26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • mflex #24089
    Amikor olyan kedvem van, akkor szinte filmnézés közben lefordítom a filmet, de általában a szűk körnek szoktam elszórni a fordítást. (család, barátok, szomszéd)
    Az egyik fórumról keresett meg egy srác és kérte ehhez a szöveget. Azon a délutánon lefordítottam és rögtön írtam a szöveget a subtittle workshop-ba, lehet benne hiba is, mert én ugyan át nem néztem, de azt tudom, hogy ez volt az első HD extended fordítás ehhez a filmhez.
  • mflex #24088
    Sziasztok!

    Bár jó sokáig eltűntem, de az okom megvolt rá. Jó sok felé jártunk és végre elfelejtettük, hogy milyen szánalmas ország az otthonunk. :D Ezért már megérte!
  • IMYke2.0.0.0
    #24087
    Adtam neki másfél percet...
    El sem tudom képzelni, hogy milyen az eredeti, és azt sem, hogy milyen remix vezeti a versenyt, de határozott véleményem alakult ki a remixedről:
    Nem érzek benne váltásokat, tempót, és hangulatot.
  • Dióka
    #24086
    muszáj? itt is? amúgy nem tudtam még meghallgatni sem.....sajnos 2 böngésző alatt sem indult el semmi, elég borzalmas az oldal is. csak pont com-os emil....na ezzel vége is a viccnek.
  • Dióka
    #24085
  • ultimateyano
    #24084
    Sziasztok! Egy nagy szívességet szeretnék kérni tőletek! Beneveztem egy remix versenybe, amiben jelenleg 3. helyen állok a 283-ból. Nagyon hálás lennék ha szavaznátok rám, illetve megosztanátok az ismerőseitekkel, vagy facebookon. A szavazás menete: Megnyitod a linket, a jobb oldalon a Vote-ra kattintasz, majd elkéri az email címed ( csak com-os lehet ), kapsz emailben egy megerősítő linket, amit megnyitsz és ezzel érvényes a szavazatod. Természetesen a dal meghallgatható :) Előre is köszönöm mindenkinek! :) Itt a link: http://www.indabamusic.com/opportunities/jessie-and-the-toy-boys-lets-get-naughty-remix-contest/submissions/85290
  • Musachy
    #24083
  • Zephyr Retiring
    #24082
    nincs nekem semmim, csak a két botfülem,
    két xlábam, és épp egy csöpp eszem
    ezeket nagyon szívesen megosztom, ha kell valakinek

    bár..

    ha jobban meggondolom:
    hiába a botfül, ha a zenei hallásom nulla,
    és hiába van xlábam, ha folyton csak a neten szörfözök

    és természetesen egy csöpp eszem sincs, mert ha lenne
    most nem itt, hanem a bahamákon (de minimum vonyarcvashegyen) lógatnám a lábam

    de igazad van. van amihez nagyon értek:
    bármit képes vagyok elb@xxni
  • Dióka
    #24081
    Próbálok nevetni (már a mixen), de ez lassan inkább szánalmas, miért nem azt a címet adtad neki, hogy 'ZR - Bullshit Megamix', az legalább igaz lenne, az ilyen hülyeségek miatt van annyi faszság a neten....pl. egy eredeti Fehérből így lesz kamu Fekete...

    A következő balfaszmixed után tényleg kiharcolod, hogy rá sem hederítek, mit akarsz osztogatni...
    Valami konkrétan szép, jó és eredeti van egyáltalán a tarsolyodban megosztásra vagy csak a blődség és baromkodás megy csípőből?!



  • Zephyr Retiring
    #24080
    raj felirattal nem szolgálhatok
    de mert egy zenei fórumban vagyunk, csak neked és csak most mutatok valamit.
    de aztán nem híresztelni, mert a végén még azt hiszik: hogy nekem minden zene megvan

    ez persze így is van

    Project A - Megamix 2011 (promotion only)

    ezt is csak a miheztartás végett mutatom
  • Musachy
    #24079
    első kép: már csak a te képed és a "raj" felirat hiányzik

    második: jó, jó, de nem annyira

    harmadik: Temesvári körút Újszegeden.
  • Zephyr Retiring
    #24078
    a politikába nem kívánok belefolyni. sem ma, sem holnap..
    de ha a kinti illetményem összegére volnál kíváncsi, hát akkor máskor ne köntörfalazz, hanem máskor inkább kerek-perec kérdezd meg wazze

    pontosan ennyi: ha gondolod számold meg:)
    vehetek rajta akár pár ilyen koncertbelépőt, ha akarok: de minek, ha már megvan :)
    csak ide :) kellett érte ma elmennem..

