5435
  • VRSDM
    #4749
    elkezdtetétek csipkedni egymást.
    jött tőle a válasz.
    szóltam hogy elég lesz.
    folytattad. innentől kezdve nem folytatok vitát.
    ha nem tetszik a házigazdaságom írj a modiknak, gyűjts elég szavazatot a téma olvasóítól és leválthatsz :) sőt. önként mondok le ;)
  • mosoporr
    #4748
    akkor az övét is,megsértett...
  • VRSDM
    #4747
    [center]-itt nincs személyeskedés-
    /privátban ;)
  • LasDen #4746
    én nem bocsátok meg senkinek, aki kritizálja a filmet.....mert leszarom nem érdekel :D
  • VRSDM
    #4745
    nyugi már.
    csak viccelődik...
  • gombabácsi
    #4744
    hazudok? mocskolódó majom
    (csak kijött hamar, hogy nem érheti kritika a bulizósfiatalok szent filmjét)
  • mosoporr
    #4743
    nem reklam...
  • mosoporr
    #4742
    Van aki a művész filmet szereti meg olyan is aki a minőséget :D
    persze tudjuk h hazudsz...
  • mindero
    #4741
    Hát én meg se próbálom másodjára. Várok legalább fél évet a bővítettre hátha az jobb lesz.
  • sandor8206
    #4740
    Avatar minőségi popcorn-film, nem tudom hol élsz te vagy mit szeretsz, de én is megbocsájtok neked :-)
  • Watchmen
    #4739
    Én megbocsájtok:D
  • gombabácsi
    #4738
    Ezt a filmet 2. megnézéskor a 20. percig bírtam. Elsőre még egy közepes filmnek elment, másodszorra érett be, hogy milyen rossz film. :) Mondjuk Cameron többi filmjéről is ez a véleményem. Totálisan hiteltelen, brutálisan sablon színészi játék, történetvezetést stb... mindenen látványosan látszik hogy a minél nagyobb bevétel elérése a cél. Egy színésznek se legyen egyetlen egyedi megmozdulása sem, nehogy nézőket veszítsünk! LOL...
    Nem csoda hogy ekkora siker lett...

    Remélem ebben a topikban kritikát is lehet írni. Ha nem, akkor elnézést kérek.
  • solikka11
    #4737
    Három a magyar igazság, avatar nézésben is :)

    Még mindig 10/10 ... de már közelít a 10/11-hez :)

    Nagyon spórolós vagyok, de Cameron megérdemelt minden forintot amit tőlem kapott, nem mindennapi élmény. Ekkora hatással egy film sem volt rám, na jó, egy vagy kettő volt ami megközelítette.

    Ha valaki még nem nézte meg irány a mozi, még vetítik!
  • koj
    #4736
    Ez a film tökéletes nálam 10/10
  • Twetr0x
    #4735
    Az egy dolog, hogy a pénz miatt rakják ki újra, mert biztos be fog vele még jönni minimum félmilliárd, de azért vágtak ki az eredetiből pár jelenetet, hogy alacsonyabb korhatárral dobhassák ki, így többen nézhessék meg. Ámérikábán asszem így csak 14-es volt.
  • VRSDM
    #4734
    ezért kerül bele még több jelenet?
    fölös az egész
    amúgy meg ha már dohányoznak egy filmben akkor már alapból 16+ :) bizony únió :)
  • Twetr0x
    #4733
    Nem, azért hogy alacsonyabb korhatárral adhassák ki. (legalábbis valahol régen ezt olvastam)
  • mosoporr
    #4732
    firefox 3.6-on
  • mosoporr
    #4731
    lol
  • Wreck86
    #4730
    Nemtom :( Szerintem lesz.
  • Szabi84
    #4729
    én nem sírok nekem 10/10 a film
  • Watchmen
    #4728
    Én se értem sokak sírását várható volt, hogy nyáron majd megint előveszik a filmet. Ameddig van pénz belőle addig hadd menjen.
    Én spec jól is járok mert azóta se láttam 3d-be.
  • VRSDM
    #4727
    a kiadó nyomása néha kezelhetetlen.
    minden bizonnyal a fox most minden kanyit be akar zsebelni.

