133
The Darkness-X360
  • bbuffy
    #93
    thx megpóbálom,ha kibonyolódtam az msn párbajból:))
  • Gabe18
    #92
    Na annak a bunkernek van 2 ilyen folyosó szerü járata.Az egyik végén (ball oldali asszem) van egy nagy löszeres láda.Ott valahol hívj elő egy "Kamikaze" lényt aki kirobbantja a falat.
  • bbuffy
    #91
    trenches a pálya neve
  • bbuffy
    #90
    nem..vagyis az melyik?
    szárnyas mukis pálya végén van egy bunker oda bementem ott is kill,és ennyi..passz
  • Gabe18
    #89
    Az angol táborba átjutottál?
  • bbuffy
    #88
    most bent vagyok a pokolban:))
    ott van fent a dombon egy szárnyas muki,mkit kinyirtam és over....sehova,semerre.mit is kell csinálni?thx
  • david4u
    #87
    nem tudom te hogy nézel ki?:)
  • Kgero1
    #86
    köszi!!
    egy darabig lőhettem volna:D
  • partizan182
    #85
    Közel mész hozzá.
    Nem szabad lőni, mert attól csak erősödik.
  • Kgero1
    #84
    azt a mukit hogy kell kinyírni aki ugy néz ki mint én ?
  • Kgero1
    #83
    köszi
  • Gabe18
    #82
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A táskát a rendőrfőnök akarja vissza.Igy őt fel kell hivni,és megbeszélni vele egy találkozót.Ha ez megvan és a táskába is bekerül a robbanóanyag,akkor a temetőbe kell visszamenni ahol az egész játék kezdődött,és ott már be tudsz menni a templomba.
  • ThugEdge
    #81
    Shorte's briefcase from the turkish baths=Shorte aktatáskája a török fürdőből
    ha nem volt tovább a szöveg akkor annyi,hogy mi az egyáltalán ami az inventorydban van
  • Kgero1
    #80
    köszi idáig megvan,csak még mindig ott a feladatok között a táska és ezt irja ki :Shorte's briefcase from the turkish baths sajna nem tok angolul ugyhogy fingom sincs mit jelent!
  • Gabe18
    #79
    Vidd vissza a WC-be ahol a kulcsot találtad régebben.
  • Kgero1
    #78
    sziasztok !!
    az aktatáskás feladatnál mit kell csinálni miután felvettem az aktatáskát kinyirtam mindenkit és visszamentem a metróállomásra azt vkinek oda kell adni vagy mi ??pls help
  • Kgero1
    #77
    köszi a segítséget!!!!
  • Gabe18
    #76
    Azóta talán már meglett.Ha nem akkor ugyanazon az állomáson ahol a kulcs volt (ez már nem biztos),keres egy rácsos ajtót ami gyakorlatilag a metró alagútba vezet be,csak ugye nem a sinen mész (még jó...) hanem melette.A rácsos ajtó előtt áll is egy ember,aki asszem a testvérét keresi szintén a City Hall állomáson.
  • Kgero1
    #75
    sziasztok!
    megint elakadtam,megtaláltam a wc-ben a kulcsot és most el kéne jutnom a city hall-hoz de nem tudom merre induljak el!pls help
  • Gabe18
    #74
    Nem is értem mért kell lövöldözni... Egy tea mellett le kellett volna ülni ott a metrófeljárónál és megbeszélni hogy mégis mi a probléma.A végén meg békében távozott volna mindenki.
    Csak akkor mi lett volna benne a játék?
  • partizan182
    #73
    Nem kell lövöldözni, én nem is nagyon csináltam a második felében.
    Beküldesz a tömegbe a robannós darklinget, aztán idézel egy géppityusat hogy feltartsa a tömeget, megtámogatod egy black-hole-lal és a creeping dark-ak kígyó módjára levadászod a fedezék mögé bújt ellent.

