3589
  • Garf
    #2549
    én a dnb-sek részéről tartanám ezt elszomorítonak. lemész egy partyba és 13-14 éves emo, fekete fehér kockás sálas kislányok pattognak.

    i mean. what the fuck?
  • anadrex
    #2548
    DéJenBéjÍmó :O multkor volt 1-2 ilyen okostolyás K2 be :S szilveszterkor . . . eljöttek mert ugy hallották h ott szokott lenni dnb :D hát szokott csak nem akkor amikor épp hardtechno buli van :)
  • kakaoskalacs
    #2547
    DnEmo
  • anadrex
    #2546
    hmm jovan ez 1 igyényes hozzászolás volt xD bocsi csak fáradt vok és ilyenkor én nem beszélni jól magyar :D
  • anadrex
    #2545
    engem zavar 1-2 dolog pl: csomó dnb s ugy néz ki mintha emó lenne :S de most találták ki ezt a marhaságot mert eddig nem volt ilyen . . . de közbese nem emók se nem dnb sek mert mindent divatbol csinálnak. a dnb kezd eléggé felkapott lenni :S mindenki pendulumot halgat meg concord dawnt :S egy ilyen új style . . . dnb + emó keverék :S szerintem nagyon gáz. nektek mi a véleményetek?
    ( ha van itt olyan akinek ezzel beletapostam volna a lelkivilágába akkor csak annyit hogy akinek nem inge ne vegye magára)
  • Sugam
    #2544
    hamár hallgacc blesszdefallt akkor egypár hónap és mész tovább. ilyen hogy emo nincs is, divathullám. én tudom nekem nemkell magyarázni hogy ez életstilus. életstilus ja, a naívságot valamire fogni kell.
  • Ben C
    #2543
    egyetértek.
  • kakaoskalacs
    #2542
    tényleg mi motivált téged hogy emo legyél? érdekelne ^^
  • Sugam
    #2541
    kifogod nőni, csak nemvagy elég érett. úgy gondolom
  • eLiXir
    #2540
    viszont abban igazad van h a kis pots 13-14-15 evesek koreben csak majmolasrol van szo, de idosebbek mar kicsit belekostolhattak egysmasba.
    emo vagyock, ezt tudja aki a baratom, tudja is h miert, mikor lettem, es az okat is, es igy van vele aki megismer. szoval engem kimelj meg koff
  • Fönne
    #2539
    áh végre ide találtam. mára elegem van mindenböl :S mind1. emoemo? álbuzi ?? vicces
  • eLiXir
    #2538
    teis olyan okos vaty h belelatsz masok szivebe lelkebe gondolkodasaba, paff teged mar aztan lehet sajnalni :xc
  • Fbn Lx
    #2537
    az emok között nincsen álbuzi - rohadt kevés emo van.
    Pont a trendy gyerekekre, az ímó torzításokra, majmolásokra értem. ennek 95%-ban nincs köze az ímóhoz, attól függetlenül, hogy akar. Ezeket hívom álbuzinak.
  • Cat #2536
    "Az emokkal semmi bajom nincs, normális emberek. De az álbuzi az már más."

