14488
prostreet
  • SötétBarom
    #14359
    Az nem kunszt. :D
  • Szabi1991
    #14358
    én McLaren F1-el győztem le.. xD
  • SötétBarom
    #14357
    Van olyan autó, amivel grip versenyen hatékonyan le lehet alázni ezt a ryo gyereket?? Picit irritált, hogy a fullos GTR-rel csak roncsderbisen tudtam leverni mindig.. (igaz nem volt rajt semmi stage 4). Azt vettem amúgy észre, hogy a többi átlagos (nem lambo/fordGT/GT2 szintű) autóhoz képest pofátlanul jobban megy az STi meg a két EVO..

    A nagyon izmos verdákkal nem szeretek menni, mert úgy túl könnyű..

    A speed autóm viszont még úgy is, hogy csak egy M3-as (a régi), masszívan aláz mindent. Stage 4-es futóművet sikerült nagyon faszán belőni, soha nem emelkedik el az úttól az autó, és nagyon lájtosan lehet terelgetni.. Akármelyik versenyen akárkit lealázok vele.. A speed king is kapott vagy 15 másodpercet :DDD (már amikor végig bírt menni a pályán -.-)
  • Ryder7
    #14356
    ja. EA szokás... de engem volt h nem utolsó helyre tett.
  • acsati
    #14355
    amugy itt versenyek elött nincs vmi kvalifikácio? mindig utolso helyröl kell indulnom?
  • Ryder7
    #14354
    lehet h össze lett dobva több vinylből.
  • RYO21
    #14353
    Találtam egy pár olyan VINYL-t shoowroom képeken, amelyek nálam nincsennek. Ezeket, hogy lehet megszerezni?
  • RYO21
    #14352
    LAN-on is meg lehet osztani a blueprint-jeimet?
  • davis98
    #14351
    A 100%-os mentést hova kell be másolni hogy jó legyen ? :D
  • acsati
    #14350
    köszi már megoldottam, annyi volt hogy csináltam egy kalibrálást vezérlöpultban és utána ment
  • Csokis
    #14349
    Esetleg a Combined Pedals-t kell bekapcsolni (esetleg ki, ha épp bevan).
  • SötétBarom
    #14348
    Nekem eszembe se jutott a civiccel dragelni, egyből gripet csináltam belőle. A 240sx bőven jó, mindenféle cuccossal már simán meg 9 körüli időket 400on.
  • acsati
    #14347
    hellotok
    olyan kérdésem lenne hogy rákötöttem a gépre a kormányt hogy azzal játszok és minden okés csak a fékpedált nem érzékeli, minden mást igen. ilyenkor mit csináljak?
    vezérlöpultban néztem és ott müködik mindkét pedál
  • Szabi1991
    #14346
    az enyém 1-4ig jó, 5be elmegy, de 6ba mintha lefulladna o.0

    (nitróval megy 12-t is 1/4 mérföldön :-)

    dura ez a kerék.. trabant speciale XD
  • SötétBarom
    #14345
    akkora.
  • SötétBarom
    #14344
    Akkor evidens lenne, hogy a start az min., és az end meg max. Vagy akkor nincs akkor boost, mint ha mondjuk 6-9 ezerig tölt?
  • Ryder7
    #14343
    jaja. az lesz. fordulatszám tartomány. start boost az alacsony RPM-re az end boost meg a magasra.
  • SötétBarom
    #14342
    Civicnél nem lehet elérni valahogy, hogy menjen is??? 100-ig olyan mint egy döglött tehén :c Aztán olyan 120 körül megjön a turbonyomás, onnan repeszt mint az ökör (egészen a 250 körüli szabályzásig, emiatt szépen dadogva megyek a hosszú egyenesekben :DDD)

    Meg ettől függetlenül is, a turbót hogy jó kalibrálni? Start boost - end boost mi a rák? Ugye high meg low a csúszka két vége.. Fordulatszámtartomány???
  • Szabi1991
    #14341
    jaja jók lettek, én most reggel kezdtem el újra, eddig csak alap autóim vannak :-)
  • bency
    #14340
    Hihetetlenul szep mind!Grat hozzajuk!
  • SötétBarom
    #14339
    Aktális gépek:








  • RYO21
    #14338
    kössz!
  • SötétBarom
    #14337
    a - kézifék
    b - nitro
    x - kamera
    y - visszalesés

    Jobb analóg fel-le - váltó
    bal analóg - kormányzás

    bal ravasz - fék
    jobb ravasz - gáz

    RB - LB - nemtudom

    :]

    Ja igen, a pov switch meg a különféle kijelzőket kapcsolgatja (best time, minimap, ilyenek)
  • RYO21
    #14336
    Valaki leírná az x360-as gamepad konfigurációját?
  • underground2
    #14335


    Az én Driftes 240sx-em
  • underground2
    #14334
  • IMYke2.0.0.0
    #14333
    Szívesen :)
  • norbi2fraktal
    #14332
    köszi szépen a setítséget, az első változatom van
  • IMYke2.0.0.0
    #14331
    Nem jó patch-et tettél fel.
    * Amennyiben warez változatod van: az US 1.1 Patch-et tedd fel!
    * Amennyiben dobozos angol változatod van: a UK változatod tedd fel!
    * Ha dobozos magyar változatod van: az EU változatod tedd fel!
  • norbi2fraktal
    #14330
    üdv. feltettem a game-t jól ment meg minden, és leszedtem az 1.1-es patch-t
    feltettem és exe hibával leáll... mi a megoldás?
  • Zoli05
    #14329
    Na már múkodik az aerodynamikával volt gond. Kossz Ryder a segítséget!
  • Zoli05
    #14328
    Na olyat csinál hogy 5-osbe felkapja 40 méterre de bármit csinálok vele rajtnál nem kapja fel. mi lehet itt a gond?
  • Ryder7
    #14327
    nagyon szélesre teszed a kereket.
  • Zoli05
    #14326
    Visszaolvasgattam és olvastam hogy hátsókerék direkt dragra olyat hol lehet taálni??
  • Ryder7
    #14325
    az nem létezik. nekem már 600 LE-nél felállt. szerintem vedd le a rövid fokozatokat. és noveld az aerodinamikát.
  • Zoli05
    #14324
    Hello, nekem is a kétkerekezés a problémám, a oreg Camaro SS az istenért sem akar felállni!! pedig 700+ Le, vékony első kerekek, vastag hátsó kerekek, rövid első 2 fokozat de semmi. a segítségeket köszi
    üdv Zoli
  • Ryder7
    #14323
    inkább 1X tedd fel, aztán vedd elő pár körre/tuningra:)
  • norbi2fraktal
    #14322
    hjaaaj ahogy itt olvasgatok, igen is feteszem a ProStreet-et, mindig felteszem egy pár körre//tuningra
  • Ryder7
    #14321
    a 400 méteres pályáz az nagyon szép:D am a 867 LE kicsit sok. a Camaro SS már 600 LE-nél megcsinálja a 400 M-t ha jól emlékszem.
  • willy34
    #14320
    köszi mkinek!A Dodge Challenger 867 Le-vel , alacsony hátsó keréknyomással, rövid első két fokozattal elsőre hozta a 407m-t.Juhúúúúúúúú!