1050
  • Benny04
    #570
    nm :)
    azt sajna nem tudom..
  • bigbigle
    #569
    bocsi csak ilyenekben 0 vok azé kértdezketek ha nem baj.valami tudni valót róla?
  • bigbigle
    #568
    kipróbáltam.
    valami Flipfelnyitások mire jó?
  • rooney8
    #567
    10000000000 kösz :) És esetleg azt nem tudod, hogy van a szövegcímkék menü és azon belül a szövegeket nem lehet szerkeszteni? :D

    bigbigle: próbáld ki :)
  • bigbigle
    #566
    és ez mire jó?
  • Benny04
    #565
    >*<<*<*
  • rooney8
    #564
    Hogy van az a kód, amivel elő lehet hozni a "rejtett menüket"? :D Valahogy úgy van, hogy balra * balra * jobbra... Már elfelejtettem :D
  • bigbigle
    #563
    kértem havertől Se PC suite-ot és neki SE K... van és muxik a W300i-s neki.Na nekem egy K550-et adot de valamit ki ad hogy nem tom valami lehet hogy servise pack 2 kell és nekünk 1 van vagy valami hogy az op rendszer nem megfelelő.???
  • bigbigle
    #562
    na de kér pl kódot na akkor most mire lehet használni.???
  • Benny04
    #561
    Személyre szab
  • bigbigle
    #560
    és mi ez
  • bigbigle
    #559
    Hali!Van egy SE Z310i-m.ha megnyomomrajta azt a kombót hogy:**balra mégegyszer ugyan ez és valamit ki a de csak SE-nál
  • csgery
    #558
    Szoftveresen sajnos fizikai dolgot növelni nem lehet...:)
    Én k700i hez hallottam ilyen dolgot, hogy a teló 1 gigásnak látja a memóriáját a babrálás után.. viszont ugyanúgy 48 emga marad, vagy nemistudom mennyi:)
    Nekem k310i.m van és 15 mega a szabad memóriám max (15 460kb)kb.
  • kis Pósán
    #557
    bocs de én úgy tudtam h k310i-nek 15Mb memóriája van de halotam olyan programrol ami elvileg növeli a memóriját nem tudja valaki van ijen és ha van mék az? am nekem is k310i-m van
  • Nufy
    #556
    Sajnos nem adtak hozzá semmit, és a net-en se tudok sehonnan letölteni hozzá semilyen drivert, meg semmit se. 8-(
  • Benny04
    #555
    nem adtak hozzá valami telepítő cd-t?

    ték.
  • Nufy
    #554
    Szaisztok!

    van nekem egy T280i-m és van is hozzá adatkábel. remekül tölti, mikor rádukom a gépre, de hát egy baja van: nem birok rá másolni, témákat cserélni, játékokat felrakni stb. tudnátok nekem egy drivert ajánlani, vagy valami szoftwert amivel tudok majd tudok rá másolgatni?
    előre is köszi
  • Mike at home
    #553
    itt mindeki hallássérült? :)
  • BBalazska
    #552
    Ja ja a k800 az jó má néztem én is hawernak az van csak nem anyira hangos de jó:)
  • kuci06
    #551
    25-30 körül a k800 az egyik legjobb vétel... :)
    nagy felbontású képernyő, 3.2mp-s kamera, a zenét gyakorlatilag ugyanúgy viszi, mint a walkman telók (sőt, kis szoftveres buherával még szebben is !)
  • csgery
    #550
    Nekem 2 éve egy k310i-m van, amiben VGA kamera csücsül, és 16 mega memóriája van, bővíthetőség persze nuku, 128x160 pixeles kijelző, 65 szín, és elég szar már szegény (a joystick meghalt) de mostfogom cserélni, ha minden igaz.
    Ajánlom neked is figyelembe készülék vásárálásnál, hogy ez a joystick gomb féle megoldás eléggé el tud vérezni hosszas használat után.
    Inkább navigációs billentyűs telefon:) (nem figyeltem, hogy a w610 i milyen).
  • BBalazska
    #549
    köszi akkor aszt mondod h a w610 jó telo amenyire ismered
    neked mijen van?
  • csgery
    #548
    w610- ről még igazán sokat nem tudok, csak hogy jo hangos:)

    Mellesleg, ha bemész akármék boltba, részletesen a helyszínen megmutatják, hogy mivan.
    Ha zenélésre kell, akkor a W (Walkman) szériás telókat keresd.
    Ha fotózásra, akkor a Cyber Shot loógval ellátott gépek jók.
    A kijelző már minden mai telefonban 224x176 pixel, (asszem), de egyre több a 320x240 es kijelző is, ami 2" on nagyon jó, pixel mentes képet biztosít...
    kamerázásról meg annyit, hogy a mai telók (SE) többsége már minimum 2 Mpixeles kamerával van szerelve...

    Szal ezekre kell odafigyelni...^^
  • BBalazska
    #547
    :D:D hát nagyrészben zene + fotozgatni internet nem kell + jól nézzen ki:) hát olyan max 25-30E
  • Mike at home
    #546
    megfoghatatlanok az igényeid

    mi az hogy szép kijelző
    meg egy jó pár dolog

    konkrétumokat

    mire akarod használni?
    csak telefon, sm?
    vagy zenét is hallgatnál, fotózgatnál, interneteznél?

    mennyi pénzt szánsz rá?
  • BBalazska
    #545
    Tudsz még v mi jó telot?
  • BBalazska
    #544
    Te mit gondolsz róla?
  • csgery
    #543
    w610i?
  • BBalazska
    #542
    Sziasztok! nem tud valaki nekem ajánlani olyan sony ericsson telefont ami jó hangos szép kijelző és tud 1 jó pár dolgot!? és nem legyen nagyon drága
  • kuci06
    #541
    ...gyakorlatilag minden telefonokkal foglalkozó boltban/honlapon :D
    milyen típus érdekelne? (mert igencsak tág fogalom a ... fülhallgató :D)
  • Kicsihuszár92
    #540
    Hy!
    Tudja valaki hol lehet kapni K550i-hez fülhallgatót? :D
  • kuci06
    #539
    nem, ezt a walkman 3.0-s telók tudják (W910, W760, W902, W980, W595, K850, C902, C702... ööö... asszem ennyi :D)
  • mate317
    #538
    az sew980i tesztjében írták:

    "A telefon automatikusan kiválogatja a legtöbbet és az egyáltalán nem játszott számokat"

    ilyet nem tud a w610i-m? Jó lenne. Azon 2.0 lejátszó van.
  • csgery
    #537
    Igen, ez a topik szerintem jó lesz neki is.
  • Mike at home
    #536
    van már vkinek G900-asa?

    X1-nek van topikja?
  • Benny04
    #535
    azt nem lehet kóddal kifüggetleníteni...
    el kell vinni valamilyen maszek telefonboltba és ott megcsinálják boxszal...
  • csgery
    #534
    Függetleníteni kell, csak én nemtudom hogyan:)
    Valamelyik telós szaki majd jön és jobban útbaigazít:)
  • Máté12
    #533
    már sikerütl :) (végre:)
  • Jhon Balu
    #532
    hali mindenkinek!
    kaptam egy w910i-t csak az a baj vele,hogy t-mobilos én meg vodás lennek.nincs esetleg valami progi vagy kód amivel meglehetne oldani a problémát. előre is köszönöm.
  • Máté12
    #531
    sziasztok! nekem egy k310i van és levettem az előlapját :(
    nem tudom vissza rakni mert a gombok akadályozzák:(
    valami ötletetek van hogy hogy rakjam visszaa??