3589
  • anadrex
    #2629
    jolvan én kérek elnézést biztos félreértettem vmit :)
  • kakaoskalacs
    #2628
    eztmostmért nekem irtad ? enge nemérdekel ki hogy néz ki
    :D
  • anadrex
    #2627
    ebben viszont nagyon tévedsz! vampirefreaks en nagyon sok embernek vannak kint képei h régen és most . . . és van olyan ameik ilyen osztályluzere szintüen nézett ki. . . csináltatott magának 1 normális hajat nem olyat ami anyu nyir otthon kockasablonnal . . . meg normálisan felöltözött és máris ő lett a májer csávó . . .
  • Cat #2626
    Az emók többsége egyébként szerintem az. Mármint, csunya emberek, akik ezzel menővé/trendivé akarnak válni. Nagyon keveseknek áll jól ez a stílus.
  • kakaoskalacs
    #2625
    hháháhá jokat röhögök egyes kommenteken ^^
  • eLiXir
    #2624
    csunya vagy, kitalaltam ? :)
  • sapkafej
    #2623
    és ha divat, akkor nincs?
    vagy most mi

    okoska
  • Sugam
    #2622
    lol nincs olyan hogy emo. oylan van hogy valaki azt mondja magárol emo vagyok, magyarul ditvathullámot kurom. nincs ilyen hogy emo. ez egy divat.
  • anadrex
    #2621
    tupek csak pózer volt :D kérhetek 1 linket rola ? :) engem is érdekelne
  • Fbn Lx
    #2620
    Lehet hogy tudja magáról, hogy őt éppen punknak gondolják, csak nem hangoztatja. Mert ugye az, hogy punk, a társadalomnak egy bizonyos sztereotípiák által kialakított képe, mások véleményezésére szolgál. És nem az illető saját énképe. Eléggé szegényes lélekre utal, ha valaki önként csoportosítja magát. Vagy éppen valahova tartozni akarás, a másik esetben.
  • Fbn Lx
    #2619
    ez a kommented teljes mértékben tükrözi a véleményemet. :)
    Tudtátok, hogy 2Pac emo volt? Nem zenei stílus terén persze, hanem emberileg. És ezt nem ő vallotta magáról, és nem én találtam ki, hanem azok, akik jól ismerték és szerették.
  • Fbn Lx
    #2618
    haha, jó cucc :D
    bár igazából nem találtam meg magam benne. talán néha kicsit level 4-es fórumparazita vagyok :p
  • eLiXir
    #2617
    egy rokker miért nem nevezhetné magát rokkernek? ott is megvannak a tipikus öltözködési formák hadnesoroljam fel mert hányok az olyasmiktól :s és nemértem... milyen alapon neveztek vkit pózernek (divatemo gyengébbek kedvéért) ha nem is ismeritek? tudjátok hogy mit élt meg milyen volt az élete eddig és mik történtek vele? NEM! el lehetne gondolkozni, mondhattok akármti ez így van.! ugyaniy lehet valaki emo ha nem úgy néz ki, ez már attól függ hogy melyik "fajtájába" sorolja magát...
  • anadrex
    #2616
    ez olyan mintha azt mondtad volna hogy az igazi punk nem tudja magárol hogy punk :) az érzelmességnek szerintem köze nincs a emokhoz hanem a zenét jellemzi az érzelmesség és szerintem egy tök bunko paraszt ember is halgathat érzelmes zenét...

    Pretorian te meg ha kötekedni akarsz mennyél el 1 kocsmába azt ott majd jol szétb*szák a fejed :) a forum nem provokálásra lett kitalálva...
  • gercse
    #2615
    szerintem az igazi emo nem is tudja magáról, hogy az...(és nem is nevezi magát annak)
    aki meg annak nevezi magát, az csak egy divathullám tagja, és élvezi...

