26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • IMYke2.0.0.0
    #24049
    Mike filmfeliratokat is fordít?
    Jézusom, mennyi mindenről maradtam én le...?!
  • Italo4ever
    #24048
    "Elég sok mindenből kimaradtam akkor... a Kedvese ilyen beteg volna?"

    na latod ezt nem tudom,de valami van,remeljuk azota minden ok.

    egyebkent 4 nappal ezelott,tehat szinte ahogy kikerult hd-ben neztem meg a cowboy aliens filmet es,ahogy hallottam es olvastam a nevet is a filmben,o csinalta a teljes forditasat,lesem tagadthna,hogy o volt a fordito, de nagyon jo lett

    tehat aktiv a srac,de jo lenne ha eletjelt is adna magarol,pl itt.
  • Musachy
    #24047
    Lehet, hogy neki adta az öccsének és ő árulja, mindegy, ha ott lesz baba, akkor neki is grat. Manapság mindenkinek tisztelet, ha gyereket vállal.
  • IMYke2.0.0.0
    #24046
    Elég sok mindenből kimaradtam akkor... a Kedvese ilyen beteg volna?
  • Italo4ever
    #24045
    Hallo!

    mikor en utoljara emailen ertekeztem vele az majdnem harom hete volt , es akkr azt irta,hogy Sydney-ben vannak,mert ott talaltak egy jo orvost a parjanak. Akkor irta meg azt is,hogy kinott mar a hulye forumokbol,es azt a tornyot az occsenek adta,mert sok hifi halmozott fel,ez furcsa viszont,hogy o meg arulja.

    Hivni hivtam,de csak kicsorog a telefonja,hat remelem jol vannak.
  • Musachy
    #24044
    Egész véletlenül láttam meg, hogy Mike Technics tornya ma este el fog kelni (szeretem nézegetni, hogy miket árulnak a neten, jó dolgok kerülnek néha elő). Azt nem gondoltam, hogy még a Yamahát is odaadná.
    Az biztos, hogy ez az összeállítás megéri a fix áron is, főleg azokkal a bónuszokkal együtt!

    Ja és grat a jövendő generációhoz!
  • kaposi1
    #24043
    A szerencse fia egyben ritka nagy barom, feltűnési viszketegségben szenvedő, vagy csak egyszerűen BLIKK????
  • IMYke2.0.0.0
    #24042
    Ezt szomorúan olvasom. :(
  • Dióka
    #24041
    legutóbbi 1 hónapos infó alapján vélhetően eltévedt amerikában, mondjuk tényleg furcsa, hogy mostanában nem adott magáról semmilyen életjelet.
  • Dióka
    #24040
    szerinted? utalt bármivel is rá? elég suta lett ez a kérdés....
  • Musachy
    #24039
    Tiéd a gép?
  • IMYke2.0.0.0
    #24038
    Csak egy kérdés erejéig ugrottam be - kivárva a betöltődést - : Mi van Mike-al?
  • Trend Boy #24037
    Tetszik a Design, gratula hozzá... (Hozzá teszem, nem vagyok ennek a színnek, és az árnyalatainak kedvelője, de ez most nálam betalált.)



  • Trend Boy #24036
    Hát a képek lemaradtak. Talán majd így...









  • Trend Boy #24035
    Egy igazi DISZNÓ!!!









  • IMYke2.0.0.0
    #24034
    Mike-nak, és/vagy Kedvesének, illetve azoknak, akik kedvelik a hölgyet:

    Nicole Scherzinger...Try With Me

    Youtube

    Más források (mindegyik mögött ugyanaz) [1280×720 (WxH) – AR: 16:9 – FPS: 23.976 / MP3 @ (Variable) – 2 channels – 44.1 KHz / 5322 Kbps] :

