3589
  • VRSDM
    #2709
    ment a mail. asszem elég jártas vagyok a témában hozzá.
  • szakdolgozat08
    #2708
    És nem kell hozzá emósnka lenni:)
  • szakdolgozat08
    #2707
    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Keresek olyan személyeket, akik Emo témában kitöltenének kérdőívet kutatás céljából. A [email protected] címen jelezzetek vissza, nagyon hálás lennék!!!
  • light00
    #2706
    Kár hogy ha a "mi időnk"ről dumálunk, száz éve baromira felpofozták azt a nőt aki sminkelni merte magát, mint egy férfi -.-
    De vitatkozhatnánk róla.
  • anadrex
    #2705
    jovan régen együttjártak ki a fődre kapáni . . . haggyá már a bezzeg a mi időnkbe szöveggel . . . az akkor volt ez meg most van . . . nemtudom észrevetted e hogy eléggé rohanó világban élünk . . . és h eléggé ciki azzal érvelni akármi mellet vagy ellen is h mi volt 20 éve . . . szerintem
  • bens
    #2704
    érdekes azért, h pár éve még ha egy fiú elkezdte volna smikelni magát, meg 6 éves kislányként viselkedik, a szülei símán orvos vitték volna h meg van zavarodva a gyerek. ma meg piszok menő ha valaki így tesz. vitatkozhatnánk arról h merre fejlődik a társadalom...
  • anadrex
    #2703
    sajnos nem értem h miért van ez :S . . . a börszerkos harleydavidson os csávokat miért nem buzizzák le? a filmek nagyrészébe mindig nagydarab bőrszerkos foszerek a buzik . . . ebből miért nem lett közhiedelem? mert a nagydarab börszerkos foszer még ha buzi is ugy beburitaná az illetöt h kiköpné a fogsorát . . . az emo micsinál szarik rátok . . . vagy 1 idő után má tényleg depresszios lesz az ember a sok szánalmas verébtől aki bepofázik neki az utcán . . . nem kis lélekjelenlét kell hozzá hogy 1 nap a 20adik falusi piacosgöncös tajparasztól kell hallanod a kérdést hogy: te fiu vagy vagy lány? na sebaj vissza se olvasom ugyis érthetelen hülyeség lett de ha már leirtam elküldöm
  • VRSDM
    #2702
    az nem ilyen butaság ha megveszed a vadiúj cipőt-tvt-órát-pct-bármit?!
    dehogynem. figy általános nézet, az embert hülyének nézik, sokan be is dőlnek hát tessék.
  • anadrex
    #2701
    de épp ez az h ez 1 tévhit 1 baromság . . .1 vmi marha kitalálta azt elterjed azt a 14 éves szartaknyosok meg el is hiszik h attol lesznek emook h nyiszájják a kis alkarjukat :S nem vok emo de az ilyen mértékü butaság idegesít hát ne idegesíccsetek már könyörgöm . . .
  • Ben C
    #2700
    Hogy lehet ennyire utálkozni, emberek? Nem akarok hippimaszlagot nyomni de ez már röhelyes. Hátatok mögött állnak késsel hogy nézzétek az EMOkat? Hát istenem, ha ez nekik tetszik, csinálják, ha vagdosni akarják a kezüket , vágdossák, örüljetek amíg nem az a szubkultura lényege hogy mások kezét kell vagdosni.
  • anadrex
    #2699
    hallod cat nem fogod elhinni de először szinte szó szerint én is ugyanezt irtam . . . csak aztán inkább nem magyaráztam . . .
  • Fbn Lx
    #2698
    amcsiban az emókat kollektívan utálja mindenki, legyenek bármilyenesek, vagy bármilyenerek. Így a nem-emók vannak többségben. Persze nem minden suliban ennyire durva a helyzet, volt osztálytársam két év után másik középsuliba ment vissza. És azt mondja, ott már lehet az emberekkel normálisan is beszélni...
  • Cat #2697
    Na de ha 25-ből tiz ilyen, akkor ki szopatja őket? mert gondolom a fennmaradó 15ből van 6-8 deszkás, 2 rokker, 2 egyedi, és néhány semmilyen. A többségben lévőt hogy lehet szopatni?
  • anadrex
    #2696
    aham . . . én igazábol vitázni má nem fogok itt a sok szerencsétlennel . . . :) nekem ez most ugy jön le hogy a magyarországi emok azé nem ímók mert ezek sajna nem vagdossák magukat . . . vagy a magyarországi divathullám miért koppintás? :) nem értem . . .