    (ez csak a saját véleményem)
  • kakaoskalacs
    #2614
    flémet akarsz szitani? :D a Th nem emo
  • Pretorian
    #2613
    Képzeljétek...ma reggel arra ébredtem, hogy ki van húzva mindkét szemem fekete szemceruzával, és Tokyo Hotel plakátokkal van tele a szobám fala...emósodom...?
  • kakaoskalacs
    #2612
    jocipő :D nekemiskéne ...
  • Fbn Lx
    #2611
    asszem a Harley shopban már láttam ilyet, deszkás/bringa bolt...
    mondjuk elég kiszámíthatatlan mikor lehet valamit kapni és mikor nem, ugyanis privát vállalkozás, közvetlenül a gyártótól rendelik a cuccot.
    De mindig van valami igenjó csuka, 12ezerben van az, ami máshol kb. 20.
  • anadrex
    #2610
    én székesfehérvár . . . és milyen üzletbe láttad? vmi bringás vagy deszkás bolt? vagy mi?
  • Fbn Lx
    #2609
    nemtom te merre laksz, én Miskolcon láttam ilyet.
  • anadrex
    #2608
    http://store.caliskatz.com/ProductImages/shoe_images/osiris/abel_black.jpg
    ilyen cipőt nem tudjátok hol lehet venni Magyarországon? :O
  • light00
    #2607
    ez jóóó, jót röhögtem rajta, kellett egy ilyen így vizsgák közt^^
  • eLiXir
    #2606
    én nyugodt vagyok ^^ jókat derülök néha
  • anadrex
    #2605
    szerintem csillapodjatok mindketten :D www.half-life.hu n van 1 cikk a forumozók fajtáiról szerintem érdemes mindenkinek elolvasni. . . mindegyikötök megtalálja a saját képmását :D
  • eLiXir
    #2604
    szokjad
  • Fbn Lx
    #2603
    vagy csak mert nagy az arcod? he? kisapám :DSAd
  • anadrex
    #2602
    má párszor megbeszéltük h nincs olyan h emós mert parasztos is meg hülyén is hangzik . . .
    nem sminkeli magát minden emó :) ez olyan mint hogy: "minden rasszista/neonáci/hungarista kopasz? nem nem minden ... kopasz csak ameik nagyon annak akar láccani . . .
  • bettina20
    #2601
    Minden emós sminkeli magát?
  • anadrex
    #2600
    megnéztelek elixír :P
    fantomlovag te meg túl sok Fűrészt néztél. . . teszt elé állitasz minknet . . . xD
  • eLiXir
    #2599
    mert talán nem vagy tisztába az egésszel kisapám? xD
  • eLiXir
    #2598
    igen, így igaz, mindenbe bele lehet kötni, ti sem vagytok többet :<
  • Fbn Lx
    #2597
    a barátom, akinek nemrég halt meg az apja, és az anyja minimálbéréből ének hárman, miért nem emo?
    ne mondd hogy azért, mert nem telik cool cuccra.
    Akinek ténylegesen szar élete van, túlteszi magát rajta.
  • Cat #2596
    igen, nekem is feltűnt ez, de nem akartam megjegyezni.

    Ha valami történik az életemben (pozitiv, negatív, mind1), eszembe nem jutna egy olyan stílushoz csatlakozni, amihez ez illik anélkül, hogy az tetszene. Ha meg tetszik, akkor meg tökmind1 mi történt velem...

    De a gyerekes hozzáállásból itélve (bíráltok, _tehát_ leszarom a véleményeteket) ez tök felesleges szócséplés :)
  • light00
    #2595
    Na én meg pont ezt a fajtát utálom. A "én vagyok az igazi emo mert nekem mindigis szarabb életem volt mint neked, jajjajjaj".
    Mond ha valóban olyan szar életed volt, és halál depressziós vagy éjjel-nappal, minek jársz buliba, szórakozol, élsz? Ha pedig ezeket csinálod, nem vagy depis, és felesleges erre fogni hogy emo vagy. Tetszik. Vagy csak. Kész, ennyi. Én is csak ennyit mondok másnak, nem hozom fel hogy mult héten meghalt a szomszéd kutyája és ezért szakrálisan felvágtam az ereim.
  • Haonwell
    #2594
    Amugy, milyen kérdésre kaptál választ?
  • Fantomlovag
    #2593
    Nem. Azt hatásfokozásnak hívják :D
  • kakaoskalacs
    #2592
    utobbi egy hétben csak flém volt :S

    \m/
  • eLiXir
    #2591
    jah én már régóta érzem azt, hogy azért utálnak minket mert a pöste haverom azt mondta h pfui buzick...és akkor hadneénlegyek az egyedüli aki nem "köp" le minket. nekem elég nyomós indokom meg életem van amiért emo legyek, nálam ez nem divat, egyáltalán nem, épp ezért utálom a pozereket annyira :@
    (anadrex küldtem privit a myvipemhez mert látni szerettél volna ^^)
  • Haonwell
    #2590
    "Vicces... Nem akartam senkit se beégetni se hasonló. Csak találáltam a neten és kíváncsi voltam a reakcióra...

    Nem gyűlölök senkit, az öltözködése, vagy bármi hasonló miatt "

    Ez a #2581-es komment is a "teszted" része volt?