406
...avagy ezt is megértük. Magyar Tokio Hotel. Nesze nekünk....
  • Vaxi
    #365
    nagyon jól mondod. ebből mindenkinek lehet sok ismerős, azért azt megnézném, hogy a Uriah Heepet hányan ismerik xD
  • Beast Machine
    #364
    Omegáék, LGT, Deep Purple, Uriah Heep, AC/DC, Black Sabbath (bár ez black metál, nem rock), Lion, Metallica.
  • Daza500
    #363
    Akkor igaz Marilyn Manson mondása: ROCK IS DEAD.
  • Vaxi
    #362
    nem egészen értem ezt a forevörözést.
    ha már itt tartunk, akkor soroljunk fel igazi zenészeket is, a régi nagyon közül, akiket már elfelejtett mindenki, amikor nem a hírnév számított, hanem a zene, nem volt szarráeffectelve a gitár, és mindenkinek profinak kellett lenni a saját hangszerén. hát az volt a rock. ami ma van, az nem rock, az egy lófasz ;)
    (attól még szeretem, de akkor is szarabb..)
  • Daza500
    #361
    Vegyetek fel ilyen pólót:



    Aztán menjetek ki vele az utcára.
  • Code92
    #360
    eggyetértek és oda alulra még annyi h. KORN 4EVER!!!
  • martinho040150
    #359
    na most néztem meg a Cseresznye VS No Thanx videót...hát Cseresznye lehetett volna kuluráltabb is,de igaza van.
    a nó tenksz-et meg a hokizó fótelt csak a lányok szeretik!
    mire jó az igénytelen zene?
    TCS 4EVER
    SlipKnoT 4EVER
    SOAD 4EVER
    LINKIN PARK 4EVER
    BULLET FOR MY VALENTINE 4EVER
    MARILYN MANSON 4EVER
    STB MÉG SOK VAN DE AZOK IS 4EVER
  • Super Saiyan
    #358
    énis addig ütném míg mozognak!!! aztán meg azé mert nem mozognak!
  • Vaxi
    #357
    , de azért a cseresznye meg egy ipari barom, aki mindig be van baszva, semmi értelmeset nem tudott mondani a kis gecikről. szal a cseresznye sem különb egy adag timurlenkes gigánbaszott leopárd okádéktól.
  • viácska007
    #356
    fhúú http://www.youtube.com/watch?v=l4eT825vU0I ---->>> jól nyomja cseresznye! ajj bazz vannak normális zenekarok, akik télleg zenélnek és nem ijjen hulladékokkal állnak elő tizennemtomhány évesen h. jajdenagy sztárok! erre hallanak egy számot meg h. magyar TH meg emó meg minden és akkor má TRENDI és mindenkinek jujde ajanyos a nótenksz. áhhhh komojan mondom h. szánalmas.
    jah meg h. kaptak kis izzé dijjat, hát má nemazzér, de vannak akik sokkal jobban megérdemelték volna! :Pnótenksz
    am. jóccak mindenkinek pussssz :D
  • Vaxi
    #355
    úgynézki másnak is szemet szúrt :D
  • Vaxi
    #354
    No thanx
    Blink 182
    "mi sajátmagunknak írjuk a számokat... " no thanx

    csak én hallok egyezést?
  • Beast Machine
    #353
    ja, és a nótenkszx nem emóó
  • Vaxi
    #352
    amugy meg ha nem érdekelne, akkor nem jönnél ide, hogy elmond, hogy nem érdekel és kész vége
  • Vaxi
    #351
    az hogy jó, ahhoz nincs is kétség. dehogy zene?
    multkor figyeltem, hogy már megint no thanx megy a rádióban, aztán rájöttem, hogy véletlen ráléptem a macska farkára a kertben, és iszonyatosan nyarvogott. pedig ugyanolyan volt minta nótenksz. bár a macskának tiztább volt a hangja.
  • Dorricaa
    #350
    ááá mért pont Olivért kellett kiszedni??Ő a kedvencem:'(És nem érdekel miket gondoltok az EMO-król akkor is jó zenét jáccanak és kész vége
  • Daza500
    #349
    A jobbszélen Russel pont ezért üvöltözik vele.
  • Beast Machine
    #348
    a kisgyerek hogy mutogatja a metálvillát, amikor poprockot játszanak, ZOMG!!!
  • Daza500
    #347
    Tagcsere !

  • Rodman6
    #346
    "Ezek a fiúk még meg sem mutathatták, hogy mit tudnak, hiszen a kiadó íratta meg és játszatta fel a dalaikat profi zenészekkel, nekik meg annyi dolguk volt, hogy ezt betanulják. " idézet az egyik napilapból...
  • ricsi00
    #345
    http://velvet.hu/celeb/tkcspda07062/

    hahaha ennyi a no thanx
  • Beast Machine
    #344
    lehet, de a Tanksapka sem játszik túl fejlett zenét... nekem legalábbis nem tetszik. unalmas, na.
  • Daza500
    #343
    Azért van különbség.
    A Tank már lassan 2 évtizede egyenesben van.

