59
  • k roy96
    #59
    Aki programot, háttérképet, csengőhangot, játékokat, témákat, képernyővédőket keres W200-ra annak itt a link.link
    Ja és minden ingyenes.
  • Pistike 007
    #58
    Akkor nem kifejezetten w200i-re van a játék fejlesztve
  • bauer15
    #57
    találtam már elég sokat de kimondottan erre nem és az a gond hogy az oldala vagy alja nem lácik
  • Pistike 007
    #56
    keress rá neten, van sok ingyenes
  • bauer15
    #55
    helo bbos ha már volt róla szó játékot szeretnék de olyat ami kimondottan erre van mert amik eddig vannak eléggé elvan csúszva a kép
    honnan tudnék szerezni?
  • Pistike 007
    #54
    Ja!
  • smv
    #53
    Én most vettem 12 ezer forintért. Ennyiért aztán mit vettem volna? Egy szádzsemet? Neszórkozz már. A 128 megás kártya pedig még midnig jobb mintha nem adtak volna mellé semmit sem. A bluetoth hiánya viszont komoly gond :(
  • Pistike 007
    #52
    Én nemrég vettem egyet, és nagyon megvagyok vele elégedve! Gyönyörű hangja van, és egy 1 gigás kártáyval sok zenét rá tudok tenni. Elérhető áron van, mi kell még? (Én tudom, kékfog...=I)
  • Pistike 007
    #51
    Kártya formázás?
  • remus500
    #50
    Sziasztok ! Vettem Egy ilyen W200 telót nekem nagyon bejön ! Nah szóval van egy 600 Mb-os fil-em azt összetömörítettem 3GP formátumra és 82 MB lett. Elkezdem a memória kártíára felmásolni ami a telóba van , és 82 %-nál kiírja , hogy nem írható , szüntessem meg az írásvédettséget. Nah én a filmen amit összetömörítettem megszüntettem a Jobb egér / tulajdonságok/ Írásvédett opciót levettem. És ezután kezdtem el másolni. Ugyan ezt írta ki. Mi lehet vel pdeig a kártyán még van 82 Mb szabad hely ! PLS segítsetek
  • gabee86
    #49
    nem értem mi a bajotok? Annyi pénzért,jó kis teló.És nehogy már megsértődjetek,amiért csak 128-as kártyát adtak hozzá...A lényeg, hogy adtak,neeem??? Az a baj,hogy legtöbben nagyravágyóak vagytok,és minél jobb legyen,minél több funkcióval+extrával+faxom tudja mivel...TELEFON!!! lehet vele beszélni(és nem kell naponta tölteni..), sms-írni,és még jól is szól. Aki csúcstelóra vágyik,biztos nem ezt fogja venni...De szerintem naon jó kis teló ez. heló
  • aradi13
    #48
    Mennyibe kerülhet?
  • gplay
    #47
    Igazad van. De akkor is lesz rá vevő. Meg tod vannak a mostani ovodások meg kis iskolások akiknek még 2004-ben nem volt telefonja sem, és sok nem fog egy régi használt "kacatot" venni, hanem egy újat, ami ua. csak walkman.
  • Mike
    #46
    mert egy cerka bőven elég internetezésre, levélírásra, fotók nyomtatgatására, meg a passziánsz futtatására
  • Mike
    #45
    kis kiegészítéssel:

    ha van mondjuk egy K500-asod, amiben ugye van 12 mega memória (ha jól emlékszem) teljesen korrekt telefon, egy baja van: nem bővíthető memóriakártyával, nem tudsz rajta mp3-mat hallgatni
    erre kihoznak egy ilyet, normális fülessel, nem fogod lecserélni a 2004-es K500-asodat 15k-ért? de
    ugyanolyan könnyü, vékonyabb

