3589
  • Fantomlovag
    #2589
    Vicces... Nem akartam senkit se beégetni se hasonló. Csak találáltam a neten és kíváncsi voltam a reakcióra...

    Nem gyűlölök senkit, az öltözködése, vagy bármi hasonló miatt :)

    De a kérdésemre választ kaptam :) Köszönöm az együttműködést :)

    PS: Én spec nevetni szoktam mikor a saját "fajtám" hasonló versekbe és hasonlókba foglalják. Arra voltam kíváncsi ez itt menyire fog menni, mert szerintem az valaminek a mérője.
  • Haonwell
    #2588
    Üdv mindeki,

    1. új divathullám: csak ez a fórumozók között terjed; ez a nem vissazolvasás ez divattá vált. Már lassan ragályos, hogy baxnak elolvasni a régebbi kommenteket..... Fantomlovag, jó kemény vagy.

    Amugy az feltűnt már valakinek, hogy az emogyűlölet is kb. akkora divat lett, mint emo-nak kinézni?
    Mármint sokan még életükben nem hallottak róla és csak azért gyűlölik, mert az eggyik haverjuk(aki szintén nem tudja mi is ez) szidta az "emóóósokat". Vagy, mert meglát egy képet amin két emo srác csókolózik, erre jön az, hogy mind meleg.

    Bármíly hihetetlen, de a versekben is alkalmazzák azt az ősi találmányt amit mondatvégi írásjelnek neveznek.

    Cat ezek durva képek :S. Nemrég láttam én is egy hasonlót, de az még azóta is kísért :S majd megkeresem.
  • Cat #2587
    szerintetek mindenkihez illik ez a stílus? Nézegetem vampirefreaksot, és le vagyok döbbenve, mennyi ember van akinek nincs önkritikája. Gondolok itt arra, hogy egy magas, kövér lány miért erőlteti, ahelyett, hogy nőiesebb irányba menne el.

    Ijesztő példák:



  • anadrex
    #2586
    fantomlovag dászép neved van . . . látszik h mennyire együgyű vagy ha azt hiszed h egy ilyen igénytelen alaptalan sz*rral azt hiszed h itt akárkit is beoltaszl. . . egyedül magadat égetted be mert már kb fél éve lejárt ez a mondoka . . . a hello kitty meg nem is kimondottan emo cucc mert a diszkos picsák is elég rendesen rávannak feszülve . . .
  • bazs0811
    #2585
    Óvodában jobban megfogalmazott mondókákat tanítanak a gyerekeknek...
  • Fbn Lx
    #2584
    Ez egyrészt volt már itt régen.
    Másrészt meg ugyan nem érint engem, mégis szarul esik. Hogy vannak emberek akik veszik a fáradtságot, és írnak egy ekkora szerencsétlen fost, aztán még terjesztik is.
    Annyi értelme van annak, hogy egyáltalán ír, mint annak, amiről írta D:
  • Fantomlovag
    #2583
    Mit vártál? Órák óta Kínait tanuok. Már azt sem tudom hogy a magyar nyelv tonizáló-e!
  • Ben C
    #2582
    elég szegényesen van megfogalmazva
  • Fantomlovag
    #2581
    Ez volt az egyik reakció amit vártam. A másik hogy senki nem fog válaszolni egy hétig, mert a sarokban fognak ülni és sirnak, aztán egyhét után felvágják az ereiket, és a neten véreznek el... Örülök hogy az előbbi jött be.
  • eLiXir
    #2580
  • Fantomlovag
    #2579
    Találtam egy érdekes verset, és eszembe jutott ez a topic. Enjoy



    Jaj de szép vagy abban
    A Hello Kittys szarban
    Mily szép a félrenyírt hajad
    Pont úgy nézel ki, mintha lehánytad volna magad

    A világfájdalmat jelzi a kinézeted?
    14 évesen ehhez sok közöd lehet
    Hisz szüleid mindent megadnak neked
    Küzdened még soha semmiért nem kellett

    De nem baj, bújj csak a sarokba sírni
    Hisz számotokra ez a trendi
    Vagy fiú létedre csókolgass egy másik srácot
    Úgyis erre élveznek el az EMO lányok
  • anadrex
    #2578
    ugyan ez a nicked myvip en is?
  • eLiXir
    #2577
    holnap tolok kepet a hajamrol, de akinek van myvipje...
  • anadrex
    #2576
    nagyon feelinges :O head&sholders csillámfény samponnnal mostad? :D olyan mint a kashmééér? XD
  • kakaoskalacs
    #2575
    mintha nemlenne walodi :DD LoL
  • Fbn Lx
    #2574
    nekem jelenleg ilyen hajam van.
    http://image2.myvip.com/users/0057/00578509/1186897/0765470559a6f483cd95db932466c20066722949.jpg

    kúl mi? :Dsa
  • eLiXir
    #2573
    epp ost csinaltam kepeket a hajamrol erre nemtudom feltolteni mert szarakodik a ku*va sonyericcson progi, bluetooth meg nincs :c (k500i)
    lehet csak a kabel ment tonkre a sok dobalastol :<
  • light00
    #2572
    ott van erre a fórumozók fényképalbuma :P
    (najó, inkább nem, rólam jó éves képek vannak, inkább hanyagold. Jut eszembe kb egy hónapja megkértem h töröljék őket, nem lett belőle semmi. Mindegy lesz másik kép, törlik akkor.:D)
  • anadrex
    #2571
    dobjon már fel mindenki magárol 1 képet :D tudjuk h kivel beszélünk :D
  • Fbn Lx
    #2570
    persze, gondolom. Ezért mondtam, h modell akarok lenni. Vagy színész :D Hátha kihoznak belőlem valami hasonlót :p
  • anadrex
    #2569
    szerintem nem ők csinálják hanem a fodrászuk :D és nem mindig ilyen a hajuk hanem csak akkor amikor fényképezkednek :)
  • Fbn Lx
    #2568
    pfff a modellek kurva komolyak :O
    hogy a szarba tudnak ekkora zsír hajakat megcsinálni?
    Modell karok lenni xD
  • eLiXir
    #2567
    igy emlekszem ra mikor afc-t mutattak be vmelyik adon: europa emo kepviseloje tokio fotel... undorito.

