34554
  • jan5650
    #34474
    Halihó!

    Én is most gondolkodom rajta, hogy megveszem a Battle Chestet. Az egyik webes oldalon kb. 8900 Ft az egész. Annyit nekem megér. Főleg a Single miatt venném meg, illetve az értük járó achievement-ekért. Kövezzetek meg, de engem nagyon motivál az, hogy egy sima single pályát úgy csináljak meg, hogy megcsinálom mind a három achi-t. Próbáltam már a virágbolti verziót, de sajnos így ez a motiváció nincs meg.

    A multi részétől félek picit. Mennyire kezdőbarát a multi? Lassú játékos vagyok, átlagos 100-as APM-el. Nem is annyira vágom még, hogy melyik egység mi ellen hatásos, mire érdemes menni, szóval úgy összességében elég kezdő vagyok. Gondolom az esetemben a Custom játék másik játékos ellen felejtős, mert akár profit is kaphatok ellenfélnek. Viszont Rankeden mondjuk a legalja tényleg nagyon béna, vagy visszajárnak oda a gyémántosok is trollkodni? Lehet ott sikerélményem? :D
  • jarlaxxe
    #34473
    Akkor már inkább ShadowPlay, ha már ugy is nvidiás vagy.
  • Rage47
    #34472
    okostelefonnal felveszed a monitorod
  • Voltan
    #34471
    Még nem csináltam olyat :) Ha elmondod, hogy kell, megpróbálhatom :)
  • Rage47
    #34470
    esetleg videót raksz fel, hogy szaggat highon?
  • Voltan
    #34469
    Sziasztok! Megvettem a Starcraft 2 Battle Chest-et - ideje volt már :D - és lenne kérdésem azoknak, akik játszanak vele.

    A Wings of Liberty kampányt most kezdtem, 3 küldit csináltam meg eddig. Az aláírásomban szereplő konfiggal tolom, és eléggé lagol a cucc, holott gyanúm szerint nem kéne. Ha mozgatom a képernyőt eléggé beszaggat, időnként az egységek mozgása is kissé darabosnak tűnik, mindez a jelenség megvan high-ultra és extreme beállításokon is. Lejjebb nem mentem :D Ez a gond fennáll már az első tutorial pályán is.

    Ugyanakkor kipróbáltam egy custom meccset 4 AI-val, és ott sokkal simábbnak tűnt a dolog.

    Futott valaki ilyen problémába? Mit lehetne tenni? Win 10 alatt megy a cucc, talán ez sem mellékes.
    Köszi előre is a tippeket!
  • Nomad90Hun
    #34468
    Sejthető volt.

    Más:

    Coop-ban mi az isten nyiláért mennek be akik tesznek arra, hogy csinálni kéne vmit...??? Nem az első eset most pl. Alarak-al fordult elő velem, hogy bemegyek, kikaptam társnak 1 Raynort Void Launch-ra, és nézem, hogy kb. 5. percnél még sehol semmi egysége csak az scv-k szedik a kristályt.... Imádom az ilyeneket, amikor bemegyek 1 fizetős commanderrel és erre hátradőlve összekulcsolják a kezüket, hogy "na a hülye barma majd jól lehozza nekem a meccset" Jah és nem lvl 1-es commanderekkel jönnek, hanem 3+ lvl, tehát még azt se lehet mondani, hogy "szegény nem tudja mit kell csinálni"..
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2017.06.30. 16:11:28
  • TBTPumpa
    #34467


    08.14.
    15 euró
  • TBTPumpa
    #34466
    Új Commander:
  • TBTPumpa
    #34465
  • pjboy091
    #34464
    A régi starcraft a hónap végéb pedig ingyenessé válik, amint érkezik hozzá az 1.18-as patch
  • Rage47
    #34463
    ez kell :D
  • TBTPumpa
    #34462
    Nyáron érkezik a StarCraft Remastered kiadása!
  • Orgi
    #34461
    Eltartott egy darabig, többször lenyomott a gép, de igen, sikerült :) Örülök neki, mert érdekelt a sztori folytatása...
  • Rage47
    #34460
    sikerült azóta? :D
  • Orgi
    #34459
    Sziasztok, kis segítséget szeretnék kérni, a campaignban van az a pálya, ahol Alarak és a másik párbajoznak és egységekkel kell őket támogatni. Na itt normálon lenyom a gép, mint a huzat mindig :) Esetleg van vmi tuti stratégia ehhez a pályához? Előre is köszi!
  • TBTPumpa
    #34458
    3.9.0 Patch notes
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.12.13. 22:13:52
  • skinnyman
    #34457
    Van a Blizz oldalan is 40 euroert StarCraft® II: The Complete Trilogy
  • pjboy091
    #34456
    A teljes trilogia beszerezhető már egybecsomagolva is:
    starcraft2 BattleChest 2016
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2016.11.23. 09:11:28
  • skinnyman
    #34455
    Na Legacy of Void most 20 euro a battle.net-en, van nehany blizzard akcio
  • TBTPumpa
    #34454
    3.8.0 Patch Notes
  • TBTPumpa
    #34453
  • TBTPumpa
    #34452
    Új Co-op commander:


    + még ebben a hónapban érkezik az utolsó fejezet a Novás küldetéscsomagból:
  • DarkHorSe
    #34451
    Jo azert ennyire nem, de nagyon sokat csokkent a jatek nepszerusege. Inkabb a kiegeszito hianya ami jelentos.
  • HUmanHunter
    #34450
    de ennyire?
  • DarkHorSe
    #34449
    Nincsenek mar jatekosok
  • HUmanHunter
    #34448
    Toltam már laddert, másfél év kihagyás után kb, és platinum? Legjobb időmben is kb 50. voltam goldban, most gyengült a ladder vagy mi? :D Nincs meg a legacy of the void, esetleg az lehet az ok?
  • Sippie
    #34447
    Legacy of the void nem nagyon akaródzik olcsósodni? még mindig új játék árban van.
  • ricsei50
    #34446
    Semmi hír a starcraft hd-ról? Készítik egyáltalán, vagy csak kamu az egész?
  • TBTPumpa
    #34445
  • harras25
    #34444
    1v1-et én se sokáig csináltam, az nekem már meló volt nem szórakozás. Teamnek nyilván kisebb a tudásbeli értéke, de sokkal jobban élveztem, közben skype vagy ts konferencia ment alatta.
  • jazzy
    #34443
    Igen, valahogy én sem játszom pedig imádom, megvettem mindet de alig játszottam vele, nem tudom miért. Bár én 1v1ezni alapból nem szeretek. De azért a LagTV-n mindig megnézem a will cheese fail cold cast marathont és megjön a kedvem :)
  • harras25
    #34442
    Az SC2 multijáték lett, a sztori a három epizódban összesen nem tartalmazott annyi fordulatot és fantáziát mint az első rész bármelyik alfejezete egymaga. Viszont SC2 multiban sok IRL barátot szereztem itthon és külföldön, ezért nagyon hálás vagyok neki. Mert azért az SC2-ben kevésbé volt jellemző a hülyegyerekek és trollok uralma. De lecseng a játék sajnos, ez van. Pedig az RTS-nél szerintem nincs jobb műfaj.
  • DarkHorSe
    #34441
    A legjobb pelda erre a counter strike, fps mint mufaj. 1.6 utan meghalt, source valahogy visszahozta de nagyot nem alkotott. Utana a Valve ido, energiat, penzt, patchet nem kimelve feltamasztotta es manapsag az egyik legnepszerubb jatek. Szoval nincs olyan hogy egy mufaj meghal, csak a kiadok nem ugy csinaljak a dolgokat ahogy kellene. Ennyi
  • IXEMGabeo
    #34440
    hat igen a 90-es evekben a minoseg szamitott es a jatekelmeny faktor igen magas volt...evekig toltam az 1-et...2-t kiprobaltam online haverral, de valahogy nem jott at a feeling egyebkent elfogadhato jatek lett
  • Maala
    #34439
    A Starcraft halott, dél-koreán kívül.

    Eddig is csak őket volt érdemes nézni, ezután meg csak őket tudod. Számomra nagy különbség nincs.

    Akár értem a Brood Wars sztoriját X végigjátszás után, akár nem. :-)
  • pjboy091
    #34438
    A starcraft halott, vagy legalább is baromi nagy érdektelenség veszi körül. Aki ezt nem ismered be, az csak ámítja magát. Nézd meg hányan nézik a közvetítéseket, vagy hány hozzászólás van a hírek alatt, vagy a fórumokon. De nem csak a starcraft, hanem úgy kb az egész klasszikus RTS műfaj döglött. Keress rá bármelyik RTS játékra és meglátod, hogy már a kutya sem játszik velük online. A szerverek konganak az ürességtől.
    A műfaj egyszerűen nem tud már újat mutatni, és az emberek ebbe beleuntak. Vagyis, rosszul mondom... meg tudott újulni, csak már nem RTS-nek hívják, hanem úgy, hogy MOBA.
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2016.09.17. 21:10:08
  • ricsei50
    #34437
    Nem ismersz szval ne "különleges egyedezz". Kiváncsi lennék rá, hogy a sc fanok közül ki hányszor tolta végig az 1et és hányszor a 2t. Én személy szerint az 1et min 10x és nem untam meg, pedig 98as játék. A kettőből ha hiszed, ha nem egyszer elég volt, hiába lehet variálni is. A sc nem only multi game, elég nagy szerepet játszik a sztori is, főleg a sc 1 grandiózus sztorija után. Szval ja halott. Ja és még annyit, hogy szerintem ha valóban kijön a sc és bw hd, tuti 100x nagyobbat fog szólni mint a 2015ös "trilógia".
  • Maala
    #34436
    Mindenkinek megvan az egyéni véleménye a kampányról. Neked is, másoknak is. Az én véleményem az, hogy az emberek túl nagy elvárásokkal indultak neki, és próbálták újraélni az első rész+kieg élményét. Aminek az esélye 0, főleg, ha még valamivel gyengébbre is sikerült maga a folytatás.

    Vagy csak nem értem a BW sztoriját, mert azt csak az olyan különleges egyedek érthetik, mint te vagy.

    Attól, hogy _neked_ nem tetszik egy _kampány sztorija_, még nem lesz halott egy játék _multija_. Kiegyensúlyozatlanság, érdektelen ladderek, unalmas játékmódok, stb... amitől kongani fognak a szerverek.
    Utoljára szerkesztette: Maala, 2016.09.15. 18:40:13
  • DarkHorSe
    #34435
    Azert halott mert mar nem jatszik vele senki sem :D