105
Melyik a legjobb Gyros?
  • HTS s3rg1nh00
    #105
    na igen,mondjuk hiba volt részegen azt mondani mehet bele minden,*másnap* az arcom is lemarta :D
  • kemotox
    #104
    Anyuka főzte gyros. Az a legjobb. De nem kaptok belőle muhahaha.
  • zorrobomber
    #103
  • BongoBácsi
    #102
    Pécsen a Repeta étteremben a krumplis tálat ajánlom semmi köze a göröghöz de elég ütős szerintem a hazai piacon !
  • macleod2005
    #101
    Pesten Váci útról lekanyarodva a Forgách utcára, jobb oldalon, le a lépcsőn megtaláljátok az egyik legfinomabb gyrost.
  • lord nihilus
    #100
    Egerben valahol elrejtve valami igazán jó gyrosos? ennék már valamikor :DDD
  • Gyöször
    #99
    Szolnokon a Mindent bele hami elég tűrhető anyagot készít.
    De én túl elit gyrost még nem ettem...
  • Lacusch69
    #98
    Nei Pori Görögország. Theo étterme.
  • zöldeshányás
    #97
    Halásztelek Denis Büfé (Török).Verhetetlen.
  • Christiansen
    #96
    City Gyros, Dohány utca a körút felé
  • dronkZero
    #95
    Budapest, XI. Kruspér utca, gyroszos. Sztem.

    Egyébként meg az nem igaz, hogy gyros csak jó lehet, a Szeráj a Jászain égett, keserű szart ad hús néven. Ötből ötször, három év leforgása alatt. Több esélyt nem adtam neki...
  • Birdhill Thug
    #94
    Most hétvégén ettem Salgótarjánban a Tesco parkolójában lévő amerikai hot-dogos bódéban egy fetasajtos gyrost 620 Ft-ért, ami az eddigi legfinomabb és legjobb ár/érték arányú gyrost volt, amit valaha ettem. :-)

    Érdemes elutazni oda, vagy ha a közelben jártok enni egyet, mert telepakolják rendesen mindennel. 580 Ft a fetasajt nélküli változat, de megéri!
  • Kandurex
    #93
    Áá, nem is tudom, a Várda-Csárda, újabban ott ebedél(tem)ek, és ott elég jó a Gyros! Jobb szvsz, mint a Törpiri.
  • VERESS 96
    #92
    Kisvárdi vagy?
  • DIESEL DOG #91
    Néha napján elvetődöm Kisvárda felé... tudnál mondani egy pontosabb helyet, hogy hol is keressem az ominózus büfét? :)
  • SL
    #90
    hát az tényleg szar a brant egye meg! ajánlom neked kisvárdán a törpillát ott a legjobb.
  • Fabio Capello
    #89
    görög.
  • DIESEL DOG #88
    Köszi!
  • Freeda Krueger
    #87
    Úgy tudom görög...
  • DIESEL DOG #86
    Van egy kérdésem...

    A gyros eredetileg Török vagy Görög étel? Nem tudom eldönteni...
  • Falcon87
    #85
    Pitával jobb szvsz
  • DIESEL DOG #84
    Pedig az eredeti Gyros elvileg pitával készül... :)
  • bcrics
    #83
    ÉS pesten vmerre vmi ász hely ahol nem az átkozott pitában adják hanem a jo kis kifliben,,egyébként nemértem miért kellett elbaszni pitával a gyrost:S
  • DIESEL DOG #82
    Értem... :)

  • Kandurex
    #81
    kisvárdai, nem messze kb. 40km, csak sokat járok fel moziba, meg szórakozni
  • DIESEL DOG #80
    A körútról ha jössz akkor jobbra letérsz. Pont a büfé mellet van a Blue Comp Net számtech. bolt. Pontosan Vasvári Pál u. 24-26 szám. Pont itt lakok én is a rózsaszínű újépítésű társasházakban... :D