  • Fbn Lx
    #2695
    nem arról van szó, hogy itthon vagyunk, vagy sem.
    Tavaly amerikai csrediák osztálytársam volt, ő tudott róla mesélni, ott mennyire durva egyes iskolákban a helyzet.
    Ahová ő járt, példának okáért 25 diákból 10 emo volt. 10 emoból 9 pedig antiszociális, magát vagdosó seggfej. El sem hinnéd, mennyivel nagyobb közutálatnak vannak kitéve az ottaniak, mint a divathullám magyarországi adaptációja -.- Mesélt sztorikat, hogyan szopatják az ottani életunt gyerekeket.
  • anadrex
    #2694
    hmm egyre nevetségesebb ez a topik :) egyre több paraszt irkál ide aki utálja az emokat . . . és miért utálja öket? mert csóró veréb geci és irigykedik rájuk mert még nője sincs ezért sokkal jobb ha elkezdi fikázni és cikinek beállítani a másikat :) ez igy jo ahogy van . . . nem is itthon lennénk ha a kopaszok az utcán nem az emokat basztatnák hanem a cigányokat :D
  • kakaoskalacs
    #2693
    Az emos kifejezés helytelen......
    Emo kifejezés az a pontos!
  • Sné Zsuzsa
    #2692
    ezek emosok vagy micsodak? nem tudom, de, ha emosok, akkor jobb is, ha ez a fajta irtja magat...
  • Dying Soul
    #2691
    faszság. :/
  • Fbn Lx
    #2690
    pfffff.
    mégegyszer.
    pfffffff
    monddutánam
  • bcrics
    #2689
    bazz..ez miket hord a kis ritikülébe:)))..pink fogkefe..beszarok...meg korrektor..aztkurva..ez beteg ezafiu
  • Sné Zsuzsa
    #2688
    mind1
  • bcrics
    #2687
    jahhh hogy szomorú a cica....há mééé?
  • bcrics
    #2686
    pff
  • Sné Zsuzsa
    #2685
    ?
  • Sné Zsuzsa
    #2684
    mutizok jobbat :D
  • bcrics
    #2683
    pfff...kis
  • Sné Zsuzsa
    #2682
    nem erted a kepet?

    akkor elmagyarazom - - szoval az emosok annyira erzekenyek a vilagra, h felvagjak az ereiket - tobbek kozott...csak nem ertem, miert nem hosszaban, akkor legalabb tenyleg elpatkolnanak.. - es szoval a kep pont erre utal
  • bcrics
    #2681
    áááá..egyiksem...de a kurvákon mindig meghökkenek...a képet meg nemértem..pfff:))
  • Sné Zsuzsa
    #2680
    a kurvara hokkentel meg, vagy te is a kepen rohogsz? :D
  • bcrics
    #2679
    pfff...
  • Sné Zsuzsa
    #2678
    ez kurva nagy :D
  • kakaoskalacs
    #2677
    szerintem "votmááá"
  • Punker
    #2676
    kis UP!

  • Zizou5
    #2675
    ja igy mar vagom, csak gondolkodtam hc bandakba, mifasz. de minden b betus nem volt bse. azt mostmar eszembejutott h te dnb face vagy, azt black sun. peerszee. eszembe jutott mar. osztaly tarsamek is mennek. de en off. :D 1. nem tok tancolni 2. nem tom elvezni. 3. ooo. penzkidobas reszemrol:/ ugyh offos.de majd osszefuthatunk, csk most kicsit kesobb, mert en most elegge levagyok terhelve:/
  • VRSDM
    #2674
    BlackSunEmpire (nézz rá space-n)
  • Sugam
    #2673
    keresztény bálvány imádádat megy összes számukba. aztbirom ahogy mikrofont tartja állához.. wáá Ű:D faszlámaság határai
  • Zizou5
    #2672
    hat elegge offos vagyok szivem. sok tanulas:/ fasszkivan. alig jarok el kb itthonrol is:/ ja es mi a faszom az a BSE? : oo
  • Haonwell
    #2671
    Én a BlesstheFall-t ismerem és szerintem screamo(emo), meg ezenfelül Christian Rock.
  • VRSDM
    #2670
    mizu veled omi? ezeregy éve nem találkoztunk :P
    gyere velem BSE-re 23án ;)