586
Telefonos segítség...
  • fodorpetii
    #507
    Hali, visszaszeretném állítani a régi androidot az Xperia U-ra, hogyan tehetem meg ezt?(decemberi, vodafone-s) KÖszi előre is!
  • immovable
    #506
    Hi.

    Tegnap leeset a telóm a pultról. Nokia Lumia 520, kb 2 hónapos. Pech. Képernyő összetörött. Működik, de nem tudok navigálni benne, értsd, mint érintő képernyő meghalt.
    Le szeretném menteni az adatokat róla gépre, de mikor az "Asztali Windows Phone alkalmazás"-sal hozzá szeretnék férni a telefonhoz (USB-n keresztül) kéri, hogy "nyissam ki a telót". De nem tudom beütni a 4 számjegyű kódot - ami nyitja a képernyőt is - mert nem működik a kijelző. Ördögi kör.

    Hogy tudnám mégis lementeni a dolgaim? Van rá mód? Valami szervizprogram, vagy valami okosságról nem tudtok véletlenül?

    Kösz előre is.
  • móni76
    #505
    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!Nem tudom hogy kell ennél a telefonnál bekapcsolni az internetet!Segítsetek!Köszönöm!
  • Dzsí Pí
    #504
    Sziasztok, Xperia Tipo telefonommal a következő dolog történik pár hete: szabályosan elalszik az ébresztő órája....
    Pl. este 23.00kor beálltom az ébresztőt másnap reggel 7-re. 7kor nem csörög, de ha mondjuk, felébredek fél8kor, megnézem a telóm, akkor a billzár feloldásakor 1-2 másodpercig azt az időt mutatja, amikor beállítottam az ébresztőórát(tehát jelen esetben, előző nap este 23.00) majd ''észbekap'', beadja a pontos időt, és egyből elkezd az ébresztő csörögni. tehát gyakorlatilag most én ébresztem az ébresztő órám...
    - külön óra progi nem fut, csak task manager(advenced task killer) de ezt két hete csinálja, a task killer meg már fél éve fennvan.
    légyszives segítsetek!!!
  • syberia2
    #503
    Nokia telefonról szeretnék teljes adatmentést egy samsung készülékre. Fontos lenne, hogy az SMSek is átjöjjenek (azokat manuálisan nem tudom átrakni). Próbálkoztam több dologgal is, de a Nokia Suite nem ismeri fel a Samsung telefont, a Kies meg a Nokiát.
  • Japep
    #502

    Hello.
    Samsung Wave telefonom van. Valami baj van vele, mert folyamatosan azt jelzi, hogy USB kapcsolatot inicializál, majd rögtön szétbontja, és ezt csinálja egymás után folyamatosan... :S
    Néha beakad, és akkor azt jelzi, hogy USB kapcsolat van, még azt is mutatja, hogy éppen tölt közben, holott nincs is semmi beledugva...

    Lehetséges, hogy kapott egy minimális vizet (útközben esőt kaptam, viszont betettem egy vízlepergetős kapát cipzáros zsebébe).

    Valakinek volt már hasonló problémája? Mit lehet tenni?
    Ha jól értem külföldi oldalon is láttam ezt a problémát, ők azt tanácsolják, vitessem szervizbe, hogy kitisztítsák - de ha víz lenne benne, annak nem kellene kiszáradnia?
  • Endiman
    #501
    bocs! lemaradt még hogy hány gb-ig támogat micro sd-t? mert egyik helyen 16, másik helyen 32 gb-ot írnak. köszi!!
  • Endiman
    #500
    sziasztok! vettem ma egy Samsung Star 3-as telót, de sehogysem jövök rá, hogyan kell kikapcsolni az automata bill.zárat
  • Anonymusx
    #499
    A headsetet csak egyféle mobil típussal lehet használni, vagy mindegyikhez jó?
  • roberr18
    #498
    Üdv

    Sony Ericcson xperia arc s- em van. pár kérdésem lenne:
    1, jópár hónappal ezelött szoftverfrissítéskor feltette nekem a 4 es androidot, azóta folyamatosan lassul a telefonom, kikapcsol, leállnak a programok. Miért lehet ez? tipp?
    2, Hogyan tudom a teloban lévő kapcsolatok szgépre másolni?
    3, hogyan lehet az sd kártyára alapbol a telon lévő programot átmásolni? pl facebook,gmail,térkép,office stb?