    kint is hasonló meló vár. csak utazgatok ide-oda, és fizetnek érte

    na ja. ahogy a mondás is tartja: a hülyének van szerencséje
    a hülyét eljátszani pedig a világ legegyszerűbb dolga.
    csak nézz meg engem: nálam hülyébbet keresve sem találsz
  • Zephyr Retiring
    #24077
    igen.
    nem.
    de igen
    és persze: nem. nem.
    meg persze: igen

    remélem, így már minden világos, mint a nap
  • Musachy
    #24076
    Az a baj, hogy már elkéstél. Az ottaniak szigorítják a bevándorlást és nem kapsz olyan zsíros segélyt. Hamar kipaterolnak.
  • Dióka
    #24075
    igen, arra gondoltam, bár ebben a remake-ben nem az 'eredeti' Mike Rogers-es éneket 8hangot) hiányolom,hanem valami 'komolyabbat', de valóban írjuk le, bocsánat, az EREDETI zene Mike Rogers előadásában 84-ben látott napvilágot.
  • kaposi1
    #24074
    Gondolom a Mike Rogers - Just A Story is megvan.
  • Dióka
    #24073
    Nagyon jó 'instrumentek', kellemes dallam, és (ha lenne,akkor) egy jó vokállal tarolhatna


    2010-ből

    Sneeyle - Just a Story (radio edit) (10)


    ZR bá: a kedvemért nem kell 'Eredetiben', ugyanis nekem megvan.
  • Dióka
    #24072
    Tényleg beteges kényszer részedről, hogy a sajnos 2 év alatt egyszer sem sikeresen összejövő KREÁLMÁNYAIDAT fennhangon EREDETINEK tituláld?
    Szerinted miért nem raktam ki másban?
    Azért,mert az előadó (igen, azaz közvetlenül Ő) ezt a minőséget osztotta meg a világgal,nem jobbat,nem eredetibbet.....csak pontosan ezt. Hogy abból Te csinálsz bármit, az engem sosem zavart, akár meg is hallgatom, ránézek, véleményezem, de általában csak az a vége, hogy 'ezt még gyakorlnod kell'..., s bár sokat gyakorolsz és közben fárasztasz minket, de inkább mondd, hogy ez csináltad és szerinted jobban szól mindennél (igaz, ez még sosem jött össze, inkább csak másképp), csak kérlek, ne eredetizgess.

    -spektrálisan egyébként már alakul a tudásod, sajnos a hangzással (a csúszkáid ide-oda tologatásával) úgy érzem még Kanada után is sokáig bajok lesznek,
    -a sok didzsiparti miatt csak öregszik a füled és romlik a hallásod,
    -míg be nem szerzel végre egy normális hangfalat,addig sosem fogod tudni összekutyulni a HQ-nak vélt hangzást...
    -ráadásul a te 'eredeti mestermunkád' legeljén van egy 'ciccenés'...szerinted egy Mester csinál ilyen malőrt, ekkora bakit??! (lehetőségek: NEM, ha valóban Mester, igen, ha csak ZR-Mester)

    Mindezek ellenére a 'legőszintébb rajongód' továbbra is én vagyok.
  • Zephyr Retiring
    #24071
    és ha már hq-ban nyomjuk, itt az eredeti is, amiből a 320-as készült:



    and now: sleeping..
    bye
  • Zephyr Retiring
    #24070
    sajnálom, de el kell keserítselek..
    óhából igenis kanada lesz
    méghozzá pontosan 2012 január 20.-ától
  • Zephyr Retiring
    #24069
    nagyon viccesek vagyunk ma este gyerekek

    akkor lehet tovább nevetni:

    Project A-Let's Depart To Warm Evening (09).mp3 (10.41 MB)

    maradjunk annyiban: a 320 valahol itt kezdődik

    eksy egykomám:
    " a pm meg privát, te megváltozott"

    mi van

    és ha már...

    neked is bajod van velem

    what is the problem?
  • eksy
    #24068


    1) megsemlepődöm

    2) "numera az asszonnyal" páratlanpéntek tudom

    3) "zrmegváltozott" "jó irányba" esetedben ez természetes lenne, lenne.

    4) "abszolút nem ide tartozik" lásd még 2)3)

    a pm meg privát, te megváltozott
  • Musachy
    #24067
    Méghogy változott! Ebből a szövegből sem az jött le.
    Kutyából nem lesz szalonna avagy óhából nem lesz kanada...

    "Jön a disznó és az arca mosolyog, nem sejtheti még, hogy ki vagyok..." Ha már disznótor...
  • Zephyr Retiring
    #24066
    a lényeg dióhéjban
    1) a zenét már szedem is
    (a letöltési idő cirka 48 perc, mert így péntek este a letöltési sebesség 45 kb/s alá esik
    2) ha leszedtem, gyors numera az asszonnyal (mert reggel 6-ra már disznóvágáson kell legyek, pálesz, kés, disznó és egyéb kellékek) ezért időben alvás. holnap (talán) véleményezem is..
    3) zr megváltozott. megnyugtatlak: jó irányba. (bár weszkón hawer kitörését még most sem értem) nem kivonultam, hanem lelkileg felkészülök kanadára. mégiscsak 11 órás repülőút wazze. ráadásul fél évig nem látom a szeretteimet sem
    nélkületek még csakcsak elleszek, de ők már azért hiányoznak is majd néhanapján..
    4) (bár ez abszolút nem ide tartozik, az asszony most lépett be:" na dobj el mindent gyorsan, mert neked most programod van!"
    bocs..
  • Dióka
    #24065
    sziasztok!

