3589
  • Wixi
    #2949
    elöre leszögezném hogy nemolvastam el egy kommentet se de ha már ittvagyok beirnám hogy kurvára elegem van hogy az emo lopja a deszkás stilust és ha körbenéztek myvipen akkor láthatjátok hogy az emoknál már deszka is van a képeken csak hogymég faszább gyerekek legyenek... nekünk ez deszkásoknak már égő hogy lassan velük egy szinten leszünk mert egy punk deszkás ugyanugy hord répagatyát meg ilyesmi meg egy emo is.. én 7 éve deszkázok de már mikor elkezdtem akkor is volt kockás sapkám meg csőnadrágom most meg az összes kis emo buzi ezt hordja és erre verik meg a VANS és az ETNIES pl átmegy lassan emoba a sok kis geci miatt...
    most leoszthattok ami kurvára nemérdekel de sztem ez a téma nemcsak engem izgat. de vágom aztis hogy 2 év mulva semmi se lesz az emobol csak szimplán elfog tünni
    köszöntem
  • yakisha
    #2948
    bocs a helyesírási hibákért egy kézzel gyorsan gépelve nem figyeltem..:P:D
  • yakisha
    #2947
    Engem is állandóan leIMOznak.. :S csak mert szőke hajamhoz kék szemhez jól áll a vastagon feketére húzott szem és így szeretem, a hajam meg tépett és egyenesre vasalom hasonló okokból mint gibson9.. én sem szeretem vár nekem nem gönsör inkább szanaszét álló hullámos hajam van.. szerintem ha azoknak akik rám mondják h emos ien hajuk lenne szintén vasalnák akárhogy elítélik :D:P
  • light00
    #2946
    Nekem is hosszú hajam volt, még régebben, egy hónapja levágattam hátö...kicsit érdekesre, inkább manga stílusú lett, de ígyis midnenki vagy leemóz, meg midnenféle cifrát mond. Azt már megszoktam hogy mindenki megbámul. Pedig mondjuk ruha tekintetében nem szokásom feketét hordani.
    Ez van, ha szexy akarsz lenni kinéz a tömeg xD [nem is egoista]
  • gibson9
    #2945
    hát már neharagudj, de igen :D
    nemtom mi a baj ezzel? az egyenesített haj tetszik (legalábbis jobban mint a göndör fürtjeim) a rózsaszín póló meg szerintem már elég elterjedt a fiúknál is.
  • bens
    #2944
    tehát fiú létedre vasalod a hajad, rózsaszín pólóban jársz, és teljesen normálisnak tartod magad :P
  • Abruzzi
    #2943
    Ne is mondd :D Hosszú hajam van összekötve hordom de már unom és több vele a gond mint amennyire tetszik ezért hnapután levágatom kb félhosszúra..tépettre..vmi értelmesre. És van az ajkamban egy piercing...sztem márcsak azér is kifogom venni mer mindenki lefog buziemozni..:D bár amugyis kivenném de ha benthagynám tuti minden 2. kérdés az lenne h emo vagyok-e.
  • lord nihilus
    #2942
    igen ez ismerős helyzet...
  • kakaoskalacs
    #2941
    attolfugg milyen arnyalatu rozsaszin -.-
  • gibson9
    #2940
    Az az idegesítő, hogy mindenkire rámondják, azt hogy emo, mert az emberek többségének fogalma sincs hogy mi is az.
    Én nemrég elkezdtem növeszteni a hajam, csak engem göndög fürtökkel áldott meg az ég :D Viszont nekem ez nem tetszik és vettem hajegyenesítőt, amivel minden nap kiegyenesítem és nagyon tetszik is az eredmény (ego) XD Na a lényeg, hogy azóta érdekes módon, ha fekete pólóban megyek utcára akkor mindenki azt mondja hogy emo vagyok, ha pedig rózsaszín pólóban akkor lebuziznak. Ez egy kicsit idegesítő. Pedig a rózsaszín ma már nem feltétlenül a nők színe :D
  • Cat #2939
    "miért jó az EMO?"
    Divat, ilyenformán értelmezhetetlen a kérdés.

