34554
  • ricsei50
    #34434
    Ha neked tetszik, akkor vagy nem szereted a brood wart, vagy nem érted a bw sztoriját. Sztem nem méltó ez a sztori az eredeti játék sztorijához. De sztem értelmesen leírtam a véleményemet, direkt azért, hogy értelmes legyen.
  • Maala
    #34433
    Szóval halott, mert neked nem tetszik, hogy merre vitték a sztoriját. Még szerencse, hogy az édességet szereted, különben már nem lenne egy sem.
  • ricsei50
    #34432
    A starcraft 2 halott gyerekek. Ez látszik a fórumokon, meg ugye nagy sc rajongó vagyok, de eljött az ideje, hogy beismerjük a sc 2 a sc 1 nyomába sem léphet. Hiába van benne tripla annyi tartalom, egységek, karakterek stb... de valahogy nekem am nem jött át az eredeti sc hangulat.
    A terranok nem annyira terranok (az eredetiben rozsdás, koszos, olajosak voltak az épületek) a karakterei nem az eredetiek, esetleg csak tychus olyan eredeti terranos.
    A zergek pff... sztem attól zergesebbet soha nem fognak tudni kitalálni, mint amikor az overmind állt minden zerg felett, cerebratékon keresztül irányítva a zerg rajt, minden cerebratenak volt egy fészekalja. A queenek voltak a cerebraték szeme, az overlordok segítették mestereiket az irányításban. Most egy ribi vezette őket intelligens queenek segítségével. A seregbe mégtöbb queen. Hagyjuk már :-D
    A protossokat, sztem eltalálták vmennyire, de a kampány végefelé, hogy mindenki összefog, meg legyőzik minden alkotóját (mondhatni hogy az ottani allahot), kerrigan átalakul félistenné... srácok ez már inkább fantázia mint scifi. Szval röviden ennyi. Ez nyomta a szívemet, de hogy ezt leírtam, kicsit jobb :-) Köszönöm a figyelmet.
  • ricsei50
    #34431
    Van már bármi hír a starcraft hd változatáról?
  • Morinad
    #34430
    wake up ? :)
  • Rage47
    #34429
    Ez nem tilos?
  • savior666
    #34428
    Meguntam battle.net-es játékaim, ezért eladnám.
    Ami van rajta:
    Diablo 2 + kiegészítő
    Starcraft + kiegészítő
    Diablo 3 + kiegészítő
    Starcraft 2 + kiegészítő
    Újonnan az összértéke 25-30k forint.
    Amennyiért kínálom: 50$ paypal számlára való utalással.
    Érdeklődni: [email protected]
  • Negritis
    #34427
  • Negritis
    #34426
  • Negritis
    #34425


  • ricsei50
    #34424
    Egyébként meg tudnátok mondani, hogy a defilernek (nova c.o.) van saját portréja és hangja?
  • ricsei50
    #34423
    https://www.youtube.com/watch?v=Vhhxozx9qM4

    Nem csak Gamestar :)
  • Rage47
    #34422
    ez nagyon jó lenne!
  • TBTPumpa
    #34421
    Gamestar hír? Akkor ne vedd komolyan. :)
  • ricsei50
    #34420
    Ezt lessétek meg!

    Elvileg szeptemberben bejelentik az eredeti StarCraft felújított verzióját!
    Na erre nagyon kiváncsi vagyok. Ha ez igaz, akkor nagyon nagyot fog szólni sztem.
    Főleg ha egy önálló/külön game lesz :)

    http://www.gamestar.hu/hir/starcraft-felujitott-valtozat-remaster-pletyka-blizzard-214865.html
  • TBTPumpa
    #34419
  • TBTPumpa
    #34418


    Új portré:


    Kill'em with Cake:


    Mi ez a Selena Gomez utalás?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.07.22. 20:38:22
  • TBTPumpa
    #34417
    Ennyi pénzért jók.
  • Maala
    #34416
    És amúgy jók a küldetések? (Mármint az elsőben)
  • TBTPumpa
    #34415
    Augusztus másodikán érkezik a második csomag a Nova Covert Ops-ból.
  • Stockbauer33 #34414
  • Rage47
    #34413
    Most értem a rész végére, nemrég vettem meg. Szerintem jól lezárta a trilógiát. Esetleg egy cinematic belefért volna még. Nem volt túl sok érzelem benne, mondjuk a Protossok amúgy sem érzelmes lények, még az arcuk sem rezdül kb., szájuk sem mozog.
    Jöhet a coop móka meg a multi.
    Várom a következő részt. :) El tudom képzelni, hogy az MMO lesz, mint a WoW.
  • TBTPumpa
    #34412
    Dat Nova Cosplay:


    A 3.3-as javítócsomag újdonságai:


    Abathur is játszható Commander lesz:
  • Orgi
    #34411
    Köszi, kicsit körülményes volt talán (telefonhívás, személyi fénykép elküldése), +2 euro Paypal fizetésnél, de működött, pár perc alatt megjött a kód :)
  • pjboy091
    #34410
    Én a G2A helyett ezt az oldalt ajánlanám:
    https://www.instant-gaming.com/en/

    Olcsóbbb is, szebb is. Évek óta itt vásárlok.
  • Orgi
    #34409
    Rendben, köszi a tippeket, teszek vele egy próbát szerintem, mert a PlayIt-re nem megyek ki...
  • Negritis
    #34408
    azért mondtam a shieldet mert anélkül az eladó "jóindulatán" is múlik
  • jazzy
    #34407
    Még a shield se kell, én kaptam már rossz kódot, jeleztem nekik és kaptam a jó kódot pár óra múlva. Persze screenshottal bizonyítottam.

    Olyan is volt, hogy elfogyott a kódja a srácnak de a pénz levonták, jeleztem, visszautalták az egészet.

    Szóval a G2A megbízható.
  • Negritis
    #34406
    a steam - g2a,kinguin vonalon nem volt gondom
    de nemtom h a bnettel mennyire működik jól

    g2an van ilyen shield szolgáltatás 1€ért asszem és az elvileg ha nem jó a kód ad másikat, kvázi biztosításként

    de most lesz playit lehet lesz leértékelve lotv
  • Orgi
    #34405
    Sziasztok, érdeklődni szeretnék, merrefelé érdemes megvenni az utolsó kieget, ezek a g2a, kinguin nevű oldalak megbízhatóak? Jó ideje nem volt időm játszani, de most akadna, szóval pótolnám a lemaradásom...
  • MrDevil
    #34404
    A Nova DLC-t meglehet venni USA-ból is, ha az alap sc2 euból van ?
  • Negritis
    #34403
    a ghostot elkaszálták sajnos
  • Panzeradler #34402
    Úgy sajnálom, hogy "csak" stratégia van a starcraft világából, egy FPS/TPS story alapú játék nagyon király lenne.
  • TBTPumpa
    #34401
    Nova eléggé Badass lett!














    + Dat Ass:


    Nekem nagyon tetszett ez a kis küldetéscsomag, várom a többi részt is!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.04.02. 21:26:07
  • TBTPumpa
    #34400
    Csak gyorsan! Már csak pár napod maradt az akciós árig és előrendelői extrákig. Kedden már játszható lesz, bár gondolom csak US vidéken, EU-ba majd szerdán érkezik.
  • Negritis
    #34399
    elő kéne már rendelni :D
  • TBTPumpa
    #34398
    Tréler:


    Hangulatos lett ez is, kíváncsian várom!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.03.25. 20:48:08
  • endorphinz
    #34397
    Köszi. Az energiára is rájöttem, elég nagy számmal mutatják ahogy töltődik, a bevezetőben mintha még nem lett volna.
  • TBTPumpa
    #34396
    Friss Nova Covert Ops infók

  • Negritis
    #34395
    a nexus (főbázis) tudja elcasotlni a Chrono Boost-t ami gyorsít egység gyártást vagy fejlesztést
    nem kell gyűjteni hozzá nyersanyagot külön, magától töltődik vissza

    a protoss-oknak alapvetően nincs élet healje, nekik pajzs heal van