40335
  • Angela147GTA
    #40092
    Majdnem minden este felnézek O'ahu-ra, az aktív szigetelők száma erősen nulla. Versenyezni jövök bárkivel, ha épp online vagyok.
  • 0Diaz0
    #40091
    Már nagyon halottak a TDU 2 szerverei... kár volt megvenned!
  • becsiati
    #40090
    Na megvettem az eredeti TDU 2!! Csak valamiért nem tudok online profilt létrehozni.
    Van E valaki regisztrálva a TDU 2 ben? Az atarinál is regelve vagyok de nem fogadja el a felh. nevet, és a jelszót sem.
    Valaki tud segíteni? Annak is örülnék ha csinálna nekem 1 online profilt és azt elküldené nekem. A felhasználó nevem az ez lenne a játékban: BecsiAti88HuN. - emailcímet PÜ mondom meg.
    Előre is köszi.
  • becsiati
    #40089
    Üdv. A segítségeteket kérném. Megtudná e valaki mondani, hogy miért nem tudok online profilt létrehozni?? Már az Atarihoz is regeltem be is írom az account nevemet és a jelszavamat de nem fogadja el. Valaki tud választ adni?
    A választ előre is köszönöm.
  • ktomi22
    #40088
    kár érte.. mert szivesen megvennem es tolnam .. de így.. pff..
  • Stockbauer33 #40087
    Jobban is teszed.Tegnap előtt beültem a lvl4be és 3 óra alatt se telt meg(10 mber).Tegnap ue.Nemtudom h a szigeteken mekkora a mozgás de ez a játék így meghalt
  • ktomi22
    #40085
    en azthiszem mar nem veszem meg a gamet.. felek a server leallitasatol.. meg hogy nicsn dedikalt server lehetoseg.. es eredetin meg kevesen toljak már.. :S

    the crew-hez meg keves a vasam :S
  • zoleegolf2
    #40084
    Hali srácok!
    Basszus, újra elkezdtem játszani, mondom már úgy sincs meg ez a fórum, de jó látni hogy van itt még élet..
    A játékot sajna előlről kellett kezdenem, mert azóta már párszor újraraktam a gépet, és elveszett a save..
    Örülök hogy újra itt lehetek!
    [zoleegolf2HUN]
  • vajo
    #40083
    Csak ott! :D
  • gduck
    #40082


    Amerikában is fogsz kocsikázni?
  • Stockbauer33 #40081
  • Angela147GTA
    #40080
  • Abrams124
    #40079
    Visszajöttem!:D valaki egy krúzt?
  • gduck
    #40078
  • Stockbauer33 #40077
  • poduka88
    #40076
    Valaki tudna nekem segíteni benne hogy tudom kibontani a DVD-lemezt hogy tudjak bele rakni kiegészítőket?előre is köszönöm!
  • MiG man #40075
    Üdv mindenkinek!
    Kis segítséget szeretnék kérni. Szeretném regisztrálni a pár napja üzletben vásárolt TDU2-őt, de ezt kapom válaszul: Coupon code is incorrect or has already been redeemed. Próbálok új felhasználó felületet létrehozni Atarnál, de nem akarja elfogadni az új email címet sem. Tud valaki segíteni ebben?
  • femate
    #40074
    Valakinek van kedve 1 Hawaii tourhoz?
  • femate
    #40073
    1 Hawaii tour versenyre valakinek lenne kedve jönni holnap délután este felé?
  • ktomi22
    #40072
    az cross-platform lenne.. de csak multi platform lesz ..
  • poduka88
    #40070
    Okés köszönöm!
  • 0Diaz0
    #40070
    Poduka : kikene csomagolnod a jatekot,es ugy mar betudnad rakni..;)

    Stocki : lehet megsem lesz autoproject,es az xboxot is elviszik.. de ha igy lesz,akkor meglesz mar az uj gep ara :P
  • poduka88
    #40069
    Sziasztok jó reggelt!!Megvettem a játékot eredetibe PC-re és nem tudok belerakni módokat!miért lehet ez?Valaki tudna benne segíteni hogy mit kellene csinálnom?Előre is köszönöm a válaszotokat!
  • 0Diaz0
    #40067
    Koszi a tippeket.. akkor nem veszem meg a tdut boxra...