    KÖszi előreis
  • balcsi70
    #497
    Sziasztok! Valaki ismeri közelebbről ezt a progit? Dragon Dictation ?Dragon Próbálom mindenütt keresni de nem találom az apk.-át. Ha valaki tudja megosztaná? Köszönöm előre is!
  • shakyman
    #496
    hy.

    xperia p "lt22i" nek az alsó cserélhetõ kupakját honnan lehetne pótolni ha elveszett?
    valakinek valami ötlet? ebayen kerestem de nem találtam...
    elõre kõszi ha van egy jó ötleted!
  • Thomas2121
    #495
    sziasztok!
    Most vettem egy nokia asha 202 telefont, nem tudom lecserélni a témát megfelelőre:(, ma letöltöttem 20-30db-ot! a menüben csak fele ikont változik:( 13ból 7 ikon a default.nth ikonja marad!!
    Valami megoldás??
    előre is köszönöm
  • RAMyMamy
    #494
    hali

    van egy nokia 5310-hez kapott memóriakártyám, amire valahogy jelszó került. sose állítottam be rá semmit, de némi utánaolvasás után talán az lehetett a gond, hogy a telefonon formáztam a karit és nem a gépre kötve.

    találtam egy fexplorer nevű programot. telón a c:/system/ mappában lennie kéne egy mmcstore fájlnak és elvielg ebben tárolja a jelszót, de a c-n belül nekem nincsen system mappa :S

    szóval az lenne a kérdésem, hogy hogy lehetne a memóriakártyáról a jelszót eltávolítani?
  • Peetboy
    #493
    Igen van benne GPS és net nélkül is működik. 50-60 MB adatforgalmat is generálhat, attól függően mekkora helyet akarsz megnézni a térképen.
  • Tibi7
    #492
    Sziasztok! Valószínűleg veszek egy nokia c5-03-at. Ugye van benne GPS, és a nokia ingyenes navigációja. Ahhoz hogy a gps-t kihasználjam, szükség van mobilnetre, vagy anélkül is működik? Valamint ha pl egy androidos telón GPS-t használok, ott mekkora adatforgalmat, vagy költséget generál a dolog?
  • Japep
    #491

    Hello.
    Nem igazán témába vágó, de kíváncsi vagyok, hogy másnak is van-e hasonló problémája.

    T-mobile-os vagyok - ez nem tudom, lényeges-e -, és mostanában (pár naponta) hív egy ismeretlen szám, amit ha felveszek, síri csönd, eltelik 1 másodperc és vége a hívásnak.
    Nem hallok semmilyen háttérzajt, hogy szórakozna valaki, hanem a csend ahhoz hasonló, mint amikor felhívsz egy olyan számot, amin "automata beszél", és mielőtt elkezdi... nem tudom, érthető-e.

    Más nem tapasztalt ilyet? Köszi előre is. :D
  • SophieAnne
    #490
    Melyik a "legjobb" qwertz billentyűzetes telefon? (szétcsúsztathatóra gondolok).
  • csgery
    #489
    Sziasztok!

    Van egy Nokia 5230 mobiltelefonom. Ezelőtt pannonos volt, majd függetlenítve lett, most vodafone zászlója alatt megy :].

    A lényeg a következő: ki akartam próbálni ezt az egy hónapig ingyen internetet, kaptam SMS-t is, hogy aktiválták, de a telefon egyszerűen sehogy sem képes csatlakozni a netre. Mindig azt írja, hogy: "a csomagkapcsolt adatátvitel nem áll rendelkezésre", vagyis valami ilyesmit. Tudok valami segítséget adni, hogy mégis mi lehet a probléma? Előre is köszi :]!
  • mover
    #488
    Hello! Van egy Samsung wave S8500GT telefonom és a múltkoriban folyamatosan ezt írogatta ki, hogy "Inicializálás... Csatlakoztatva ... Szétkapcsolva..." és folyamatosan ezt váltogatja, ezáltal merült az aksi.Mitől csinálhatta ezt? Volt már ilyen régebben is. Most már ez a probléma megszűnt, viszont ha gépre akarom csatlakoztatni nem ismeri fel a telefont illetve ritkán rövid időre aztán ledobja. Szoftvert se tudom frissíteni multiloader-rel, pedig régen ez is ment. USB illesztőprogramot is frissítettem. Nincs több ötletem. esetleg zárlat, érintkezési probléma? Köszi előre is.
  • Berber
    #487
    Sürgős segítséget kérek!!!

