26937



A MILLENIUM KÖRNYÉKÉTŐL KEZDVE DALLAMOS, RITMUSOS VAGY SLÁGERES ZENEI AJÁNLATOK


  • rain70 #26857
  • reynaud #26856
    Ez egy világszínvonalú magyar zenei produkció!

    Nouvelle Phénomène- Glory Of Romance (live)

  • amaximus
    #26855
    kellemes kis magyar csapat
  • reynaud #26854
    Nouvelle Phénomène- Glory of Romance



    Nouvelle Phénomène

    Nouvelle Phénomène on soundcloud

    Bandcamp

    Infó
    Utoljára szerkesztette: reynaud, 2015.01.05. 10:03:21
  • reynaud #26853
    Nouvelle Phenomene - All Away

  • amaximus
    #26852
    ez a
    Disco Music & Vintage Hi-Fi nekem szimpi
    ...eddig.
    de még hátha befut 1-2 tipp

    Disco Music & Vintage Hi-Fi
    Retro Music & Retro Hi-Fi
    Disco Music & Hi-Fi
    Dance & Hi-Fi

  • rain70 #26851
    Akkor én keverem.

    Retro disco & Hi-Fi vagy
    Disco music & Vintage Hi-Fi
    Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.01.03. 16:49:20
  • amaximus
    #26850
    ez valóban egyszerű és találó, bár zenében sem biztos, hogy csak retro (9x-ig) lenne itt téma,a retro amúgyis annyira tág fogalom, amiben azért mégsem lehet (illik) egy kalap alá venni egy 47-es Frank Sinatra-t egy 94-es Masterboy-al :) , sőt az utóbbi felhozatalok is inkább napjaink zenéiből kerültek elő, talán még a retro sem kell feltétlen,még azt hinnék nyugdíjas klubbosok vagyunk és be sem néznek. :)
    Persze legyen a tied egy tipp, de nem kell szerencsére elkapkodnunk, először azt találjuk ki, itt mégis milyen témákkal és zenékkel foglalkoznánk szívesen.
    az én tippjeim
    pl.
    disco music & hi-fi
    dance & hi-fi
  • Earth Angel
    #26849
    Ez igaz, de én mindig azt vallottam, hogy nem kell túlzásba esni, ha valamit reklámozni akarunk, inkább ki kell bővíteni a "célpiacot", ami által kibővül az adott hely megtekinthetősége és ezáltal nagyobb lesz a "forgalom".

    Az én javaslatom a fent leírtak alapján. RETRO MUSIC & RETRO HI-FI

    Azt hiszem, hogy ez olyan tág fogalom, hogy a szeretett és imádott 50 - 60 évek zenéi a 90-es évekig, ((bár már az is retro, de annak ugye van fóruma)), bármikor betehető majd ide, ezáltal semmi nem lóg ki majd a sorból. Ahogyan, pl egy 58-ban gyártott lemezjátszó sem, a topik címe alapján. :-)
    Utoljára szerkesztette: Earth Angel, 2015.01.03. 15:38:44
  • amaximus
    #26848
    sajnos nem tudom,milyen volt régen, de amikor ki lesz találva az új neve ennek a fórumnak is,akkor ezt is pofára igazítom.
    az isd helyett gondolok valami mást,tehát
    ...& retro hifi
    az isd alapszavai okésak, de mióta látogatóban vagyok ezen is, sem spacesynth, sem dancefloor nem nagyon volt,tehát végülis ötleteket várok, amint meg nekem lett valami tippem,jelzem.
  • Earth Angel
    #26847
    Amaximus, majd ezt is megcsinálod olyan szépen, mint a másikat, ugye? :-)
    Régen nagyon szép volt a kinézet itt.
  • amaximus
    #26846
    nocsak,mik kerülnek elő a net bugyraiból! nagyra értekelem a humorát!
  • rain70 #26845
    :DDDDDDDDDDDD

    Nos, egy album, ami kiverte a biztosítékot...
    Persze nem azért, mert rossz lenne... de igen rossz, vagy izé... hanem..., mert olyan semmilyen. Csak is kizárólag egyetlen szám miatt emelném ki a korongot, ez pedig az "Elveszett Világ" (Lost World) címet viseli, de hogy a szám mitől ezt a nevet kapta, azt csak a jó isten tudja, mert emiatt akár "Piri nénje picsája az űrben"is lehetett volna a címe, tehát még csak nem is találó egy space zenéhez képest, de maga a track valami iszonyatosan nagy sláger!


    link
    Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.01.03. 12:06:11
  • rain70 #26844
    Ezt nem is tudtam, de esküszöm élvezet volt olvasni, teljesen tárgyilagos, hozzáértően és a laikusok számára is, ráadásul baromi viccesen fogalmazva.

    Ha már szóba került Zibi, régebben többször is írtam, hogy a tököm kivan, hogy a legtöbb szám elején, valami CB rádió féleségbe dumál percekig a napkitörésekről, a csillagokról, meg, hogy Darth Vader azon napon éppen, milyen boxer alsót húzott a valagára, hát engem ez marhára nem érdekelt már, írtam is emiatt neki... fetrengek...