    Stocki : hat.. a gep project meg a fejemben sincsen.. nemlenne rossz ha tudnek veletek jatszani gepen,de most autoprojectbe kezdek bele.. es ez sok penzt felemeszt.. a gep meg varat magara..bar jo lenne mar gurulni a regi bandaval.. :) Ha mas nem,majd telre megprobalok valami gepet osszerakni.. :)
  • [HUN]FaTaL
    #40066
    Nem lesz közös szerver. A multi-platform csak annyit tesz, hogy több platformra is megjelenik, nem tudom hol olvastál ilyet.
  • Rev Hard
    #40065
    Multi-platform lesz a The Crew. Tehát egy szerveren lesz az Xbox -tól kezdve a PC -ig mindenki, úgyhogy senki nem marad le semmiről.
  • Stockbauer33 #40064
    A Crew-ra intézd a pc-det.Ott kell h legyél a nagy krúzoknál
  • poduka88
    #40063
    Sziasztok!megvettem a játékot eredetibe és nem tudok belerakni módokat!miért lehet ez?Előre is köszönöm a válaszotokat!
  • Szabi #40061
    szerintem most már nincs értelme megvenni, úgyis lesz x360-ra is The Crew, addig még GTA5-öz :D
  • 0Diaz0
    #40061
    Szasztok skacok! ;) Valaki nyomja esetleg xboxon? Nemtudom hogy megvegyem-e oda,vagy ne.. mert pcn azert latom meg nyomjatok neha.. de xboxon?!..
  • ktomi22
    #40060
    ez amugy tdu folyattasa.. vagy teljesen mas? (am nem fog menni a geoemen ..szal :S
  • ktomi22
    #40059
    koszia gyors valaszt..

    es ha bekerulsz egy szervercsoportba.. akkor mindig ugyan azon nyomulsz.. hogy visszatero "idegen haverokkal" tolhasd?

    The crew..utana lesek akkor, mert nem akarok egyedul jatszani.. ha masok mar nem toljak majd a tdu2-t..
    . bar remelem a gepigenye nem lesz nagyobb a tdu2-nél..
  • [HUN]FaTaL
    #40058
    Nincs dedikált szerver, mindenki ugyanazon a szerver(csoport)-on nyomta, ez a lényege.

    TDU1-ben már vagy 1 éve nincs szerver, megszűnt az online támogatottsága. A kettő még megy, de nem tudom, hogy meddig, illetve jóideje nem játszottam vele, nem tudom mennyien játsszák még.

    Novemberben jön a The Crew, ha az megjelenik, akkor utána valószínűleg evvel már (szinte) senki nem fog játszani.
  • ktomi22
    #40057
    hy.. (jo a forum kinezete itt :D )

    gondolkodom megvenni a gamet.. csak nem tudom melyiket..

    amikor anno kijott a tdu 1.. meg akartam venni pc re.. de sajnos nem birtam mukodesre birni az akkori pc-n:D .. (nem tamogatta a graf kartyat.. pedig kellett volna neki.. így megvettem xbox 360ra.. toltam max 1 hetet.. boxon nem tetszett hogy se dedikalt szerverek se semmi.. szoval nem tudtam magyar szervert keresni ..dedikaltat.. stb ( nem tudom pc -n egyaltalan lehetett e.. lehet ott se nemtudom )

    a minap eszembe jutott hogy ebbol mar jo regota van 2. rész.. azota uj pc stb..

    nos,.. amit kerdezni akarok (flame keltese nelkul)... , hogy TDU vagy TDU2? (PC rol beszelunk nem xbox360)

    es akar ez akar az.. rogton a masodik kerdes... , hogy meg eri meg megvennem? marmint sokan toljak még? .. nem konganak a szerverek?
  • tomsolo
    #40052
    menüben simán kikapcsolod őket
  • Duc de Richleau
    #40051
    Köszönöm a tippet!
    Rájöttem, hogy egyelőre az is elég, ha kiszedem a menüben a pipát az "allow online interactions" rubrikából. Tapasztalataim szerint így csak gépi ellenfelek vannak - azok meg elég "úriasan" vezetnek (egyes játékosokhoz képest) és nem rohangálnak háromszázzal. :-)
    Még egyszer köszönöm, utána fogok nézni a universal launchernek!
  • Panzeradler #40050
    Esetleg universal launcherrel próbáld offline indítani.
    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2014.08.09. 12:47:16
  • Duc de Richleau
    #40049
    Sziasztok!
    Van arra lehetőség a játékban, hogy online profillal játszva ne legyek egy virtuális térben egyetlen másik játékossal sem? Talán furcsa a kérdés, hiszen (elvileg) a multiplayer a lényege a játéknak. De sajnos a szórakozásomat tönkreteszi, hogy folyamatosan azt kell figyelnem, mikor botlok olyan játékosba, akinek útban vagyok - vagy aki útban van nekem. (A "rammer"-ekről nem is beszélve.) Csak egyszerűen cirkálni szeretnék a Harleymmal Oahu-n, de pl. a reptér mellett képtelenség úgy elmenni, hogy ne lássak háromszázzal száguldó (meg belém jövő) Veyront meg k***a ronda modolt autókat.
    Elméletileg az offline profil lenne a nekem való, de azzal meg az a baj, hogy nem használhatom a pénzért vásárolt DLC járműveimet. Nincs Harley, nincs Aston Carbon Black V8, nincs Ferrari F40...
    Tudtok valamilyen megoldást? Előre is köszi!
  • gduck
    #40048
    Köszi ;) Viszon a mai (tegnap esti) lapjárásom valami iszonyat volt :D
  • Stockbauer33 #40047
    Gratula a tegnapestihez :)