83
  • vargilius
    #83
    nagyon jó film
  • winnie
    #82
    melyik jóslatra gondolsz? sajnos egyelőre még fábryt duplaannyian nézik, de remélem az idő eldönti.

    viszont a miami helyszínelők kint is, itthon is nagy siker, horatio ide vagy oda,
  • gulga
    #81
    Winnie, asszem bejött a multkori jóslatom. Még azt is megkockáztatom hgy Fábryval is felveszi a kesztyűt. Már sokan unják!

    "A Heroes "Hősök" porig fogja alázni az egész RTL-t levelestül ágastúl!
    Szeptemberbe kezdték amcsiba, azóta megszálottan nézem. Szerintem a Miami helysz. a
    legrosszabb a rendőrösdis filmekből! Horatio a napszemcsiével?! lol :)"
  • Atisz #80
    Spoileres? Az hogy a japán gyerek fogdos egy katanát? Hmm, ok...
    Amúgy Euréka már van egy ideje :P (tv2 szombat azt hiszem)
  • tadimo
    #79
    ja, és köszi elöre is
  • tadimo
    #78
    gyerekek, hogy lehet BitGatere regisztrálni? ott az eddigi lejátszott magyar részek vannak, v lehet találni angolul is?
    ha vki tud, kérem irja meg az [email protected] ra

    kül láttam már 11 részt, és egyre csak jobb (limewire)...
  • domib
    #77
    khmm khmm...
    Ugye-ugye, h nem is olyan "Holmi Hősök" :)
  • DJ Boss
    #76
    LOL!!!!

    :D:D

    Ez a megközelítés igen szimpatikus... Hogy ez eddig nem jutott eszembe???
  • Tinman #75
    Ja, megőrültünk... néha ferdítgetek, de ettől függetlenül oda, még nem sikerült bejutnom ^^
  • pbanfa
    #74
    Bocsánat a tudatlanságomért, de mi az a BitGate?
  • Griphons
    #73
    TV?????! Megőrültél? Én a magyar részeket is a BitGate-ről töltöm :D
    Egyáltalán nem lep meg, hogy elkezdte döntögetni a csúcsokat, ez még csak a kezdet!!!
  • dookie
    #72
    mi az a tv??? ti még nézitek??
  • kacsi01
    #71
    áááá nem negyvenes. van az ötvenes is.
  • kacsi01
    #70
    A barátok közttől nagyobb kupac szart komolyan mondom, egy ménes sem tudna összetermelni két hét alatt. A legjobban az a negyvenes szőke kurva idegesít, aki vagy ideges, vagy aggódik valamiért, vagy azért aggódik hogy ideges lesz-e...(nem szoktam nézni, haverom hülye nője gubbaszt előtte állandóan) Még az elején a Kontabarbi mellei miatt érdemes volt berohanni a szobába ha meghallotta az ember a hangját.
  • winnie
    #69
    mi a tipikus ebmeri magatartás, ha néz valamit és elmegy az adás? ha csak tévét néz, átkapcsol. ha műsort nézett, akkor vagy kikapcsolja a tévét vagy úgy hagyja.

    az lenne a durva, ha nulla lenne a nézettség akkor. sok logikus magyarázat létezik. háttértévéznek és nem veszik észre, hogy elhallgat a tévé. nem adják meg, hogy meddig lesz szünet, így ott hagyják a tévét, hogy hallják mikor folytatódik. vagy csak nem akarják elszalasztani a folytatást.

    (az adásszüneteknél valami 85%-kal csökkent a csatorna nézettsége - 15%-nyi birka, óvatos, nemtörődöm ember belefér.)
  • Sadist
    #68
    Jah, nyílván ertéeléknek is azért volt több százezres nézettségük, még az ORTT határozat miatt elsötétített képernyővel is, mert annyira jó a rendszer :) Hogyne, én meg a mikulás vagyok :)
  • shusaku
    #67
    Le kene szallnod a magas lorol. Nekem sem tetszett, pedig intelligens vagyok az iq tesztek szerint. Az alapotlet jo, de valami hihetetlen unalmasnak talaltam az elso ket reszt. Persze lehet, hogy a tobbi jobb lesz, de en inkabb maradok a 24-nel, most vegeztem a 2. evaddal.
  • Csero90
    #66
    Most néztem meg a 18.részt!! fúúúú nem tudném abbahagyni ha lenne még rész amit nézhetnék xD
    Ismerőseim közül úgy vettem észre h az inteligensebbeknek tetszett a vasárnapi dupla rész...akik nem fogták fel h miről szól azok csak lexarozták és elkapcsoltak...jól tették, jó nekik a győzike show.
    (természetesen semmi problémám sincs Győzikével)
  • Ronny
    #65
    a tökéletes ellenpélda talán a Rocky lehetne.
  • Ronny
    #64
    a magyar szinronok tényleg elég jóra szoktak sikerülni(erre talán a legjobb példa a Vissza a jövőbe).
  • Hardstyl3r
    #63
    elvből a tv2-ön leadott sorozatok mindig is jobbak voltak mint a retek klubbon lévők..szerintem!:D
  • Wittgen
    #62
    azért vannak, akiknek nem tetszik a heroes sorozat. pl vannak munkatársnőim akik prison breakért odavannak, de a heroes első 2 része nem jött be nekik, aszondsják nem nézik.
    Persze ők azok, akik nem tudták mi az a PB, de amikor mondtam nekik, hogy nyugodtan nézzék, pár rész után rákaptak annak is az ízére...
  • winnie
    #61
    "Gondolom az esti ertéeles műsort akarják lenyomni. De ismétléssel???"

