3589
  • Fbn Lx
    #2749
    az a baj, hogyha nagyképű vagy, akkor nem hisznek neked az emberek :)
  • bens
    #2748
    nem te lógsz ki a sorból. sajnos a mai aberrált világunkban épp te állsz a sorban.
  • bens
    #2747
    büszke lehetsz magadra
  • eLiXir
    #2746
    irigyek vagytok ennyiiii :D anadrex>3 te meg ne huzd fel magad ezeken
    más országokban miért nincs ekkora gyűlölet azokkal szemben akik kilógnak a mindennapok viseleteiből meg ilyenek? naponta megkapom h buzi vagyok, szép kislány vagyok de nem csak a külső a lényeg, és a legtöbb ilyen esetben egy ilyen ember belsője sokkal jobb mint akik csak beszólogatnak.
  • ERykk
    #2745
    ha nem lenne aki flamel rég meghalt volna a topik.
  • anadrex
    #2744
    nem akarok kötekedő lenni de mit keres itt ez a totenkopf os vadorzo? szerintem mi se mászkálunk a ti überállesz topikotokba beleronditani . . . akkor nem értem mit keresel itt . . .
  • VRSDM
    #2743
    ööö azoknak a 80%a amilyen körökben mozogosz. nők 80%-a? nemhiszem hogy a sok idős-kínai-afriaki lány téged akar :]
  • Zizou5
    #2742
    ja. pontosan, csicska vagy, a csicska csajok [akik hozzad hasonloak] rad folyatjak a nyalukat, meghozza 80% szazalekban. jovagy. lehetsz ra buszke.:)
  • VRSDM
    #2741
    myspace-n? :]
  • eLiXir
    #2740
    csicska vagyok de rám meg a csajok 80%a folyatja a nyálát szóval válassz :D
  • Sugam
    #2739
    újrek dieee
  • Fbn Lx
    #2738
    lelked meg gazdag.
  • VRSDM
    #2737
    [center]-_-
  • ChuckyHUN
    #2736
    Nekem ez a véleményem : CSICSKA MIND
  • et83
    #2735
    Sziasztok!!

    A szakdolgozatom megírásához szeretném a segítségeteket kérni,
    melyben az EMO STÍLUSSAL foglalkozom.
    Kérlek, töltsétek ki az alábbi kérdőívet, körülbelül 10 percet vesz igénybe:

    www.emo-kerdoiv.atw.hu

    Nagyon köszönöm a segítségeteket!! :)
    Eszter

  • powerpuffemo
    #2734
    Hű de okos itt mindenki. Nagyon izgatja a fantáziátokat az "emo". Láttatok már olyan embert aki megette a saját fejét?
    Pedig az sokkal érrdekesebb.
  • Sugam
    #2733
    buta embereket szeretem a legjobban . a sötétséget "lavvcsizom"
  • bazs0811
    #2732
    Nemtom miért buzis kinézet? Valaki magyarázza már el...nézzétek már meg a buzikat legtöbb elég hétköznapian néz ki...vagy ki vannak gyúrva...
  • ERykk
    #2731
    Igen az, de nem az EMO STÍLUS jelképe, hanem a Straight Edge mozgalomé.
  • PíszLávJuniti
    #2730
    és igen a buzis kinézetre, és a pengékre
  • VRSDM
    #2729
    az X a tagadás a cigire-piára-drogra ... -_-
  • ERykk
    #2728
    "Az EmO a punkzene és a hardcore tökéletes keveréke."
    "A STILUS JELKÉPE: X"
    Csak hogy pár hülyeséget emeljek ki...
  • PíszLávJuniti
    #2727
    csak elrettentés képpen, melyikőtök?http://emo-fan.mindenkilapja.hu/
  • VRSDM
    #2726
    az újság (offlinextrmag) egyértelműen erről a szcénáról cikkez, értve a három fő mozgatórugóra - inline.skate.bmx - és egyre több sztár nyomja a répa/csőnadrágot, egyre több magyar rider viseli (neves/nem neves). ergó abban a szűk körben kik eme sportok hódolói bizony sokan rákaptak.

