210
  • Pigo
    #90
    A képepek minőségt holt udm állítai mert nagyon texturás?
    Nektek milyen beállításiatok vannak?
  • zsakosfrodo2
    #89
    Ezzel ich habe... (akarom írni) nekem van egy kis problémám. Nincs gépm, apám gépéről írok, és ha tudok itt szóakozok vele egy kicsit. :D De amint lehet, majd írok még.
  • Songoku
    #88
    Konkrét oldalt nem tudok adni, mivel én is össze-vissza szedtem le mindenfélét hozzá! Holnap reggelre fent lesz a game!
    Addig is, ha kell pálya e-mailba el tudok küldeni egy párat!
  • zsakosfrodo2
    #87
    Sry a Samurai-ért...

    Ha tudnál adni linket pályákhoz, azt megköszönném, mert eddig akárhol néztem, nem igazán sikerült egy olyan oldalt letölteni, ahol jól össze lett volna szedve.

    Ez persze nem csak neked hanem másokra is vonatkozott... :D
  • Drephis
    #86
    ááá ezt nem hiszem el... ezt irja az ultimate collectionre: Can't fin file qoh_sm~1.fnt. error loading system data: data/system.def
  • Songoku
    #85
    A Samuari Spirit-et azért nem lehet letölteni, mert még nincs fent! Már folyamatban van a feltöltése, holnap reggelre már biztosan fent lesz a teljes :)!

    Itt van a Mugen Windows Configurator legfrissebb verziójának a linkja:
    http://bytezero.mgbr.net/mwc4h.zip

    +
    http://bytezero.mgbr.net/english.ini

    ez nem árt hozzá, főleg aki nem tud spanyolul :)

    A progival kapcsolatban nyugodtan lehet kérdezni, már elég sokmindent tudok vele :)
  • zsakosfrodo2
    #84
    És készíthetnél vmi leírást is az emulátorokhoz egy leírást is, mert egyszerűen nem tudok mit kezdeni velük.
  • zsakosfrodo2
    #83
    Samurai Spirit nem lehet kicsomagolni, hibásan csomagolt fájl. Töltsd fel még1x, majd ha sikerült rendesen becsomizni.
  • Drephis
    #82
    melyik a lejobb db mugen game? mert nekem a dragon ball z mugen edition 2 van meg. ja és kellene segitség. ezt irja egy másik mugen: Can't fin file qoh_sm~1.fnt. error loading system data: data/system.def
  • Seth
    #81
    ha már megemlíted,akkor be is linkelhetnéd, thx :D
  • Songoku
    #80
    A karakter és a pálya berakására van egy jó kis progi, amivel pillanat alatt és egyszerűen be lehet rakni a kiválasztott karakter/pályát (+mád egyéb lehetőségre is van mód)!
  • Moyko
    #79
    HELP: - alapra a select.def fájlt ha megynitod egy texteitorral ezt keresd meg benne. (figyelem, akinek a data könyvtárjában MOD-ot tartalmazó screenpack könyvtár van, az az abban lévő select.def-et editálja)

    Tehát:

    ;Insert your characters below.

    Kfm, stages/kfm.def (A karakter könyvtárának neve, stages/pálya.def amit szeretnél ha arcade modban a gé párosítana a karakter mellé. Vesszővel és szóközzel válaszuk el a paramétereket.)

    PL:
    RYU, stages/SF2RYU_stage.def (ezt a sémát követve kell kitőlteni, ha nemjelenik meg mégsem a karakter :

    - Nézd meg nem e irtad el a könyvtár nevét.
    - A megfelelő select.def et módosítottad e?
    - elegendő karakterhely van-e? (ha 20 karakter fér el a kijelzőn a 21. nem látszik.)



  • Songoku
    #78
    Akit érdekel:
    http://songoku.atw.hu/
    itt található pár kép (Samurai Spirits menü alatt) ami egy Mugen projectet mutat be. Remélhetőleg a teljes game letölthetővé válik néhány napon belül!
  • Songoku
    #77
    Hello!

    Szükségem lenne néhány karakterre:
    Ukyo, Sieger, Nicotine, Gen-an, YunFei, Rasetsumaru, Kyoshiro, Wan-Fu (Samurai Shodown 1-5)! Lécci, akinek magvan küldje már el, cserébe több száz karakterből tud/tudtok választani! + Segédprogramok, Winmugen, és egy kis segítség is a Mugen felhasználásához!

