586
Telefonos segítség...
  • zvaragabor
    #467
    hahó, egy Nokia 6303-asról át tudom menteni az sms-eket egy Galaxy GIO-ra? Valahogy megoldható, hogy annak az sms-ei közt meglegyenek a másik telóra kapottak?
  • u16emden
    #466
    Sziasztok valaki tudna segíteni ,hogy milyen típusú és gyártmányú telefon van a képen ?
    Előre is köszönöm u16.

    http://www.vatera.hu/item/view/index.php?cod=1521208031
  • Falkon
    #465
    Sziasztok!
    Nokia 6280-ba hogy lehet magyar nyelvet rakni?

    Előre is köszi!
    Üdv
    Falkon
  • piamania
    #464
    Samsung Galaxy Mini-ről mi a véleményetek? köszi
  • zadorjan
    #463
    Sziasztok !!
    1 hónapja vettem a Sony Ericsson Xperia ARC S -em és eddig meg voltam vele elégedve, de 2 napja elkezdett egy elég idegesítő dolgot. Le van rakva a telefon az asztalra és általában ha lezárom a billentyűzetet, de néha magától is villog a készenléti képernyő, mintha megnyomtam volna a Home gombot. (pedig hozzá sem nyúlok) Ezt úgy megcsinálja 3-4-5- ször azt utána leáll azt valamikor vissszajön.
  • menedzser
    #462
    vagy csak lassan töltött :D.
  • menedzser
    #461
    most már jó, lehet átmeneti hiba volt.
  • menedzser
    #460
    helló.

    tudnátok segíteni abban, hogy a mobilom miért csak56%ig tölti fel magát? ráteszem a gépre és több óra után csak ennyit mutat, máskor meg mondjuk másfél óra alatt feltöltötte.
  • mardel009
    #459
    Sziasztok nekem segítség kellene van egy telenoros Samsung GT-C3300K típusú telefonom és ki szeretném kártya függetleníteni de sehol se tudtam és kódot se találtam az IMEI száma:35804304259407/5 létszíves segítsetek.A segítségeket erre az e-mail címre küldjétek [email protected] és előre is köszönöm mindenkinek aki segít.
  • foldi6
    #458
    sziasztok
    samsung genoa C3510-es készülékem van, most töltöttem le a New PC Studio programot így már szinkronizálni tudom a telefont. Szeretnék letölteni játékokat a készülékhez, találtam is 1-2 ilyen oldalt, le is töltöttem csak azt nem tudom ezt a .jar kiterjesztésű fájlt hova és hogyan kell felmásolnom a készülékre.
    Ha esetleg vki tudna segíteni, nagyon megköszönném

    foldi
  • Pee Tike
    #457
    Nézd meg Marketen vagy Umnet.com-on...
  • Pee Tike
    #456
    Sziasztok szeretnék kérni egy kis segítséget.Nem működik a telómon a Market.Nem tudom mi baja lehet.Ha segítene valaki bemásolnám mit ír ki.
  • mochee
    #455
    ja és még annyit hozzá, hogy a minitool partition wizard felismeri az SD kártyát, csak a total commander és a sajátgép nem. Szóval ebben a particionáló progiban tudnék garázdálkodni, csak nem tudom mit csináljak.
  • mochee
    #454
    Sziasztok!
    Van egy problémám:
    http://blog.se-portal.hu/android/haladok/alkalmazasok-telepitese-sd-kartyara-app2sd-dyra-irasa/

    Ennek a leírásnak a segítségével próbáltam megoldani, hogy sd kártyára is tudjak telepíteni progikat, mert kevés volt a hely a telefonon. A particionálásos részt megcsináltam (minitool partition wizard-al), telefon kikapcs-bekapcs, majd amikor újra csatlakoztattam a géphez ami már egyáltanán nem ismerte fel az SD kártyát és már a telefon se. Utána kétségbeesés és egy SD kártya formázás telefonról, azután úgy tűnt hogy megjavult, de mert a telefonom felismeri már, de a gépem nem, szóval nem tudok rárakni semmmit.
    Xperia x10 mini pro-m van android 2.1-el.

