3589
  • eLiXir
    #2989
    ha te is megtehetnéd, te is megtennéd ;>
  • eLiXir
    #2988
    :) nem ismersz öreg
  • eLiXir
    #2987
    k
  • Cat #2986
    nem buta, hanem szimplán kisgyerek.
  • bens
    #2985
    "miért ne kapjak pénzt ha mi MEGTEHETJÜK ?"

    pl mert nem akarsz egy ingyenélő seggdugasz lenni?
  • Dying Soul
    #2984
    buta vagy.

    húgom tésztagyárban dolgozik nyári munkát. azóta más ember.
  • eLiXir
    #2983
    az h neked sanyarú sorsod van és nem tápol anyu arról mi nem tehetünk, valakinek csicskának is kell lennie, valszeg 8 általánost sem végeztél és muszáj voltál kőművesnek menni, valakinek annak is kell lennie, de miért ne kapjak pénzt ha mi MEGTEHETJÜK ? ez meg olyan butasáááág h vans övre verem ajjj muszáj magadat égetni tovább már nekem fáj shit ;<
  • Zizou5
    #2982
    teis csak azt keresed benne, hogy hol lehet belekotni. mennyel el 1 napot komuvesnek azt megutdod miaz elet. igen. az ertelmesebb, mint hogy anyu tapol penzel, temeg elkurod vmi tomegcuccra, ami minden egyes kocsogon rajtavan, aki szembejon. es azt hiszed ez a rai. szuleid meg ezt finanszirozzak. a lofaszt! dolgozz meg a penzert kemenyen. kemeny fizikai munkaval, akkor leszel ferfi. nem attol h vered a nyalad az uj vans ovre.
    [bocs ha kicsit osszefuggestelen, csak este van, bulibol jovok..]
  • kakaoskalacs
    #2981
    sztem csak példaként irta :D lehetne ott mas melo is
  • Garf
    #2980
    betonozással lehet rájönni az élet értelmére? ajjajj.
  • kakaoskalacs
    #2979
    Van benne igazsag :) és ezen még nemis gondolkodtam
    Most magambol indulok ki : evente egyszer ha betonozunk otthon vagy vmi kemenyebb melo udvaron/haznal 10-15 perc alatt kinyulok .. igaz nemvagyok egy kigyurt gyerek de akkorsem vmi jo dolog ez igy (amugy 16 éves vagyok )
  • Orionk
    #2978
    szerinted nem igy van?
  • kakaoskalacs
    #2977
    :D ez a beszed
  • Orionk
    #2976
    Egyszerűen nem szeretem az emo stílust. 22 éves vagyok. Nem értem őket. Betonozni kellene őket befogni, kőműves munkára, vagy valami kemény melőra. Majd megnézném, hogy az után hogy nyálaskodnak tovább az emo stílussal. akkor majd rájönnének az élet értelmére. Akkor nem lenne ilyen szarságokkal foglalkozniuk.
  • Zizou5
    #2975
    szerintem van mire kemenykednem. ezt ittis leirtak mar:)

    py.
  • Daffit
    #2974
    Te aztán kemény vagy . Szánalmas...
  • Zizou5
    #2973
    eeen agyhalott vagyok bizony. nem tudok gondolkodni csak a teged latnalak emg az utcan, futnal mint a golyo. Az a baj, hogy itt akkora foraiok vagytok hogyaz hihetetlen, azt az utcan miert lapultok be a busz padlojaval 1 szintbe ha ratok nez barki is, vagy mondjuk en?:d :(
  • Dying Soul
    #2972
    téged az zavar, hogy nem téged látnak, hanem őket.
  • kakaoskalacs
    #2971
    csak ráér :D
  • kakaoskalacs
    #2970
    csak ráér :D
  • eLiXir
    #2969
    mekkora agyhalott vagy ember(?) D:
  • Zizou5
    #2968
    sZiA. EzT IgY nEm HosSzabB idO leIrnI MeRT sZerInteM IgEn. DE hA eZ rAi akKoR mEgeRi.
  • eLiXir
    #2967
    feLYtem
    !
    cSaK a KeDvEtEkÉrT
  • eLiXir
    #2966
    ja és nem, nem felytem ki h miért, talán rá kéne jöjjél :D
    ja és nem, nem érdekel más véleménye :D
  • eLiXir
    #2965
    nyomorék vagy értsd már meg XD
  • Cat #2964
    Nézzétek meg a második négyes képcsoportot: http://www.sg.hu/cikkek/60839
    Hova jutunk, ha még egy világcég is emosan öltöztetett modellekkel mutatja be a telefonját...