    E-mail: [email protected]

    Előre is köszönöm!
  • zsakosfrodo2
    #76
    A select.def-ben le volt írva egy-két fajta megoldás a karakter betevésére. Az lényege az hogy a karakter fájljai között található egy karakternev.def fájl. A char mappában létrehozunk egy karakternev könyvtárat, olyat, ami a .def előtt található. Nem próbáltam sokféleképpen, de nekem ugy működött, hogyponrosan ezt a nevet adtam meg neki, ami a .def előtt van. Ezekután a mappába bemásoltam a fájlkoat, a select.def-be pedig oda, ahol a "kfm, stagehelye" van, oda alá beírom egy uj sorba, hogy "létrehozott mappa neve, stagehelye". A stagehelye helyére lehet random-ot is írni, ekkor gondolom random adja a helyeket. Elsőremindenkéépen érdemes a kfm stage-jét megadni, ezzel nekem működött. Röviden asszem ennyi lett volna. :D :D :D
  • Pigo
    #75
    és hogy sikerült?
  • zsakosfrodo2
    #74
    Kísérletezkedtem, és sikerült megcsiálni. :D
  • zsakosfrodo2
    #73
    Egy kérdésem lenne. Én megpróbáltam tegnap betenni a karaktert, de nem sikerült.

    Úgy próbáltam mint azt írták ár korábban. Először csináltam egy könyvtárat, belemásoltam a karakterek fájljait, majd a select.def (asszem ez a neve) fájlban beartam vmit (ezt nem naon tudtam megcsinálni) és nem működött. Ha vki le tudná írni egy példával mit kellene csinálni, azt megköszönném.
  • zsakosfrodo2
    #72
  • Seth
    #71
    ez egy nonprofit verekedős játék, amatőr programozók kezdték el az egészet még régesrég(a mennyire régire talán jó válasz az hogy dos-ra készült először^^)Összehoztak több verekedős játékból karaktereket,beleépítették ebbe a mugen nevű felhasználóbarát környezetbe és egymásnak ereszettték őket. Te választhatsz az ezernél is több karakter,pálya közül, teljesen személyre szabható a rengeteg plugin meg modifikáció segítségével.
  • kuci06
    #70
    minden karatkernél más, de a char\"karakter neve" mappában általában le vannak írva
  • Bucser
    #69
  • berlinboy6329
    #68
    Akkor mikor készült a game?a játék?a gém?a gamma?
  • Bucser
    #67
    A gém mikori?? nem tudm mikor fejlődött ki az evolúció során de talán 1-2 ezer évvel ezelőtt lehetett. de lehet később. A gémeskút is rólakapta nevét.

    rengeteg alfaja van. Pl a nászruhás szürke gém.

  • berlinboy6329
    #66
    Hi all!

    Néztem erről a gémről pár videót,és jó kis gém ez,de lenne néhány kérdésem:

    Mikori a gém?Grafika alapján elég réginek tűnik.
    Miért csak most van topikja?
  • Fókameister
    #65
    egész jó cucc:D
  • Pigo
    #64
    kombókat tudnátok beírni vagy ez karakterenként változó?
  • Kanál
    #63
    az alapot lehet bővíteni, az a baj hogy nekem nincs mit modolni :o
  • Seth
    #62
    25 ember az lófütyi :D, a linkeket sajna már lelőtték
  • kuci06
    #61
    link
    ez kb 200 mega, ebben 25 ember van meg egy csomó pálya

    ezen a linken pedig találtok hozzá character-packokat (nemtom hogy mennek-e a linkek, próbáljátok ki őket)
  • Kanál
    #60
    honnan?
  • Seth
    #59
    ez a megapack mekkora?
  • kuci06
    #58
    én eddig a fő packot kezdtem el szedni ,az jön ezerrel. a többit még nem tudtam megnézni :/
  • zsakosfrodo2
    #57
    Nekem mindre azt írta hogy már nem elérhető. :(
  • kuci06
    #56
    nincs online multi benne
    itt találtam egy egész jó gyűjteményt! (megauploados!)
  • gyupee
    #55
    online??
  • kuci06
    #54
    persze, multi nélkül nem játék a játék :D
  • gyupee
    #53
    multizni lehet??
  • Moyko
    #52
    dragonclaw

    flashes oldalon letöltheted.
  • kuci06
    #51
    tudnál dobni linket a DragonClawhoz?
    Nagyon brutálisan néz ki 8)