406
...avagy ezt is megértük. Magyar Tokio Hotel. Nesze nekünk....
  • Messi940
    #406
    Mindenki felvágta az ereit ? (°_°)
  • Dragooon #405
    ejpazdet :|
    3 napig voltam szombathelyen fellépni ezen a savaria karneválon és kit láttak szemeim?
    egyik nótenkszes gyereket.
    woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooowwwwww tőlem kb másfél méterre lépdelt el.
    woooooooooooow :OOOOOOOO_O_O_oo

    100 forintért megértinhettek :|
  • Daza500
    #404
    Kamu. Szaris.
  • Mayu Misery
    #403
    én nem szeretem a zenéjüket,elég gyengexD
  • Vaxi
    #402
    bye
  • pesdave
    #401
    Eladnám egyedi festésű koponyás gitáromat! http://www.expressz.hu/hangszer/elektronikus/pengetos/showAdvert,9556428,517,17.html

  • ForzaInter
    #400
    imádom
  • Androsan666
    #399
    Hát azt én is. Mondjuk csak 1-2 számot hallottam tőlük mert húgom néha néz VIVA-t. Na nem mintha ő emo lenne csak néha átkapcsol oda, aztán gyorsan el. XDDD

    Engem mellesleg különösebben nem izgatnak, csak a sok kis picsa miattuk vágja fel az ereit, mert hogy az milyen frankó és a halál boldogságot hoz.
  • htr93
    #398
    Mondom nem veszel rá!!! fujjjhujj arghh de szarezis
  • fr
    #397
    no thanx zene
  • htr93
    #396
    Ugye?
  • Sas6
    #395
    xD
  • htr93
    #394
    Jöttem no thanx-ot fikázni!


    EZ deszar azt basszameg azt megbassszaaztmegbasszaazajóóóó***************************...
  • imike123456
    #393
    mert te hulye
  • Vaxi
    #392
    okos vagy, mint egy darab szar.
  • imike123456
    #391
    semmit
  • Daza500
    #390
    Jaja. Ez egy őrült pszichopata szekta.
  • PJack
    #389
    ezt miért a zene topikba nyitottátok?
    csak azért, mert ez nem zene. ez valami más.
  • csoola
    #388
    akkor jo ha soad 4ever mert asszem az feloszlottXD (ha tévedek verjetek meg nagyon!)
    slipknotot sokan utálják nem értem miért, én leszarom h kik azok, engem a zene érdekel és az nkem tetszett...
    manson ugyszintén, fosok rá h ha álaltkodik vagy akármit csinál NEM ÉRDEKEL a zene a lényeg...
    régiek közül is soakt hallgattam (hallgatok most is néha ha épp olyna a hangulat:D), Iron Maiden és Guns 'N' Roses ami nálam bejött!
    az abaj h amig divatja van az ilyen fajta (notenksz,th stb) együtteseknek addig tolni fogják mert döl a lé, ez van, igénytelenség rulzz, de egyszer felnönek azok akik szeretik (mert sztem nem kel taglalni h kurvára de a fiatal korosztály a célközönség) aztán csakrájönnek h ez mekkora egy fos...
  • csoola
    #387
    sőt, én még azt is el tudom képzelni h közük nincs az egészhez, az egész együttes egy igen jo produkcio anyagi szempontbol nézve, mert aki olt olyan szemfüles és összehozta öket az a zsebében tudhatja a magyar hokizo fotel utáni kemény pénzeket... oriási üzlet ez a szar, akárki akármit mond, persze én egyedül vmelyik kereskedelmi adon láttam vmi reklámban a daluk egy részét, hát, mit mondjak szar? ugyis tudjátok h szar:D hokizo fotelröl meg annyit h a viván néztem bele egyszer, de csak azért h ne mondhassák h olyat fikázok amit nem láttam-de ugyanugy fikázom mert undorito szar szövegük van és kurvára nem hiszem el h ök ilyen sokat tudnak a világfájdalomrol meg mindenröl, ráadásul amugy sem a kedvencem az a zene, akkor inkább In Flames (best ever), Katatonia, Raunchy (ezeket tolom mostanában, néha lazulásra Belga:D)
    de szeretem az ehhez hasonlo igényesebb metal vagy rock zenét!
  • Daza500
    #386
    Ejha

    /o\
  • Beast Machine
    #385
    a riffeket is a Blink 182-tól lopták, nehogymár a szövegeiket is firkantsák össze...
  • Lpneo
    #384
    Kíváncsi vagyok ki írta a számaikat meg a szövegeket. Még azt is el tudnám képzelni hogy ők maguk(amenniyre szar)...
  • htr93
    #383
    nem, de nagyon gyík vagy az osztályoddal eggyütt ha eggy ilyen szarra elmész
  • Vaxi
    #382
    neeeee.
  • Beast Machine
    #381
    ápp!!
  • Daza500
    #380
    Téves fórum
  • Vaxi
    #379
    édes jó istenem...
  • PeeTeR
    #377
    legeslegnagyobb beszolas:
    "Zacsipacsizos kis hurka gyurkak!"

    ©Rastyka YouTube

    csodalatos
  • Daza500
    #376


    Ezt
  • Vaxi
    #375
    Legyen neked is EMO-d
  • blackparty
    #374
    fújjj no thanx buzi zene buziktól
  • Vaxi
    #373
    link
    Ne szennyezzük be ilyen fos zenékkel ezt az IGAZI ZENEI topikot!
    itt csak a notex lehet. keresek is egy képet, 1. google találat:
    huhh nagy kép szal link:
    nemkösz.
  • Beast Machine
    #372
    vazz, a Scorpionst meg kihagytam, pedig nagyon szeretem - fatertól karácsonyra meg is kaptma az Acoustica DVD-t :D
  • Beast Machine
    #371
    kiegyezünk az ősblekkmetál kifejezéssel?:D
  • Match
    #370
    Na, ezzel már egyetértek :)
  • Vaxi
    #369
    a Sabbath az nem black metal, viszont a Sabbath-tal indult az a műfaj, tehát a blackmetal őse :)
  • Match
    #368
    A nemrégiben itt koncertezett Rolling Stones-t ki ne felejtsük :)
  • Match
    #367
    Sabbath mint black metal?
    Azért ez egy kicsit túlzás. Nem nagyon vagyok otthon abban, hogy melyik zenekar milyen stílust játszik, de én szimplán metálnak nevezném (persze az 1970-es évekhez mérten :D) (a wikipedia szerint heavy metal).
  • Daza500
    #366
    Hozzáraknék még kettőt: Led Zeppelin, Motörhead.