105
Melyik a legjobb Gyros?
  • Csirke4
    #65
    Csak egy apró szösszenet.
    A morri2 mellett van pár lépésre egy gyrosos aki gyorsabban rakja össze a gyrost minthogy látnád mi történik. :D
  • John Cena
    #64
    én ott csak hambit ettem még de majd kipróóbálom:)
  • Falcon87
    #63
    A legjobb gírost eddig miskolcon ettem, a szinva park legfelső emeletén, a gyros teraszon. Az volt eddig a legjobb.
  • marci555
    #62
    Helló! Én is imádom a gyrost és ezen témakör körbejárására, hogy hol együnk gyrost megnyitottuk a honlapunkat ahol Budapest legjobb vagy éppen legrosszabb gyrososait térképezzük fel. a honlapunk címe: www.holegyunkgyrost.blog.hu
  • V43 1105
    #61
    Ehető o_-
  • Mike
    #60
    a Fő utcában van egy palesztin? faszi, őis nagyon jó gyrost csinál
  • Kicsihuszár92
    #59
    Woooww te Gyrost is csinálsz? Mostantól nem kell sonkás-gombás pontino hanem a te gyrosod feltéve ha ehető!! XD
  • mstummer
    #58
    Nálad a pont. Amibe csirke van az nem is igazi gyros. Egyébként nem drágább annyival a bárányhús. Az igazi élvezetet megéri.
    Vicc hogy nálunk Győrben van egy hely ami Görög ételbár néven fut... harmatgyenge gyrost csinálnak. Teletömik zöldséggel, hús alig...sültkrumpli nyista. Volt olyan is hogy full hideg volt amit adtak :S
    Viszont van Döner is, na ott király a kebab.

    Amugy a keletinél lévő gyrosost egyik haverom emlegeti mind a mai napig. Nem egyszer játszották meg egy másik haverjával hogy leutaztak Pestre Győrből csak azért hogy egyenek ott :)
    Mondjuk a Keletiben most is van gyrosos, az se olyan rossz. Pesten még próbáltam a Józsefvárosi piacon is, meg nem mondom pontosan hol annyi van ott... túléltem :)
  • mate317
    #57
    Hi!
    A kolosy téren a bécsi út 60 körül van egy gyrosos, egy görög forma csinálja, és ott kapni a legjobb gyrost amit éltetmben ettem!! De majd a mester utcait is megkóstolom!
  • Happy
    #56
    Nekem a borjú döner a kedvencem a Starkebab Török Étteremben, Budapesten. Vannak kebap szendvicseik is, bárányból! Az adana kebap dürüm (ez a szendvicsük) igazi királyság, rendszeresen rendelek a melóhelyemre a honlapjukon. Ez a honlapjuk
  • V43 1105
    #55
    Miért is nem ? Szerintem baromfiból is ugyan olyan jó a gyros ... Bár, az is igaz hogy bárányból, disznóból jobb, de bárány az nagyon drága ahhoz hogy gyrosozzak belőle ..
  • degenerator
    #54
    az igazi gyrost, lega amit görögbe ettem, disznóból csinálják.
    a szakács, akinél kajáltam megjegyezte, hogy ahol bárányból készül, ott valószínű, muzulmán a tulaj. a magyar gyrososoknál meg pulykából, meg mindenféle hápogó szarból készül, nem is érdemes megenni.
  • degenerator
    #53
    elmész nei poriba, és ha a tengerrel szemben állsz, akkor a bal oldali parknál, a jobboldalról kezdődő soron a harmadik gyrosos, na aki mindig vigyorog, tőle kérjél, mer nem spórol az anyaggal.
  • V43 1105
    #52
    Sima kenyér tészta recept ^^
  • nenus
    #51
    A pita receptet fel tod nyomni?