    Valakinek van ötlete, hogy mit csináljak?
  • Jorgos
    #453
    Szervusztok!
    Kérlek, segítsetek Nokia 7230 Pannon-os mobilom függetlenítésében, T-Mobil hálózaton szeretném használni.
    Előre is köszönöm!
    Ha van erre megoldás valami kóddal, kérlek küldjétek el e-mailben: [email protected]
  • iceman25
    #452
    hali.tud valaki motorola v360v-t függetlenítő programot?
  • kriszo79
    #451
    SZIASZTOK ! NEKEM VAN EGY RÉGI SAMSUNG X490-SEM,EZT SZERETNÉM KIFÜGGETLENÍTENI. HA VALAKI TUDNA KÓDOT KÜLDENI,HÁLÁM ÖRÖKKÉ ÜLDÖZNÉ...... AZ IMEI SZÁMA:35734200004913502
  • WinStar
    #450
    Sziasztok.Olyan probléma van hogy nemtudok új témát csinálni itt a mobilos fórumon.Mi lehet az oka?Firefox,és Google Chrome-ban is a fehér ablak jelenik meg....meg a sz sg felső része és ennyi.
  • öregember
    #449
    segítségre lenne szükségem
  • #448
    Szeretném megkérdezni,hogy a T-mobil szervizbe vittem a garanciális telomat.Szoftver frissités miatt egyik nap,másnap felhívtak hogy memória gond lett a készüléknél ezért Pestre küldik.Mit kontárkodhattak a szervízben???Tipp??
    LoSA - VIP
  • anett89
    #447
    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de segítséget szeretnék kérni NOKIA 2630 mobillal kapcsolatosan.
    Az a gondom, hogy nagyon sokszor nincs rajta térerő. Sokszor hiába hívnak nem csörög, vagy ha csörög is rögtön megszakad. Ugyanez van amikor én akarok telefonálni, csörög-csörög, után kiírja, hogy nincs térerő. Telenor előfizetéses, de egy másik telefon szintén és az normálisan működik. Valószínűleg a telefonnak van valami baja. Mit lehetne vele csinálni , hogy normálisan működjön? Ha nem muszáj, nem szeretném lecserélni másikra.

    Előre is köszi a segítséget,
    Anett
  • Foxy0
    #446
    üdv
    érintős telóm van és azt szeretném tudni hogy mivel nem androidos hogy lehet rá tenni olyat?
  • tibicsoki4
    #445
    a mai napon 1 leírás alapján felszerettem volna telepíteni az app2sd-t a telefonomra , de ennek az lett a következménye hogy se az usb-t se az sd kártyát nem ismeri fel, esetleg valakit tudja hogykell újrahúzni a telefont, és segítene is nekem?:)
  • Frobi
    #444
    Sziasztok
    nekem van egy Nokia 7230 telefon és vettem fel rá egy hangfelvételt de sajnos a telefon memóriájára lett mentve azt hogy tudom megcsinálni hogy a Memória kártyára rátegyem hogy át tudjam rakni a számítógépre.
    Előre is köszönöm a választ
  • uikka
    #443
    elnézést
    xD
    most nézem rossz helyre írtam
    kérem töröljétek ezt a 2 bejegyzést
    elnézést
  • uikka
    #442
    Sziasztok!
    van egy ATI Radeon HD 5500 Series nevű videokártyám.
    ÉS véglis az a probléma, hogy amikor Alt+Tab-ot használok vagy lerakom tálcára a játékot (pl CS1.6) akkor mikor visszanyitom fekete a képernyő. Jön a hang meg hol világosabb, hol sötétebb a feketeség (vagyis dolgozik)
    végül jön egy hibaüzenet a videokártyától.(tegnap kezdte)
    + 2-4 hónapos a videokártya
    pls help
  • GrandVitara
    #441
    Sziasztok!
    Egy kis segítség kellene, mert én hülye vagyok ezekhez a dolgokhoz.
    Samsung Galaxy Ace GT-S5830 telefonra milyen MSN-t lehet letölteni és honnan?
    Előre is köszi!
    Üdv!
  • Krisz018
    #440
    Sziasztok !

    Van egy Sony Ericsson D750-es telefonom de nem találom a driver cd.t honnan tudom letölteni a driverét?

