják a kevesebb rajzolni valót, meg aszthiszik hogy igy tökre izgalmas...(hogy nem lehet látni semmit). De reméljük azé ennél inteligensebbek a készitők!
  • ThugEdge
    #5
    nah szal ez is egy képregény
    ha vkinek van kedve itt bővebben olvashat a sztoriról
    és sztem csipázni fogja mindenki,mert ingém videók is úgy néznek ki,hogy bokám lefosom
  • KILLER2
    #4
    Durva egy játéknak tnik. Úgy nézem itt a játékossal vannak a szörnyek nem? Én nem szeretem az ilyen félelmetesebb, fosós gémeket (pl Doom 3), de ez megtetszett.
  • csgery
    #3
    Sztem tuti valamilyen gyilkolós gonoszos, de mindenesetre jól néz ki!
  • Rage47
    #2
    miről szól a game?
  • ThugEdge
    #1
    na akkor gondoltam megnyitom me mingyán gyün
    hivatalos oldal