    "Miért öltöznek a fiúk b*zinak, ha nem azok?"
    Hogy bejöjjenek a csajoknak.

    "Miért 16 az átlag életkor?"
    Mert ők a legbefolyásolhatóbbak.

    "Miért nem tudtok magyarul írni ("hoty", "vatytok" meg ehhez hasonlók)?"
    Mert trendi. Ez nem emofüggő, manapság minden 10-18 éves így ir (sajnos).

    "van-e 20 év feletti EMO-s"
    Manapság kiveszőben van, szóval ez nem korfüggő. Kifelé tartunk ebből, kiváncsi vagyok mi lesz a következő.
  • Daffit
    #2938
    Valaki világosítson fel, hogy miért jó az EMO? Olvastam cikkeket, de valahogy nagyon ellentmondásos az egész. Miért öltöznek a fiúk b*zinak, ha nem azok? Miért EMO-Emotional-Érzelgős, ha csak depresszióra hajlamosak? Miért 16 az átlag életkor? Miért nem tudtok magyarul írni ("hoty", "vatytok" meg ehhez hasonlók)? De az érdekelne, hogy van-e 20 év feletti EMO-s vagy 16 év után pár évvel már nem akarnak EMO-sok lenni az emberek?
    /Megjegyezném, hogy nem kötekedésből írtam, csupán tájékozódás végett. Ha kérdéseim között bántót fedeztek fel, az azért lehet, mert a legcélravezetőbben próbáltam feltenni. Akit megbántottam volna, attól előzetesen bocsánatot kérek./
  • zyppy
    #2937
    ^^
  • saucygirl
    #2936
    de "jó" h rólam beszéltek...
  • zyppy
    #2935
    jaok
    megvanmár a májvip profilja is
  • kakaoskalacs
    #2934
    privi-ben leirta -.-
  • zyppy
    #2933
    nincs is odaírva az msn cime :|
  • kakaoskalacs
    #2932
    általanositas +msn cimeben is bennevan a 93 :\
  • light00
    #2931
    És ezt hogy sakkoztad ki? húgod?
  • kakaoskalacs
    #2930
    93-as
  • PíszLávJuniti
    #2929
    hány éves vagy ?:C
  • saucygirl
    #2928
    de unalom van itt:S
  • zyppy
    #2927
    sya!^^
  • PíszLávJuniti
    #2926
    szasztok pajtásaim
  • saucygirl
    #2925
    -_-"ezt ki találta ki?
  • zyppy
    #2924
    ezmekkora szar -.-
  • mistermiskolcz
    #2923
    Az Emó betegség nyomában 1. rész
  • bcrics
    #2922
    nem ---vmi életstílus ..amerikából terjedt át..és egyre több fiatal csajszin láthatod,,sál a nyakban..kockás öv..ennyit tudok róla...
    csak 1 csajszikém ien alakban öltött testet,,és imádom..attól függetlenül hogy rohadt keveset tudok róla...

  • Rundstedt17
    #2921
    nem szokásom bántani őket.
  • saucygirl
    #2920
    bcrics. én már vmennyit hallottam róla

    mijaz zyppy(emoboy)?
  • zyppy
    #2919
    lol
  • bcrics
    #2918
    az indie stílussal ki van tisztában???...
  • saucygirl
    #2917
    Bens te mért raktál síró fejet?
  • saucygirl
    #2916
    kakaoskalacs!
    minek az neked?:D
  • The FlashBack
    #2915
    juj ez a topik:D
    érdekes:)
  • The FlashBack
    #2914
    én mindig azt mondom, hogy bántani legalább akkora divat, mint annak lenni -.-
  • kakaoskalacs
    #2913
    msn cimet viszint adhtasz ha wan webcam :D
  • bens
    #2912
  • saucygirl
    #2911
    szijasztok!
    am mért kell állandóan az emokat bántani??ugyan oan emberek mint a többiek és az h vagdossák magukat az csak TÉVHIT amit a buta emberek elhisznek.
  • kakaoskalacs
    #2910
    video


    :)