    Utoljára szerkesztette: rain70, 2015.01.03. 11:57:55
  • Italo4ever
    #26843
    ISD igen Mikenak volt egy ilyen nagy oldala szuper forummal es persze jobbanal jobb zenekkel. meg blogokat is irt neha tok viccesen az egyik kedvencem ez volt, szakadok ahanyszor elolvasom

    http://isdmusic.blogspot.hu/2010/10/eleg-regen-irtam-mar-ide-mondjuk-sem.html
  • Earth Angel
    #26842
    Szerencsés az együttes, én úgy gondolom, hogy nagyrészt a csodálatos hangú énekesnő cipeli a hátán az egész brancsot. :-)
  • amaximus
    #26841
  • reynaud #26840
    Electric Youth - Without You



    Favorit hetek óta!
  • amaximus
    #26839
    köszi! azért azt el kell ismerni,elég közel jártam a megoldáshoz!
  • rain70 #26838
    Wow!
    Sokszor mondják, hogy a megoldás az orrod előtt van!

    Tehát ITALODISCO SPACESYNTH DANCEFLOOR
  • Earth Angel
    #26837
    Csak el kellett látogatni, Mike galériájába és kiderül. A fórum épp eltakarja a megoldást. :-)

    ISD = http://sg.hu/galeria/1147531070/11475310701342091922.jpg
  • rain70 #26836
  • amaximus
    #26835
    ja, valahogy így gondoltam én is, oké, akkor majd ezzel is foglalkozunk.tehát akkor egy fórum volt,ami már nincs...köszi az infóturkászást.

    ISD, pl. Ital, Szex, Drog? :)
    Utoljára szerkesztette: amaximus, 2015.01.02. 11:44:12
  • rain70 #26834
    A kereső kidobott sok olyan hozzászólást, hogy isdmusic.com, de ott nincs semmi most. Tehát innét lehet az ISD név, de mi az ISD?

  • rain70 #26833
    Halvány fogalmam sincs mi lehet az az ISD Gondolom vissza kéne olvasni legalább 20K hsz-t és akkor kiderülne!
  • amaximus
    #26832
    nem tudom , sosem tudtam, mi az a hq isd, de jó lenne majd kitalálni valami érthetőbbet,amit mi is tudunk és majd szeretünk, egyelőre hagyom ezt a címet,de örülnék, ha találnánk valami olyat,ami jellemzőbb lesz a témára és ha már hifi, majd később olyan dolgok is jöhetnének.
  • amaximus
    #26831
    később majd foglalkozom egy kis dizájnnal is
  • rain70 #26830
    Most hg-ként már eltudod tüntetni a rossz kódokat, nem? Mert ezt írta nekem a moderátor nem olyan rég.
  • amaximus
    #26829
    köszi neked is és természetesen számítok a te ajánlóidra és hasznos infóidra is!
  • reynaud #26828
    Támogatom és segítségedre leszek az újdonságok prezentálásához!
  • amaximus
    #26827
    Köszönöm a bizalmat, még legalább 1 egyetértőt szeretnék emellé tudni, ha meglesz, akkor cimkéztetem magam.
  • Italo4ever
    #26826
    +1 legyel jo hazigazda
  • Earth Angel
    #26825
    Jó ötlet. Legyél házigazda. :-)
  • rain70 #26824
    TÁMOGATOM!
  • amaximus
    #26823
    Mivel itt sem látok házigazdát, de ezt a fórumot is viszonylag gyakran látogattam eddig is, és a fórum részben vagy áttételesen zeneileg is kapcsolódik a nu-italo fórumhoz, így némi támogatással az itt leírt alapvető indokok és elképzelések alapján bevállalnám a házigazdaságot, ehhez kérem azok egysoros jelzését ide,akik támogatnák ezen törekvésemet. köszi.
  • amaximus
    #26822
    köszi, kafa!
    a final djs-től pont ma akartam én is egy zenét hozni.
  • reynaud #26821
    Egy a topic zenei témájához passzoló ,mai kiadású kiadvány,akár ingyen ,lossless minőségben is letölthető!

    The 80's Dream Compilation Tape - Vol. 3
    NewRetroWave on bandcamp (Free DL)

    Friss és egyik aktuális kedvencem :FINAL DJS - Rough Boy (Original Mix)
  • amaximus
    #26820
    Ugyan nem mai darab, de mivel itt nem épp profil, valószínű itt kevesen ismerik, ennek ellenére én szívesen ajánlom ezt a változatos dallamvilággal, különleges mondanivalóval és hangulattal rendelkező alkotást, mely kifejezetten populáris stílusban íródott! Remélem másnak is átmegy ez az érzés.

    A videóklippet direkt nem raktam be,mert az beteges! :)

    Frida Hyvönen - Terribly Dark DOWNLOAD
  • amaximus
    #26819
    majd jövőre megpróbálod újra!
  • rain70 #26818
    Sajnos...