1025
  • toretto r34
    #865
    sziasztok az hogy lehet hogy végigvittem a játékot az autobothokkal és csak 37%-ot ir ki a gép pedig már megatront is megöltem és a cybertronon is voltam
  • gabo91
    #864
    Üdv.

    Valaki tudna megoldást arra a problémára, hogy a menűben nem látszik a menűpontok szövege. Ha valamire netán mégis betudok menni, akkor vissza se előre nem enged, és ott lesz fekete. Vagy amikor a Lincensed nevű kép jön be akkor ott megáll a világ.
    Vagy az elején mikor "enter-t" kell nyomni akkor a transformers felirat középről lemenne, de nekem ott marad és az a kocka féle kinyilik de menüpontok nem jönnek elő. És eféle hasonló dolgokra kellene valami tanács, megoldás...
  • PeeTeR
    #863
    ezzel mondjuk egy kicsit elkestel... foleg hogy itt inkabb a warez van elonyben :D
  • M@TriX
    #862
    ha valaki ki akarja próbálni a demót...
  • DarkSector
    #861
    Ugye ezt nem mondod komolyan...
  • Beast Machine
    #860
    olyat single playerben NEM TUCC! MUHAHAHAHAHAHHHHAAAAA.:P
  • medog
    #859
    hello. tudnátok olyan gamet mondani pl mint a city of heroes- olyasmi gamet keresek amibe hössel vagy hősőkeet lehet csinálni ,,, de nem fizetös...
  • Oxy29
    #858
    nem de a számítogép oldalán lévő robotok mindig olyanokat csinálnak mint például az autobotok oldalán lévő sárga a lökéshullámmal támadt mindig
  • TreDoR
    #857
    Mi ez? Fantasy game? LOL
  • Oxy29
    #856
    Tudja valaki hogy lehet a játékban aktiválni a robotok különleges képpeségét de nam az átalakulásra gondolok? a segítséget előre is köszi
  • PeeTeR
    #855
    minek bonyolitani? :)
    pakold fel Mp4 -ben es normalis meretu lesz.
  • TreDoR
    #854
    Felraktam egy 860 MB-osat, még ma felteszek egy 430-as verziót is.
  • TreDoR
    #853
    Naja, megpróbálom jobban betömöríteni, de nem sok fog belőle látszódni akkor.
  • DarkSector
    #852
    Nálam 1 megás szélessávú van és 3-4 óra alatt jönne le...a legkissebb szélessávú-val pedig 8-9 óra....
    Nincs mindenkinek 8megás vonala...
  • TreDoR
    #851
    Egyébként nem tudom mi a gond a mérettel, szélessávú netnél 1 óra alatt lejön az egész.
  • manutdzoli
    #850
    Sziasztok!Miért dob le mindig a tálcára a játék?Meg állandóan lefagy!Patch van már hozzá?
  • DarkSector
    #849
    Háát az hogy nem állít az ember rajta...
    1.rámész a "Fájl" opcióra és "Fájlok importálása a gyüjteménybe".....
    2.miután beraktad az 1.7g-os fájl-t, azután az egészet jelöld ki, majd jobbegérgomb és "Hozzáadás a történethez" vagy mivel be tudod rakni az alsó csíkba és sorrendben lesz egymás után az összes szelet....
    3.és végül a "Fájl" opcióban kiválasztod a "Filmfájl mentése" szöveget és megadod neki a helyet, hogy hová mentse, és így mutatni is fogja, hogy mekkora lesz majd a kész fájl....
    Én így szoktam....
  • UnknownAsshole
    #848
    sokkal kevesebb... ilyen videohoz nem kell hogy olyan szép legyen, sokkal nagyobb tömörítést is meglehetne engedni, de mind1 én nekem ugyse kell mert már végigvittem
  • TreDoR
    #847
    Nemtom, hogy mennyi az az "alaphelyzet"...
  • DarkSector
    #846
    Simán alaphelyzetben konvertáltam és 2.5perces videót 16mb-ba tett le....
