210
  • Slig
    #130
    Megoldódott! A config-ban a debugmode-t 0-ra kell tenni.
  • Pigo
    #129
    hátt nem észleli a karaktereket...
  • Slig
    #128
    Hi all! Letöltöttem a M.U.G.E.N. Legends-et (4 giga, 800 char) de a karakterválaszó képernyőnél bejön ez. Mit lehet tenni?
  • zsakosfrodo2
    #127
  • Moyko
    #126
    Ha valaki tudja hogy lehet megváltoztatni az induló (title bcg) -irja már le :D
  • Moyko
    #125

    Mugenes harcra edzés MSN-en

    Gábor: kyubi ereje bennem van
    Moyko: pff... DARK HADOU meg bennem...
    Gábor: az kaki
    Moyko: láthattad hogy nem.
    Gábor: az nem mérvado
    Gábor: leültetek egy noob-ot és téged
    Gábor: és akkor hu hogy elverte
    Moyko: TE nekem ne dumálj.. akit még a Training mod is elver
    Gábor: összekeversz magaddal
    Moyko: a countinue -t is miattad találták ki
    Gábor: megyek enni
    Moyko: ne hazudj..sirni mész.
  • Songoku
    #124
    Hello!
    Nem ért véletlenül valaki a screenpack megváltoztatásához?
  • Tombi
    #123
    Ha bárkinek van olyan mugen játéka, amit felrakhatnék saját serverre az irjon ! thx
  • Tombi
    #122
    sziasztok!
    sikerült felélesztenem a mugenes oldalamat ! majd 3giga letölthetö dbz mugen játák! http://dbzworld.tx.hu

    Emelett az oldalra cikkirokat keresek, a Hírek részlegbe lehetne irogatni blog formájában mugen cikkeket, emelett mugenes játékfejlesztök is jelentkezhetnek, szintén biztositok nekik tárhelyet, irási jogot az oldalra. Egyelőre ennyi. Elérhetöség: [email protected] vagy itt priviben.
  • Songoku
    #121
    Akit érdekel: Újra müködik a
    http://songoku.atw.hu/
    !
  • XenHai
    #120
    valahogy ez nekem nem akar menni csak anyit ertem el vele hogy fel ora amig el indul a jatek es a kari valtasnak akad az egesz!
  • Moyko
    #119
    Olvass vissza: 2 x leirtam.
  • XenHai
    #118
    rá kerestem a Select.def re es talalta vagy 500 at belole es nem tom hogy bene mit kell t irni:(
  • XenHai
    #117
    Thx ha haza erek azonal meg nezem!
  • Moyko
    #116
    Kushagy legyen! midnenkinek osztok egy Shoryukent. :D

    Xenhai:

    első lépésben: nézd meg hogy a Char könyvtárad nem-e üres.
    A másik: nagy valoszínűséggel a mod. tartalmazó Select.def hibás és nem megfelelő pozitcióba rakja a karaktereket. Mego.: Szisztematikusan nézd át a select.def-et, (csinálj egy biztonsági másolatot) minden karaktert irj át a defaultra (kfm, Stages/stage0.def)

    Na most én nyafogok:

    Csináltam egy saját Mugen játékot (Rivals Rage) "ősszefikkantottam" a lehető legtöbb rivális karaktert, plusz pályák, meg bgm. : A hiba hogy minden 2. karakter után (legyen Arcade, VS, Team) elkezd kattogni az mp3 és kilép az asztalra. Valaki járt már igy?

