133
The Darkness-X360
  • ThugEdge
    #1
    na akkor gondoltam megnyitom me mingyán gyün
    hivatalos oldal
  • Rage47
    #2
    miről szól a game?
  • csgery
    #3
    Sztem tuti valamilyen gyilkolós gonoszos, de mindenesetre jól néz ki!
  • KILLER2
    #4
    Durva egy játéknak tnik. Úgy nézem itt a játékossal vannak a szörnyek nem? Én nem szeretem az ilyen félelmetesebb, fosós gémeket (pl Doom 3), de ez megtetszett.
  • ThugEdge
    #5
    nah szal ez is egy képregény
    ha vkinek van kedve itt bővebben olvashat a sztoriról
    és sztem csipázni fogja mindenki,mert ingém videók is úgy néznek ki,hogy bokám lefosom
  • Ewergo
    #6
    Csak az a "zsákutca" ha félösre csinálják, akkor egyenes arányban egyböl sötét helyszineket raknak be. Ezzel letudják a kevesebb rajzolni valót, meg aszthiszik hogy igy tökre izgalmas...(hogy nem lehet látni semmit). De reméljük azé ennél inteligensebbek a készitők!
  • Örm
    #7
    Megjelent! Próbálta már valaki?
  • sleepyhead
    #8
    attól hogy valami sötét, nem lesz kevesebb rajzolni való, lsd doom3.
  • sleepyhead
    #9
    hát én játszogatok vele, és nagyon jó. sőt... iszonyat jó sztori, a legkisebb dolgokra is odafigyeltek a készítők.

    viszont elakadtam :]

    amikor kijövök a metróállomsról, egy kisutcaszerűségben találom magam, van 2 fickó akit lelövök, be lehet menni egy ajtón, valami lakásszerűségbe ahol van sok ajtó, de egyiket sem lehet nyitni, ha visszamegyek meg lehet idézni egy berserker-t, de semmerre se lehet menni. Hogyan tovább?
  • mbz
    #10
    hello
    nyírd ki az embereket és menj vissza a metróba...
    a telepre nem lehet bejutni...
    metróba és folytatódik a sztori.
  • Ewergo
    #11
    Az SC Double Agent -ben pl. feketével satirozták ki néhány sötétebb helyet. Hiába vettük világosabbra a moncsit, állitottunk a vidi driverén ugyanolyan fekete foltok voltak...ezért volt olyan franko a graf a világosabb helyszineken, mert lesporolták a sötétebb helyekröl. Ezért hagytam hagytuk abba a gámát mert nem izgi volt, hanem tré munka.
    Bocsi nem Offolok! :)
  • maffia79
    #12
    valaki tugya hogy kell kinyirni a végén a főelenfelet?
  • Since
    #13
    Milyen hosszú a játék?
  • testerlnx
    #14
    Az lehet, de hogy kevesebbet látsz belőleaz biztos! :( Utálom ha egy játékban sötét van, ettől nem lesz feelingesebb számomra a cucc,csak idegesleszek tőle,nem szeretek vakoskodni!
  • KADARKA
    #15
    A fő gecinél jár valaki? mit kell lőni?(csak nem a lámpákat???
  • fozelek
    #16
    SPOILER: kire gondolsz mint főgeci? A sokfogú jószág aki felemeli a tankot?
  • sleepyhead
    #17
    elakadtam, pont miután megszereztem a fegyvereket a hill-ről, beküldtek valami csatornába, ahol van egy ajtó, csak nem tudok bemenni, mert tele van vízzel. van két fogaskerék, az egyiket elfordítottam, és lejjebb ment a víz, de a másikkal semmit sem lehet csinálni... :S
  • fozelek
    #18
    megint SPOILER
    spawn-olj egy lightkillert és küldd rá a fogaskerékre
  • maffia79
    #19
    Én a 4. csapterbe a végén! 4 székbe kellet beleülni és akkor kelt életre a hasonszőrü ipse! kettő bersekerel egyetembe! Hiába lövöm semmi!
  • KADARKA
    #20
    Megoldottam, kiderült hogy nem is fő geci.....
  • maffia79
    #21
    Én is megoldottam! Kiderült hogy nem is kell lőni !
  • sleepyhead
    #22
    kösz :D esküszöm próbáltam (fel is tűnt hogy pont ott a gödör) de lehet hogy rossz darklingot hívtam meg....

