1050
  • Benny04
    #610
    amit adtak hozzá
    (feltéve ha adtak:D)
  • bigbigle
    #609
    ha vettem 1 bloototh adaptert (usb-s) akko honnan érdemes és milyen programot letölteni hozzá?
  • Waberer
    #608
    hali! sony ericcson k510i-re firmwaret hogyan lehet tenni? van hozzá egyáltalán új???
  • sgt anderson
    #607
    sima mezei USB kábellel, amit adnak a dobozban a telóhoz? Azt hittem azt csak a SEUS tud... Monjuk ebben nem vagyok otthon, de a gyerek akinek szar atelója, az mégennyire se, úgyhogy ha ilyeneket kell csinálni, az úgy néz ki rám marad...
  • kuci06
    #606
    teljesen újra kellene flashelni a szoftvert rajta. (a SEUS nem teljes munkát végez)

    XS++-szal otthon is tudsz flashelni, sima USB kábel segítségével
    http://www.seria.hu/forum/viewtopic.php?t=466
  • sgt anderson
    #605
    esetleg vmi házi módszer, amivel lehetne próbálkozni?
  • Benny04
    #604
    szervízben biztos meg tudják csinálni...
  • sgt anderson
    #603
    Üdv mindenkinek!
    Osztálytársamnak van egy SE W610i-je és az a gond vele, hogy nem lehet bekcsapcsolni a Bluetooth-ot. Amikor rámegy a menüre h Bluetooth bekapcsolása, akkor kiírja h be van kapcsolva, viszont nem kapcsolja be, az "állapotsoron" nem jelenik meg az ikon és ha mégegyszer rámegy a BT bekapcs menüre, megint azt írja hogy bekapcsolta, pedig nem tette. Ha küldeni próbál vmit BT-n, akkor a telefon egyből azt írja, hogy a Küldés megszakítva. Először arra gondoltam, hogy szoftveres a gond, mondtam neki hogy SEUS-al frissítse a teló szoftját, de ez nem jött be, ezután sem üzemelődött be a Bluetooth. Nem tudom a gyerek mit csinált a telóval előtte, azt ne kérdezzétek. Szerintetek hardveres gondja lehet ennek, vagy ez szoftveres? Hogyan lehetne orvosolni? Vigye szervizbe a telefont?
    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • mate317
    #602
    oké, bár ilyet még más telónál nem tapasztaltam
  • csgery
    #601
    Szia!
    Tegnap vettem egy ilyen telót, és ez teljesen normális, azért van, mert a vékony burkolat, és erősen nyomod a gombot.
    Én 2 perc alatt rájöttem, hogy kell megnyomni, hogy semmi baja se legyen:D
  • mate317
    #600
    Hello!

    Ha egy S500i kijelzője folyik ha a kijelzőhöz közeli funkciógombot megnyomom, az hiba, vagy nem? Vigyem szervizbe vagy ne?
  • shrike7973
    #599
    Ha nem tudod mit csinálsz, vidd szervizbe.
    Szoftverfrissitéshez előszöris töltsd fel maxra a telót. Aztán fogod magad, felmész a sony ericsson.com(hu)-ra ott, support (támogatás), megkeresed a listán a telódat, és lesznek hasábok, a második hasáb legelső dolga a szoftverfrissités, ott lesz egy alkalmazás, letöltöd, feltelepited, és elinditod, az meg részletesen elmagyarázza hogy mit kell tenni. (a "c"-t ne engedd el amíg nem mondja.)
  • Benny04
    #598
    nm
  • Béla9248
    #597
    köszöntem szépen!
  • Benny04
    #596
    a játékokat meg az egyébbe, onnan pedig feltudod telepíteni a telóra.
  • Benny04
    #595
    a képekbe.
  • Béla9248
    #594
    Bocs a játékokat kihagytam!!!
  • Béla9248
    #593
    sziasztok! Vki megtudná mondani hogy hová tudom rakni a képernyő kímélőket a telon? adatkábelt használok és nincs screensaver mappa! W880 a teló!

    Előre is köszönöm!
  • amdopteron
    #592
    Hallo lenne egy olyan problémám hogy van egy sonym k550i azt nem tudom bekapcsolni elinditotunk egy játékot és nem kapcsol azóta be....mi ilyenkor a teendő szoftver frissiítés vagy mi?vki nem tudja gyári adatkábelel lehet e frissíteni ha igen ,hogy milyen programala linket:)vagy ha vki elmondja msnen megköszönöm hallo...
    msn:[email protected]
  • DannyToyota
    #591
    köszi! megpróbálom
  • kuci06
    #590
    Menni fog tökéletesen.
  • Maffia91
    #589
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne felétek, hogy van egy w580i mobilom és szeretnék venni bele egy 2 gigás M2 karit!
    Szaggatni fog a 2 giga szerintetek?
    Köszi
  • Benny04
    #588
    ASDÁ:_A:D_:S:_SD?AS_:D?
  • kis Pósán
    #587
    én is eszt mondtam mikor halotam
  • csgery
    #586
    Öööö... szerintem ilyen nincs...
  • kis Pósán
    #585
    tegnap halotam egy olyanprogramrol amit elvile ha felteszek Bluetooth is lex a telómon nem tudom van e ijen program ha van küldjetek lnket am SE k310i-m van!!
  • kuci06
    #584
    Rengeteg oka lehet...
    ha szerencséd van, cask szoftveres hiba érte, amit egy szoftvercserével meg tudsz javítani.
    Egyéb esetben irány a szervíz...
  • DannyToyota
    #583
    Sziasztok!
    Nekem egy K800i-m van vigyázok rá mint a szemem fényére, imádom.
    Ma elkezdett ki-be kapcsolódni magától. Esetleg tudja valaki, hogy
    ez miért, hogyan van?
  • csgery
    #582
    Ha hátterek, csengőhangok, videók érdekelnek ajánlom ezeket az oldalakat:
    SE portál
    Lasyk.net
    Mindkét oldalról tudsz szerezni cuccokat, az utolsó linkben még PC-s programokat is, (ezt ajánlom egykét előttem író embernek, akinek nincs PC Suite-ja), és ezeken az oldalakon minden 128x160 pixeles dolog jó a telefonra, szal pl a Lasyk.net-en nemcsak a k310i mappát kell megnézni, hanem a w300i, z530i, w200i mappákat is pl, mivel ezek ugyanakkora kijelzővel vannak, mint a k310i, ezért ugyanolyan játék/téma/háttérkép kell rá:).
  • kis Pósán
    #581
    jó ki stelefon csak 1-2 hibája van a memória de amnem tud vki jó k310i-s cucokat?
  • Benny04
    #580
    ok
  • rooney8
    #579
    De én még annyira se :D
  • Benny04
    #578
    énse XD
  • rooney8
    #577
    Nekem tavaly előtt tél :D Nem vok egy nagy telefonbeszélős xD
  • Benny04
    #576
    tavaly nyár óta XD
  • rooney8
    #575
    Áhh :D És mióta van meg? :]
  • Benny04
    #574
    18:13:07 ::)
  • rooney8
    #573
    Az igen... Nekem nicns ilyen, mert nem kinyithatós :)
    Összes hívási idő mennyi? :D Nekem 10:29:28
  • Benny04
    #572
    nekem 17503 XD
  • Benny04
    #571
    az azt számolja, hogy hányszor nyitottad ki a telódat