    az NGAGE-s ürgének még azt is hozzátenném, ha őrajta múlna a Nokia csődbe ment volna már
    Nokia fanoknak egyébként sem kell SE telefont venni, de idejönni fikázni sem kell
    akinek nem tetszik a jioy, nem vesz illyet, van akinek meg tetszik
  • Mike
    #44
    tetszik ez a hozzáállás
    árról nem tudunk semmit
    belépőszint irja a cikk, erre mindenki, minek ez amikor van w850 is, kell a francnak 200-as aranyáron
    ennyire ne legyetek már elvakultak, meberek
    ez nem egyéb mint egy kibővített K500i
  • Mike
    #43
    ennyi erővel csődbe mehet a drága Nokiád is
  • Mike
    #42
    szerintem meg a joy tökjó
    nem kötelező joy-os telefont venni
  • Mike
    #41
    eccerüen mindkei azt vezs, ami megtetszik neki, és van rá pénze, és nem aszerint fog mérleghelni, hogy egy senki sg-s azt mondta, eccerüen nem szabad megvenni
  • Mike
    #40
    a képernyőjét meg kend a hajadra

    egyénbként is, Nokia fanoktól senki nem várja hogy másmárkától hasra essenek, már az is megtisztelő, hogy egyáltalán elmondtad a véleményed
  • 1hengeresVmotor
    #39
    http://www.sg.hu/cikkek/49645/itt_az_apple_iphone_es_appletv
    erről beszéltem....
  • temes69
    #38
    nekem T630as van már lassan 3 éve. de én tökre megvagyok vele elégedve. ugyis csak telefonálok, smsezek, ébresztek, meg naptározok rajta. amíg bírja le nem cserélem:)
  • scnad
    #37
    Nem értem, miért húzzátok le ennyire. Ha egy ~20e -res telefont ( W200i ) összehasonlítotok egy ~90e -ressel ( K800i ), akkor amondó vagyok, hasonlítsuk össze a legolcsóbb bolti celeronos lapost ( ~80e ) egy átlagos Athlon64 X2 -vel ( ~300e ). Sokaknak tökéletes a celeron is ( bár ezt én sem értem, miért ), akinek több kell, ott az Athlon. Ha gép-tekintetben nézzük, akkor a W200i egy Sempron64. Minden lényeges funkcióval, s némi extrával is rendelkezik. A K800i egy Athlon64, a P990i pedig leginkább egy triál Operon64 környékére tehető :-) ... Akkor értékeljük csak újra a kérdést, s ár/érték ajrányban vessük össze egy hasonló árú és kategóriájú Motorolával, Samsunggal, vagy Nokiával.
  • Tetsuo
    #36
    Jah jah, tudom. Sajnos. Ez csak költői kérdés volt. Hiszen sok hülye van a Földön és a kishazánkban is..
    Ugyanis aki képeket tárol, rádiót hallgat, játszik, az valszínű mp3at is hallgat és olyan mp3 hallgató ember nincs, akinek elég lenne 128MB.. Olyan nincs h csak néhány kedvenc szám.. De a rengeteg idióta balfék bedől a reklámnak és megveszi ezt a xart, később meg plusz memosticket..
    Ezek tipikusan azok az emberek egyébként, akik fizetnek a csengőhangokért.
  • Gerygrey
    #35
    A VGA-kamerához legfeljebb négyszeres nagyítást(...)
    Végre nincs zoomnak csúfolva a nagyítás. Respect SG :D
    Amúgy a W-széria mitől "vókmenebb" mint bármely más, MP3 lejátszásra alkalmas telefon? Én a P910-en is hallgatok MP3-at, nem hívják walkmannak, de lejátssza a zenét. És még SG-re is feljövök vele a metrón ülve, és olcsóbb mint egy új rakás szar walkmanmobil.
  • Penya
    #34
    vga kamera elsirom magam. minek ahhoz af. a k510be jo a kamera de nem bovitheto. ez igen de xar a kameraja. sux
  • gplay
    #33
    Nem értelek titeket. Ennek a telefonnak is meg lesz a vevő köre. Nem ti mert ti csak azt nem fikázzátok ami nem előzi meg a korát min 1500 évvel.
    Hogy mért jön ki a SE. olyan telefonnal ami minimális változás egy előzőhöz? KAPITALIZMUS, PIACGAZDASÁG. Tehát, GYK: Van egy bevált készülék, van egy mostani trend( walkman mobil). Vagyis minimális pénz a fejlesztésre a garantálható magas bevételért.
    Vegyünk egy példát: Átlagos család. 2 gyerek, átlagos jövedelem. Jön az egyik gyerek szülinapja. Mit vesz anyuka? Látja a reklámot, hogy a magenta szolgáltatónál csak most 12900 HUF. Új, trendi és olcsó. Rohan meg veszi. Nem tom érthető?
  • Bith
    #32
    loál
  • huuu
    #31
    Nah akkor ilyet sem veszek!
    Nokia 1600.
    Kiválló telefon. Mondom TELEFON.
    Nem ilyen parasztvakító kacat aranyáron.
  • asysoft
    #30
    Hogy ez miért ment az előttem szólónak válaszul, jó kérdés:) De ha már így alakult: mi a gondod a SE-k minőségével?
  • asysoft
    #29
    Nem tudom, miért csináltok úgy, mintha az összes gyártó ontaná az innovatívabbnál innovatívabb termékeket, csak a SE adná ki (majdnem) ugyanazt párszor. Ez a telefon szerintem adatok alapján nem rossz (nekem BT hiányzik mondjuk belőle), de az egészet majd az árazása dönti el. Én egyelőre elvagyok a jó öreg T610-esemmel, amíg be nem adja a kulcsot, addig le nem cserélem:)
  • Neerpelt
    #28
    Meglátjátok, pár év, és a Sony Ericcson is csődbe megy, mint nemrég a Benq-Siemens. Pár évvel ezelőtt a Siemens is nagy riválisnak tűnt a Nokiának, gagyi telókat kezdett el gyártani, tesék megnézni, most hol tartanak.