    Előre is köszönöm a választ!

    Sziasztok!
  • pgabory54
    #439
    Üdv.Mindenkinek!
    Szeretném megérdeklődni, hogy ajándékba kaptam egy SGH U600-s telot de francia nyelvű és nem független.
    Miként tudnám függetleníteni?
    Személyem rokkant vagyok és nagyon örülnék ha sikerülne a művelet.
    Köszönettel és tisztelettel segítő szándékot.
  • Super Saiyan
    #438
    Hali. Van internetem otthon, felhasználónevet és jelszót igénylő széllessávú kapcsolat. Számítógép nélkül, wifi adapterrel tudom valahogy használni telóhoz?
  • godside
    #437
    napi 8-10 olal letolteset fedi le egesz honapba (menetrend nezegetes, google maps, blog/forum kommenteles, hiroldalak olvasgatasa, es nagy melleklet nelkuli emailek fogadasa) kb. ennyi... es a tobbieknel nem tudom hogy van de vodanal a facebook ingyenes!
  • Fyrex
    #436
    Üdv mindenkinek!

    Az a problémám, hogy a telefon érzékeli a hálózatot miután bekapcsolom, valamiért azonban nem tudok telefonálni (ki sem csöng) és sms-t sem küldeni. Egyik napról a másikra történt, miután ma reggel bekapcsoltam. Ötlet?
  • Dzsí Pí
    #435
    Üdv mindnekinek!
    Van nekem egy Sony Ericsson Elm telóm, szuperül megy, és van rajta wisepilot is. namost, a használatához viszont a netet használja, ami nekem azért szar, mert egyrészt marha drága, másrészt meg azt írja h van benne beépített gps, tehát nálam ez azt jelentené, h míg legalább a wisepilot 30 napos próbaverziója le nem jár, addig rendes gps ként is kellene funkcionálni, nethasználat nélkül. Új gps-t nem akarnék venni, annyira nem fontos, de néhány alkalommal elengedhetetlen lenne ez.
    Ha vki tudja erre a problémára a megoldást, vagy tud olyan java alapú progit, amivel gps-t ''ingyé'' tudom használni, az írjon, köszönöm!
  • pattogatott
    #434
    Sziasztok! Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy miként tudnék filmet rátölteni egy N8-ra?
  • McGrady
    #433
    Sziasztok!
    Ne haragudjatok, ha rossz topikban járok, azt szeretném kérdezni, hogy mobiltelefon-előfizetésnél a 100MB/hónapos ingyenes internethasználat az körülbelül mit fed le? Nyilván letöltögetést nem, de mondjuk napi 1-2 óra böngészés az belefér ebbe a limitbe? Vannak erről tapasztalataitok? Köszönöm, és bocsi ha off voltam!
  • pitjou
    #432
    Help please!
    Tudna valaki segíteni abban, hogy LG optimus Black P970 telefont ha rácsatlakoztatom a 3,5 jack-RCA kábellel a tv-re miért nem látja a tv a telót? Kell valami programot letölteni hozzá, vagy mennie kellene egyből?
  • zoltn1
    #431
    Sziasztok!Nokia 5230 nav telom van hogyan lehet ofline modban használni a navit ,mert most csak online modban tudom használni és ez lovéba kerül elöre is köszike
  • Slayer256
    #430
    Sziasztok!

    Sony Ericsson W810i telefonomat miután lehúztam a gépről és bekapcsoltam csak fehéren villogó képernyő fogadott. Nem tudom köze van-e ahhoz, hogy egy vírust töröltem a telefon gyökérkönyvtárából, és közben egy autorun.inf nevű fájlt is töröltem.

    Ilyenkor mi a teendő, mit tudok csinálni?
    A válaszokat előre is köszönöm :)
  • Jackson
    #429
    Sziasztok!

    Vettem egy kijelzővédő fóliát a mobilomra de a lehúzócimkét miután próbáltam eltávolítani ragasztónyomokat hagyott a fólián. Mivel lehetne ezt eltávolítani?
  • skodásJani
    #428
    Üdv! Sony ericsson X8telóm van, fel lehet rá rakni a windows mobil rendszert??? Ha igen akor hogyan? köszi