    Ezt fejsd már ki: szerintem pont hogy az emók között van marhasok álbuzi, hisz az egész stílus nem a machoságról szól.
  • anadrex
    #2535
    meg igazábol mostanában trend beszólni a másiknak még akkor is ha joláll az illetőnek :S van 1 lány ismerősöm és tényleg eszméletlenül gyönyörü modellnek is elmehetne azt leemopicsázzák amikor nem is ismerik :S azt nem értem h miért lett trend az utcán olyannak beszólni akit nem is ismerek :S és már én is csinálom :S mert egyszerüen az agyamra megy h még a gyökerek is bedumálnak azt én is inkább levezetem másokon a feszültséget ami nem 1 szép dolog :S
  • eLiXir
    #2534
    a legtobb ilyennek koze sincs az egeszhez xD
    azockat sem szeressuk :>
  • light00
    #2533
    pff, soha nem volt emo hajam, de mikor növesztettem, nagyon sokszor sikerült elaludnom, és hallgattam az oltásokat suliban. :DD
    Úgyhogy elég sok emberre rámondják ok nélkül is, szal nem téma :D
    (most meg vissza akarom vágatni, kb hasonló méretbe, és már az ötletre leemoztak xD)
  • eLiXir
    #2532
    eertem :) attol meg cute vagy :pb
    tolem bizti nem kapsz dadat :D szimpi vagy elejetol fogva szal...
  • anadrex
    #2531
    nah most megint kapok 1 adag osztást ugy érzem :) én nem vagyok emó csak a hajam olyan :$ azt engem is elég sokat b*sztatnak miatta azt idehúúúz a szívem <3 :) azt hittem h itt megértő emberekre találok :D
  • eLiXir
    #2530
    pestre nem szoktal jarni? koccanhatnank ^^
  • Haonwell
    #2529
    Az a kedves megszólítás xD. "faxkalapka"

    Karcagon lakom.(Jász-Nagykun-Szolnok megye)És Kisújszállásra járok suliba.

    De, miért fontos hol lakunk?
  • kakaoskalacs
    #2528
  • eLiXir
    #2527
    vard mar meg amig kisul belole vmi faxkalapka xD
  • Fönne
    #2526
    az legyen a legfontosabb dolog,h ők emok...pfff...
  • eLiXir
    #2525
    anadrex es Haonwell merre laktok? mert ha jol ertelmeztem a postokat emok vagytok : d
  • Fönne
    #2524
    akkor " eszme cserét " folytattok :D
  • Fönne
    #2523
    :D
  • Fbn Lx
    #2522
    nem veszekszünk, az nem vezet semmire -.-
  • Fönne
    #2521
    ez vicces,ahogy itt "veszekettek " :D
  • Fbn Lx
    #2520
    tiszta sor. Ráadásul a skinheadek többen vannak :p Ugyanannyira nem kedvelem őket, mint az álbuzikat.
    Az emokkal semmi bajom nincs, normális emberek. De az álbuzi az már más. Múltkor lefényképeztem egy csapat trendyboi-t a villamos előtt, de nem akarom megsérteni a személyiségi jogaikat :D
  • Fönne
    #2519
    xD
  • Fbn Lx
    #2518
    semmi bajom a hosszú hajjal.
    Nekem is volt, lesz is.
  • Haonwell
    #2517
    De faxom rájöttem mi a gond a stílussal: az, hogy azt hiszik be lehet nekünk szólni...mert hát egy kigyúrt, kopasz 2 méter magas skinheadnek nem mernek beszólni, hogy "héj, szar a stílusod!" az biztos. Vagy mondjuk neki nem mondják, hogy "héj a nagyapámnak is pont ilyen sérója volt"....

    anadrex igazad van a hajjal kapcsolatban.
  • anadrex
    #2516
    előzőt azt arra a " miről ismered fel az amót" ra irtam... felvok rá készülve... csak még gyorsan szóltam mielőtt tulzásokba esne valaki :) uniszex séró... ha lányoknak lehet rövid haja fiuknak is lehet hosszu szvsz ...
  • eLiXir
    #2515
    hagyd csack...nincs ertelme vitatckozni ezeckckel :c
  • anadrex
    #2514
    te jó ééééég :O ezzel most kit rongálsz? :)
  • Fbn Lx
    #2513
    jajj de osztasz. Enyhén szarkasztikus célzás volt, de nem az volt a célom, hogy megsértsem a lelkivilágod. Dehát ha egyszer ez az igazság. Ilyen haja volt, és kész. Ha nyílvánosságra hozod képeid, készülj fel az olyan kommentekre, amik nem feltétlen fognak tetszeni.
  • kakaoskalacs
    #2512
  • Fönne
    #2511
    :D jówanna :D
  • anadrex
    #2510
    nah te jó ég azért itt is van 1 fajta színvonal xD