    Te nyíregyházi vagy? :)
  • Kandurex
    #79
    Na jó van, de a Vasvári utca nem túl rövid út, adj valami támpontot, h hova menjünk. pl. A körútról jobbra vagy balra, ha a McDonald’s felől jövünk?
  • DIESEL DOG #78
    Na akkor én is mondok egyet innen Nyíregyházáról... :)

    Aki jártas errefele, feltétlenül térjen be ide: Vasvári Pál utca, Csirke Gyros Bár. A fickót kb. 9-10 éve ismerem, nagyon jó haverom, és isteni a kaja nála. Személyes kedvencem a betyáros gyros. (erős pista paprikakrémmel), persze én kérek rá füstölt sajtot is. Van olyan amikor betolok egyszerre kettőt is belőle annyira finom! :)

    Plusz még egy jó gyrosos: a Total Gyros az Univerzum Üzletház alatt, itt van Nyíregyháza legnagyobb választéka, és nem csak gyrosból van hatalmas választék... +fav a rántotthúsos szendvics! ;)

    Ha viszont valaki szereti a bárányhúst is akkor menjen el a Balkán Grill Büfébe. Ezt egy török származásu fószer csinálja. Gyros csak pitában van de teljesen egyedi az ízvilága! :)

    Viszont amit itt kerüljetek: Gyros gyár 1 és 2. Borzalom a színvonal, kevés húst adnak, és az is rossz, az egész kifli többnyire egy nagy mártással teli valami inkább... :S
  • süni96
    #77
    én itthon is ettem már kecsón a madaras tescóban:Dhátul a gyorséteremben de már sajnos bezártt pedig nagyon finom volt.+még görögbe ettem mikor kinvoltunk nyaralni az nagyon finom
  • Fabio Capello
    #76
    Nocsak.. Gyrosmennyország :D

    Én is mondanék egyet, Szegeden a Makkosházi körút - Ortutay utca kereszteződésében a Coop mellett van egy gyrosos, nekem nagyon bejött :)
  • Kandurex
    #75
    Egy anti gyros -ost jelentenék be, Kisvárda, kis posta mellett, eszedbe ne jusson ott enni.
  • csumkox007
    #74
    Mátészalkán sokan monjdák a belvárosit de én személy szerint a Nagymajtényi falatozót szeretem a legjobban:diák menü gyrossal, gyros kifliben sültkrumpli cóla=500 ;)
  • Bandee1987
    #73
    ajánlom a google mapset :D
  • Narusco
    #72
    hol van a Kolosy tér ?:D
  • Ricsi234
    #71
    Én apámmal voltam Németbe ott vmi isteni gyros-t ettem!(török hapi volt)
    De nagyon fincsi volt!!
  • Bandee1987
    #70
    A Kolosy térnél van egy új gyrosos, közvetlenül a tejbolt mellett (a bécsi út felöli részen). Na, oda érdemes menni, vmi (talán török?) csávó vezeti és 1000 ft-ért, akkora adag gyros tálat ad, hogy menten rosszul lesztek :)
    Extra sok hússal adja a csávó. És ez az 1000 ft a nagy adag gyros tál, vagy van kisebb is kicsit olcsóbban, 800-ért.
  • Gilmour
    #69
    Tatabányán a Sétáló utcában. Mindig csípősen kérem, úgy az igazi
  • leipsig
    #68
    legjobb gyros a rómainál van a gyradiko a pünkösdfürdő sarkán a görögbe !
    Ez igazi gyros... amilyet kint görögbe kapsz!
    nincs tele sok szar tömő anyaggal pl:káposztával meg hagymával...
  • csipa94
    #67
    Campona-ba van a legfinomabb a Török csávónál.
    A mekivel szemben van.
  • Placebo74
    #66
    Noa régen nagyon jó gyrost adott. Rég nem toltam már ott mióta elköltöztem.