    Első / Második / Harmadik / Negyedik / Ötödik
  • szamóca67
    #24033
    És a midis játékot is lehet mesterien művelni...
  • szamóca67
    #24032
    Amiről Te itt beszélsz, az Így szól.
  • szamóca67
    #24031
    Ezzel semmi ujjat nem mondtál, legalábbis nekem. Ha meghallgatod, megfigyeled a játékát, és kihallod belőle, egy dob mindösszesen a kíséret hangja, amire ballal játssza a basszusmenetet, jobbal a dallamot. Tehát nem használ autómatta dallam kiséretett. Tudom, mert nekem is van egy Yami ezeröcsim, hogy egy dobra ezt rájátszani ilyen színvonalon, egy a millióhoz élőben. A nagy segítség meg a mit írsz , hogy a papíron van, az mindössze az, hogy számok hogyan követik egymást. A srác egyébként zongoraoktató, kisgyermek kora óta játszik, nem hiszem hogy akkord mankóra lenne szüksége.
  • kaposi1
    #24030
    Ezt a számát én is szeretem.
    A csaj meg hát...
  • Dióka
    #24029
    AJÁNLAT!

    Ugyan már nem ropog, de még aktuális egyik kedvencem ezév elejéről a populáris műfajból

    Gabriella Cilmi - On a Mission


    Jó csaj, jó klipp, jó (pörgős, dallamos, dinamikus) zene (VM-ben is elérhető), mi kell még?!




  • pityu0718
    #24028
    Jah azt elfelejtettem még, hogy azok a midi szekvenciák már előre rögzítve vannak a gépben "gyárilag" neki csak egy szép "felszínezett" (dióka) start gombot kell csak megnyomni és máris zúdúl a nagyközönségre a kompozíció. Tehát nem Ő állítja sávról-sávra össze a zenéket vagyis hangszereli, Ő csak "lejátsza" a már kész dolgokat, így azért kicsit más a leányzó fekvése.
    Erre szokták mondani, hogy "nem minden az, aminek látszik"
  • pityu0718
    #24027
    Nos, csak hogy érthető legyen :)
    A srác egy Yamaha Tyros "kisérőautomatikás" szintin tolja a zenét és full midi az egész ha úgy nézzük, mivel minden kiséret midi szekvenciákat ismétel vagyis loopol (Iminek ez nem ismeretlen fogalom, lásd Ableton), és erre a midi loopokra játszik rá, de valóban olyan, mintha "élő" lenne az egész előadás.. csak hát nem az.
    Persze attól még lehet valami jó, mondjuk nem ez a szám mert ez bűn rossz, szerintem.
    Amúgy a srácot ismerem a demói alapján és tényleg ügyes ezt el kell ismerni!
  • Hypo #24026
    :) szép bár volt szerencsém hallani londonba és annyira nem gyozott meg:) Jelenleg egy FUNK gyalut nyustolok MOTH phonoval es ZX tuvel egy rga 300b ben elég kellemeset tud szolni :) mondjuk koszonheto a csoves erositonek is nagyon szep reszletes, nem is kell jobb, es legalabb meg a megfizetheto kategoria
  • Musachy
    #24025
    maxhim fórumában (meg régebben itt is) van egy "norberttibort" nevű ember, szerintem ismered. Az ő hozzászólásainál volt látható ez a (szerintem idegesítő) gif. Tőle biztosan megszerezheted.
  • kaposi1
    #24024
    Köszi, de nekem maga a gif kellene.
  • IMYke2.0.0.0
    #24023
    Emlékeim szerint, a MadTV egyik etűdjéből van kifaragva, vagy talán a 300 paródiájából (?).

    De itt a Youtube videója.
  • kaposi1
    #24022
    Srácok nem tud valaki kisegíteni ezzel a gif-el?
    Mert sajnos az enyém hibás , és már nem tudom honnan van.
    A megnevezése 542_osamaaaaa
  • Musachy
    #24021
    Ott egy takarító jobban keres, mint itt egy orvos...
  • kaposi1
    #24020
    Szegény Svájciak!
  • johnlennon
    #24019
    Az egész "Schiller" téma pár napja kezdődött nálam, amikor is jártamban-keltemben a MEdiaM-ban meghallottam a "Leben" albumot SUPER AUDIO CD-n. Döbbenetes hangok. Teljesen elvarázsolt. De az ára kissé mellbevágó volt: 8990.- Ft

    Úgyhogy kerestem másik lehetőséget és várom a postást.