    mondjuk nem tagadom hogy szűknadrágban (olyan punkosan letolva a seggemre ahol bő), térdtől lefelé meg feszül mint azáálat, valahogy dinamikusabb a mozgásom a bicómon (ő is bmx-ezik), :]
  • Fbn Lx
    #2725
    jócikk.
    Bár aki ezt mondta, rohadtul szűk látókörű, és nemkicsit túloz.
    Mi az, hogy mindenki egykaptafa, meg hogy hiányzik a sok slayer pólós kölyök? Én pl. azt hiszem, hogy abban a stílusban amiről a cikkíró írt, jóval nagyobb a változatosság, mint hogy ki milyen metálbandás feketepólót vesz fel, és az öltözetének hány százaléka bőr. Másrészt meg - lehet, hogy csak itt Észak-keleten - egyáltalán nem ilyen vészes a dolog, közel sem annyira népszerű, mint ahogy leírja. Rengeteg rappert látok, és még annál is több iron maiden meg manowar pólót, zsíros, kócos hosszú hajat, de még elvétve rasztákat is. Viszont ez a divathullám itt szinte alig észrevehetően van jelen. Talán, mert rohadt drágák az amcsiból importált cuccok. De azért én mégis, ha csak kevés ruhát engedhetek meg magamnak, akkor is maradok a drágábbaknál, nem adok alább a c1rca csukánál, meg a bő, sokzsebes nadrágnál. Nekem kifejezetten tetszik, ha valaki igényesen öltözik, ezért nincs semmi bajom a stílussal. Bár senki sem tudna rámerőltetni egy csillogós övet, vagy egy csőnacit, az is tény. De hogy mindenki egyforma lenne, pf... az nagy túlzás. kevésbé egyformák, mint a kocsmarokkerek, vagy a zselés cigánygyerekek.
  • light00
    #2724
    Igen, és melyik?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak vitz vót...:\
  • lord nihilus
    #2723
    sztem jó haj, énis csináltatnék hasonlót de fejszerkezetem miatt nem vállalhatnék be ilyet :-| :C
  • Fbn Lx
    #2722
    nagyon durva :D
    sztem nem kell bele szín, csak elbasznád vele. jó úgy ahogy van.
  • gercse
    #2721
    ezzel még nem is lenne gond, de ennyien?...:D
  • bens
    #2720
    rohanó világban élünk, ezért buzinak kell öltözni. aha. jó.
  • anadrex
    #2719
    hmm nekem most ilyen a hajam,én is gondolkoztam rajta h csináltatok bele valami színt :) ( nem vok emo hardtechnot halgatok mielőtt még az idetévedők elkezdenének fikázni, az ugy nézek ki mint 1 lány megjegyzésektől kiméljetek egyrészt mert nem veszem magamra másrészről meg lesz*rlak ha beszolsz )

    ez a cikk meg nem egészen igaz szerintem . . . nem mindenki emo aki ugy néz ki . . . csak a divatba is beleivodott ez az emoság és még az is igy öltözik aki abszolult nem tartja magát annak . . . a dnb sek nagyrészét pl a nem hozzáértő szemek könnyen emo nak nézhetik . . . (deszkás cipő , cuki haj , kockás öv , kockás sapka , csikos kapucnis felső . . .) szoval nem mindenki emo aki annak láccik . . .
  • Fbn Lx
    #2718
    De rég akartam már ilyen hajat ^^ lehet nektek nem jön be. De imádom a fodrászom. :D
    kép1
    kép2
    kép3
  • VRSDM
    #2717
    nemrakja be. na akkor kopipészt
  • VRSDM
    #2716
    [IMG]http://recon-wargame.atw.hu/cikke 001_filtered.jpg[/IMG]
  • anadrex
    #2715
    jaja én is szivesen elolvasnám . . .
  • Cat #2714
    rakd be, legalább értelmes hozzászólással gazdagodik a topik :)
  • VRSDM
    #2713
    anno scanneltem cikket az emoról konkrétról. ha érdekli a népet, van még magáról az öltözködési kultúra mai felvonulatáról is.

    ja hozzáteszem. JÓ! cikk, olyan embertől aki évek óta a szubkultúrában mozog.
  • Cat #2712
    részben ide tartozik ez a cikk.

    http://www.sg.hu/cikkek/58697

    "A magyar fiatalok negyede (24,6 százalék) úgy érzi, nem tud beilleszkedni a közösségbe, szemben a Közép- és Kelet-Európában jellemző 21 százalékkal. Főként a különböző zenei irányzatokhoz kapcsolódó szubkultúrák felé fordulnak, így remélve barátokat, ismerősöket szerezni. Ellentétben a korábbi generációkkal, elsősorban a szülőktől és közvetlen környezetüktől várnak iránymutatást, tanácsokat."
  • light00
    #2711
    Ne becsüld le az embereket
  • Cat #2710
    Egy lecsengőben lévő témáról igazán felesleges szakdolgozatot írni. Fél-egy évnél többet nem adok az egésznek.