44549


no-warez.gif
  • Gné Era
    #23045
    hát..azt nem tudom most hirtelen..de nem örül neki az biztos:))
  • kem001
    #23044
    Ellenségeddé is válik?
  • kem001
    #23043
    Bővebben itt olvashatsz róla era.
  • Gné Era
    #23042
    na én is tudok újat mondani:)))az is ott van a bak legnél..vagy lesifotós,vagy áthárítod másra..azt bead egy csomó ismerőst.)DD valamelyikre rákened..mondjuk az egyből megharagszik rád,de ki nem szarja le?:)DD
  • kem001
    #23041
    Ja azt elfelejtettem, hogy vissza változtathatod játékká
  • kem001
    #23040
    Igen, átváltoztathatod rendessé
  • Gné Era
    #23039
    igazi valósághű dolog:)DDDDD
  • kem001
    #23038
    Rákenheted másra? Ezt nem is tudtam DD
  • Gné Era
    #23037
    de hát ha életre kelted,rendes sim lesz belőle nem??
  • Gné Era
    #23036
    ja városházán becsületsértési per..ha azt elveszted,akkor még mindig ott van a másik lehetőség a bak leg céges felhőkarcolónál,hogy lefizetheted a lesifotóst,vagy rákenheted valaki másra az ügyet..
  • kem001
    #23035
    Nálam volt egyik gyereknek képzeletbeli barátja. Hát eléggé fura volt. 1x életre keltettem, de inkább hagytam a francba az egészet, mivel hülyeség ez a képzeletbeli barát szerintem.
  • kem001
    #23034
    Városházán indíthatsz becsületsértési pert. Ha nyersz, kapsz lóvét, ha nem, akkor meg fizetned kell
  • GazCamp3r
    #23033
    bocsi, h ennyit kérdezek, de nagyon rég játszottam sims-szel, és annyi ujdonság van :D

    pl most megvádoltak, h letartóztattak, és előbb olvastam, h lehet valamit csinálni. Pert indítani, vagy feljelenteni azt, aki megvádolt, ezeket hol lehet? Fel hívtam a rendőrt, kijött, és -500 pénz, mert betyárkodtam, pedig csak feljelentést akartam tenni
  • Gné Era
    #23032
    ja és már ott van a képzeletbeli barát is..azt egyébként valaki életre keltette már??
  • Gné Era
    #23031
    Hát nekem most nem jött össze..:))
  • Gné Era
    #23030
    Semmi..Eleve amikor elmész nyaralni,rá sem tudsz menni a hivatásodra..mert kiírja,hogy pihenni jöttél,próbáld elfelejteni a munkát..
  • kem001
    #23029
    Ez nálam is így van. De legtöbbször összejön az a nemű, amit akarok :D
  • GazCamp3r
    #23028
    köszi szépen, mindjárt megnézem :)

    amúgy a munkahelyemen nem lesz ebből semmi negatív visszhang? :P
  • Gné Era
    #23027
    telefonon vagy a számítógépen van olyan opció hogy utazás..azt kiválasztod,ott lehet választani hova akarsz menni.. amikor elmész automatikusan szabadságot kapsz a munkahelyeden. Amikor először utazol,max 3 napra mehetsz. Ha nem akarsz 3 napot ott tölteni,akkor az eszköztárban a mobiltelefonon van olyan opció,hogy hazatérni,és akkor hazajön a sim..
  • GazCamp3r
    #23026
    ha azt a "küldit" kaptam, hogy menjek kínába, akkor azt hogy lehet megoldani? mennyi ideig tart egy ilyen út, és munka mellett hogy lehet ilyet csinálni?
  • Gné Era
    #23025
    na..megszültem:)) persze lányt akartam...fiú lett:((
  • kem001
    #23024
    Én ezért utálom ezeket a kicsi színpadokat.. Kávéháznál van állandó fellépésem + 2 Nagy Befogadóképességű épületnél, de a kávéházi egy rém.. Főleg amikor a nézők felmászkálnak a színpadra előadás közepén
  • Gné Era
    #23023
    hát..nekem meg nem működik az állandó fellépés opció..ott van legalább 4 állandó fellépés a hakni menetrendemben..azt mikor kezdődne az előadásom,éppen tehetségpróba van a kultúrparkban.. hihetetlen..
  • kem001
    #23022
    Hűtő íztől meg akkor balhézik, amikor olcsó hűtőben tárolod az ételt
  • kem001
    #23021
    Nem lehet, hogy odaégeti, vagy nem éhes? Ha odaégeti, akkor kell ráerőltetni, hogy egye meg
  • GazCamp3r
    #23020
    az mitől lehet, hogy rányomok, hogy egyen valami kaját a hűtőből, elkezdni csinálni, megcsinálja, és nem eszi meg, hanem ott hagyja a pulton, aztán a takarítónő elrakja, és utána ha megeszem, akkor meg a hűtőszagú kaja miatt balhézik...
    nem arra nyomok, h készítsen kaját, hanem konkrétan arra, hogy egyen valamit... megcsinálja, és ha nem figyelek, és nyomok rá azonnal külön, h egye is meg, akkor csak otthagyná :-/
  • kem001
    #23019
    Csak valamiért nem nagyon használja a sim-em. Maserati-t mindig használja bezzeg DD
  • Joschka
    #23018
    Oh, rögtön meg nyugodtam...DDDD
  • kem001
    #23017
    Nem, az is meg van még
  • Joschka
    #23016
    DDDD...az uccsó szmájlit nem jól raktam be...hehe
  • Joschka
    #23015
    Le cserélted a györönyűűű szép ladádat erre a kotlára? [#idiota
  • Joschka
    #23014
    Én se...úgy rám tört az alkotnék valamit érzézs...
  • kem001
    #23013
    Még egy kutya is eljött az előadásomra tegnap DD

    Illetve íme az új kocsim DD
  • Ironman2
    #23012
    Nana!
  • Coolfire
    #23011
    Én most kezdek neki,mert már régen játszottam.Lehet,hogy még este is ott leszek.:)
  • Gné Era
    #23010
    Más kategóriákban az én kezem is csodákra képes:)DD
  • Ironman2
    #23009
    Én addig nem játszom,míg el nem készül a városom.
  • Gné Era
    #23008
    én a koncerten megint olyan figurákat találtam..Itt röhögtem magamban..Majd hozok képet.))
  • Ironman2
    #23007
    Pedig a női kéz csodákra képes!
  • kem001
    #23006
    Este nem jön majd valaki játszani?