  • TreDoR
    #845
    Aham, és milyen bitrattel számoltál 770MB?
  • DarkSector
    #844
    Kb 120percre 770MB-ot számoltam....
  • TreDoR
    #843
    Azt kétlem, hogy egy videó vmw formátumban kisebb lenne, mint Xvid-ben (legalábbis lehetetlen)...
  • DarkSector
    #842
    Movie Maker-be tedd be és konvertáld vmw-ba és akkor ennek a töredéke lesz....
  • TreDoR
    #841
    Mért mennyi legyen?
  • UnknownAsshole
    #840
    1,7 gb ? rengeteg sztem.
  • TreDoR
    #839
    Csináltam egy 2 órás teljes végigjátszást, ha valakit érdekel:

    Transformers The Game Teljes Végigjátszás Videó
  • toretto r34
    #838
    azt lövöm azokat a nitro tartályokat az elsőt még szétbirom lőni de a többit nem mert mindig a nyakamra jön egy csomo bogár és lőnek azok is meg megatron is
  • UnknownAsshole
    #837
    Ne Megatront lőjjed, hanem a körülötte lévő "cuccosokat" !
    Mutatja is hogy még mennyi életereje van amiket lőni kell.
  • toretto r34
    #836
    nem tudtok valami élet kodót mert nem birom kinyirni Megatront mikor bumblebee-vel kell harcolni mikor be van fagyasztva már kikészül az idegrendszerem ettöl a pályátol
  • UnknownAsshole
    #835
    ok.
  • PeeTeR
    #834
    szo nincs semmilyen hibarol... masoknak is, nekem is sikerult meggyakni a testet.
  • UnknownAsshole
    #833
    igen megnéztem és irtam is de mind1 -.-
    nekiment a falnak, "visszapattant" és megdobtam és működött de később nem.
    ez van tuti hiba de még probálgatom mert 1x sikerül és kész
  • TreDoR
    #832
    Lényeges, hogy mikor megáll és megdobod ne legyen SEMMI (még egy villanyoszlop egy rövid része sem) közted és Megatron között, mert ha van akkor lehet, hogy lepattan róla stb.
  • PeeTeR
    #831
    ez nem vazze :D
    megnezted a videot amit kettovel ezelott linkeltem be? :D
    csak mert ha megnezed akkor latod hogy amikor nekiindul akkor tarol folyamatosan es utkozesig fut. amikor akadalyhoz er megall akkor kell megdobni es maris lehet pufolni a hulye fejet. ezt eljatszod meg parszor es meg is pusztul.. ennyi
  • UnknownAsshole
    #830
    Nektek nem volt bugos néha Megatron ellen ?
    Láttam a videót, megcsináltam, 3x el is menekült és amikor visszajött csak úgy támadott hogy tolta a vállát vagy mi és dobálhattam rá akár tankot is nem áll meg. felmászok egy házra akkor csak megáll egy helybe és semmit nem csinál. le kell mennem akkor meg csak ledarál. aztán ujra kezdtem akkor pedig már az első támadásánál is csak jön, kidobni meg nemlehet stb.. Valószínü addig kell próbálkoznom amig nem lessz hibás. Közben a zene is ismétlödik ahogy azt már írtátok is, ezért gondolom hogy hibás ez is.
  • toretto r34
    #829
    sziasztok valaki tudna küldeni végigjátszást vagy meg tudja mondani hogy mit kell csinálni azon a katonai bázison miután tönkretettem a ventillátorokat
  • PeeTeR
    #828
    Optimus Prime Vs. Megatron
  • Dency
    #827
    Érdekes nekem lejátszotta a videókat a RadVideoTools-al.
    És nem szaggattak szóval valami a játékkal van.
  • Mateee11
    #826
    biztos leírták már de nemtallálom most hirtelen...
    optimussal hogyan kell megatront legyőzni? mert nekemsehogy nemsikerül 1 grammot se levenni az életéből.plss helpp