    Link
  • gibson9
    #2963
    Viszont azokat se szeretem, akik egy egyenesített hajra máris rákapnak, hogy "emo vagy bazdmeg!" Elégsokszor megkapom, mert egyenesítem a hajam. Mindig mondom is nekik, hogy előbb nézzetek utánna a szónak a neten és csak utánna vagdalózzanak vele.
  • gibson9
    #2962
    azta k*rva lol! XD Hát azzal a sráccal akkor valami biztos nem stimmel :D
    Aki divatból csinálja ezt az egész emo dolgot az tényleg szánalmas, mert lehet ha megkérdeznénk tőle, hogy mi is az az emo, akkor fogalma se lenne róla. Viszont azis szánalmas szerintem aki tényleg emo, viszont mindenki előtt tagadja :D Ismerek olyat akinél nagyobb emo nincs a földön! De akárhányszor szóbahozom letagadja... azért ezis szánalomra méltó. Ha már valaki tényleg "hardcore" emo akkor vállalja be és ne tagadja azért le, mert fél hogy majd jól leugatják.
  • Wixi
    #2961
    "Hát azzal még nincs baj, ha egy emo szeret deszkázni. Miért ne csinálhatná hobbyból?"

    pont ez az hogy nem csinálja... csak arra kell neki a deszka hogy csajozzon vele meg a fele ki se jön csak csinál egy képet a deszkájával myvipre :Da másik fele meg a kezébe a deszkával rohangál a városban.

    mert ha pl odajönne egy emo srác és normálisan küldené a gördeszkát nem csak divatbol lenne nála akkor semmi bajom nemlenne vele mert ö is ember és ő is csinálhatja. csak kicsit idegesitö hogy egy ilyen sincs. mondjuk sokan nemértik de aki deszkázik az igen
    meg tegnap néztem myvpen egy csajnak a friends ben voltak ilyen emberkék és az egyik srác deszkával volt lekapva. ő is kommentelt a kép alá hogy "juj ez én vagyok! i<3 skate" és akkor rámentem az adatlapjára és most BMX ezik:D
  • Wixi
    #2960
    hát szerintem emok voltak mivel kb ilyen bemutatkozásuk volt:

    emo vagyok ha nemtetszik **** stb

    bár mondjuk gondolom nem az az igazi emo amit ök csinálnak csak követik a divatot de sztem akkor is szánalmas amit csinálnak. de az a vicc hogy egy idő után ök is belátják ezt
  • gibson9
    #2959
    Hát azzal még nincs baj, ha egy emo szeret deszkázni. Miért ne csinálhatná hobbyból? De hogy átveszik az öltözködést azt már megértem, hogy dühös vagy :D És igen a emocsajok veszett jól néznek ki XD

    De biztos hogy emo srácokat láttál deszkával a myvipen? Nem esetleg olyan embereket, akik nem tudják eldönteni, hogy mi is az ő stílusuk? :D
    Vagy csak nekik is egyenesített a hajuk és máris leemoztad őket?
  • yakisha
    #2958
    ebből is látszik h nagy része az úgynevezett emosoknak csak divatból csinálja mert szte az mien menő (h el ne hányjam magam már bocs mindenki de tényleg) és mivel ezt látták h egyre több a deszkás is elkezdték beéépíteni ők is a saját kis stílusukba (már ha mondható annak)
  • eLiXir
    #2957
    mert szerinted az h te mint agyhalott szar leirtad ezt a gyökérséget érdekel valakit is ? :D
  • sz4bolcs
    #2956
    Nem kell kivenned a piercinget. Elég, ha ráfésülöd a hajad. :DDD
  • Wixi
    #2955
    mondjuk nem is ez ami felbasz mert ök is felvehetik az etnies meg adio cipöt mert joguk van hozzá de az hogy myvipen már deszkával a kézben tolják a fotókat és az adatlapján a foglalkozásnál meg mindenhol azvan hogy skateboard meg deszka meg ilyenek. ja és bemutatkozás az az hogy skate or die:) de még utcán nemvolt a deszkával mert a kereke még nemkoszos:) na ilyenkor elkap az idegbaj mert mo-n eztlátják meg a legtöbben hogy na ezek a deszkások.
  • kakaoskalacs
    #2954
    nemileg hasonlitanak oltozkodesileg a deszkasok és az Emo-k
  • Wixi
    #2953
    lehet szarul fejeztem ki magam de akkor leirom másképp:)

    - nincs rajtam fehér alapozó
    - nincs feketére kisminkelve a szemem
    - nemlóg a szemembe a nem egyenesre vasalt hajam
    - meg nemvagyok depressziós
    - nemutálom a világot

    stbstb lehetne még folytatni
  • Cat #2952
    Szóval ugyanolyan nadrág, cipő, sapka van rajtad mint mint az emosokon, ebben ők gázul és buzisan néznek ki, te pedig iránymutató vezéregyéniség vagy :D
  • Wixi
    #2951
    amugy az emo lányokkal nincs bajom mert soknak ez jól áll meg minden de hogy egy srác igynézzen ki az sztem elég gáz meg egy kicsit buzis is
  • Wixi
    #2950
    meg hogy az emok utálják az életet meg ilyenek... 15 évesen milyen gondotok lehet az élettel hogy már szinte deresszióba megy át az egész???