    A Sony-Ericcson meg azzal fogja pár év múlva megszívni, hogy ugyanazt a tudást és formát (pláne hardveri minőséget) ragozza addig, míg az ostobák is rájönnek, hogy ez nem telefon :)
  • Peti0011
    #27
    Most ne mazért de ne megy nagy duranás ez a teló..:D
  • scnad
    #26
    Szerintem ha 20e körül lesz, érdemes elgondolkodni a cserén ( F500i > W200i ), bááár elgondolkodtató, hogy egy fullextrás K800i , vagy egy stramm kis W200i. Ezt igazából a 3G dönti majd el. Nálam tuti nyerő, ha kb. októberig nem adnak ki valami jobb ár/érték arányú SE telót :-) .
  • Ondodo
    #25
    Szerintem tök jó, én pont 4 funkciót szoktam használni a jelenlegi (NOKIA 3300) telómon: telefonálok :P, smst írok, zenét hallgatok, és felébresztem magamat :(... Ha tényleg olcsó lesz, nekem remek vétel, főleg, hogy kicsi is, mert nem sok gyártónak van ilyen pici, nem flipes mobilja... (3300 után főleg)
  • Brainpumper
    #24
    Ha annyira olcsó a teló M2 helyett miért nem Ms pro duo jó bele? Sokkal olcsóbb a sima Memory stick. Aki ilyen telót akar venni inkább vegyen k750/w800/d750-est még akár használtan is. Abban olyan kamera van ami még ma is a legjobbak között van mobilos viszonylatban. Azok két éve überbrutál-csúcstelónak számítottak ez meg egy hát izé...legjobb jóindulattal 3 éve számított volna csúcsnak. Hiába olcsó belépőszint, stb, ÉRTELMETLEN, kivéve ha 10 ezer Ft az ára. Annyit talán még épp megér de többet semmiképp se.
  • duke
    #23
    Nem ertem miert vagytok ilyen elegedetlenek, ez egy fantasztikus telefon.Meg ebreszto ora,es szamologep is van benne,EZ HIHETETLEN,dobbenetes,el sem hiszem hogy ilyen letezhet.
  • M0RN1NGST4R
    #22
    a k310i-nek full ugyan ilyen akksija van gyári adatok szerint és az sem drága telefon.

    #19: azért akarnak rádsózni 128 megás kártyát, hogy utána vegyél nagyobbat.
  • juzosch
    #21
    Fényképeknek, játékoknak és programoknak kb elég a 64-128 mega is. De annyi azért kell nekik.
  • Unreal1942
    #20
    Pont azért akarják rád sózni mert eladni már nem nagyon lehet. gy viszont jó marketing azoknak akik valóban csak egy belépő szintű telefont akarnak rádióval és esetleg pár kedvenc halgatásával.
    Szerintem ha az ára is kedvező lesz akkor ideális új telefon az idősebb szülöknek.