    Van egy 1000 éves Xperia X1-em. Egész jó állapotban. Egy olcsó pótakkuval kívántam üzemben tartani, amíg el nem jutok a kényszerű váltás állapotáig, így vettem bele egy akkut potom 1100,- Ft-ért. Most a geci telefon kiírja, hogy nem Sony és nem hajlandó tölteni!!! Én meg nem vagyok a telefon értékével megegyező értékű akkut vásárolni ideiglenesen sem!!! Pénzkidobás!
    Hogy lehet ezt a szarságot megszüntetni???
  • öreghupi
    #486
    Sziasztok!
    Most kaptam egy Samsung Galaxy Y telefont. Nem merültem még nagyon bele a kezelésébe egy számomra kellemetlen ok miatt. Sehol nem találok olyan állítási lehetőséget hogy a betűk méretét állítani tudjam. Nekem annyira kicsik a betűk hogy nehézzé teszi a kezelését és az üzenet írásokat. Ha esetleg olvassa valaki akinek szintén van ilyen teloja azt megkérem segítsen nekem. Persze ha egyáltalán lehet kezdeni vele valamit. Előre is köszönöm!
  • Japep
    #485

    Hello.
    Hogyan tudom lemondani/kikapcsolni a hangpostámat?
    Elküldtem SMS-ben a 1430-as számra a -HANGPOSTA üzenetet, de azt írták vissza, hogy erre nem vagyok jogosult... :S
    Előfizetéses vagyok a T-mobile-nál.

    Illetve Mix díjcsomagom van (azaz havi 3000 Ft, ami lebeszélhető, túllépni nem tudom, de kártyával rátölthetek), és azt is leszeretném mondani (azaz visszaváltani kártyásra) - ezt megtudom oldani neten is, vagy be kell mennem és személyesen?

    Előre is köszönöm, ha valaki segít. :)
    Üdv.
  • zsivany20
    #484
    Megoldódott.
  • zsivany20
    #483
    Sziasztok!
    Sony Xperia Ray okostelefonom van...
    ...a kérdésem az lenne, hogy a telefonban lévő 4 GB-os memóriakártyát kicserélném egy 8 GB-osra. Nyilván a képek/videók a kártyán vannak, de egyes programok is... van valami mód arra, hogy ezek fussanak majd az új memóriakártyával is? Egy az egyben át tudom másolni a régi kártya tartalmát az újra? Vagy mi a teendő? Előre is köszi a segítséget!
  • Hunter of Deer
    #482
    Hali!
    Az lenne a kérdésem, hogy a class4-es microSD kártya az elég gyors? Mert most akciós a 8GB-os 2700ft és gondoltam veszek 1et a sony ericsson live walkmanba mert alapból csak 2GB van benne. Ha lehet minél hamarabb valaszoljatok! Thx!
  • KaBuTo666
    #481
    Helló!

    Samsung Galaxy S Plus i9001 mobilom van.
    Az a problémám, hogy hetente a mobil randomra újraindul. De úgy, hogy nem kell pin kódot megadni újra és újra, csak ismét a főképernyőn találja magát úgy hogy közben egy kis ablakban mutatja hogy go launcher vagy tw launcherrel indítsa, meg ami program indul a mobillal együtt az is jelen van, máskülönben kiszoktam nyomni a programot. Azt tanácsolták, hogy csontig merítsem le az akkut, meg hogy ha 100%ra feltöltötte, akkor még töltsem 3 órán át. Ez mind megtörtént, ezek után pár nappal később már egy hibaüzenetet kaptam a nyakamban. Kép.
    És megint csak randomra újraindul. Mi lehet a probléma és hogy oldhatnám meg? Esetleg új akku után kellene néznem? :S Battery widget van csak feltéve amihez köze lehet az akksinak. Mikor megvettem a mobilt, az után 2 hétig pakoltam rá a programokat és a játékokat és nem csinált ilyen random újraindulást jó pár hónapig. Azóta nem lett feltéve új program vagy játék, ezért is gondolom hogy csakis kizárólag az akkuval lehet probléma. Előre is köszi a válaszokat.
  • amdopteron
    #480
    Halli nem tudja valaki hogy kell mini pro2 .ön hard resetet csinálni vagy a recovery előhozni???nagyon fontos sürgős köszi halli
  • bmmmma
    #479
    Sziasztok