    nem akarják lenyomni és nem is fogják. egyszerűen a 4. rész előtt még megpróbálnak új nézőt szerezni, hátha valaki csak hallomásból értesült a sorozatról vagy fábry miatt lemaradt. nálunk ez luxusnak számít, de szerintem jó ötlet.
  • Wittgen
    #60
    most láttam az újságban, hogy jövő hét szombaton a tv2 megismétli s heroes első 3 eddig leadott részét. Gondolom az esti ertéeles műsort akarják lenyomni. De ismétléssel??? Ha a 4-6 részeket nyomnák majd, még megérteném...
  • pauly
    #59
    Jó persze,ezt csak azért mondtam,hoggy ugye mindenképp az idődet töltöd vele,pedig"jobban is elleehetne tölteni az időt" :)
  • winnie
    #58
    "Mondjuk ha jól látom te nézel vagy néztél lostot,meg szökést,"

    ó, ezeken kívül még sokkal több sorozatot

    "most rtl-en nézzük,vagy letöltjük a netről pl)"

    nem hinném. az egyik időhöz kötött, megmondja, hogy mikor nézd és reklámokat kínál, a másikat pedig te döntöd el.
  • pauly
    #57
    Mondjuk ha jól látom te nézel vagy néztél lostot,meg szökést,jobban is elüthetnéd az idődet ilyen alapon :)(az teljesen mindegy,hogy most rtl-en nézzük,vagy letöltjük a netről pl)
    Én már jónéhány éve nem nézek sorozatot,egyedül rém rendest nézek meg néha esténként ha tudok,ennyi...Vagy discovery meg ilyeneket...
  • winnie
    #56
    köszi. épp ezért csodálkoztam olyasmin, hogy "jaj, legyen valami értelmes a tévében". oké, tudom, hogy sokak szeretnének ker. tévéket nézni napi rendszerességgel, de jobban is el lehet ütni az időt.
  • pauly
    #55
    grat
  • winnie
    #54
    "Miért neked meg csak az az 1 csatorna van hogy addig nem kell tv-t nézni?vagy csak rtl-t nézel? :))"

    nem nézek tévét igazán. nem akarom, hogy értelmeset adjanak, mert nincs olyan vágyam, hogy napi félórát tévé előtt töltsek.
  • AYS
    #53
    cikkbe << hehe ez gáz
  • AYS
    #52
    Amúgy a legjobb poén az ebbe a cikbe hogy miért pont a 18. résznek a képét rakják bele? az RTL még nem tart ott.. sajnos azonban a lényeg az hogy Aprilis 23.ától újra lehet függni a torrenten tekintve hogy Amerikába akkor folytatódik a 19.résszel
  • pauly
    #51
    Nem,de adhatnának valami értelmesebbet is...
    Miért neked meg csak az az 1 csatorna van hogy addig nem kell tv-t nézni?vagy csak rtl-t nézel? :))
  • sathinel
    #50
    Mármint felíratos:D
  • sathinel
    #49
    Hát lehet hogy sznob állat vagyok:D De pl a Mátrix film magyarul nagyon xar lett. De lehet hogy csak azért mert angolul néztem meg elsőnek. És igen eleinte nem nagyon értettem az angolt. De mikor 5-6 alkalommal megnéztél egy filmet, és koncentrálsz a szövegre egy idő után elég jól érted még a zenék szövegét is. Ja és nem tanulok angolul csak net+játékok+filmek+használni mertni mégha csak én lenni magyar he szöveg megy angolul. Aztán csak belejössz.Angolul kelett dolgoznom a szigeten és ment úgyhogy nem rossz tanulni. Pl romániában sokkal többen tudnak más nyelveken, mert minden szinkronos szinte.
  • Frosty01
    #48
    10. epizódtól lesz nagyon jó, érdemes követni!
    ((de legalábbis 40percet kibírtok, nem e? :D))
  • smv
    #47
    Szentem a hősök nyomába se ér a 4400-nak (A Szökés pedig a BEST, tehát annak a közelébe se ér). Mindenesetre adok még neki pár esélyt, de ha 2-3 részen belül nem tud meggyőzni, akkor részemről ennyi volt. Eddig baromi lapos és uncsi.
  • winnie
    #46
    "Hát ja,mostmár tényleg ideje lenne hogy befejezzék azt a vackot."

    valami kényszer van benned, hogy naponta rtlklubot nézz 20.20-20.50-ig? tök jó, hogy van bk, addig sem kell tévét nézni.
  • Mr Gumby
    #45
    Mióta neten jönnek a filmek azóta nagy ívben elkerülöm a tévé szinkronos/reklámos csöcsét. Nem az angolon van a hangsúly, hanem a szinészek eredeti hangjáról.
  • pauly
    #44
    Hát ja,mostmár tényleg ideje lenne hogy befejezzék azt a vackot.