210
  • Moyko
    #50
    na..valahogy igy nézki egy rendezett screenpack, szétszedve játékonként:

  • zsakosfrodo2
    #49
    :-O

    Asszem akkor maradunk a mások által készítettnél, de ha vki készít azt tegye fel :P
  • Moyko
    #48
    alapra van egy szaftos tutorial html - 4 oldallal, de én megriadtam mikor láttam hogy 3-4 hónap ig konvertálnak egy karit.. a saját karaktereket ugy e meg pixelrőlpixelre kell elkészíteni,
    - majd a mozgásfázisok, animációk
    - hitbox, sebz.értékek
    - irányitás
    - hangok... stb.

    a lent említet DragonClaw az egy teljesen eredeti saját készítés... talán a legprofib meló a neten.
  • Moyko
    #47
    Ehhe... :D
  • zsakosfrodo2
    #46
    Hello!
    Ha vki írna majd egy magyar nyelvű leírást arra, hogy hogyan let karaktert készítni ehhez, akkor majd csinálhatnánk mi is. :D
  • Moyko
    #45
    Nem tom hogy vagytok vele de szerzek egy ilyet !


    vagy ilyet :

    eseteg ezt:
  • Aquir
    #44
    királybanner :)
  • Moyko
    #43
    Valaki tudja probált már más pluginokat is ? :
    - mp3pro
    - mp3
    - in_mad (default)
    stb?
  • Moyko
    #42
    Van egy két karakter akit nagyon ajánlanék:

    DragonClaw :
    Trailer
    Evil Ryu, Evil Ken : Demo
  • kuci06
    #41
    már szóltam ^^
  • Kaszi46
    #40
    Jatekosok foruma\moderatorok topicban kérd meg az adminokat.
  • Moyko
    #39
    Nem tudja vki hogy lehet bannert betettetni? ezt tenném ha tetszik:

  • Moyko
    #38
    nem tudok róla igy még nem jártam :D
  • Seth
    #37
    van vmi újabb verzió is? mert be akarom tölteni pl a final fantasy-s Cloud-ot erre kidob és kiírja hogy ez a karakter ebben a verzióban nem támogatott (mugen ultimate collection van csak fenn simán)
  • Moyko
    #36
    640X480 és doubleres = 4 (feljebb felesleges állítani, mert nem történik semmi) a karakterek ebben a felbontásban letek megrajzolva. a spritokat ne várja el senki, hogy 1280 as felbonásban pixelleze ki valaki.. nefelejtsétek el.. ezzek mind, otthon, kemény több hónapos munkával elkészített karakterek.
  • Kaszi46
    #35
    Amugy akiket a verekedös jatekok erdekelnek, legfokeppen a regiek(meg egyeb regi jatektermi jatekeok), azok probaljak ki a mame arcade game emulatort nagyon fasza!!
    jelenleg olyan 7-8 ezer régi játék van hozzá.
    Nekem most, nem mintha mindet használnám 501 verekedös gamma van benne.
    pl:
    -Art of fighting1-3
    -Fatal Fury 1-3+spec ed
    -King of fighters '94-2004
    -Összes Marveles
    -Mortal kombat 1-4+ultimate mk
    -Samurai Showdown 1-5
    -Street Fighter 1-3+zero+explus+...
    -World Heroes 1-2+jet+perfect
    -X-men-ek
    meg meg egy csomo amit nem is ismerek.
    Szoval ha valakinek felkeltette az érdeklödését, és még nem ismeri akkor szivesen segitek neki.
  • Kaszi46
    #34
    Én is leszedtem az 1,31 gigás packot. CFG-ben beallitottam hogy 1280*1024 legyen a felbontás, meg 32 bit a szinmelyseg.
    Nagyon tetszik de sokszor kilép a program(majd lefközelebb csinalok rola egy shotot).
    Még egy kérdés. Szoval ez még a M.A.M.E.-hoz szokott szemeimnek is nagyon pixeles, viszont a videokon ugy tünt, mintha masoknak nem ilyen lenne, tehat ez normalis vagy csak nincs rendesen konfigolva az enyem, es ezert ilyen?
  • Moyko
    #33
    A kulcs az select.def azt felül iród borul minden. alapverzioban van agy BIG könyvtár. abban egy select.def ez egy üres 60db selection képernyő.