    amúgy meg mit sír a szátok, de most tényleg.
    eddig az volt a baj hogy minek veszik le a vászonról, meg hogy nem kapni rá jegyet, nem láttuk (elégszer) stb.
    most hogy nyáron jön újra. most már az is baj.

    rosszak vagytok gyermekeim :)
    /én spec. kiváncsi vagyok cu-tej fő harcirangstátuszának átadós jelenetére... már az az egy képkocka is szerelmet gyújtott :)
  • Szabi84
    #4726
    amik azért maradtak ki mert szarok lettek és csak rontanának az élményen...
  • zaki
    #4725
    dehogy lesz
  • Pharaoh
    #4724
    Akkor meg lesz az 5 is.
  • PrisonMan
    #4723
    úgylátszik azt szeretné, hogy meglegyen az a fránya 3 milliárd usd :)
  • Twetr0x
    #4722
    James Cameron idén nyárra tervez egy második Avatar-premiert, sok mkimaradt jelenettel: az új IMAX 3D-verzió 10 perccel hosszabb lesz a mostaninál. A lépésre állítólag azért volt szükség, mert az Alice Csodaországban március 5. óta szinte az összes 3D-moziból száműzte a na'vikat. A rendező 2012-re elkészül a Titanic 3D-verziójával is. (via movieweb)

    -Index.hu
  • Watchmen
    #4721
    Egy valamit nem értek. Az otthonfánál mikor meghal Grace ugye este van a na'vik testén lévő pontok világítanak na de kérdem én Tsu'Tey testén miért nem világít egy sem?
    Tudom hülye kérdés csak számomra érdekes, és nem értem. Most vagy baki vagy van rá válasz.
  • Watchmen
    #4720
    Közben hozom a könyves híreket, ha nem gond:D Most már 2 könyv fog megjelenni hamarosan ami magyar remek hír:D

    http://www.xpress.hu/dvd/keres.asp

    Lehet választani vagy egyszerre mindkettő:D
  • sandor8206
    #4719
    nem tudom volt-e már, de Stephen Lang fogja játszani a főgenyát az új Conan-filmben! Remek választás
  • mosoporr
    #4718
    A végén a felirat :)
  • suba53
    #4717
    Valami nem stimmel. A 166 percnek a 4%-a 6,64 perc. Mi van a többivel?
    11 perccel hosszabb a BR verzió.
  • Pharaoh
    #4716
    Ez azért van, mert a BR-en a kép 24p-ban van, a pal szabvány meg 50Hz. A pal szabvámyú dvd-re ,ezt a 24p-t duplázzák meg ami 48 és egy kicsit felgyorsítják. Ezért rövidebb a DVD. Ezért minden pal DVD 4%-al rövidebb, mint a moziban, ennek a kivédésére hozták be a 24p-t
  • Watchmen
    #4715
    Hm....lehetséges én csak ezt a két időpontot tudtam a Dvd-ről kitudja lehet majd változik nem tudom....
    Viszont akkor a BR-en lehet van plussz...
  • RatBaG #4714
    plusz dugást ígértek...
    bár én örülnék, mint majom a farkának, ha az a 3 hónapos betanulós rész hosszabb lett volna a filmben
  • suba53
    #4713
    Vajon nem elírás? A DVD verzió 155 perc, az ugyanakkor megjelenő BR verzió 166 perc.
    A BR verzióban ezek szerint már láthatunk egy kis plusszt?
  • Pharaoh
    #4712
    Oktober??? Ez most komoly? Addig nem bírok várni.
  • Watchmen
    #4711
    A sima április környékén fog megjelenni. A bővített kiadás pedig október fele.
  • Pharaoh
    #4710
    Először a sima mozis változat jelenik meg, utána tuti lesz egy bővített extrás változat, hogy utána lesz-e egy még extrább kiadás arról nem sokat tudni.