633
  • SitatiS
    #633
    Üdv! :)
    Olyan gondom akadt,hogy új rendszert raktam,és most valami oknál fogva nincs hangja a motornak,csak belső nézetből jó,külsőben semmi hang..
    Mitől lehet?
  • skateout
    #632
    Nekem eg Intel Pentium 4 3.0 Ghz es proci, 1G Ram, és egy ATI 9600 PRO val simán fut.
    Szal azért még egy ilyen gép is megteszi.
    A prociról nem tudok mit mondani.
  • Ati810
    #631
    Hello.
    Az lenne a kérdésem hogy Nvidia 5700-on elindul a játék ?
    Mert olvastam hogy 6600 a minimum de egy próbát megér.
  • mazsola89
    #630
    Hi all! Van valamilyen kód a Játékhoz? (bocs ha hülyeséget kérdezek)
  • bercys
    #629
    Szia!
    Nekem P4 3.0 GHz, 2 GB SD ram, x1650 Pro 256 MB van, és ezen fut néha akadással. Ennél kissebb nem ajánlott! :)
    Csá!
  • richiekotzen
    #628
    Sziasztok!!!

    Kéne egy kis segítség!!!

    Pár napja vettem meg a játékot.

    Play Game-re nyomva ezt kapom: "Fatal error: Failed to set s video mode"

    Ramom, videokárytám ez megfelel, procim kicsit kevesebb mint amit ír a játék.

    Valami tipp?

    Köszi
  • koj
    #627
    621- ES HOZZÁSZÓLÁSOM!
  • koj
    #626
    VALAKI TUD SEGÍTENI?????
  • stuka85
    #625
    remélem az mert nem jön PC-re
  • SitatiS
    #624
    Ez kacsa?:)
  • bercys
    #623
    xbox 360 controllerrel toljátok, azzal kíváló az irányítás! :)
  • bercys
    #622
    sztem a 08 PC-re is ki jön
  • koj
    #621
    Helló! Tudtok segíteni. Felrakom a játékot, és a Play Game kattintása után azt írja ki: "Error: Virtual memory must be enebled to run Moto Gp". Ez azért érdeked mert új gépem van 2Gb rammal, és Nvidia Gforce 8800Gt (512mg) al. Mit csináljak?
  • akos
    #620
    [IMG]http://kepfeltolto.hu/i/?t=thb&id=163505[/IMG][/URL]]Katt a képre a nagyobb méretért.
    Üdv mindenkinek, van valami lehetőség, amivel orvosolni lehet azt a hibát, hogy a játékban a motorok ülés mögötti részéből hiányzik egy rész? Ha valahogy ki lehet ezt javítani, azt kérem, hogy írja le.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • vasko22
    #619
    valakinek valami ötlete?
  • vasko22
    #618
    Feltettem játékot és mellé az 1.1-es patchet is, de amikor menünek kellene bejönnie akkor csak a menü alatti videó megy, a menüt nem látom, ez mitől lehet?
  • Pepsi Twist
    #617
    ha tudnék print screent csinálni... F12 vel sem csinál képet és a PS gombal sem...
  • SitatiS
    #616
    Hűű problémás dolog ez így:D
    Csinálnál 1 képet h mi látható?
    Mert nem vágom..
    :)
  • Pepsi Twist
    #615
    controllersbe nincs semmi csak a vibrationt lehet állítani az érzékenységet meg még valamit már nem emléxem...
  • SitatiS
    #614
    :D
    de a controllers-ben ott vannak a kiosztások nem??:))
    akkor nem értem..mennie kellene
  • Pepsi Twist
    #613
    az megy, megnéztem a readmebe az alapot de az nekem nem esik kézre :D
  • SitatiS
    #612
    a billnek nem működnek az alap beállításai?
    úgy tudom h van vmi alap kiosztás,és az mükszik is..nem?
  • Pepsi Twist
    #611
    de az a nagy baj hogy egyenlőre én a billt akarom beállítani :D
  • Pepsi Twist
    #610
    nekem itt ilyen nincs :D de majd össze ügyeskedek valamit :S

    szerk.: lol itt log in van és kiválasztom hogy pepsi twist nem ütöm le az enter nincs semmi 3 rublikába írja hogy connect controller...
  • SitatiS
    #609
    A játékosnál kiválasztod pl:player 2,bedobja a kiosztást jobbon,a játékos ablak alatt vannak a lehetőségek,katt jobb oldalon pl:button 3-ra(2x)aztán lehet változtatnod a kiosztást.
    Remélem így menni fog..
  • Pepsi Twist
    #608
    nem azzal van a baj... hanem azzal hogy még a billentyút sem tudom beállítani... tehát még a billentyűmet sem tudom átállítani arra amire akarom...
  • SitatiS
    #607
    érzékeli a kormányt?
  • Pepsi Twist
    #606
    Hali,

    nekem kéne 1 kis help, hogyan tudnám beállítani a billemet? vagy a kormányomat mert a launcherbe van 1 configure controller de arra nyomok nem csinál semmit.

    előre is thx a helpet
  • Placebo74
    #605
  • Placebo74
    #604
    Bassz, ez nem az a kép! :)
    Na mindjárt!
  • Placebo74
    #603
    Nekem is fagy a gáma... Peccs felugrott fut is, de amikor a versenyre mennék akkor behal (Vista alatt).

    Eddig oké minden:

  • daf xf
    #602
    Sziasztok!
    Olyan problémám lenne hogy amikor indítom a játékot mindig kidob exe hibával.
    Ez mitöl van?:(
  • krisz940122
    #601
    köszi de már mindegy mert áttértem a super bikes riding challenge-re.ez is nagyon jó :Dde azért ha van valami biztos megoldás a moto gp működésére akkor azért kipróbálom :D
  • Joker Hun
    #600
    Olvasatok visza szerintem már lelet irva minden variácio.pl-c meghajtora telepités/nv kártyák nál gond a meghajto softver stb.
  • mrton
    #599
    kipróbáltam a patchel meg a nélkül is...
  • mrton
    #598
    kösz, ez segített, de nem sokat, mert mostmár elindul a jácci, lemennek a videók és amikor azt hinném h karaj minden akkor nincs menü
  • Joker Hun
    #597
    Hi.Itt válogas. http://m0008.gamecopyworld.com/games/pc_moto_gp_2007.shtml
  • krisz940122
    #596
    De most mit csináljak?nekem is az a baj hogy mielőtt bejönne a menü kilép és a motogp.exe hibát észlelt ezért leállt.... pont most raktam fel és még semmi crack se patch nincs rajta.Mit tegyek fel és honnan szedjem le??lécci segítsetek.előre is köszi
  • mrton
    #595
    és próbáltam az 1.1 patchet, meg itt volt vmi crack linkben de az ugyanaz a crack volt ami nekem is
  • Bakos Martin
    #594