44549


no-warez.gif
  • Svenson
    #22965
    Igen, ez igaz, és ha az az egy teljesül, akkor nem lehet már változtatni sem rajta.
  • Svenson
    #22964
    Mármint utólag meg lehet változtatni, ha összegyűlik 10000 vagy 15000 pont (jaj, nem jut szembe a pontos neve, életcéljutalom, vagy mi), akkor meglehet változtatni. Bocs, most nem vagyok benne a játékban, nem tudom a pontos számokat és elnevezéseket.
  • Svenson
    #22963
    Amikor simet készítesz, akkor kell kiválasztani, de nemcska hat van, sokkal több. A hat mellett, amit felajánl, van egy kérdőjel (ha jól emlékszem), és ha arra rákattintasz, kijön a többi is. És meg is lehet változtatni.
  • kem001
    #22962
    Életcélt csak 1-et választhatsz ki neki
  • GazCamp3r
    #22961
    Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy életcélt hogyan lehet választani? Mikor csináltam a simemet, akkor 6 félét írt ki, de most, hogy elkezdtem játszani, most csak az egyiket látom :S és a hatból kb pont azt az egyet, amit nem szeretnék teljesíteni.. volt itt ürrepüléses álom, meg élsportoló, ilyesmi, meg mesteri bűvész, és pont az utolsót látom most, de inkább lennék sportoló, meg űrutazó :S
  • Svenson
    #22960
    Tőlem nem akkor szokta megkérdezni, hanem csak úgy időnként.
  • Gné Era
    #22959
    na megyek..mg is nézem őket..egyébként ti már csináltatok olyat amikor léptek ki,akkor megkérdezi,elküldöd-e a simedet fellépni..
  • kem001
    #22958
    Nekem Lento Ice. Ez az egy művésznév volt, ami tetszett is
  • Gné Era
    #22957
    az én művésznevem meg kobra kornyika :)DD
  • kem001
    #22956
    Én véletlenszerűen generált nevet választottam sim-emnek. Leopold Kerge lett így a neve DDD
  • Svenson
    #22955
    De a Vendel Makaróni az verhetetlen. Főleg ezzel a kinézettel. :DD
  • Gné Era
    #22954
    egyébként nagyon hülye nevek vannak..amikor a másik családomnak volt lova..én ott röhögtem nagyokat mikor versenyre mentek..na ott voltak ám nevek..egy kettőre emlékszem..Bokor Gyopár:)DD Mérges Szömörce:)DD
  • Gné Era
    #22953
    öreg nevét megnézem legközelebb..de röhögök..Vendel Makaróni..DDD
  • Gné Era
    #22952
    az nekem is tetszik:))de azt mindjárt az elején már énekelte..
  • Svenson
    #22951
    Jóvanna, örülj, hogy vannak rajongóid. Ajándék rajongónak ne nézd a kinézetét! :D
  • Svenson
    #22950
    Nem hiszem el. :DDD
  • kem001
    #22949
    DDD Egyébként tökjó számokat énekelnek a sim-ek, egyik különösen tetszik. Valami Ugligáz vagy mi a címe..
  • Gné Era
    #22948
    baszki,én meg aszittem azok teleportálnak..
  • kem001
    #22947
    Igen, még ilyen fura hangot is adnak amikor futnak
  • Gné Era
    #22946
    azok akik így odasuhannak a parkban is azok vámpírok??
  • Gné Era
    #22945
    egyébként a nagy befogadóképességű koncert után eltűnik a metszett fal a házamban..mindig vissza kell állítnom..
  • Gné Era
    #22944
    és ezek?:)))
  • kem001
    #22943
    Egy öreg nálam is megszokott jelenni bottal DD Egyébként a koncert végén a nagy befogadóképességű épületeknél egy rémálom kijutni.. Feltorlódnak az ajtónál a sim-ek, a vámpírok meg mint a villám, kihúznak DDD
  • Gné Era
    #22942
    itt jobban látszik..
  • Gné Era
    #22941
    na azért nekem is vannak érdekes figurák..papa csápol az első sorban:))
  • Gné Era
    #22940
    DDDDDDDDDDDD még a neve is buzis:)DD
  • Gné Era
    #22939
    a lámpást az életcéljutalmaknál tudod megvenni..kis ládikó..ott lehet 30 ezer jutalompontért megvenni..
  • kem001
    #22938
    Ja és elkészült a garázsom végre, ami félig konditerem :DD
  • kem001
    #22937
    Megint jött a magassarkús férfi a koncertemre. Meg van a neve legalább. Vendel Makaróni DDD
  • Bal0924
    #22936
    Honnan van a Lámpásod?
  • Bal0924
    #22935
    Köszi
  • Gné Era
    #22934
    DJ-vel felléphetz szerintem bár még nem próbáltam..igazából ennél a kiegészítőnél az énekes a bűvész és az akrobata képességedet fejlesztheted.
  • Bal0924
    #22933
    Sziasztok!

    Valaki megmondaná a mostani verzió számokat?
    Mitől fejlődik a "DJ és a karaoke képesség" és a többi, ami a vár a színpad kiegészítővel jár?
  • Gné Era
    #22932
    nahát..megvettem ezt a lámpást..csiszolom csiszolom..nem vettem észre semmit..bent voltam a fürdőszobában,és a dzsinnt meg a fal mögé rakta ki.Nem vettem észre..megy ki a simem a konyhába..mondom..ez a kék színű dagadék meg kicsoda?? ott evett az asztalnál:) akkor látom,hogy ez a dzsinn..kis mukkos cipőben.)DD
  • Gné Era
    #22931
    én nem tudok.. ez olyan padlásfeljárós..mondjuk anyósoméknak ilyen van:)DD
  • kem001
    #22930
    Ilyesmi létrát nem tudtok sims 3-hoz ami le is van animálva? Kép a Sims 2-ből való
  • kem001
    #22929
    Nekem az asztal közepére rakta
  • Gné Era
    #22928
    nem tudom mennyire látszik ez a fekvő törpe:))
  • Gné Era
    #22927
    Mellesleg kitettem,amim van:))
  • marsu
    #22926
    Köszi