    Szerintetek ha a telefonomnak (HT Touch HD) olyan gondja van, hogy bekapcsolom 100% töltöttséggel ((összevissza jelzi, nagyon bevan zavarodva, néha 0%ot jelez, néha 100%ot, nem tudom ez az akku hibája-e..), belelépek egy nagyobb alkalmazásba (pl. internet,IGO8) és rá 2-3 percre kikapcsol, de sokszor vissza tudom utána kapcsolni és utána még megy ugyanúgy és van töltöttség, az akkumulátor gond lesz nagy valószínűséggel igaz?
  • amdopteron
    #478
    Halli az miért van hogy galaxy s 2 re 10mb nagyobb játékokat nem tudok telepíteni ??
    felmásolom a mem karira a telepítőtt és elditom görcsöl aztán kiírja hogy nem sikerült telepíteni ...?
  • Mike
    #477
    pontosabban WR741ND
  • Mike
    #476
    adott egy TP-Link 7004-as router (150 mbites)
    helyi kábeles hálózat + wifi
    eddig nem volt vele gond, amig a wifit csak a notebookkal használtam, működött rendesen
    de amióta a telefon (SE ray, android 2.3.4) megvan azóta a wifi-n a letöltési sebesség rendszeresen meghal (lemegy 0,1 - 0,3 mbitre), a feltöltési sebesség normális, a kábeles rész működik normálisan továbbra is (UPC 60-as)
    ha újraindítom a routert egy időre megoldódik a probléma, de amióta megvan a router szinte soha nem kellett újraindítanom, simán 1 évig is ment rendesen

    mi lehet a megoldás, be kell e vmit állítanom, a routeren a telefonon?
    vmi ötlet?
  • j0nNyKa
    #475
    Hali!

    Olyan programot keresek, amely:
    - van androidra, es iosre is
    - az a lenyege, hogy valamilyen ID alapjan ossze lehet paroztatni 2, vagy tobb telefont, es a 2 vagy tobb telefon le tudja kerni egymas helyzetet gpsen
    - tehat mondjuk az android user egy 'bokessel' megkerdezi az ios user telefonjatol, hogy hol van, az ios user kap mondjuk egy notificationt, es egy bokessel jelez, hogy hol van, amit a droid user latni fog a terkepen (es persze ez az egesz vica versa)

    Letezik ilyesmi?

    Koszi
  • zsiga3
    #474
    Sziasztok! Valaki esetleg tudna segíteni abban, hogy ha a SIM kártyám ki van véve a telefonból, miért cseng ki híváskor?! (vodás) Előre is köszi
  • Mike
    #473
    teljesen mindegy mit támogat az éppen rajta lévő szoftver
    szedj le vmilyen lejátszót (pl. mx video player + megfelelő arm codec mindent lejátszik, próbáltam mást is, mobo, es, stb ez eddig a legjobb)
  • Rage47
    #472
    Hogy lehet a legegyszerűbben Bluetoothon keresztül SMS-eket lementeni a telefonról?
    Samsung sgh m310 a telefon, win xp az oprendszer.
  • george10g
    #471
    Sziasztok. Nokia 5230-as telefonomon ami képeeket videókat csinálok nem a galériába menti hanem a memóriakártyára, alkalmazásokat sem jeleníti meg, zenék is csak memóriakártyán kikereshetőek. Mi a gond?
  • Beyond silence
    #470
    Androidos telefonokon (2.1) mennyire fix amit írnak hogy milyen videóformátumokat támogatnak? Leszedett programokkal (pl vlc) nem lehet ezt kitágítani (xvid, flv, mp4 érdekelne), vagy alapból codec szinten bukta a dolog?

    pl. LG Optimus GT540
  • Willenbrock
    #469
    Még a memóriája sem bővíthető,alap sony ericsson T303 ez.
  • Willenbrock
    #468
    Ha nincs olyan kábel a telefonhoz amivel pc-re lehet kötni akkor hogy lehet pc-re tenni a telefonos fotókat? (Blútusz vagy mi sincs rajta)