34554
  • PeeTeR
    #34314
    jogos, ezert kerdeztem mert ilyen pack -ot sehol nem talaltam
  • Negritis
    #34313
    szia
    nem hiszem hogy érdemben nőtt volna a gépigény, a blizzre az nem jellemző
  • dezfafara81
    #34312
    Sziasztok! Érdekelne, hogy kb. 3-4 éves gépen mennyire megy a LOTV? 32 bites WIN 7, 4 GB memória, 7770 ATI Radeon videokártya. A WOL és a HOTS nagyon jól futott rajta... Mennyire emelhették a gépigényt? Előre is köszönöm! Jó játékot mindenkinek!
  • Daermon
    #34311
    For Aiur! :)

    5 küldi után teljesen király! Egy fokkal jobban is bejön, mint a HotS kampánya anno.
  • Negritis
    #34310
    ahogy a south parkban mondták:
    baszott hosszú nap lesz ez
  • Prof William
    #34309
    Egyetértek.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Zeratul teljesen korrekt halált kapott. Ha valami idióta módon távozott volna el akkor most morcos lennék, de sztem teljesen "jól" halt meg. És ha tényleg elvarnak minden szálat? Tegyék. Kevés dolgot utálok jobban, mint a rétestészta effektust, amikor még akkor is húznak egy sztorit, amikor az már senkit sem érdekel.
  • Negritis
    #34308
    nah én most nem olvasok spoilert 3 napig :D
  • HeadHunter86
    #34307
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most komolyan nem értem a felháborodást azon hogy kinyírták Zeratult. Csíptem én is, de kb. olyan mint Yoda, öreg bölcs, aki útmutatást adott az utódnak és útjára indította. Teljesen korrekt volt ez így. Szereplők mennek el, de jönnek is újak akiket lehet kedvelni.
  • TBTPumpa
    #34306
    Elmélekdés a továbbiakról:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sokak kedvenc karaktere volt, az enyém is. A másik pedig Kerrigan, remélem, hogy legalább őt nem nyírja ki a Blizzard.
    De amúgy igaznak tűnik, amit a Blizzard nyilatkozott. Kezdem elhinni, hogy tényleg lezárják a jelenlegi karakterek/fajok útját.
  • Prof William
    #34305
    Én
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    meglepődtem de elfogadtam hogy ez a történet része. Végül is ez az utolsó felvonás + Zeratul halála szépen fel volt vezetve. Amúgy meg... Tassadar is meghalt mégis fel-fel tűnik néha, szóval amíg vége nem van a játéknak, addig semmi sem biztos...


    Auir meg
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a finálé tuti hogy ott játszódik, szóval egy füst alatt Amon is megnyuvad + Auir is vissza lesz szerezve...

    Utoljára szerkesztette: Prof William, 2015.11.10. 22:10:33
  • Negritis
    #34304
    most csináltam meg a 3. küldit, mára ennyi is lesz
    meg van a hajó (azért az első 2 faj után ez táncsak nem spoiler :D)

    a 2. küldihez
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kurvára megérintett Zeratul halála, viszont tetszik hogy Artanis lesz most a főszereplő
    és valahol ez kedvenc dark templarunk esetében végre feloldozás a "világ terhe" alól
    + ki tudja hogy visszatér-e még :D

    Auir elvesztése meg engem annyira nem érintett meg, és sztem a végén úgyis ki kell még ott takarítani :D
    főleg hogy a "boss" elvileg ott van
  • TBTPumpa
    #34303
    Ezzel én is így vagyok és szerintem sokan mások is. A hivatalos fórumon is emiatt megy a lázadás.
  • Prof William
    #34302
    Nagyon tetszik eddig a játék. Komoly volt hogy MEGASPOILER

