3589
  • yakisha
    #3069
    amik sajnálatos kivételek persze..
  • yakisha
    #3068
    ez igaz.. erre írtam h persze vannak kivételek..
  • yakisha
    #3067
  • Molnibalage
    #3066
    No offense, de a 16-17 évesek úgy veszem észre nem nagyon térnek el sokszor a 13-14-es korosztálytól, sőt néha még a 18-as sem...
  • Sas6
    #3065
  • yakisha
    #3064
    bocs a helyesírási hibákért gyors gépelésből fakadóan sikerült így..
  • yakisha
    #3063
    ezért írtam mert elég nehéz elhinni, h 16 körül nem nagyon járt el sehova, ha nem is rendszeresen, v sokat de egy párszor se..

    azt meg végképp durvának tartom h miért ne 16-17 évesen menjen, kb ugyanaz mint 18-19 évesen, esetleg a megfontoltság nem ugyanannyi de ez korból fakadó, de attól függetlenül már nem felelőtlen tud magára vigyázni(persze vannak kivételek..)
    az sztem sokkal durvább ha elmész egy szórakozóhelyre és tele van 12-14évesekkel, akik viszont tényleg nem tudják mit hogy merre meddig.. és csak "utánozni" próbálják az idősebbeket, mert szerintük az mien menő ha eljártnak és már ienkorban isznak, cigiznek, sőt akár droghoz is nyúlnak..

    sztem ez égetőb probléma mint az ha vki 16-17évesen elmegy vhova bulizni..
  • Sas6
    #3062
    Hát azt nemhiszem :D
  • yakisha
    #3061
    miért? azt ne mondd h te 16 éves korod környékén nem jártál el sehova és otthon kakaót szürcsöltél pöttyös bögréből...
  • Sas6
    #3060
    Eddig nem kellet parázni mert beengedtek:) Most meg nemtudom hogy lesz, multkor mondjuk haverom is bement más személyijével:D Na midnegy hétfőn tombolok még egyet lehet utoljára:D Sok emo girl :D Aztan majd kitudja milesz, én meek ugyis melozni szal annyira nem vagyok letörve ^^
  • sapkafej
    #3059
    inkább ittátok volna otthon a kakaót
  • yakisha
    #3058
    hát úgy tényleg szívás van..:P mi anno azt csináltuk h ha kérték a személyit akkor nem azt mutattuk fel, hanem már 18as haverok diákját , persze hátoldallal, meg ieneket... jót röhögött a kidobó h mien merészek vunk (mert ott pénzbírság is járt volna ha bemész hamis papírokkal) és beengedett..
    általában mindenhol bejött..:D
  • Sas6
    #3057
    14 alatt csak szülovel leeht bemenni és csak 10-ig, 14-18 ig meg csak ilyen zöld kártyával és csak 10 ig :D ami meg szar szoval felesleges bemenni... én szeptemberben leszek 17 :D
  • yakisha
    #3056
    csak azért mert ha mondjuk 16vége 17 akkor még elintézhető egyes helyeken h beengedjenek..:P
  • yakisha
    #3055
    mennyivel alatta? :P
  • Sas6
    #3054
    Hát eléggé. Gondolom mki elvan a nyár alatt:D Hétfőn meek moog-ra zp-be sztem:) Uccso party asszem 20-tól szivás lesz ugyanis 18 alatt :S
  • yakisha
    #3053
    nagyon betunyult am ez a topik mostanság..:P
  • yakisha
    #3052
  • Sas6
    #3051
    igy járt :)
  • gibson9
    #3050
    hát azon énis szakadtam egyet, amikor belinkelte a srác a videót aztán látom, hogy átmenetileg letiltva XD .. sík
  • Sas6
    #3049
    ki is baszták sg-ről :D
  • yakisha
    #3048
    ez viszont tényleg brutál:S
  • yakisha
    #3047
    öö ebben mi a lol? nem fogom fel..:S bocsi:)
  • hamotar
    #3046
    Itt is egy LOL!!
    Video
  • kakaoskalacs
    #3045
    akkor eleg béna kisérlet volt :DD
  • gibson9
    #3044
    lehet öngyilkos akart lenni :D
  • lord nihilus
    #3043
    most konkrétan mit akart csinálni? :DDDDDdddd
  • Sas6
    #3042
    láááááááál xD
  • kakaoskalacs
    #3041
    OWn3D
  • VRSDM
    #3040
    [center]
  • Sas6
    #3039
    Lál :D:D:D
  • kakaoskalacs
    #3038
    ezmekkroa loal :DD
  • Cat #3037
    ezt nézzétek meg, ezen behaltok:

    http://emogochi.extra.hu

    Teveklub módjára kell etetni, különben öngyilkos lesz :D
  • kakaoskalacs
    #3036
  • Dying Soul
    #3035
    closetopik. nincs új a nap alatt. kinövi mindenki. aki nem, az buta. khtxbai.
  • gibson9
    #3034
    Figyelemfelkeltés.. Legtöbbjük csak azért "baszakodik" ezzel az öngyi dologgal, hogy felkeltsék magukra a figyelmet.. És ugye van a másik nagy csoport akiknek eszük ágában sincs öngyilkosnak lenni, csak divatból néznek ki úgy mint az emok.. ők valószínűleg aztsem tudják mi is az :D
    És lehet hogy szenvednek, mert mondjuk nemtudnak elviselni bizonyos dolgokat (suli, szerelem), de fogalmuk sincs még róla, hogy mi fog várni rájuk a későbbiekben, az "IGAZI" életben.. Na az már igazi szenvedés lesz :D
  • gotchaaa
    #3033
    K#rvanaaaaaaaaaaaaaagy \m/
  • stonesour
    #3032
    Tiszta szar ez az emo stílus , mi az már, hogy kis picsa 12 , tizenakárhány éves kislányok öngyilkosak akarnak lenni, LOL, depressziósak? . Mitől? Mindent megkapnak a gazdag szüleiktől.
    Tiszta hányinger az egész. Mondják, hogy szendvednek, azt se tudják mi az hogy szenvedés.
    Az egész egy hányinger, divatstílus, mint a többi
  • Zizou5
    #3031
    fultagitonak telleg sok koze van az emohoz.(Y)
  • kakaoskalacs
    #3030