    A többi albumát még tesztelgetem...
  • Dióka
    #24018
    a vm VeszteségMentes, azaz igen, lossless
    nekem ugyan nincs high-endem, bár talán 'nem rossz' a hangkeltőm. abletont érthető okokból nem használok, de ha hozod az alp-okat, később felrakom és le'renderel'em.
  • IMYke2.0.0.0
    #24017
    Nagyon szépen köszönöm az elismerést - jól esik. :)

    Nos, az az alap kicsit szándékos [bár, én hangosabbra szerettem volna], mert a téma kitalálásakor egy régen látott néptánc lépéssor hangja járt a fejemben. Egy férfi és egy nő páros táncca - lassítva.

    Tervben is volt egy ilyen klip összerakása, de nem találtam hozzá anyagot.

    A VM (nemtommitjelent) gondolom a lossless-t takarja - nos, mivel még alaplapi recsegővel dolgozom, így nagyon-nagyon rosszul szólna az a Te/Ti High-End hangkeltőiteken.

    De, ha valaki feltelepíti a gépére az Ableton Live-ot, akkor adom hozzá a projekt fájlt, és le tudná renderelni és ha kellene, akkor jobban maszterelni is...
  • Dióka
    #24016
    szewa Lennonbá!
    kellemes és jó zenék, schiller-esen chillout-os (a vokálos Veljanov haja sem semmi!).
    köszönjük az ajánlatot. jó ez az album, majdnem fullosan jó (lenne) a maszter is, bár a basszust és dobot kicsit túlerőltették (kevés a dinamika, sok a hangerő) néhány számban.

  • Dióka
    #24015
    Na Imyke! Ez ott van a szeren! Gratula!!!! Ha legközelebb elkap a hasonló ihlet, ne fogd vissza magad, felőlem akár mintákat is használhatsz!

    Nekem bejön, főleg VM-ben tenné!

    A 3.12-nél kezdődő kb. 30 mp-ig tartó részben és a végefelé ciklikusan hallatszódó 'recsegés' direkt akart lenni,vagy sávkeverési hiba?! Egyébként az összképe nagyon jó a számnak! Ütős a dob és basszus alap....Ez simán és megérdemelten elférne egy albumon vagy válogatáson!

  • kaposi1
    #24014
    Akinek kell a zene egy másik kedvencemmel együtt megtalálja a HQ topikban.
  • johnlennon
    #24013
    Sziasztok!

    Egy a számomra újdonság erejével ható, kiváló zenét szeretnék megmutatni Nektek. Nálam most ez visz mindent.

    SCHILLER





  • IMYke2.0.0.0
    #24012
    Nem bírtam magammal, és a botfülemmel nekiültem kicsit Ableton-ozni.

    Íme, az szerzeményem:
    .:i2k:...Trance Whistle (Full mix)
    ------------------------
    Total Time: 08:07
    BPM: 128
    Tools used: Ableton Live 8, Sony SoundForge 10, Vegas Movie Studio HD

    It's a homemade music, for my pleasure - I'm not professional music composer!
    Please, if you're using this video and/or audio sources don't forget to mention the creator, that is me: .:i2k:.!

    Thanks, and respect for Youtube uploaders!
  • Dióka
    #24011
    Nemrég ismét belebotlottam az alábbi felvételbe, így apropója lévén dobok egy kis 'Laserdance' történelmi morzsát.


    A 84-87-ig terjedő több sikeres kislemezt megjelentető időszak végén a Laserdance hatalmasat robbantott a 87-es első nagylemezzel, s közte egy olyan számmal is, melyről néhány szót említenék, ez pedig a Space Dance.
    Aktualitása abban rejlik, hogy zseniálisan adaptálódott az eredeti alapokat már árnyaltan évekkel korábban tartalmazó 'Sponooch' együttes 1979-es, érdekes módon az együttes nevével megegyező 'Laserdance' című számából, melyet az a szerzőpáros jegyez, aki a szintén nem ismeretelen 'Sarah Brightman and Hot Gossip - I Lost My Heart To A Starship Trooper' című számát is kreálta. Hogy maga a Sponooch száma már korábban mikor és mennyire volt hatással a Laserdance-re, azt már kitalálhatja mindenki.



  • Dióka
    #24010
    nagyon offfffffff

    ezt a hülye 'zenét' el sem lehetne jobban adni, mint egy még hülyébb, de abszolút felejthetetlen klippel....