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A 2-ik küldetésre már el is vesztettük (újra) Auirt, a sereget sőt még Zeratult is. Ez azért szíven ütött...
  • HeadHunter86
    #34301
    HOTS már megvolt, csak gondoltam mellédobom :)
  • Negritis
    #34300
    20.ai hétvégén megyek haza
    sztem hazaviszem és egymás mellé teszem a 3at :D
    úgy szépekj :D
  • PeeTeR
    #34299
    uhm melyik csomag ez? marmint a kettot egyutt vetted most, vagy a hots mar meg volt? :o
  • Negritis
    #34298
    én csak most kezdem a lotv kampányt :D
    mondjuk eddig semmi nem volt, eleve a whispers végén se éreztem mind fuckot annyira
  • TBTPumpa
    #34297
    Már értem miért a BlizzCon után adták ki ezt a játékot!
  • Maala
    #34296
    Growing Shadownak volt most vége, tényleg az anyjukat!
  • TBTPumpa
    #34295
    Enyhe mindfuck a LotV kampánya, a Blizzard-ra pedig ráférne már tényleg egy seggberúgás!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.11.10. 20:23:15
  • Negritis
    #34294
    még csak a 2. küldit csináltam végig :D
  • Maala
    #34293
    Hát ez a Whispers of Oblivion vég zseniális. Amikor az a hang megcsendült... Könny a szembe szökik. :D
  • Negritis
    #34292
    nah akkor kezdjük a suttogásokkal :D
  • TBTPumpa
    #34291
    Anno a HotS-nál mohó voltam és azonnal átlapoztam az Artbook-ot, hát ott belefutottam néhány dologba, amire nem gondoltam volna, szóval azóta óvatos vagyok.
  • HeadHunter86
    #34290
    Én nem vettem észre spoilert.
  • TBTPumpa
    #34289
    Én a végén lapozom majd végig, nehogy addig valami spoilerbe belefussak, de akkor jó látni, hogy az Art of Legacy of the Void mégsem maradt ki, csupán más formában van jelen (nem úgy, mint korábban).

    Amúgy ez a Field Manual külön is kapható lesz - 10 000 Ft körüli összeggel, szóval a doboz, zenei cd és így készült filmes lemez mondhatni ajándék volt (mert az alapjáték is 10 000 Ft).
  • HeadHunter86
    #34288
    Azért az a 174 oldalas artbook nem semmi. Mivel van benne art rész is, nem csak egységekről.
    Pl. van egy cosplayes csaj benne. Jó kis bőr :D
  • HeadHunter86
    #34287
    OMG!!! és még karkötőt is kaptam :)


    Utoljára szerkesztette: HeadHunter86, 2015.11.10. 16:29:23
  • TBTPumpa
    #34286
    Szeptemberben (a Cinematic vetítésekor) 30 átvezetőt ígértek, úgyhogy valószínűleg egész pörgős lesz ez a kampány.
  • Prof William
    #34285
    Én az elmúlt napokban végigjátszottam...

    Ahogy nézem 19 küldetés + prológus, vagyis 22 küldetés lesz összesen...
  • Negritis
    #34284
    még az is hátra van ne is mond :D
  • TBTPumpa
    #34283
    Én is csak este fogok játszani vele, bár még előtte jó lenne a Whispers of Obliviont is végigjátszani!
  • Negritis
    #34282
    4 előtt nem lépek melóból, így azt meg kell várnom vele

    nem lesz könnyű :D
  • TBTPumpa
    #34281
    Szép, gratula!

    Szintén meghozta a futár. CD Galaxis ismét kitett magáért, bazi nagy kartondoboz, szépen kipárnázva + nagy LotV poszter!
  • filamester
    #34280
    Már nekem is megjött :))

    Utoljára szerkesztette: filamester, 2015.11.10. 13:18:10
  • TBTPumpa
    #34279
    A Battlenet oldaladon kell beírni a DVD tokban található kódot. Utána indítsd el a Battlenet launchert, akkor már észlelni fogja a játék meglétét.
  • ricsei50
    #34278
    Van egy kis problémám. Felraktam a LotV-od, de maha a játék azt írja ki, hogy vegyem meg a játékot, hogy játszhassak a kampánnyal. Mondjuk kódot nem kért sehol. Hol kell kódot beírni, vagy hogy észleli, h megvan a LotV?
  • ricsei50
    #34277
    Nekem most hozta a futár, de játszani csak olyan 4 óra fele fogok. En Taro Tassadar!! :D
  • HeadHunter86
    #34276
  • Prof William
    #34275
    Én ma reggel bekapcsoltam a gépet + klienst és onnan folytatja a letöltést ahonnan este abbahagyta (10%).

    Elég lassú, de a munkaidő végére biztos letölti. Nem lennék, most Blizzard szerver. :)