1025
  • gyuri12
    #665
    Ironhide,de mind1
    öld meg az összes drone-t,aki körülötte van,és amikor fut,megvárod,míg megáll,és akkor gyorsan ütöd ütöd.aztán ezt addig,míg megnem döglik őkelme
  • karnokd
    #664
    Hello, biztos már volt kérdés (csak nem tudom kihámozni a rengeteg hozzászólásbóll), de azon a Decepticon pályán, ahol Ironhear-et kell elintézni, hogy kell megcsinálni? Hiába dobálom, ütöm, semmi baja nem lesz, ő meg engem folyton lő és alig tudok a közelébe jutni?
  • gyuri12
    #663
    sztem is.
  • csgj
    #662
    nemtom, de irritáló a logód...
  • assh0le
    #661
    sziasztok hogyan kell szétverni a betonkeverőt?
  • DarkSector
    #660
    Háát yah....
  • TreDoR
    #659
    Autobot - Inside Hoover Dam - Waking Giant
  • csgj
    #658
    Nekem is lehet, hogy kedvencem lenne a Lost Planet, ha menne a gépemen :D :P
  • DarkSector
    #657
    Nem húztam fel magam, és nekem nem ez a kedvenc játékom, de nem lehet azt mondani a játékra, hogy csúnya...
    Az én kedvencem a Lost Planet, ami a legzsírabb cucc a mostani felhozatalból...:D
  • csgj
    #656
    hehh, nyugalom ember... Most felhúztad magad, mert szereted ezt a játékot, és nem bírod ki, ha másnak vmi nem tetszik benne? Egyébként meg tényleg kicsit túloztam azzal, hogy ronda, mert mindig az jut a grafikájáról az eszembe, amit az én gépemen látok... Utána viszont a high-res assets-es beállítású Transformers-re azt írtam, hogy "úgy se egy nagy szám". Nem nagy szám, de biztos élvezhető, ha ti mondjátok. Ja, és bármennyire is nem úgy tűnik, én egyébként nem szoktam egy játéktól sem nagy grafot elvárni. Nem is írtam, hogy nem szeretem a gamet, mert nem olyan jól néz ki... Azt írtam, hogy "Egész jó a játék".
  • DarkSector
    #655
    Barátom igazad van!!!!!!!!!
    Ronda!!!!!!!!
    DE MIHEZ KÉPEST???????????????????????????
    A mostani játékok 70%-a meg sem üti ezt a látványt....
    És az hogy egyszerű egy játék, attól még lehet szép, mivel ez az iratlan szabály már azóta él amióta játékok vannak....
    Van a tatralmas, de középszerű grafika és van a kevés tartalommal bíró, de kiemelkedő grafikájú játék.....
    És ez között lehet találni átmeneteket...ENNYI....
    Nálam elég szép a játék aztán ennyi....
    Amiket meg neten nézegetel videókat azok azért nem adják vissza 100%-ban azt amit a saját gépeden látnál....
  • Beast Machine
    #654
    nyomj egy entert.
  • tsarffi
    #653
    Az autobotokkal vagyok és ott tartok hogy Inside Hoover Dam azon belül ott hogy szétlövöma kocka tartóit, aztán vmi robot elkezd lőni befagyasztva ott mit kell csinálni??
  • TreDoR
    #652
    Naja, csakhogy egy kép nem olyan, mintha játszanál vele, pl. a fényeffektek nem jelennek meg a képeken...
  • csgj
    #651
    nem, képeken láttam szerte az interneten...
  • TreDoR
    #650
    Mármint láttad valakinek a gépén, amikor játszik vele?
  • csgj
    #649
    Á, istenem, láttam, hogy néz ki maxon, azzal a high-res assets-el, úgy se egy nagy szám... és ha neki sem megy úgy, akkor legalább legyen tisztában vele, hogy anélkül bizony ronda
  • TreDoR
    #648
    Lol! Még mindíg nem esik le neki, hogy azért ronda mert minimum beállításon tolja...
  • csgj
    #647
    Már végigvittem az autobotok küldijeit... tegnap este... Érdekes, mert akkor már vhogy nem volt olyan nehéz kinyírni Megatront. Előtte valszeg az idegesség miatt sem ment... :P

    Pretorian: Egész jó a játék, kicsit rövid, és ronda... :D De sztem nagy élmény a transformerekkel zúzni :)
  • Pretorian
    #646
    Milyen lett a játék? A film nagyon fasza...