    - Laci bácsi: a WOS nekem is nagyon bejön, de azért van ott még néhány valóban kellemes zene.....a borítóról a Mikulás tudna többet mondani, mondjuk én jóban vagyok vele, szóval szívesen.

    -ZR bá,aki visszavonult, illetve kivonult már egyszer egy legeslegutolsó hsz-el, de aztán mégsem : nem védett, ha védett, akkor mindig kiírom,mert nem létszükségletem csak emiatt PM üziket írogatni, meg ha már nem titokban adom, minek titkoljam a jelszót?! na azt hsizem mindenedre válaszoltam. majd a kövi exkluzívat jól lejelszavazom és soha senkinek nem árulom el,még én sem tudhatok majd róla.

  • Zephyr Retiring
    #24064
    szewa dió.
    az objektum jelszóvédett-é
    belehallgatnék...

    ..ha igen: miért az
    és ha nem: miért nem
  • kaposi1
    #24063
    Szia Dióka!

    Nekem igazi mikulás meglepi volt ez a válogatás.
    Igazán jó zenét játszik ez a csapat.
    Kedvencem még mindig a Wind of Spring.
    Nagyon tetszik ez a borító is, ha a te kezed munkája van benne akkor külön gratula érte.
    Köszönöm szépen !
  • Dióka
    #24062
    mekklepi



    PROJECT A - The very best of....



  • Musachy
    #24061
    Ügyi vagy.
  • kaposi1
    #24060
    Bocs. Elnéztem.
    Két hónapja.
  • kaposi1
    #24059
    Egy hónapja töltöttem fel a Vocal verzióját.
    Bizony hogy jó.
  • Italo4ever
    #24058
    Volt ez mar?




    nagyon jo music!

  • musichunter
    #24057
    végre valami infó!

    remélhetőleg album is hamarosan....
  • Dióka
    #24056
    Hosszú csend után egy apró életjel érkezett egy magyar instrumentál szpészhobbistától, Ernesto oldalán kettő darab webes megjelenésű dalocska letölthető. Sajnos újabb album megjelenés még mindig nincs, pedig infóim alapján az alapanyagok bőven megvannak...
  • kaposi1
    #24055
    Szia!

    Nagyon köszi a vocal verziót is.
    Ezzel kapcsolatban privi is megy.
  • Dióka
    #24054

    Eddig 9 'albuma', illetve kiadványa van és néhány ezekből és ezeken felül készült 2010-es és ezévi vokálos próbálkozás 1-2 fickóval, köztük talán a jobb Vitalis hangja, de nem húzom tovább.....
    Ezt szintén februárban dobták ki, bár hamarabb is megtehették volna, de gondolom várták a tavaszt!

    Project A feat. Vitalis - Cool Wind of Spring (10)

    6'20" mp3 320k
  • kaposi1
    #24053
    Szia Dióbá!

    Köszönöm szépen az infót is és a zenét is.
    Idáig két lemezeüket hallgattam végig, de azok kimondottan tetszenek.

    Esetleg az ominózus Wind Of Spring vocal verziója nincs a birtokodba?
    Az sem gond hogy oroszul nyomják benne.
  • Biatomi
    #24052
    Szia!Köszi az infot
  • Dióka
    #24051
    A kaposi bá által nemrég 'felfedezett' és
    kicsit bullshit paradoxonnal feltárt előadóról tényleg érdemes néhány szót ejteni, szóval azért hullajtsuk le a leplet, hisz 'nem oda Buda'....egy tehetséges középkorú moszkvai hobby zenészről van szó, aki azért annyira nem lehet titkos, ha már legalább 6-7 (netes) ingyenes (fedezz már fel) albuma is megjelent és alkalmadtán együtt dolgozik a számomra 1-2 kivételtől eltekintve inkább sufnis zenéit ontó 'Magic Studio' formációval, tehát Ő a netre vallott nevén
    Andrej Zakharichev (azaz 'Project A')


    aki néhány éve diszkó öntadatra ébredt és ontja magából a dallamokat a hozzá legközelebb álló 80-as évek italo érzéseivel (hozzáteszem: sokkal jobb zenékkel,mint a hasonlóan próbálkozók), amiben pl. a 'Tavaszi szél' című száma ízlésem szerint is kifejezetten jól sikerült italo 'forszázs' (oroszul) hatást kelt.Többnyire FL Stúdióban készíti a számokat és megpróbál Ő is megtenni mindent azért, hogy a 80-as (italo,euro)diszkó érzés ne csak történelem legyen, hanem életben maradjon és viruljon. Amíg mindenki beszerzi,amit akar tőle, addig ajánlom még ezt a könnyed dallamot, amit ez év február környékén álmodott meg.

    Project A - No My Day (2011)
    mp3 320k 4'40"
  • Italo4ever
    #24050
    nekem egyszer azt mondta,hogy csak hobbi szinten csinalja neha es csak maganak,de ez most a netre is kikerult,itt van ha valakit erdekel. az extended valtozathoz jo ez a felirat, abbol is a HD minoseg.


    http://www.multiupload.com/ZXDEUFIPFK