    a légtöbb screenpack már előre kivan töltve ha rendelkezel az adott karival beis rakja neked. (néhány screen packkal nem felül irni kell a régi fájlokat hanem: PL. egyszerűen egy a data könyvtárba bemásolni egy XXX dirbe mindent. és készíteni egy bat fájlt a winmugen mellé valahogy igy. winmugen -r XXX = a modifikációt tartalmazó könyvtár neve
  • Seth
    #32
    ezt a patcht felraktam bár felesleges mert messze nincs teli a választóképernyő. De a kérdés hogy a modifikált kariválasztó képernyőkre is hatással van??
    amúgy én is ezt az ultimate pakkot szedtem torrentről
  • Moyko
    #31
    Egy kis HELP:
    -------------

    Mindenképpen ajánlom az un. no limit winmugen patch -t XP alá.

    A legjobb kezdésnek letölteni vmi izom előre elkészített pakkot. (torrentz, vagy isohunt)

    néhány fogalom:

    Character : Ez a játékos karakter, általában 500K - 10 MB változik a mérete.

    Screenpack: Ez lenne a menű és betűkészletek csomogja, számos van. FIGYELEM! : ezek a modifikációk tartalmazzák a karakterek számát is! (általában egyszerűen modifikálható)

    Lifebar: Az energia kijelző , HP életerő + POWER méter. stb.

    STAGE: ezek a pályák. (egy pálya 3 részből áll: Pálya.def, Pálya.sff és néha egy hangfájl ami a BGM (backgroundmusick)háttérzene.

    mugen.cfg ben lehet operálni felbontással és egyéb hang és video beéllításokkal.

    select.def talán az egyik legfontosabb része a dolognak.. ebbe kell beleirkálnunk a az új karaktereket.. sablonszerűen le van vezetve . ha nem megy, kérdezz.
  • Me0w
    #30
    isohunt-on van, keress 'mugen'-re, rendezd seederekre, es valassz egyet. En a Mugen Ultimate Collection-t toltottem le.
  • Aquir
    #29
    itt a valamelyik lapról vagy torrentről szedted? :)
  • Seth
    #28
    hát én egy 1,3 gigás változatot szedtem le, ebben már nagyhalom karakter van (némelyik nagyon nagyon elborult :D,mint pl az az óriási csaj amelyik csak fekszik és ütni lehet vele,közben a mellei meg himbálóznak lol)
  • Aquir
    #27
    ebből van olyan verzió hogy soksok játékos már benne van és nem kell egyenként belerakni? mert beleraktam egyetkettőt csak nem működik teljesen jól és ugye jobb lenne nem szenvedni vele
  • Seth
    #26
    karakterválasztó képernyő skineket hol tudok letölteni, hogy keressem őket?? Mert ez ami alapban van elég béna
  • Marci D
    #25
    nem tudom innen szedtm le: www.streetmugen.com
  • Seth
    #24
    1,5 megás?? nem kicsi az egy pöttyet? abban semmi sincs
  • Marci D
    #23
    Srácok én letöltöttem ezt a másfél megás alap játékot de mikor elindítom bejön 1 kép hogy átváltask e másik felbontásba y/n akármit ütök ez kilép. :( Neketek ment?
  • Shadow_THH
    #22
    ez valami iszonyat jó :D
  • gyupee
    #21
    ált suli 3.ban hazafelé a sarki kocsmában 10 ftért délutánokon át
    de szép is volt...
  • desigo
    #20
    alap:)
  • Ars3nal
    #19
    dettó
  • kuci06
    #18
    fú ez a game nagyon nagyy, régen sokat toltam vele :D
    nagyo élmény volt amikor egy worms word party-s kukaccal kiírtottam super mariot XD
  • Kaszi46
    #17
    Te a dos-os vagy a windowsosat használod?
  • Csabesz6
    #16
    lool énis aszittem vmi honda cucc...:)
  • SötétBarom
    #15
    ^^
  • Sland
    #14
    Nekem a MUGEN POWER jutott eszembe először :(
  • Rage47
    #13
    szupi :)ty
  • Kaszi46
    #12
    köszi
  • Moyko
    #11
    mugen Ultimate collection... (torrentz.com)