  • genRob
    #645
    Most jöttem a moziból. Tök jó, hogy a gamában is uaz a hang van. Nekem nagyon bejön a film is. bocsi az offért, de végül is vmennyire idevág :-)
  • TreDoR
    #644
    Pedig ha így csinálod, akkor Megatron gyakorlatilag 1× sem sebez meg...
  • KulacsKa
    #643
    Mikor jon ki bolti vagy mar kint van mert nem lattam fiuk ??koszi az infot
  • csgj
    #642
    pff..kösz kb így csináltam, csak nem másztam fel a házak tetejére... De a 4. körnél mindig meghalok... Majd próbálkozom tovább
  • DarkSector
    #641
    Oks...
    Köcce az info-t....
  • TreDoR
    #640
    Hát igen, ez a pálya a történet szempontjából hülyeség, mert Cybertronon még nem volt Optimusnak "kamion" alakja stb. Viszont a pálya csak egy lightos püfölés (már amikor nem rushol feléd egyszerre 3 "buldózer")...
    Annyi a lényege, hogy ha megcsinálod feloldódik pár bónusz (persze ha a mentésemet használod, akkor nem, mert én már mindet feloldottam).
  • DarkSector
    #639
    Jah....
    De akkor is gáz,mert nem vágom a lényegét, hogy minek kell 35 kis robotot megölni...
    van ennek valami lényege????
    Vagy semmi jelentősége nincs?
    Nemtuom, hogy mifánterem a dolog, mert a filmet sem láttam még....
  • TreDoR
    #638
    Az utolsó level csak egy bónusz pálya (Cybertron)... Az utolsó előttit kell megcsinálnod, ha a főellenséggel akarsz harcolni (Megatron vagy Optimus). Ha megölted jön az Outro és utána a készítők névsora.
  • TreDoR
    #637
    Na akkor leírom, annyira részletesen amennyire csak tudom. Összesen 4 kör van. Elindítod a pályát, jönnek Megatron légicsapásai, közben te felmászol egy magasabb házra (nem a tetejére), hogy elkerüld a csapásokat (persze nem muszáj, de így a legegyszerűbb). Megatron leszáll és jön a "buldózer" támadás, vagy nemtom minek hívjam. Felkapsz egy kocsit (vagy lámpapóznát), jön feléd Megatron, kitérsz előle (a kocsit nem dobod el). Mész utána, megáll (neked háttal), hozzávágod az autót (minnél közelebbről), ekkor megjelenik az életereje. Ököllel ütöd amíg fel nem száll, megint felmászol egy épületre. Leszáll, te is leugrasz, jön a láncával. Felkapsz valamit, hozzávágod (közelről). Megint láod a hpját, ütöd, felszáll. Mászás, Megatron leszáll, lejössz. Lángszóróval jön, felveszel egy autót, hozzábaxod, ütöd, repül, mászol, lejössz. Megint jön, mint egy buldózer, a fent leírt taktikot megismétled, de NEM kezded el ütni, mert egyből előkapja a láncot. Hozzávágsz valamit (NEM kezded el ütni), most lágszóróval jön, megint nekivágsz egy lámpát. ÉS MOST kezded el ütni, meghal, pálya finished.
  • DarkSector
    #636
    Jó akkor nem tudom....
    Így már jobb?
  • csgj
    #635
    azt is meg lehet mondani, hogy nem tudja, vagy nincs más megoldás...
  • DarkSector
    #634
    És ez a vége se egy videó se egy iszonyatboss fight?????????????????????????????????
    Háát ez gáz....
  • DarkSector
    #633
    Ha nem válaszol senki az azt jelenti hogy nem tudja, vagy nincs más megoldás....
  • csgj
    #632
    kösz a válaszokat, sokat látok...
  • TreDoR
    #631
    És ezzel mi a gond? Végigtoltad a pályát, hova lépjen...
  • DarkSector
    #630
    A 100%-os mentésben a két oldalnál, mikor az utolsó chapter-t választom, és kinyírok 35 kis robotot, akkor utána kilép a főmenübe...
  • csgj
    #629
    nincs ennek még egy trükkje??!! Ja, és összesen hány kör van?! Mert eddig 4 kört éltem túl, de aztán az 5-ben már a tankok nyírtak ki
  • csgj
    #628
    úgy se tom kinyírni, ahogy előzőleg írtátok másnak... amikor asszem a 4. körben jön lángszórózni, akkor mindig kinyír... kiba***** nehéz!
  • DarkSector
    #627
    Az autobotoknál a legelső camarónál annyit szívtam, mint a rossz oldalon az összeset együttvéve....
    Kibaszott kurva kamarós küldetések....kibaszott geci időlimit....
  • DarkSector
    #626
    Mán megvan....