44549


no-warez.gif
  • Gné Era
    #23005
    Hát hajrá!! Drukkolok!!
  • Joschka
    #23004
    És amit a képeken látsz, nos az még csak nagyon-nagyon az eleje a melónak.
  • Joschka
    #23003
    Én meg most nem celebkedem egyáltalán...inkább kreatívizálódom...
  • Joschka
    #23002
    Hát vannak, akik nem szeretik a csak készen kapható dolgokat, így neki állnak maguk össze eszkábálni a saját bungijukat...
  • Gné Era
    #23001
    Egyébként érdekes,10-es szintű énekes vagyok..Tényleg nem jön annyi állandó felkérés,még mindig meghallgatásokra kell járnom.. Egy állandó felkérésem van,az egyik kávéházban,de oda meg el sem megy a simem,nem is érzékeli a játék.Pedig a haknimenetrendben ki van pipálva,minden hétfőn este 6 óra..De a kis ablak sem jelenik meg,és lemondani sem tudom,mert az opciók között az van ,hogy menjek meghallgatásra..
  • Gné Era
    #23000
    Micsoda türelmes emberek vagytok..Nekem ehhez nem lenne idegzetem..
  • Joschka
    #22999
  • Joschka
    #22998
    Az enyém meg megint nem...DDD


  • mtszk
    #22997
    Ez nagyon laza...le a kalappal.
  • mtszk
    #22996
    Jó.
  • kem001
    #22995
    Na meg volt az első bunyóm a játékban, pillanatok alatt elpáholta a sim-em az ellenfelét :D
  • lucifer9393
    #22994
    szentigaz :D
  • Ironman2
    #22993
    Az én játékom nem fog már akadni:

  • Svenson
    #22992
    Hát te tudod. Nekem nem kell a Store cucc. Meglátod, beleesel te is a bőség zavarába, aztán megpakolod mindenfélével a játékodat, majd egy idő után rájössz, hogy igazából kell vagy 3 féle haj meg 4 féle ruha, és kb. ugyanazt a kanapét és ágyat használod, akárhány házat építesz. A többi cucc tök fölösleges.
  • mtszk
    #22991
    naés? minemaz? :DD
  • Svenson
    #22990
    Vannak, de éppen nemrég írta Ironman, hogy azok is bugosak. :((
  • mtszk
    #22989
    vannak jó cuccok a storeban, amiket megvennék, de hát ha szopat akkor nem tudok mit csinálni.
  • Svenson
    #22988
    Nem biztos, hogy megéri a Storéval foglalkozni.
  • mtszk
    #22987
    ott a pont :DDD
  • mtszk
    #22986
    Ja és a storeban nem tudok sim pontokat venni, valakinek volt hasonló gondja?
  • Svenson
    #22985
    Egy idő után mindenki eljut a leszarom állapotába, ha megszereti a játékot.
  • mtszk
    #22984
    Örömmel jelentem, hogy elkezdtem újdonsült kis kuckó építését, illetve átalakítását, mert egy gyári házból lesz kialakítva. Még nagyon az elején járok, úgyhogy a hét végére lesz csak kész szerintem a béta verzió. :)
    Persze az akadás nem szűnt meg, de tojok rá, építés módban legalább nem akad. :DDDDDDD
  • Gné Era
    #22983
    ez nem is egy csinos fickó,hanem kettő:)DD most nézem a másikat a foltozott lovaglógatyájába:))
  • Gné Era
    #22982
    lehet egy csomó mindent választani..még csak egyszer próbáltam..azt hiszem 3-at lehet kívánni..
  • Gné Era
    #22981
    és én is találtam egy csinos fickót:)DD
  • Gné Era
    #22980
    itt már kettő csápol:)DD
  • Gné Era
    #22979
    először egy zsernyák..
  • kem001
    #22978
    Szerintem igen, meg lehet, de nem akarok hülyeséget mondani..
  • Svenson
    #22977
    Ezt nem ismertem. Az életcélt is meg lehet ezzel változtatni?
  • Svenson
    #22976
    Értem én, de szerintem ilyen lehetőség nincs.
  • kem001
    #22975
    testingcheatsenabled true kódot elég lett volna beírnod, majd shif-et lenyomva tartva sim-re kattintva megváltoztathattad volna a jellemvonásait
  • GazCamp3r
    #22974
    igazából a kérdés arra vonatkozott, hogy a új sim kreálásakor nem választhatom-e az előzőnek a kinézetét valahogy, de mostmár mindegy, mert kitöröltem a mentést :P
  • kem001
    #22973
    Vagy csalással... testincheatsenabled true kóddal
  • Svenson
    #22972
    Na, ez jó kérdés. Sajnos utólag nem lehet módosítani, csak úgy, ahogy írtam, hogy játszol vele, és az életcél jutalmaknál változtatsz rajta. Ha újra akarod csinálni, teljesen elölről kell kezdened, és nem biztos, hogy ugyanolyan lesz.
  • GazCamp3r
    #22971
    inkább akkor újra kezdem, mivel semmit nem játszottam vele. A kérdés, h újra előlről meg kell csinálnom ugyanazt a simet, vagy van vmi megoldás, h pl a kinézete megmaradjon, vagy ilyesmi
  • Svenson
    #22970
    Nem, sokkal több életcél van, mint az a 6, ami látható. A 6 látható életcél mellett van egy gomb, talán kérdőjel van rajta, most nem tudom,de ha azt megnyomod, még további életcélok lesznek láthatóak. De összesen csak 1.et tudsz választani. Amúgy ha nem zavar, hogy egy darabig nem az lesz az életcélja a simednek, amit szeretnél, akkor kezd el játszani vele, és ahogy teljesíted a kívánságait, gyűlnek az életcél pontjai. Amikor összegyűlt 10- vagy 15ezer pont, akkor meg tudod változtatni az életcélját olyanra, emilyenre szeretnéd. Hacsak addig el nem éri a jelenleginek a beteljesülését.
  • kem001
    #22969
    Kívánságokat kívánhatsz dzsin-től. Lehet gazdagság, világbéke, vagyon, szépség, hosszabb élet stb
  • kem001
    #22968
    Azok csak kiválaszthatóak, nem lehet többet egyszerre. Így csinálták meg a készítők
  • Bal0924
    #22967
    Hasznos a lámpa?
    Vagy olyan mint az 1-ben, állandóan hülyeségeket csinált....
  • GazCamp3r
    #22966
    ezt nem vágom... akkor miért volt ott 6 különböző? 5 fix, és egy választható 6.. :S

    akkor most újra meg kell csinálnom a full simemet, hogy a jó életcélt válasszam ki neki? :-/