    most viszont megint elakadtam (SPOILERES LEHET) valami elhagyatott metróállomáson vagyok, van egy kis folyosó, és az egyik kábel belelóg a vízbe. a vizet nem lehet átugrani, túl nagy(ha belemegyek meghalok, megráz az áram).

    már 3x akadok el ebben a játékban, húha :) pedig nincsenek is benne akkroa puzzle-ok...

    maga a játék eddig egyébként szinte tökéletes.
  • maffia79
    #23
    Kövesd a szemeddel a kábelt amelyik blelóg a vízbe és lőd szét a falnál!
  • KADARKA
    #24
    Hát srácok sikerült végig vinni a játékot hát valami fantasztikusan jó vólt! ritka az ilyen game!még mindig a hatása alatt vagyok... (Csak egy kicsit rövid volt)......
  • Foxhound1980
    #25
    Grat! Kb hány óra volt a gameplay?
  • Foxhound1980
    #26
    Pontosabban a story mód.
  • KADARKA
    #27
    kb 8-óra
  • zs0ltee17
    #28
    sziasztok! a segítségetek szeretném kérni! elakadtam annál a résznél amit a játékban mint "hell" emlegetnek! valami fura szimbolumot kell megkeresnem ami ilyen keresztre hasonlít, de elindulok mindig villámlik és visszarak oda ahonnan indultam! mit tegyek? előre is köszi a segítséget!
  • kisaba
    #29
    Segítsetek elakdtam!!

    Ott vagyok, amikor be kell menni Paulie telepére felgyújtani valamit. Be is jutottam, ki is nyírtam mindenkit, felvettem a benzineskannát is, de sehol nem tudok továbbmenni... Mit kell csinálni? Sehova máshov nem lehet itt menni..
  • zs0ltee17
    #30
    hello! menj oda ahol egy zárt fehér ajtó van! mássz be a lénnyel az ajtó kis üvegablakán, fennt a plafonn valahol van valami szerkezet azt semmisítsd meg és akkor kinyilik az ajtó! és mehetsz tovább...
  • Gyúrógép
    #31
    Azutáni rész amikor a csávó fejbelövi magát és meghal,csatatér németek stb.,meddig tart? Mer ezt a részt rohadtul rühellem...:D
  • sleepyhead
    #32
    Nem olyan sokáig. De (SPOILER!!!) lesz még egy rövidebb részecske ott :)

    amúgy most végeztem, és hát wow a játék, majdnem tökéletes, gyönyörű sztori, gyönyörű grafika, eszméletlen változatos játékmenet.... utóbbi idők legjobb fps-e szvsz
  • zs0ltee17
    #33
    nah valaki help? plzz! valami keresztet kell megtalálnom! és egy ilyen bazi nagy kihalt sivár rész! leszámítva azokat akik megakarnak ölni! és soxor villan be elém ilyen fehér fény! nah akkor merre tovább? előre is köszi a helpet!
  • zs0ltee17
    #34
    köszi már nem kell! továbbjutottam!
  • kisaba
    #35
    KÖszi!
  • zs0ltee17
    #36
    help me plzzzz! megszereztem a City Hall kulcsát, de nem tom hol van a City Hall! :) nem jelzi a térkép csak annyit hogy a Grinders Lane környékén van! mit tegyek? merre jutok oda?
  • bbuffy
    #37
    hi!
    a dokknál vagyok sehol semmi csak egy nagy daru...mit kell csinálni?köszi a helpet:)
  • Gabe18
    #38
    Gondolom másodszor vagy ott,mert először ott áll a nagy hajó,amiről lőnek,azt nehéz nem észrevenni.
    Másodszor mikor odamész,akkor meg egy lépcsőn lemehetsz a vizhez a ball oldalon.Mig arra mész már jön is egy csónak.
  • Gabe18
    #39
    Illetve az lehet még hogy odamentél korában mint kellett volna.Mert oda ugye az alagúton át mész,lehet hogy átenged oda a szükségesnél korábban is,csak akkor még nem lehet ott csinálni semmit.
  • bbuffy
    #40
    hát lehet mert nincs ott semmi a viznél.
    mennyek vissza?mert ott körbejártam mindent és az étteremben sem tudok kimenni hátul mert ott már bezáródott...passz