  • nenus
    #50
    Balatonkenese B.pest Sopron Pápa Győr
  • Match
    #49
    Akkor mondj egy helyet is, mert itt az átlag gyrososnál ugyan abból a húsból csinálják.
  • nenus
    #48
    ha szeretitek a gyrost akkór egyetek kebabot.ólyan mint a gyros csak a hús finibb:D
  • V43 1105
    #47
    Tescos se kutya blőőőőőőőő :S
  • desigo
    #46
    A legvacakabb porcógós gyrost s Shell kúton ettem
    nem ajánlom senkinek:(
  • V43 1105
    #45
    Úgy a jó :DDD
  • Jagumo
    #44
    a Gyros az csak Jó lehet és Kurva jó.
    nagyon jó nekünk jó mert a közelünkben nyílt 1 gyros bár. és nagyon jó ott a Gyros.

    csak multkorról rossz emlékeim vannak mert nagyon sok csípős szósszal bekeptam 1 huszit és több volt rajta a csípős mint maga a hús:D és nem volt tul jó:D
  • dienesoft
    #43
    Jól megtömted azt a pitát :DDD Van benne anyag bőven! Amúgy Kispesten a piacon, az első soron van egy kis sütöde, frissensülteket és nagyon finom, kimondottan csípős,hagymás, húsos gyrost lehet kapni!Ott ettem talán a legjobbat. Itt vidéken meg csak egy hely van, de wlahhh...felejtős :DDD
  • V43 1105
    #42
    Légyszíves használj ékezetet :)

    Valamikor rendelek gyrost csinálok képet, meg írkálók róla pár sort^^
  • Davidus
    #41
    gyros > pizza
  • HiPPoNaX
    #40
    azert a wikinger se keszit rossz gyrost a moriczon :]
  • CattiBrie
    #39
    :DDDDDDD
  • CattiBrie
    #38
    ha már ott jársz, gyalogolj át az Ady Endre művház mellé a kisbódéba - sztem az sokkal jobb :)
  • OPM
    #37
    nekem nem szimpi. se a kaja, se az eladók
  • Zizou5
    #36
    krinthy frigyes út közepe fele. mmmmmmmmmmm abba akarok belehalni _ASD?::_AS?DA:SD
  • zsolesz92
    #35
    Nekem anyu szokott csinálni minigirost, amit tescoba meg mindenhol lehet kapni olyan pitalapot, na az bedobja pár perce a sütőbe h kicsit meleg legyen meg megpiruljon, kettévágja, abba meg beleteszi azt a nemtom milyen foghagymás szószt, rá a hús, arra az összekevert hagymát, uborkát,
    aztán meginkis hús + szósz.
    Ja a hús meg egyszerü tescos grillcsirke, vmi jó pácba beletéve(asszem villámpác)
  • Ch_Slater
    #34
    a wood green állomásnál a safeway-jel ha szembe állsz, jobbra az első kebabos...
  • Bandee1987
    #33
    Örs vezér téren is van egy jó gyrosos, a match bejáratával majdnem szemben.
  • Sephi
    #32
    Fekete Sas atjaroban , a Lords utan jobbra.
  • quack
    #31
    anno voltam németországban, ott a török bevándorlók miatt kb minden második sarkon van egy döneres , és nagyon fasza, itthon viszont még nem ettem, ezt a király utcait majd meglesem ha arra járok oo)
  • zolee12
    #30
    a joghurtot felezd el tejföllel és tegyél bele sok kaprot úgy lesz isteni az öntet.
  • zolee12
    #29
    Debrecen Aveszta gyros a legjobb de csakis marha húsból és jól megsütve...
  • Aspyrin
    #28
    Az a döner kebab. A hús csakis borjú lehet, egyedi öntettel. Én imádom, Király utcában már elég rég óta van egy török kajálda a sarkon, gyakran eszem ott (a lahmacun is finom, de nem offolok tovább).
  • Gerygrey
    #27
    Ott a pont, Szeráj rulz :)

    Nagy bajban is vagyok amióta a Jászai Mari térnél melózom... Túl közel van és sajnos útba is esik.

    Egyébként olyan finom gyrost, mint Törökországban (ott kebabnak hívják) még életemben nem ettem.
  • juzosch
    #26
    Azaz:)