  • XenHai
    #115
    Nem arol van szo csak utalom ha valaki belepofazik aba amit irok amikor nem is neki cimeztem!!!
  • Seth
    #114
    Te meg mi a rákért nem tudsz normális hangnemben társalogni, valami bajod van??
  • XenHai
    #113
    a más ik meg hogy nem neki irtam es akor itt el kezd kotekedni!!!!!!
  • XenHai
    #112
    Te meg ara gondoljal hogy ki a fasz szolt hozad!akor meg mit szolsz bele te bunko!!!
  • Bucser
    #111
    Ez a stílus nem biztos hogy ide való. Jó anyáddal majd ha igy beszélsz utána gondold meg hogy idegennel is érdemes-e így.
  • Drephis
    #110
    amúgy nemtom mért kell ilyen tajparasztnak lenni.
  • XenHai
    #109
    A másik meg az hogy mit szolsz bele ,hogy masnak mit irok!
  • XenHai
    #108
    Neked aszt mondom hogy b+ te fasz!
  • Me0w
    #107
    Majd ha le tudsz irni 1 egesz mondatot ugy, hogy ne kelljen egy enigma-dekoderen atporgetni, akkor kapsz valaszt is.
  • XenHai
    #106
    Bármijen jatekmodot inditok is el a hater meg van va ket feher keretes nagy teglalap sárga 1 1 srka mind ketonek es kozepen van 1 piros kicsi kocka!Akaraktereket nem jelzi ki .(
  • zsakosfrodo2
    #105
    Tegnap leszedtem a Samurai Spirit (mostnemtommianeve) és kipróbáltam és extradurva. :D Király lett. Thx az uppot. Még1 kérdés: hogy tom visszaállítani a régi rendszert?
  • Moyko
    #104
    Drephis:

    qoh_sm~1.fnt - ez egy font file (betűtípus) legtöbb esetben, ha nem megfelelően teszel fel egy screen packot vagy lifebar-t akkor jön elő a hiba. keresd meg a fontot és másold bele a font mappába, és a modifikációt tartalmazó mappába is.

    XenHai:

    Nekem is megvan MUGEN LEGENDS (pack). pontsoan, semmit nem látsz? vagy csak aprók? vagy a karaktereket nem látod?
  • Drephis
    #103
    megpróbálom köszi
  • XenHai
    #102
    ezel probaltad mar unofficial No limit winmugen patch ??ez 1 javitas hozza nem biztos hogy segit de nem tobb 3 meganal erdemes megprobalni!
  • Drephis
    #101
    Can't fin file qoh_sm~1.fnt. error loading system data: data/system.def ezt irja
  • XenHai
    #100
    nekem el indul csk nem tok karit valasztani :(:(és jo sokaig szetem eszt az 1 dvd es szart!!!
  • Drephis
    #99
    nekem el se indul
  • XenHai
    #98
    hali kéne 1 kis help letoltotem 1 800 karis 3 gigas mugent csak az vele a baj hogy amikor kart kene valasztani nem latok semit eszt lehet valahogy orvosolni??
  • zsakosfrodo2
    #97
    Elkezdtem letölteni, hamarosan kipróbálom ^^ :D
  • Songoku
    #96
    Sikerült feltölteni a Samurai Spirit-et!

    Itt található:
    http://songoku.atw.hu/
  • Atti12
    #95
    ááá ez nagyon király játék :|| :D. Beraktam a Dragonclaw-ot hihetetlen durva végre valami jó kis verekedős játék :)
  • Moyko
    #94
    mugen.cfg ben ezt kell keresni:

    [Video Win]
    ;Enter the width and height of the resolution you want to set here.
    ;The optimal resolution is 320x240, but if your video card has problems
    ;You may want to try 640x480.
    Width = 640
    Height = 480

    ;This is the color depth at which to run MUGEN. You should set it to
    ;16 bit color unless your video card has problems with it.
    ;16-fastest, 24,32-slower, 8-slowest/worst
    Depth = 32

    ;Set this parameter to 0 to disable screen stretching, and set it to 1 if
    ;you want to scale it up to fit the current resolution.
    Stretch = 1

    ;Set this parameter to use a resolution-doubling filter. You will
    ;need a fast machine to use these filters. You will need to increase
    ;the screen resolution to at least 640x480 for these modes.
    ;0 - off
    ;1 - diagonal edge detection
    ;2 - bilinear filtering
    ;3 - horizontal scanlines
    DoubleRes = 4 (ez egy köztes megodás az 1 és a 2 es variáció között)

    ...
  • Moyko
    #93
    Köszönöm. helyettem válaszoltál. :)
  • Me0w
    #92
    Idiota.
  • kuci06
    #91
    nagyon textúrás ?
    mind1 , vágom mire gondolsz ... :P
    én ablakban játszom, 640x480-ban, a mugen.cfg-ben a "stretching" 1-re van állítva. Bár így is elég kockás :P(erre én úgy tudom, hogy nincs megoldás)