1025
  • PeeTeR
    #825
    koszi a pajzsos megoldas bevallt, csak nem figyeltem az elejen hogy irja "hold l shift"... mar tovabbjutottam :)

    hangok/zene nalam is ujra es ujra lemennek.
  • TreDoR
    #824
    Már én is megfigyeltem, hogy különböző akciók miatt kezdődik el újra és újra a szövegelés, és a zene is.
  • Kindred Blades
    #823
    No, végigjátszottuk, bosszantó kis hibák ellenére is remekül szórakoztunk (hol máshol lehetne egy baszomnagy hotdoggal püfölni Barricade-et? :D )

    Nem tudom, volt-e már, de az ismétlődő hangra van egy megoldás.
    Nálam se a videók, se a hang nem akad, ellenben előfordul, hogy valamilyen utasítást (pl egyből az elején, mikor Bumblebee-vel közli Prime a teendőket) félbehagy, és elkezdi elölről mondani, vagy ahonnan éppen neki jól esik.
    Aki hasonlót tapasztalt, az próbálja ki, hogy megáll, nem mozdul, nem csinál semmit, amíg a szöveg a végére nem ér, nálam ez tökéletesen megoldotta a problémát. Ha egy pár embernek megy, akkor már jó.
  • TreDoR
    #822
    Barricade vs Bumblebee
  • PeeTeR
    #821
    najo aza pajzs.. utanna mar tom utni? :P
  • TreDoR
    #820
    Nyomd a SHIFT-et...
  • PeeTeR
    #819
    autobotokat vegigtoltam de az alcaknal amikor bumblebee -vel (camaro) kell harcolni hat pofara estem :D
    nemtom hogy a tokombe gyozzem le. igazabol kovetem, meglovoldozom, felkel en is, aztan elkezd valami lokeshullamot nyomatni ezerrel igy a kozelebe sem jutok. megutni nemtom, megdobni nemtom...

    miatokomet kell csinalni?!
  • #818
    előre is kössz
  • #817
    [email protected]
  • PeeTeR
    #816


  • PeeTeR
    #815
    jo rendben vegig van jatszva az autobot :D
    az utolso missiom Megatron utan, a Cybertron, hat elegge gyenguszra sikeredett. pusztits el 35 drone -t... vegigvered aztan ennyi. inkabb bevezetonek tudnam ezt elkepzelni mindsem vegso utanni csatanak..

    na mindegy :)
  • PeeTeR
    #814
    nalam semmi vazze... hiaba dobalom minden lepattan rola aztan gyun es lebasz :D
  • PeeTeR
    #813
    ott en is szivtam en egyszeruen ugraltam, mozogtam folyamatosan es masodszorra sikerult is. neha-neha transformalodjal at kocsiva aztan azzal is nyomasd egy kicsit. igy nalam nem volt gaz
  • ZS90
    #812
    Hi all!

    Kéne egy kis segítség. Ott tartok amikor BB-vel meg kell várni az All Sparknál hogy leteljen az idő, de amikor Megatron egyik keze kiolvad onnantól esélytelen a dolog mert még csak moccani se tudok, mindig fől lő a falra és mire észhez térek már megint, és az a vicc hogy direkt beálltam az All Spark mögé hogy ne tudjon lőni, de ott is ugyanúgy fel ken a falra, szal átlő a kockán... enyhe bug... most akkor ezt hogy a bánatba kell megcsinálni??

    Előre is köszi!
  • medog
    #811
    keress rá torrenten.<---pl
  • raimundo
    #810
    valaki segítene le tölteni a játékot
  • raimundo
    #809
    törö én tudok van msn ed el küldöm a véégig játszást mert én már tudom cask a játék kéne
  • #808
    Tudna vki segíteni a végén hogy kell legyőzni Megatront?
    Előre is kössz
  • raimundo
    #807
    hol kell le tölteni a játékot segítsetek mert nekem cak a végig játszás
    van meg és ha valaki el akad akkor tudok segíteni
  • medog
    #806
    VAN 100%-OS MENTÉS. SENKI SE VÁLALJA EL MERT SENKI NEM AKAR ÚJRA VÉGIGSZENVEDNI ILYEN KÜLDETÉSEKET, HA MEG NEMKELL 100%-OS MENTÉS AKKOR VAN A GAMEHEZ TRAINER AMIBE ÖRÖK ÉLET AZZAL IS MEGLEHET CSINÁLNI!
  • preti96
    #805
    pls valaki válalja már el ott tartok amikor megatron kifagy és lö rám
  • preti96
    #804
    amikor Megatron kifagy
  • TreDoR
    #803
    Melyik pálya?
  • Shep
    #802
    Az nem jó ami a lemezen van?
  • fruti
    #801
    sziasztok!!meg tudná mondani valaki,hogy hol találok cracket a játékhoz??nagyon fontos lenne!! előre is köszi !!
  • preti96
    #800
    aholo elakadtam
  • preti96
    #799
    ha elküldeném valakinek a mentésemet csak azt a pályát meg csinálná???
  • Shep
    #798
    Mindegy már, letöröltem véglegesen, annyira nem élveztem a játékot.
  • medog
    #797
    nincs már multi?
    :)
  • TreDoR
    #796
    Melyik küldetés?
  • Shep
    #795
    Na adtam még egy esélyt a játéknak, de továbbra is csak a 2. pályán szenvedek. Mi a titka az autobotos 2. pályának, egyszerűen nem tudok csak 4 robotot elntézni aztán jön a chapter failed.
  • fruti
    #794
    sziasztok!!meg tudná mondani valaki,hogy hol találok cracket a játékhoz??előre is köszi
  • DarkSector
    #793
    Jah értem...
  • medog
    #792
    ----->• Deep Amazon Level Complete: LEFT, RIGHT, LEFT, LEFT, RIGHT, R1, R2, CIRCLE
    • Mid Atlantic Level Complete: CIRCLE, SQUARE, CIRCLE, SQUARE, Right, Left, Left, Right
    • Alaska Level Complete: R1, CIRCLE, R1, SQUARE, Left, Left, Right, Left
    • Starship Level Complete: LEFT, LEFT, RIGHT, CIRCLE, CIRCLE, RIGHT, RIGHT, LEFT
    • Earth Complete: R2, R1, L1, L2, SQUARE, CIRCLE, SQUARE, CIRCLE,
    At the Autobot HQ main menu screen hit the following:
    • Infinite stealth: (Must have convert minicon equipped): UP, UP, DOWN, DOWN, L1, L2, L1, L2
    • Infinite Powerlink: UP, DOWN, UP, DOWN, CIRCLE, SQUARE, SQUARE, CIRCLE
    • Big Head Mode: CIRCLE, CIRCLE, CIRCLE, SQUARE, L1, L1, L1, L2
    • Turbo Mode: L1, R2, R2, SQUARE, SQUARE, SQUARE, SQUARe






    de mind1.
  • DarkSector
    #791
    Na de kinek ment a 778-as?
    Vagy mire?
  • medog
    #790
    XD télleg
  • Dency
    #789
    Háááát nem hinném hogy codec probléma.
    Ha a codec-el lenne a baj szerintem lese játszaná a videókat.
    Hogy kéne ezt megoldani?? Énse tudom. Így meg élvezhetetlen a játék.
  • DarkSector
    #788
    Tudom, hogy nem sokat számít, csak megakadt a szemem az 1512Ram-on az alsó csíkban..ha már pontossak akarunk lenni, akkor az 1536...:D
  • TreDoR
    #787
    Jah, bocs, elnéztem.
  • DarkSector
    #786
    Ez kinek ment?