    Ezek a kis **********ik meg a süllyesztőben fogják végezni jövőre.
    Vagy előbb...
  • Daza500
    #342
    Teljes mértékben egyet értek az állásponttal.
  • Vaxi
    #341
    Az olyan emberek, mint Van Halen, Alvin Lee, Iomi stb. ők szidhatják bármelyik zenekart, a tübbiek, akik kis gennyek a zenében, nem fikázhatnak másokat.
    egyébként is mit zavarja a nothanx a tankcsapdát?
    valszeg azért mert több kispicsa szereti a tinifaszkirályokat, mint a cseresznye álgitárszólóját, meg lukács kurvaanyázásait.
    (amugy szeretem a tcs-t valamennyire :D)
  • Beast Machine
    #340
    tipikus bagoly mondja verébnek esete. A Tanksapka sem egy túl minőségi dolog....
  • Rodman6
    #339
    Halál gagyinak” és köcsögnek” nevezte a Tankcsapda gitárosa az egyre sikeresebb fiúcsapatot, a No, Thanx formációt.
  • Daza500
    #338
    Ez igaz, de sajnos mindig lesznek követőik...
  • Rodman6
    #337
    Ne fikázzuk hogy mit szeretnek a tini ivadékok, hiszen az agykapacitásukból jelenleg csak ennyire futja. Majd néhány év múlva megkomolyodnak.
  • Vaxi
    #336
    bezony. ilyenek vagyunk, mi emberek.
  • Match
    #335
    azért csanktapdáék letettek már elég sokat az asztalra, aminek ezek a felfuttatjuk kidobjuk a picsába managerháziállatok a töredékét se fogják.

    Tehát eléggé nem hasonlítható össze a dolog.
  • Dorricaa
    #334
    Ha nem teccik nektek akkor nem teccik!Másnak ez teccik!Ezt kell elfogadni mondjuk más a Tcs-t nekm szereti akkor gyorsan fikázzuk azt?
  • _Atti_
    #333
    pedig amikor anno beharangozták szerencsétlenek azthittem hogy bár sokszart bevesz az emberek ? gyomra azért ez elfog tűnni a süllyesztőben.. de úristen ekkora lószar világot
  • Daza500
    #332
    Ott a pont
  • macleod2005
    #331
    Na hogy képben legyek meghallgattam néhány számot. Bizonyára kitaláltátok el fogom mondani a véleményemet, kegyetlenül:
    Elösször is vonatkoztassunk el ettől az EMO dologtól meg a dalszövegtől, ezekt másodlagos tényezők.
    Kedzdjük az énekessel, röviden és tömören: nem tud énekelni, az hogy hamisan az egy dolog, azon lehet csiszolni, de szerencsétlen úgy mutál mint állat (énekléshe illik felnőni), meg egy énekes a tudjon hangosan és tisztán énekeli (pl: Chester Bennington, de ilyen teljesítményt egy 17 évestől ne várjunk azért)
    Na aztán a gitáros, a srác (?? talán...) összesen 3 riffel dolgozik, azok se egyéniek, egy gitáros tudjon saját stílussal is előállni ( pl: Wes Borland, de ő szerintem gitárral a kezében született...)
    Dob az meg no comment, annak az lenne a lényege hogy pörögjön tőle egy szám (Breaking Benjamin - Blow Me Away, vannak olyan részek ahhol tökéletesen lehet hallani hogy mire gondolok), de ebbe max 10 szer ütnek rá vmire.
    Röviden és tömören: aki ezt hallgatja az nem tudja hogy milyen az igazi zene...
  • prezi
    #330
    ez bullshit -.-
  • Vaxi
    #329
    miről énekelnek?
    Arról hogy mennyire szar az élet? Anyuci szoknyája alatt mit tud ő róla?
    Arról hogy jajjdeszar az iskola? Meg lázad a rendszer ellen, amiről halvány fogalma sincs?
  • Dorricaa
    #328
    Attól h tio nem szeretitek őket attól nem kéne ennyire fikáznotok!!!Egyszer hallgasd meg miről énekelnek és megérted h mért szeretjük ennyire őket!!
  • Daza500
    #327
    Na már csak ezért se vagyok Myvip-en.
  • Vaxi
    #326
    igazad van, de én nem is azért mondtam, mert nekem kellenének a kislibák, hanem hogy nagyon sokan szeretik ezt a zajnak sem nevezhető undorító nyávogást, tehát megéri nekik ezt csinálni. AZ már egy másik dolog, hogy sok embernek többet ér a büszkesége 100.000ft-nál, és így olyan zenét játszik amit szeretne, nem divatganét.
    de van aki a lelkét is eladná az ördögnek...