    Ez a jó a game-ben, úgy játszod ahogy jól esik.
  • shenmuedc #72
    Nagyon jó lenne ez a játék csak ne szakítanák félbe folyton ilyen gagyi lövöldözéssel. Nem tehetek róla én már csak ilyen shenmue megszállott vagyok. De tudom ma már csak a belem kifordul, erősködök, gyilkolok játékokra van igény (sajnos).
  • david4u
    #71
    WWW.PLAYSTATION360.BLOG.HU Eladó xbox 360 játékok,a lista folyamatosan bővül!!!
  • tsabigo
    #70
    pier19-be csak a végefelé kell menni.
  • carterx
    #69
    nem kellett tetőröl leugrálnom,kinyírtam mindenkit és bementem a Pier 19 nevű alagútba,majd ott folytatódik a napló szerint.

    köszi a segítséget,mára befejeztem.
  • partizan182
    #68
    Ugorj le a tetőről (kinyírni nem lehet a helikoptert)
  • carterx
    #67
    na sikerült
    eddig nyomtam,most kinyírtam csomó zsarut de van egy helikopter is,micsinájjak neki?
  • carterx
    #66
    igen,1 hete kezdtem kb,és eddig jutottam,nem jáccok éjjel nappal,de ez kifogott rajtam.
    na akkor szétnézek a negyedben,pill.
  • partizan182
    #65
    Akkor még nem találkoztál Bucherrel, ez az első (jó az elején jársz még). Kínai negyedben kell keresned, egy ilyen zsákutca-beugró szerűségben. Pillants rá a térképre (van egy csomó belőle az utcákon), asszem az utca neve is Green Olive Grove.
  • carterx
    #64
    tehát:

    This must be the way to the Green Olive Grove
    Restaurant's kitchen entrance.
    Butchersaid he'd unlock the door for you.

    valami ajtót kell kinyissak.minden ajtóval probálkoztam a kinai negyedben de egy se nyílt eddig.ott egyszer voltam a csajnál valahol.
  • partizan182
    #63
    Ez így elég sovány, többször is kell Burcherrel találkozni.
    Próbáld meg felhívni telefonon, hátha.

    Ha még az elején vagy (tehát még nem találkoztál Butcherrel) akkor Chinatown-ban kell keresni (ahol a csajod is lakik), egy mellékutca (térképen szerintem megtalálod).

    Utána emlékeim szerint a nagynénédnél találkozol vele mindig.

    De ha begépeled amit az inventory-ban látsz mint feladat akkor tudok segíteni.
  • carterx
    #62
    ilyen nevű éttermet eddig nem láttam
  • carterx
    #61
    hát ha arra gondolsz ami a Back gomb lenyomásával jön elő menü és azon belöl a INVENTORY opcio,akkor: BUTCHER
    ennyi,azon kivül az amit írtam,hogy valami green olive grove restaurant....
  • partizan182
    #60
    "Mit ír a naplód, mit kell csinálni? "
  • carterx
    #59
    az ST.MARY'S árvaház felé se tudok menni,ott is zárva a rács,
    kivül meg ott az őr szintén.
  • partizan182
    #58
    Akkor most robbant az árvaház gondolom.
    Menj ki az árvaházas kijáraton, ott találkozol (még a metróban) a csajoddal meg egy manussal.
    Mit ír a naplód, mit kell csinálni?
  • carterx
    #57
    nem tudok kimenni a Lower East Side kijáraton,
    zárva van a rács meg kivül áll az őr csávó.
  • carterx
    #56
    na mingyárt megnézem
  • partizan182
    #55
    Már van végigjátszás a gamespoton.
    A Green Olive (étterem) emlékeim szerint a Lower East side-on van A Fulton station-nél. Nem véletlenül a nagynénédet kell meglátogatni?
    Mert akkor Lower East-en ki a metróból jobbra mész kb 20 métert az út ott beletorkollik egy másikba és balra az első ház ( a sarkon)
  • carterx
    #54
    hát én nem boldogulok ezzel a játékkel gyerekek.
    a gun hill, a temető, a kinai negyed, Canal st. meg a metrókon kivül sehova nem tudok menni,nem tudok semmit se csinálni,a sötét erővel se.
    mindenkit kinyírtam az utcákon akik lőttek rám.
    van pár exit a metróba ahol ál őr és nem nyílnak az ajtók,de nem is ír ki semmit.
    a menübe annyi van hogy valami Green Olivas chiken....mittommi.
    a térképen képtelen vagyok eligazodni,csak jövök megyek körbe körbe már 1 hete,kurvára unom már.
    mikor lesz ehhez a sz..hoz valami végigjátszás féle mer már kivágom a csába úgy idegel.vagy csak öreg vagyok már zekhez.

    lécci segítsen már valaki

    thx