    amugymeg fekete es piros szemceruza <3
  • eLiXir
    #2566
    lo.Ol
  • anadrex
    #2565
    jaja :D 1 magyar csávó is van köztük :O asszem :)

    jah majd ide írok ebbe a topicba ha lesz pénzem azt rendeljünk 1ütt.
  • Haonwell
    #2564
    Fönne ez soxor azért van, mert a tévében is hülyeségeket mondanak a stílusról. Nem tudom már hányszor volt szó erről a tévében, és mindig azt mondták, hogy a tokilyó fotel emo -.-
    Legalább ha utánna néztek volna és csak utánna mutatják be több millió embernek...
  • Sugam
    #2563
    nem rosszak. kicsit se scene a banda.
  • sapkafej
    #2562
    szólj ha rendelsz, közösen olcsóbban kijönnénk (ha sok a ptk, én nemtom mennyi)
  • anadrex
    #2561
    nem tudja valameikőtök h mennyibe kerülhet a postaköltség?
  • sapkafej
    #2560
    rohadt jók a pólók vazzeg! besírok
  • light00
    #2559
    jó kis rucik, 20 dolcsis póló mondjuk még nem egy horribilis összeg, de bzmg egy 50 dolcsis pulcsi....:|
  • anadrex
    #2558
    itt tök jo ruhákat lehet rendelni :) http://www.bleedingstarclothing.com/v2s/main.html

    valameikőtök rendelt már innen?
  • anadrex
    #2557
    hát figyelj ugy mégsem mutatkozhat be hogy : stilusom: "hülye kis divatmajom" idén tokijomotel fan , jövőre rapper , azt ha nagyobb leszek akkor már a rokkerséget is kiprobálom :D az ugy cikin jönne ki... 14 évesen még senkinek sincs stilusa igazábol :) az van amit a környezetétől ellát és elvárnak tőle h ő is az legyen :) én 14-15 éves koromig össze vissza voltam minden féle. . . aztán megfogott 1 stilus . . . szereztem magamnak uj barátokat és azóta ez van . ők meg még csak most kerülnek át szakközépbe tök ujj minden azt még ökse tudják h micsodák :) szerintem a legtöbb emberrel igy történt és nem emosként vagy dnb s ként esett ki az anyukájábol hanem előtte kiprobált 1-2 dolgot pl linkinpark az régen nagyon menő volt :) szerintem alázta simán a tokio hotelt . . . :) arra is azt mondták h divatmarhaság . . . de igy utolag meghalgatva . . . tokijohotelhez képest elég színvonalas zenét csinálnak . . . nah itt most elmélkedtem egyet magamba . . . nem olvasom vissza hogy jo e mert fáradt vagyok . . . remélem nem irtam nagy hülyeségeket és viszonylag érthető :)

    ennek ellenére viszont tényleg rohadtul idegesítőek xD telefonon üvöltetik a telefont azt hiszik h nekik mindent lehet mert falubúúú bekerültek a városba a szakközépbe xD
  • Fönne
    #2556
    én csak azt birom amikor valaki emonak mondja magát és közben ilyen tokio hotelt meg no thanxeket halgat-.-" ez annyia idegölööö
  • light00
    #2555
    milyen témára vágysz?
    Ha témázni akarsz dobj föl vmit és várd a reakciókat. Amúgy eddig sok értelmes dolog nem nagyon fordult meg erre, mert az emokat utálni is trendy, és nem nagyon voltak olyanok eddig itt, akik emonak nevezték volna magukat.
  • anadrex
    #2554
    az a tré h ugy látom h itt semmi téma csak mindenki arra vár h valaki irjon vmi olyat amibe bele lehet magyarázni :D nem tudtok vmi normális ímó forumot? olyan mint régen az RTL klubos volt?
  • eLiXir
    #2553
    ezt csupan elovigyazatossagnak hivjak ^^
  • Fbn Lx
    #2552
    pff a buszon ma hátul láttam két 13 év körüli kiscsajt, csupa trendycucc, ímó sztájl, egy kis cigánygyerekkel, aki molesztálta őket látványosan, ők meg sikongattak. Már benne volt a levegőben, h valaki hátramegy és pofánbassza őket, mert mindenki a műsorukat nézte. Meg persze hangosan, telefonról megy a zene. Na mi ment?
    DJ Hype - Ready or not (dnb remix).
  • Fbn Lx
    #2551
    az a baj, hogy automatikusan agresszívan magadra veszel mindent, és próbálsz visszaoltani.
    Azt mondják, aki nem bűnös, nem háborodik fel.
  • anadrex
    #2550
    jaja én is erről beszélek . . . nem vagyok oda a dnb ért. itthon elhalgatom ,de bulizni nem nagyon tudok rá . . . de elszomorító lehet azt látni h ilyen kis divatmajmok lepik el a placcot :S azt közbe gondolom ilyen poke az összes : azt hiszik hogy attol nagyon menők ha ők hude kész vannak és ezt még hangoztatják is kb másfél percenként :S